| 9611 | Michał juz nie ma czasu,bo mu przeszła fascynacja Myslovitzem! Wiesiek K. |
| 9610 | To prawda, to nie Mareg pisał, tylko ja - ale w dobrej wierze:) Żeby nie umknęło, że to on. przepraszam za nieporozumienie |
| 9609 | Niestety, Michał już nie ma czasu na zajmowanie się stroną, a ja wraz z innymi osobami nieudolnie staram się kontynuować jego dzieło. Ostatni jestem do chwalenia się, że teraz to ja, że to wszystko moja zasługa. Tak to nie jest! Utrzymać serwis jest niby łatwo, ale go stworzyć... chylę czoła przed Michałem. To będzie zawsze Jego strona. tym razem prawdziwy mareg |
| 9608 | To już nie Michał, tylko Mareg |
| 9607 | Spoko strona.Pozdrowienia dla wszystkich z Piotrkowa Trybunalskiego. Łukasz Marczak |
| 9606 | na początku dziekuje Michałowi ze tak ciezko pracuje nad ta strona;],i prosze zeby ktos mi napisał maila jak Myslovitz bedzie w Krakowie;] Madziunia |
| 9605 | Prawda jest taka że to właśnie Myslovitz wyznacza w Polsce trendy a Rojek już jest ikoną popkultury. Tak trzymać! spinacz |
| 9604 | Niektóre Wasze kawałki zapadają na długo w pamięci. Wyznaczacie nowe kierunki. I to jest ważne. Ostatni album jest po prostu świetny! Pozdrawiam serdecznie. Tomasz Jakubiak www.ambiento.net |
| 9603 | dobrze że jest ktoś taki jak myslovitz i że piszą takie texty i muzę zajebiste no i dobrze ze odwiedzają małe miasta pozdrawiam was ak |
| 9602 | Faceci to psy. Tomasz |
| 9601 | nienawidze nienawidze nienawidze |
| 9600 | I haven't signed this book in awhile. Keep up the good work with the best Myslovitz page out there! ;) Cristina myslovitz.us/ |
| 9599 | Ryba połknęła haczyk. Nie zdążyła westchnąć.Westchnął rybak na brzegu. Że taka mizerna.Druga ryba minęła szczęśliwie przynętę.Przekonała się o tym w paszczy ryby trzeciej.Człowiek chory na raka namalował obrazi umarł kiedy zaszło na obrazie słońce.Inny chory wyzdrowiał . Posadził w ogrodzienagietki. I powiesił się na własnym pasku.Ćma wpadła do pokoju przez zamknięte okno.Walczyła w partyzantce przeciwko ciemnościale zginęła w świetle. Otrzymała orderza to jasne zwycięstwo. Za przelotną śmierć.Pierwszą miłość uprzątnął ze schodów dozorca.Nagłych myśli latawiec tłucze się po domu.Dzieci idą do szkoły. Kobiety do dzieci.A do kobiet mężczyźni. Życie toczy się dalej. ... |
| 9598 | Fajny chwyt rekalmowy ta walka miedzy MJM a Sony.Plyta i tak sie nie sprzeda,Myslovitz sie konczy. wiesiek |
| 9597 | 'jak puste pudełko . na oślep w tym zgiełku' przez kilka chwil |
| 9596 | a mam sie jakos dobrze, pozatym ze opuscilam koncert we wroclawiu, bo mnie nie bylo.teraz namawiam wszystkich o koncert w poznaniu,tak bardzo chaialbym tam byc.... pozdros elfik |
| 9595 | Ten Antistar to chyba jakis zart.Brzmia jak tysiace innych zespolow w Polsce,grajacych w piwnicy w bloku.Tragedia.Zero własnego stylu.TO JUZ BYLO!!!!! kumpel |
| 9594 | ta...dawno mnie tu nie było...hm...z półtorej roku ? :) pieggi brown |
| 9593 |
| 9592 | a mnie? :) farfocelka |
| 9591 | Hej!!Nie wiem moze jeszcze ktos tu o mnie pamieta?Bywalam tu czesto za starych, dobrych czasow. Chcialam tylko pozdrowic wszystkich i dzieki za umieszczenie moich fotek w galerii:)Pa,pa.... Agnieszka mysloaga.blog.pl |
| 9590 | ...Pamiętam. Się masz, Elfiozo? :) Kaś. |
| 9589 | czesc.moze ktos jeszcze mnie tu pamieta?hm...mimo wszystko....pozdrawiam:) elfik |
| 9588 | i will NOT |
| 9587 | Please Send Me A Card |
| 9586 | send me one. . .. . ... . .... . |
| 9585 | I'm killing time on Valentine's |
| 9584 | Za pomyłkę przepraszamy i dziękuję za zwrócenie nam na to uwagi. Trudno mi powiedzieć, czemu tak napisaliśmy mareg www.mysovitz.xon.pl |
| 9583 |
| 9582 | Arturze ! zeby Cie tylko jakis lud plemienny nie zjadł !!! uwazaj na siebie |
| 9581 | Wójcika:)upsssss spie juz dlatego:( magaw |
| 9580 | pozdrawiam Krzyśka Wujcika nowego fana Myslovitz:) magaw |
| 9579 | czy w lutym Myslovitz będzie w Krakowie oto jest pytanie:)chciałabym znać odpowiedź...ktokolwiek zna jakieś daty, miejsca koncertów? magaw |
| 9578 | przestancie przepisywac tu teksty i cytaty z ksiazek bo to sie durne robi ja |
| 9577 | Masz racje.Podziekowania skladam zatem wszystkim ,ktorzy pozwolili mi sie tu znowu zagrzac:) roksa |
| 9576 | To nie tylko zasługa Michała |
| 9575 | I"m not here This isn't happening I'm not here aaaa |
| 9574 | Co to za bzdety???? Ludzie,czy was pogielo???Jakies bajki,wierszyki, wyznania milosne.Czy nie macie innego miejsca zeby wylewac swoje spazmy? Moze blogi pozakladajcie, czy co? Ta strona to strona fanow Myslo,ok????? rgdgdrg |
| 9573 | Nagle poczulam sie jak osmiolatka , ktora ma swoje wlasne pudeleczko skarbow. Moze wszystko do niego wkladac (tez grozna ose zlapana na szybie od wyrandy w puste pudelko po zapalkach) i wyjmowac.Zapelniac po swojemu.Troszczyc sie o swoje drogocenne skarby(spinki, kapsle i kolorowe naklejki i pileczki gumowe i broszke od cioci).Od cioci.Umarla kilka dni temu.Nawet sie nie pozegnalam z nia przed wyjazdem. Sciany pomalowalabym na brazowo. A na srodku zielone listki.I roza w zlotej oprawie. Przyleciala za mna.Na zlotej tkaninie utkana. Szczescie przynosi, choc w to wierzyc nie powinnam.Maly obrazeczek ale strasznie dla mnie cenny.Przez kilka ladnych lat patrzylam na nia po przebudzeniu i przed snem.Brakowalo mi jej bardzo.Wreszcie mam ja znow ze soba.Przypomina mi moja milosc.Szczesliwa milosc.Zobaczysz,ze szczesliwa:) Kasia z Pragi |
| 9572 | Wielkie dzieki dla Michala za to,ze wznowil swoja internetowo-myslovitzowa dzialanosc! roksana |
| 9571 | Blaunoch tee ene, blaunoch tejerne.Orotum klyrkam hynnehem kam.Fardarym tym ki.Huksum daji i taa olkiejm :) |
| 9570 | Wcale nie prosilem cie o zdanie, bajarzu.Takie uwagi zachowaj dla siebie. pantomima |
| 9569 | :PPPPP :p |
| 9568 | Dzien dobry,Tomaszu K.Jak sie spalo? :-* |
| 9567 | phi, tez mi bajka bajarz |
| 9566 | Opowiem Ci bajke, ktora opowiedzial mi kolega z Bangladeszu( jedno z najmlodszych panstw na swiecie ten Bangladesz..).TRoche ja "wypolerwalam" ale bez zmieniania znaczenia i watku:) W pewnym krolestwie zyl krol, ktory mial bardzo piekna corke.Kiedy ksiezniczka byla juz wystarczajaco dorosla, krol rozkazal jej znalezc sobie odpowiedniego meza.Ksiezniczka nic jednak w tym kierunku nie zrobila.Zamiast tego czekala na kandydata.I rzeczywiscie, w jakis czas pozniej, do krolestwa zawital mlody ksiaze.Byl on jednak ubogi a ksiezniczka oprocz piekna posiadala przymiot proznosci.Ksiaze poprosil ksiezniczke o reke ta jednak, zamiast przyjac oswiadczyny postawila warunek: ksiaze musi przyniesc jej czerwona roze jako symbol jego milosci.Zadanie to nie byloby trudne,gdyby nie fakt,iz wowczas krolestwo bylo pod panowaniem zimy.Ksiaze postanowil jednak,ze zrobi wszystko co w jego mocy aby odnalezc czerwona roze dla swojej ukochanej.W tym celu udal sie do krolewskiego ogrodu.Nie spotkal tam jednak nic zywego z wyjatkiem oszronialego debu.Ksiaze zapytal dab czy ten nie widzial gdzies zywej czerwonej rozy. -To nie jest odpowiednia pora na szukanie rozy, ksiaze -Zdaje sobie z tego sprawe, drogi debie.Ja jednak rozy bardzo potrzebuje.Moze potrafisz mi jakos pomoc? -Nie mowilem o tym nikomu i nie sadzilem,ze nadejdzie chwila w ktorej komus to powiem.Owszem,ksiaze, moge ci pomoc.Wiem jak stworzyc roze.Potrzebuje jednak do tego cieplej krwi wrobla.Bez niej- to niemozliwe. Jesli przyniesiesz mi choc kilka kropli tej krwi, stworze dla ciebie najpiekniejsza roze. Ksiaze wysluchal slow debu i wyruszyl na poszukiwanie ptaka. Wrobelek siedzial skulony na barierce altany.Mial zziebniete nozki a zimny wiatr tarmosil piorka niemilosiernie.Ksiaze opowiedzial mu historie swojej wedrowki w poszukiwaniu rozy."Kocham ksiezniczke i chcialbym,zeby zostala moja zona.Moje zycie bez niej pozostanie wieczna zima.Moje serce,bijace i cieple, stanie sie jak lod.Moje szczescie wymaga jednak tuja |
| 9565 | A ja jeszcze nie mam Skalarow :(((((((( Mama nie chce mi kupic. Moze brata poprosze... zrozpaczona |
| 9564 | Chlopaki z Myslovitz!!! Slyszycie mnie? Jesli tak to dla was: JESTESCIE SUPER EXTRA!!! fan :) |
| 9563 | Siedze sobie na plazy Piasek miedzy palce wlazi Przyjemnie Obok Ty lezysz nagi Brakuje Ci jednak odwagi Byc we mnie. Niczego wiecej nie trzeba Wystarczy kawalek nieba Fal kilka, sloneczka troche Gdy serce Twe przy mym Drzemie. |
| 9562 | ...Warto zatem przyjrzec sie blizej zaleznosci miedzy wiedza i religia. Poniewaz zaleznosci te moga zachodzic w roznoraki sposob i z roznortakim natezeniem nalezy, moim zdaniem, wyroznic nastepujace: 1.wplyw religii na odkrycia naukowe 2.wplyw odkryc naukowych na religie 3.proby racjonalizacji religii przez naukowcow 4.tworzenie sie religii na bazach naukowych (rown. tzw sekciarstwo) 5.czynnik "przerastania duchowego" w religii i w nauce 6.nauka religii 7.stosunek pradow naukowych do religii 8.wzajemne przenikanie kultur religijnych jako przedmiot badan naukowych 9.wplyw wychowania religijnego na swiatopoglad 10.udzial czynnika duchownego w tworzenie kultury (rys hist) 11.metafizyka drum |