| 9561 | A jak poszedl krol na wojne Graly jemu surmy zbrojne Graly jemu surmy zlote Na zwyciestwo, na ochote (..) A jak jak Jaska grob kopali Zaszumialy brzozy w dali Dzwonily mu przez dabrowe Te dzwoneczki,te liliowe M.Konopka |
| 9560 | Czy zastanawialiscie sie kiedys nad zyciem takiej malej osmiorniczki? ciekawa |
| 9559 | ...A w tym roku. Misiów Pluszowych. :* Kaś. |
| 9558 | a mi sie chce wydmuszki przyozdabiac!!! /////////////// /./././././././ <><><><><><><>< ^*^*^*^*^*^*^*^ +=+=+=+=+=+=+=+ aby normalna? |
| 9557 | ja mam "wolny" autograf Lali jak chcesz wiec moge wyslac jak go odnajde ale powinien byc wiec napisz na maila adres, pzdr godless |
| 9556 | Myslo Forever!!! dziunia |
| 9555 | kto może załatwić mi autograf całego składu a jak nie całego to choć by 1 osoby z Myslovitz.... Mrgaret |
| 9554 | gdzie diabel mowi dobranoc, cos malo wpisow wszyscy na forum, az niedowiary ze kiedy tu bylo tak tloczno znak czasu widac ja w odpowiedzi do Magaw ze przylaczam sie do zyczen tzn pozdrowien, pozdrawiam wszystkich godless |
| 9553 | uroczo Kasik:) magaw |
| 9552 | chcą boją się |
| 9551 | Bliscy nie chca byc blisko zeby nie byc dalej |
| 9550 | Jak gdyby nic, uśmiecham się do Ciebie. :) Dla Magaw - Kasik. |
| 9549 | look how they shine for you twarzą. |
| 9548 | Myslovitz w Music Corner a moj kumpel z Anglii bardzo chcial zebym mu płytke kupiła...jak dostanie z autografami to mam jego miłość dozgonną:)Pozdrooo Wojtuś:) magaw |
| 9547 | ...jak gdyby nic pozdrawiam Godlessa Megi She Dodosie Kasie Spaja Hanie i reszte Myslorodzinki jutro jade do Krakowa na pare dni nie moge sie doczekać koncertu!!!:) magaw |
| 9546 | moja gwiazda odwróciła się do mnie plecami |
| 9545 | i Niebo znów zapełni się gwiazdami ? |
| 9544 | Strona zajesuperbombastyczna!!! Wiecej takich stron. Wielkie brawa za chwyty! Grzesieq www.zapalki.up.pl |
| 9543 | nareszcie!!! :D Wiktoria |
| 9542 | Wróciła... Nareszcie. Kaliope |
| 9541 | gwiazdy nie gasną jestem |
| 9540 | a ja dalej czekam |
| 9539 | niebo z gwiazdami wróciło. pod nim cały czas ktoś stał. czekając. choćby Ty. i ja. |
| 9538 | a jeśli nikt nie wróci? wszystkie gwiazdy zgasną? |
| 9537 | milczenie białych gwiazd liter rozsianych na czarnym niebie. powrotów. usiądź pod nim ze mną. |
| 9536 | Jaka przenikliwa cisza. K. |
| 9535 | daw- -no |
| 9534 | mylisz się to już |
| 9533 | No i co z tą stroną??? :( Niech ją ktoś zadziała... Whisper |
| 9532 | Na pewno jeszcze nie |
| 9531 | to już |
| 9530 | Myslovitz to zaczepista kapela, macie w sobie tyle Katarzyna Gi |
| 9529 | Byłam ostatnio na koncercie myslovitz (Zielona Góra) i jestem pod wielkim wrażeniem szkoda tylko że tak krótko trwał. Uwaga do Artura Rojka!!! Trochę więcej uśmiechu i pomachaj czasem do fanów na pewno zrobi im się milej i przyjemniej:) P.S. Znowu zaczynam w Was wierzyć:)))!!!! doda |
| 9528 | Fantastyczna stronka!!Znalazłam tu wszystko czego potrzebowałam:))Oby tak dalej. A... Myslovitz to najlepszy polski zespół jaki znam. Ich muzyka hipnotyzuje...., zmusza do refleksji, poprostu jest wspaniała! Gosiaczek:)) |
| 9527 | freakowa wracam i sram na twarz twa obrzydla! ........................................ |
| 9526 | Ja pierdole ,tu sie nic juz nie dzieje.Oznacza to spadek zainteresowania zespolem Myslovitz niestety. Marciniak |
| 9525 | krew uderza do głowy zawsze jesienią . jesienią też spadają spadochrony . myślisz że to już ? |
| 9524 | piosenka Artura i Smolika jest okropna bardzo. niestety:/ neo |
| 9523 | Jesteście super grupom,bardzo lubię was słuchać,a piosena Artura ze Smolikiem jest bardzo spoko.Kiedy zagracie w Piotrkowie Trybunalskim? SMERFETKA |
| 9522 | 'nie chodź na piasek* bo dostaniesz' mówili mu jak był mały |
| 9521 | Złoty medal dla Polski! Przyłączcie się do gratulacji dla naszej wspaniałej Otylii Jędrzejczak! ( tu albo na onet.pl ) NH |
| 9520 | kevin ja chce sie spotkac. * pstryk * pieggi brown |
| 9519 | Mam do odsprzedania jeden bilet na koncert Myslovitz 17.08 w Mysłowicach-Brzezince. Cena tak jak w przedsprzedaży – 25zł. Bilet do odebrania u mnie w Dąbrowie Górniczej, w czasie koncertu w Warszawie 13.08, w Bełchatowie 14.08 lub gdzieś na Śląsku, możemy się umówić w którymś dniu do 12.08 włącznie (Mysłowice, Katowice, Sosnowiec). Kontakt: [email protected] gg: 4882659 kevin |
| 9518 | Witam Was. Ciekawe czy ktoś tu jeszcze o mnie pamięta... ;P Chwilę temu obudziłam się z około 18-to godzinnego powoodstockowego snu... :) Miła niespodzianka mnie spotkała... przez jakiś czas ze sceny puszczane były piosenki Myslovitz -mimo, że przecież tam nie grali... :) Kaś... słoneczko moje... wybawiłam się za Ciebie, oj wybawiłam. Jak najbardziej mogłam. Ponad 4 dni... Nawet przejechałam się karetką na sygnale ;-) Drogie dzieci noście na słońcu czapeczki, bo udar słoneczny nie jest przyjemną sprawą! :] Trwam w powoodstockowym zadowoleniu... :) No, to by było chyba wszystko :) Myslorodzinko...wielki cmokas :* papapa *Megi* |
| 9517 | Kochani mamy czas do soboty a są już 54 głosy!:-):-):-):-):-) Janis |
| 9516 | Już mamy 39 głosów!!! Janis |
| 9515 | ...dziś wiem - wszystkie rzeczy które kiedyś określały mnie gdzieś zniknęły porzuciłem je... |
| 9514 | hej fani Myslovitz głosójcie na Sound of solitude na stronie cgm 30ton trzeba uzbierać 500 głosów no to do dzieła!!!!!! gg:2536414 Janis |
| 9513 | jestescie the best.oby tak dalej.zycze jak najwiecej sukcesow. karolina |
| 9512 | ciekawe kiedy bedzie wspolna trasa z Rynkowskim i Maryla ? ojjj sie zespol zepsol !!! wasaty krzysztof i romantyczny rojek - szkoda sie smiac MO |