| 9661 | Hmm...Myslovitz jest boski:)) Uwielbiam ten zespół, szczególnie koncerty, gdzie muza jest o wiele mocniejsza (moze dlatego ze powaga i rojek szaleja:))). Ale takie męza mieć jak Rojka, chociaz chłopaka....!!!!Uhhh.......gdzie się tacy chowają?? MysloFanka |
| 9660 | slow brakuje jestescie poprostu THE BEST izabelka |
| 9659 | ludzie jestescie super kasia |
| 9658 | Hej! Prosba o glosowanie na Myslovitz na stronie www.rock.wegorzewo.pl Jesli mozesz przeslij ta prosbe innym fanom. Dziekujemy Andzia |
| 9657 | Pamiętacie jeszcze te czat ? |
| 9656 | kocham WAs chłopaki i weźcie coś szepnijsie na waszej stronce bo sie nudno robi bez Was..:D:D:D kochani jesteście, moja głowa powieściła teksty wszytskich waszych piosenek..:D:D:D:D pozdrawiam znad pólnocnego ursynowa -dzielnicy warszawy :) pa! olga |
| 9655 | wracam z wakacji TABORET z RĄCZKĄ |
| 9654 | slyszalem że niebawem do Mysłowic zawita kapela Kid-A... mają błogoslowienstwo ponoć od samego Myslovitz. Michał www.antidotum.art.pl |
| 9653 | i jestem sprzedawcą marzeń ( ale nie moich ) |
| 9652 | tylko,że ja wciąż spadam |
| 9651 | lubię te nasze rozmowy :) |
| 9650 | odbić się i znów pofrunąć |
| 9649 | ja wciąż spadam |
| 9648 | co robic gdy sie z wlasnych spadlo chmur |
| 9647 | Na początek, informacja dla autora tejże strony - to najlepsza stronka Myslovitz, jaką widziałem! Dla zespołu - fenomenalnie gracie, eksportowo! Zawsze będę waszym wielbicielem! Dla Niuni - nie trać nadziei, jak to śpiewał Tilt: "Jeszcze będzie przepięknie". Dla przyjaciół z roku - jak to śpiewał Myslovitz: "Stanąłem w drzwiach i upadłem na twarz". Oby tak dalej... Wojtas |
| 9646 | tylko ja wiem ile chciał ( a ) bym przez to powiedzieć |
| 9645 | i boję |
| 9644 | dlaczego magia umiera ja się nie godzę |
| 9643 | ja mam takie pytanie skierowane do zespolu(i do wtajemniczonych), otoz pieknego dnia 28 wrzesnia w ZSO nr 3 ogłoszono koncert charytatywny, na ktorym ma wystapic Myslovitz i Ira...w mysłowicach bodajze...to prawda?znaczy...czy sie uda? pozdrawiam szeryf |
| 9642 | no nic. do widzenia więc... n |
| 9641 | dziekuje bardzo za kaszkietowe gg, mam tylko nadzieje,ze sie nie wkurzy,ze tak sie tym numerem tutaj swieci ... dzieki wielkie! m |
| 9640 | aj . tutaj też mam . numer gadu gadowy pana kaszkieta szanownego 3253488 no no o proszę |
| 9639 | ja mam . ale nie tutaj . w sobotę mogę przekazać . poczekasz ? b. |
| 9638 | szukam kaszkieta. kto go pamieta? kto ma namiary? maaa |
| 9637 | bo tu już zostawiam tylko wspomnienia odległe. skojarzenia najbliższe. [takie przypadkowe złożenie liter może zmylić. ale zabawiłabym się w listonosza] n |
| 9636 | tzn ? [i co to za podstępy ? :)] dlaczego mnie się o to pyta |
| 9635 | a mogę Ci odpowiedzieć tam, gdzie myślę, że mogę Cię spotkać? n |
| 9634 | takie przypadkowe złożenie liter . nic konkretnego . hym |
| 9633 | 'ha ha' takim śmiechem brzmi w uszach. [nie]wiedzieć czemu w uszach serca. [tak]że trudno odpowiedzieć. nnnnnnn... |
| 9632 | tylko zapytałam ... nieważne . ha |
| 9631 | przykre ha ha n |
| 9630 | postanowienie skończyło się przed . czy po koncercie w M ? ha ha |
| 9629 | nie moge przebolec ze nie bylam na koncercie z okazji 10-lecia..ale zachcialo sie Anglii to sie ma...licze ze ktos nagral i mozna bedzie to jakos zdobyc;-)pozdrawiam wszystkich...buzkaaaaaa magaw |
| 9628 | w Katowicach na Dworcowej, no dobra, ale coś więcej?:> Edyta |
| 9627 | "Wonderful Life" "Behind Closed Eyes" "Długość dźwięku samotności" Nev forum.myslovitz.xon.pl/viewtopic.php?t=1266&postdays=0&postorde |
| 9626 | co zagrali w sopocie?? asdasd |
| 9625 | ja widze kumpeli przysluge i wybrala zebym z nią jechal na koncert do myslowic :/ nie lubie tej muzyki... nie moj styl ... no ale coz ... mala dawka odmiennosci nie zaszkodzi ... zuk |
| 9624 | kiedyś obiecałam sobie, że na Słupną nie wrócę już nigdy. nigdy się kończy. właśnie. [spotkać Was. móc bym chciała. Kaś. She. Coj. (s). Peggy Brown. Megi. Thomash. Freak. Whisper] neo |
| 9623 | Myslovitz to najlepszy zespół na świecie i grajcie tak dalej. Artur |
| 9622 | 10. urodziny Myslovitz w Mysłowicach Marcin Babko 02-08-2005 17:26 Będą gwiazdy polskiej muzyki, orkiestra dęta i dużo dzieci. To wszystko już 1 września na wielkim darmowym koncercie z okazji dziesiątych urodzin grupy Myslovitz - Tak naprawdę to mamy dużo więcej niż dziesięć lat, ale oficjalnie liczymy od momentu wydania naszej pierwszej płyty. Taki system przyjęliśmy już wcześniej. Dlatego pięć lat temu obchodziliśmy w Mysłowicach pięciolecie - wyjaśnia wokalista Artur Rojek. Przez ostatnie pięć lat Myslovitz stali się jedną z największych gwiazd polskiego rocka. Potwierdza to plan imprezy urodzinowej. Odbędzie się ona 1 września na kąpielisku Słupna w Mysłowicach. Od godz. 16 trwać będzie akcja "malowania emocjonalnego". Twórcą tej idei jest mysłowicki artysta Adam Plackowski. Najpierw obrazy malują dzieci. Potem, gdy farby wyschną - wkracza malarz, wydobywając z nich nowe, ukryte elementy. Efekt łączy dziecięcą świeżość i profesjonalną technikę. Tego samego dnia obrazy zostaną sprzedane na aukcji, którą poprowadzi aktorka Jolanta Fraszyńska. Pieniądze przeznaczone zostaną na mysłowickie hospicjum i dom dziecka. Potem odbędą się koncerty grup zaprzyjaźnionych z Myslovitz. Zagrają: Lili Marlene, Delons i Negatyw. O godz. 21 na scenę wejdą jubilaci. Na pewno usłyszymy wszystkie z 22 singli zespołu, które niedawno ukazały się w składankowym boksie "Single 1995-2005". Będą też niespodzianki: psychodeliczną balladę "Good Day My Angel" zaśpiewa John Porter, a w wykonywanym tylko na koncertach utworze "Mickey" zagra Andrzej Smolik. Przebój "Długość dźwięku samotności" ma wykonać grupa Raz Dwa Trzy, a "Z twarzą Marylin Monroe" zagra... Orkiestra Dęta Kopalni Mysłowice. W piosenkach Myslovitz wystąpią też m.in.: Edyta Bartosiewicz, Kasia Kowalska i Leszek Możdżer. Wstęp na imprezę jest wolny cyt. |
| 9621 | Bardzo dobra strona o moim zdaniem najlepszym polskim zespole jakim jest bezwątpienia Myslovitz!!!Pozdro dla wszystkich Mati1991 |
| 9620 | siemano! jestem tu pierwszy raz , więc wypadałoby zostawić po sobie choc malutki ślad ... byłam na koncercie 4 czerwca i wiem , że nie zapomne go nigdy ! ... a Artur taki skromniutki, cichutki (taki przepraszam, że żyje ;-)) ... ale na tym właśnie polega jego nieodparty urok :-)*** ... spadam , moze jeszcze kiedyś zajrze ... madzia |
| 9619 | J'aime Myslovitz ;** Adriane |
| 9618 | kasia kasia |
| 9617 | 'chcesz tylko kogoś kto słucha tego, co mówisz bez względu na to kim jesteś’ |
| 9616 | ja wciąż pamiętam |
| 9615 | ja jednak wciąż pamiętam. życie tego miejsca. a niektórzy wciąż chcą tu przykucnąć ze swoją myślą. nie mogąc się już spotkać z myślą czyjąś |
| 9614 | czasem napewno będę mieć w głowie trzaski twojego głosu jak winylowe dalekie nie warte wspomnienia ... |
| 9613 | 9623 przekonajmy się.. ... |
| 9612 | 9604 ja cię chyba znam albo to zbieg okolicznosci... |