| 8661 | parówy to chuje KIEŁBASA |
| 8660 | parówy to chuje KIEŁBASA |
| 8659 | parówy to chuje KIEŁBASA |
| 8658 | parówy to chuje KIEŁBASA |
| 8657 | parówy to chuje KIEŁBASA |
| 8656 | parówy to chuje KIEŁBASA |
| 8655 | parówy to chuje KIEŁBASA |
| 8654 | parówy to chuje KIEŁBASA |
| 8653 | ...Mama powiesiła słoninkę na balkonie, a sikorek nadal nie widać...a tak mi słodko w szpitalu do okien zaglądały... ps.Jestem dumna z myslo :) *Megi* |
| 8652 | Nie to, żebym miała być złośliwa, ale opowieści o GUPOLACH zostaw w domu raczej:)))))))))))))) akapity Ja za to nie mam wam nic do pokazania, siądę sobie w kąciku i bedę skubać małe wyschnięte ciasteczko:)))))))))) Zastępca nieimprezowy |
| 8651 | Tak chciałam po prostu porozmawiać... Maja |
| 8650 | To fajnie,że Matrix się podobał :) Ja do kina idę jutro,przy okazji zachaczę o Muzeum Historii Miasta Łodzi,interesuje mnie bardzo taka jedna wystawa... Nie,nie chodzi o rękę,z tą na szczęście coraz lepiej.Coś zupełnie innego,ale nie zmuszam Cie.Może być o 18. Maja |
| 8649 | Zarządzie, musicie KO zobaczyć moje zdjęcie pt. "Gotyk-laska" ;)))))))))))))) Jestem bardziej gotyk niż ta od Silnego ;)))))))))))))) akapity Poza tym z niecierpliwością czekam na nasze FAJOWE foty z Posen ;)))))))))) Na nich to się dopiero będzie dzało :))))))))) akapity Czy mam się jakoś szczególnie przygotować do wtorkowego posiedzenia, czy wystarczy, jeśli zabiorę swoją wspaniałą osobę, opowieści o GUPOLACH i budyń? ;))))))))))))) II Zastępca |
| 8648 | Jestem Skimen...z Suwałk. interesuje sie sportem i myslo. 16 lat moge z kimś pogadać na mailu zapraszam dziewczyny jestem piękny, młody, zajebisty, szukam miłych osób SKIMEN |
| 8647 | Boże Maja !!! Druga łapka????? no nie mam ale mysle czy 2 raz nie zainstalowac tego glupiego gg...choc boje sie...jak cos moge byc na chatku jutro...hmmm 18??? daj znac sms czy gluchy na tak! Matrix has me:) freak_lodz www.katarzia.prv.pl |
| 8646 | Któregoś dnia normalnie strzelę sobie w głowę,ale nie z butelki... Ewa,Ty masz może jakiś komunikator? Tlen może czy coś? Porozmawiała byś ze mną? A jutro robię sobie wolne. Maja |
| 8645 | JESJESJES!!!!!! NOŁNOŁNOŁ!!!!:)))))))) Tyle na temat Matrixa:))))))) Prezes |
| 8644 | Ewa :) Ty wiesz co...chyba jednak nie uwierzysz:) To jest moja rekompensata za wszystkie poniesione straty.Jak miło:) I przyjemnego oglądania Matrixa życzę! Maja |
| 8643 | już nie umieram:) Jestem happy a zaraz ide na matrix wiec spadam freak_lodz |
| 8642 | Maja umieram z ciekawosci! freak_lodz |
| 8641 | OH MY GOD,NIE UWIERZYCIE CO JA MAM! :))) DZIKA RADOŚĆ :))) Maja |
| 8640 | Wygraliśmy!!!!!!Ale to było raczej przesądzone dzieki naszym smsom!!!Oni są cudowni i cieszę się że maja tylu fanów bo to oznacza że nasze społeczeństwo nie jest tak do końca zepsute...3majmy tak dalej!!!!! Oleńka |
| 8639 | Ewa,nie nie,żadne Molokos i inne pałery.To było tak po prostu.Musiałam to powiedzieć choć...choć w zasadzie niczego nie powiedziałam. Wczoraj był po prostu piękny wieczór.No i ile miłych niespodzianek :) Maja |
| 8638 | Maja no wiesz...ja mowilam o soczku:) :) Wygrali wygrali!!!! My wygralismy:) Fajnie jest wiedziec ze te smsy cos jednak daja:) freak_lodz www.katarzia.prv.pl |
| 8637 | Gratuluje, musieli wygrac bo ja tez na nich glosowalam;]. ale fajnie, pozdrawiam:] elfik |
| 8636 | Im nie uderzy =]] o to sie nie martwie. Juz tyle lat sa najlepsi i wciaz sa soba ;] i ja wierze [i jestem pewna] ze oni nadal beda tacy fajni;] nakrecoa |
| 8635 | Tylko żeby się w to w wodę sodową nie obróciło... . |
| 8634 | Juuuupiiii =]]] Myslo wygrali do raz drugi!!!! Eh...moje esy sie przydaly[i Wasze oczywiscie tez] Jestesmy wielcy! To dobrze ze chlopcy maja tylu wspanialych fanow jak my [of cours]:)) Dzieki chlopcy ze jestescie!! Kocham[y] Was!! 3majcie tak dalej!! =] nakrecona |
| 8633 | I bynajmniej nie chodzi tu o żaden alkohol,sorry :) Maja |
| 8632 | Pewnie,że trzeba to uczcić! :) MYSLOVITZ FOREVER! P.S Zapomniała bym,mam coś jeszcze w zanadrzu,tylko ciiiiii :) Maja |
| 8631 | Kieliszki w góre...za nas i za nasze Myslo:) freak_lodz |
| 8630 | tak dzieki!! freak:) |
| 8629 | Już wysłałam sms z radosną wiadomością.Doszedł? :) Maja |
| 8628 | podobno myslo! po raz 2:) f |
| 8627 |
| 8626 | noj co??? juz wiadomo??? freak_lodz |
| 8625 | oczywiście wiadomo kto wygra:))) napewno znowu ONI!!!3mam kciuki magaw |
| 8624 | Szkoda ze nie mam juz MTV i nie moge oglądac...ale i tak dzięki wam dowiem sie kto był najlepszy...nie moge sie doczekać:))) magaw |
| 8623 | oby nie... Maja podeslij sms jak bedziesz wiedziala kto wygral na mtv:) freak_lodz |
| 8622 | Ok rozumiem,sorry.Moje niedopatrzenie :) Nie wiem jeszcze gdzie to ma być,oby tylko nie w Stereo Krogs... Maja |
| 8621 | Peja- chodzilo mi o nagrody mtv:) nie a to ma byc w stereo????? Kasik wielkie sorry!!! prad mi siadl a znim komp:( freak_lodz |
| 8620 | Stawiam na to,że tą zapowiadaną przez Sebastiana niespodzianką będzie debiutancki występ zespołu NOT w nowym składzie z S.Maciasem na drumsach,hihi :) Trasa koncertowa w styczniu,ale dlaczego koncert miał by się nie odbyć w grudniu! :) A Peja? Nie,pypuszczam,że nie odważyli by się zaprosić go do Łodzi :) I wszystko fajnie,tylko nie w tym klaustrofobicznym Stereo Krogs :/ Maja |
| 8619 | A czy zdecydowałaś się już moja droga, jakie zwierzątko lubisz najbardziej????:)))) Bo Klin może wymagać wurobionej opinii w tej kwestii:))))))) Prezes |
| 8618 | Matrix3???????:)))))) HUHUHUHUHUHUHU śmiech na sali:))))))))))))) Dosłownie niestety:)))))))) Prezes |
| 8617 | A ten MOTYL:)) Nośnik mogłaś z powodzeniem wyprawic razem z Motylkiem:))) akapit Zboczeńcom rowerowym, gładkolicym kłamcom i wsyztskim podobnym mówimy stanowczze NIE!!! Chociaż już dość słąbym głosem, bo naprawde juz trace siły...:) akapit Dokonałam nielegalnego powielenia krótkich życiorysów Komta i Spensera:))))) Mam nadzieje ze to wystarczy:))) akapit Czy spotkanie pod hasłem "OGLĄDAMY MATERIAŁY WIDŁO" odbędzie się w ten łikend w z góry przewidzianym na ten cel lokalu Zastępcy???? akapit Ściskam wszytskich doliniarsko:))))) akapit (bo padalca na dodatek ani widu ani słychu, a karta mi się skończyła, gdy śledczy Śmigielski szukał moich papierów;))))))))))))))))) Prezes |
| 8616 | matrix fajny?? genialny...:) no ale ja zobacze dopiero w sonote.. Och Maja juz nie moge sie doczekac tego 13.12 bedzie sie dzialo:) tylko czy jest juz podane miejsce ??? nie?? chyba... i to tylko czesc niespodzianki/:) tylko nie Peja a bedzie ok! freak_lodz www.katarzia.prv.pl |
| 8615 | Aaaa...już wiem czemu ludzie tak szybko uzależniają się od różnych specyfików... "Głupi Jaś" był świetny. Śmiałam się i płakałam naraz... ;) :P *Megi* |
| 8614 | Neo... na mojej nóżce (dokładniej na kostce) znajdowała się torbiel. Została z powodzeniem wycięta we wt. i teraz nie mogę chodzić do szkoły... masa zaległości... :| I boli...ale dam radę :)Już coraz lepiej chodzę... Kuruję się z uśmiechem na twarzy, a personel szpitala nie mógł nadziwić się jak ktoś może być tak pozytywnie nastawiony... ;] Miałam jechać na HEYa,ale z powodu choroby Kasi koncert w Zielonej Górze się nie odbył... :( *Megi* |
| 8613 | czemu strona nie jest aktualizowana? Chyba już od miesiąca nie ma nowego wpisu ania |
| 8612 | ...Bea- właśnie się całością rozkoszuję. :* Kaśka |