Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

9561
A jak poszedl krol na wojne
Graly jemu surmy zbrojne
Graly jemu surmy zlote
Na zwyciestwo, na ochote
(..)
A jak jak Jaska grob kopali
Zaszumialy brzozy w dali
Dzwonily mu przez dabrowe
Te dzwoneczki,te liliowe
M.Konopka

9560
Czy zastanawialiscie sie kiedys nad zyciem takiej malej osmiorniczki?
ciekawa

9559
...A w tym roku. Misiów Pluszowych. :*
Kaś.

9558
a mi sie chce wydmuszki przyozdabiac!!!

///////////////
/./././././././
<><><><><><><><
^*^*^*^*^*^*^*^
+=+=+=+=+=+=+=+
aby normalna?

9557
ja mam "wolny" autograf Lali jak chcesz wiec moge wyslac jak go odnajde ale powinien byc wiec napisz na maila adres, pzdr
godless

9556
Myslo Forever!!!
dziunia

9555
kto może załatwić mi autograf całego składu a jak nie całego to choć by 1 osoby z Myslovitz....
Mrgaret

9554
gdzie diabel mowi dobranoc, cos malo wpisow wszyscy na forum, az niedowiary ze kiedy tu bylo tak tloczno znak czasu widac
ja w odpowiedzi do Magaw ze przylaczam sie do zyczen tzn pozdrowien, pozdrawiam wszystkich
godless

9553
uroczo Kasik:)
magaw

9552
chcą
boją się

9551
Bliscy nie chca byc blisko zeby nie byc
dalej

9550
Jak gdyby nic, uśmiecham się do Ciebie. :)
Dla Magaw - Kasik.

9549
look how they shine for you
twarzą.

9548
Myslovitz w Music Corner a moj kumpel z Anglii bardzo chcial zebym mu płytke kupiła...jak dostanie z autografami to mam jego miłość dozgonną:)Pozdrooo Wojtuś:)
magaw

9547
...jak gdyby nic pozdrawiam Godlessa Megi She Dodosie Kasie Spaja Hanie i reszte Myslorodzinki jutro jade do Krakowa na pare dni nie moge sie doczekać koncertu!!!:)
magaw

9546
moja gwiazda odwróciła się do mnie
plecami

9545
i Niebo znów zapełni się gwiazdami
?

9544
Strona zajesuperbombastyczna!!! Wiecej takich stron. Wielkie brawa za chwyty!
Grzesieq

www.zapalki.up.pl

9543
nareszcie!!! :D

Wiktoria

9542
Wróciła... Nareszcie.
Kaliope

9541
gwiazdy nie gasną
jestem

9540
a ja dalej
czekam

9539
niebo z gwiazdami wróciło.
pod nim cały czas ktoś stał. czekając.
choćby
Ty. i ja.

9538
a jeśli nikt nie wróci?
wszystkie gwiazdy zgasną?

9537
milczenie białych gwiazd liter rozsianych na czarnym niebie. powrotów.
usiądź pod nim ze mną.

9536
Jaka przenikliwa cisza.
K.

9535
daw-
-no

9534
mylisz się
to już

9533
No i co z tą stroną??? :( Niech ją ktoś zadziała...
Whisper

9532
Na pewno jeszcze
nie

9531
to
już

9530
Myslovitz to zaczepista kapela, macie w sobie tyle
Katarzyna Gi

9529
Byłam ostatnio na koncercie myslovitz (Zielona Góra) i jestem pod wielkim wrażeniem szkoda tylko że tak krótko trwał. Uwaga do Artura Rojka!!! Trochę więcej uśmiechu i pomachaj czasem do fanów na pewno zrobi im się milej i przyjemniej:)
P.S. Znowu zaczynam w Was wierzyć:)))!!!!
doda

9528
Fantastyczna stronka!!Znalazłam tu wszystko czego potrzebowałam:))Oby tak dalej.
A... Myslovitz to najlepszy polski zespół jaki znam. Ich muzyka hipnotyzuje...., zmusza do refleksji, poprostu jest wspaniała!

Gosiaczek:))

9527
freakowa wracam i sram na twarz twa obrzydla!
........................................

9526
Ja pierdole ,tu sie nic juz nie dzieje.Oznacza to spadek zainteresowania zespolem Myslovitz niestety.
Marciniak

9525
krew uderza do głowy zawsze jesienią . jesienią też spadają spadochrony .

myślisz że to już ?

9524
piosenka Artura i Smolika jest okropna bardzo. niestety:/
neo

9523
Jesteście super grupom,bardzo lubię was słuchać,a piosena Artura ze Smolikiem jest bardzo spoko.Kiedy zagracie w Piotrkowie Trybunalskim?
SMERFETKA

9522
'nie chodź na piasek* bo dostaniesz'
mówili mu jak był mały

9521
Złoty medal dla Polski! Przyłączcie się do gratulacji dla naszej wspaniałej Otylii Jędrzejczak!


( tu albo na onet.pl )
NH

9520
kevin ja chce sie spotkac.

* pstryk *
pieggi brown

9519
Mam do odsprzedania jeden bilet na koncert Myslovitz 17.08 w Mysłowicach-Brzezince. Cena tak jak w przedsprzedaży – 25zł. Bilet do odebrania u mnie w Dąbrowie Górniczej, w czasie koncertu w Warszawie 13.08, w Bełchatowie 14.08 lub gdzieś na Śląsku, możemy się umówić w którymś dniu do 12.08 włącznie (Mysłowice, Katowice, Sosnowiec). Kontakt: [email protected] gg: 4882659
kevin

9518
Witam Was.
Ciekawe czy ktoś tu jeszcze o mnie pamięta... ;P
Chwilę temu obudziłam się z około 18-to godzinnego powoodstockowego snu... :)
Miła niespodzianka mnie spotkała... przez jakiś czas ze sceny puszczane były piosenki Myslovitz -mimo, że przecież tam nie grali... :)
Kaś... słoneczko moje... wybawiłam się za Ciebie, oj wybawiłam. Jak najbardziej mogłam. Ponad 4 dni... Nawet przejechałam się karetką na sygnale ;-)
Drogie dzieci noście na słońcu czapeczki, bo udar słoneczny nie jest przyjemną sprawą! :]
Trwam w powoodstockowym zadowoleniu... :)
No, to by było chyba wszystko :)
Myslorodzinko...wielki cmokas :* papapa
*Megi*

9517
Kochani mamy czas do soboty a są już 54 głosy!:-):-):-):-):-)
Janis

9516
Już mamy 39 głosów!!!
Janis

9515
...dziś wiem - wszystkie rzeczy
które kiedyś określały mnie
gdzieś zniknęły porzuciłem je...

9514
hej fani Myslovitz głosójcie na Sound of solitude na stronie cgm 30ton trzeba uzbierać 500 głosów no to do dzieła!!!!!! gg:2536414
Janis

9513
jestescie the best.oby tak dalej.zycze jak najwiecej sukcesow.
karolina

9512
ciekawe kiedy bedzie wspolna trasa z Rynkowskim i Maryla ?

ojjj sie zespol zepsol !!!

wasaty krzysztof i romantyczny rojek - szkoda sie smiac
MO

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!