Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: GrysienkA&PasjO

W księdze jest 4075 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

125
Cześć puchatku bardzo cię lubiem twoje różne bajki są super
Magda Kudzia

czas wpisu: 2002-11-18 13:40:42
adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl

124
wasza strona jest taka srerdnia ale ja lubie puchatka
magda

czas wpisu: 2002-11-17 19:26:37
adres wpisu: *.e-nterart.pl

123
pszysyłajcie mi pocztą różne wiadomości o kubusiu puchatku.
mój adres to: ul.okulickiego 95, 37-450 Stalowa Wola.
Karolina Biedrawa kala

czas wpisu: 2002-11-17 10:33:30
adres wpisu: *.stella.net.pl

122
Kubuś puchatek jest... ehhhhh wszyscy wiedza jaki jest ;) Kocham Go i tyle :p
Gosiaczek

czas wpisu: 2002-11-16 01:09:15
adres wpisu: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl

121
lubię ten stu milowy las
Prosiaczek

czas wpisu: 2002-11-16 00:45:34
adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl

120
KTO PUCHATKA NIE LUBI TEN POŻAŁUJE

INTERESKA

czas wpisu: 2002-11-13 21:20:32
adres wpisu: *.pila.sdi.tpnet.pl

119
Cześć Kubusiek !!! Bardzo Cię lubię i chętnie oglądam wszystkie Twoje bajki oraz książki irysunki z Tobą i Twoimi przyjaciółmi. Mam Twojego pluszaka oraz tapetę z Twoją podobizną (na monitorze w moim komputerze - "Kubuś na chmurce".
Krzyś Krzywicki

czas wpisu: 2002-11-13 19:53:38
adres wpisu: unknown, unknown przez *.zapol.proterians.pl

118
Bardzo lubię Kubuśa.Moim ulubionym bochaterem bajki Kubuś Puchatek jest zabiedzony Kłapouch.
Basia Jankowska

czas wpisu: 2002-11-10 20:07:06
adres wpisu: *.glogow.sdi.tpnet.pl

117
Sa lepsze stronki, szatka taka sobie...ale kilka fajnych informacji jest... ogolnie spox... tymczasem zapraszam na moja strone bractwa "Stumilowy Las" www.bractwo.st.prv.pl
Baka_ze_Stumilowgo_Lasu

www.bractwo.st.prv.pl
czas wpisu: 2002-11-10 18:50:59
adres wpisu: *.slupsk.cvx.ppp.tpnet.pl

116
Ta stronka jest superancka !
klaudia-21

klaudia-21.blog.pl
czas wpisu: 2002-11-10 14:41:13
adres wpisu: 192.168.0.* przez 213.17.150.*

115
ale fajna strona
magdix

czas wpisu: 2002-11-09 18:05:13
adres wpisu: *.ipartner.com.pl

114
puchatek jestes the bes

bulinki

czas wpisu: 2002-11-09 11:02:53
adres wpisu: *.kalisz.sdi.tpnet.pl

113
hehe...
nick

czas wpisu: 2002-11-08 19:49:39
adres wpisu: *.chello.pl

112
kocham kubusia...ładna stronka
koleżanka Pawła

czas wpisu: 2002-11-08 19:47:17
adres wpisu: *.chello.pl

111
Kubuś Puchatek jest świetny, kocham go
pablos

czas wpisu: 2002-11-07 09:38:54
adres wpisu: *.bat.gdynia.tdci.pl

110
KŁAPOUCHY JEST THE BEST KTO TAK MYŚLI NIECH PISZE DO MNIE!!!!!!!!!!
Grabara

czas wpisu: 2002-11-06 19:31:12
adres wpisu: *.profinet.eu.org

109
NO!!! bardzo fajna strona o moim ulubionym Kubusiu!!! hoho, tak dalej!!!
Baka_ze_Stumilowgo_Lasu

creammm.republika.pl
czas wpisu: 2002-11-05 21:07:16
adres wpisu: *.slupsk.cvx.ppp.tpnet.pl

108
Mam nadzieje że Kubuś Puchatek będzie żył zawsze!!!!!!!!!!!!

Gunia3

czas wpisu: 2002-11-05 20:38:57
adres wpisu: *.eimg.pl

107
Kubuś Puchatek jest najlepszy!!! Pozdrawiam.
Emilka

czas wpisu: 2002-11-05 15:42:48
adres wpisu: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl

106
na wieczną pamiątkę
dorotka

czas wpisu: 2002-11-05 12:22:04
adres wpisu: *.waw-bem.leased-e.ids.pl

105
świnki chrupki i chrupaki to niezłe chłopaki.Chrupiemy chrupaki bo chcemy być niezłe chłopaki. hi hi hi
Karolinka Świnka

czas wpisu: 2002-11-04 19:31:13
adres wpisu: 192.168.120.* przez 195.117.2.*

104
hihi.....fajniasta stronka...:o)
slodkie prosiaczki skoda ze niema ich wiecej....:PP wiecej obrazkoff poprosze...hiehiehie:> pozdrowionka dla wszystkich:***
Dominisia

czas wpisu: 2002-11-03 12:49:49
adres wpisu: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl

103
Jesteś moim idolem i ulubieńcem
Julcia

czas wpisu: 2002-11-02 11:51:14
adres wpisu: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

102
kubuśu

karolcia

czas wpisu: 2002-11-02 11:16:00
adres wpisu: 62.244.138.*

101
czesici puchatek mam prawie wszystkie
twoje ksiąszki to pa
Patrycja

czas wpisu: 2002-11-01 10:26:21
adres wpisu: 192.168.5.* przez *.attu.pl

100
elo. Ta stronka jest suuuuuuuuuuuuper. Nic dodać nic ująć. Gratuluje tak udanej pracy nad ta stonką.

olcia

czas wpisu: 2002-10-31 15:39:14
adres wpisu: 192.168.110.* przez *.waw.cdp.pl

99
FAJNY STRON O PUCHATKU. I WIDZE ZE MA DUŻĄ ODWIEDZALNOSC!
Mała

czas wpisu: 2002-10-28 11:56:45
adres wpisu: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl

98
Cześć.

Wiola

czas wpisu: 2002-10-28 10:00:40
adres wpisu: *.parczew.sdi.tpnet.pl

97
Ta stronka to istny raj dla mnie;) Kofam Kubusia Puchatka;) Jest suuuuuuper:))))
*ŁeZkA*

czas wpisu: 2002-10-27 19:42:58
adres wpisu: *.lubartow.sdi.tpnet.pl

96
stronka jest naprawdę super!!!!!
Agusia

czas wpisu: 2002-10-27 19:14:55
adres wpisu: 195.117.67.*

95
bardzo cię lubie
ola konopko

czas wpisu: 2002-10-27 12:19:23
adres wpisu: 192.168.5.* przez *.attu.pl

94
strona jest suuuuper
Mila

czas wpisu: 2002-10-26 14:46:13
adres wpisu: *.szczecin.telan.pl

93
Stronka fajna naprawde mi się podoba. Na tej stronie można się wspaniale bawić.Są tam różne ciekawe rzeczy.Naprawde jest SUPEROWA!!!
Ania

czas wpisu: 2002-10-26 14:12:26
adres wpisu: *.pkp.wroc.pl

92
dziekuje za złożenie tej strony !!!
dzięki niej mogłam znów nachwile stać się dzieckiem :)
kasia-16

czas wpisu: 2002-10-23 12:22:08
adres wpisu: 192.168.200.* przez *.piekary-sl.net

91
Strona jest extra, tak jak Kubuś!!!! Przyjaciel Dzieci
Kamilla

czas wpisu: 2002-10-21 09:15:03
adres wpisu: *.koszalin.sdi.tpnet.pl

90
kocham tą strone!!
etnawulkan

etnawulkan.blog.pl
czas wpisu: 2002-10-20 15:57:03
adres wpisu: *.wlodawa.sdi.tpnet.pl

89
Kubutek jest cool , prosiaczek jest słodziutki, kłapouszek kochany, tygrysek ( no cóż każdy wie jaki jest tygrysek) , i każdy kto lubi brykać po tej stronce jest wart conajmniej 3 baryłek miodku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pusiaczek

czas wpisu: 2002-10-19 21:20:18
adres wpisu: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl

88
Cześć ! Słuchaj ! Nie masz przypadkiem fajnych powiedzonek kubusia puchatka ? Jakbyś coś znalazła to prosze cię , jakbyś mogła to wyślij mi powiedzonka kubusia na e-mail [email protected]
Agnieszka Całka - -==ZgAgOoS==-

czas wpisu: 2002-10-16 21:59:20
adres wpisu: *.gryfino.sdi.tpnet.pl

87
hej puchatek. pozdrawiam cię
Weronika

czas wpisu: 2002-10-15 20:16:38
adres wpisu: 192.168.5.* przez *.attu.pl

86
bardzo podoba mi się ta strona. Mam nadzieję,że innym też...
Gabrysia Twardowska

czas wpisu: 2002-10-13 17:44:33
adres wpisu: 192.168.5.* przez *.attu.pl

85
ten kubuś to ma jazde!!!!stronka jest fajowa...!!!!
Baśka

czas wpisu: 2002-10-13 13:41:04
adres wpisu: *.zgora.dialog.net.pl

84
bardzo cie lubie kubusu puhatku mam 7 lat jestes bardzo sympatnyczny i bardzo lubie cie oglondac
Patrycja Stepinska

czas wpisu: 2002-10-13 11:12:33
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

83
Cześć bardzo lubię "Kubusia Puchatka"!!!
Przysyłajcie do mnie listy.A gdyby co mam 9 lat.
THE ENT
KONIEC
Pa, pa!
Asia Dawidowska

czas wpisu: 2002-10-11 12:29:43
adres wpisu: *.lebork.sdi.tpnet.pl

82
strony o kubusiu puchatku sa fantastyczne . to jest moja lubiona bajka , bardzo lubie Kłapouszka , prosiaczka , kubusia , i wszystkie inne postacie za 100 milowego lasu
Małgosia Pietrzak

czas wpisu: 2002-10-09 13:33:33
adres wpisu: 62.233.170.*

81
Super strona! Wczoraj dużo z niej skorzystałam! Są czadowe rysunki, labirynty, tapety. A wszystko to z moim ulubionym bajkowym bohaterem i jego przyjaciółmi. Oby więcej tego typu rozrywek-dzisiejsza Jubilatka.
Kaś

czas wpisu: 2002-10-06 20:29:40
adres wpisu: *.netia.com.pl

80
strona jest bombowa bnaprawde kubus jest wspaniały
iwona

czas wpisu: 2002-10-06 13:57:17
adres wpisu: *.jgora.dialog.net.pl

79
Kubuś jest czadowy i mam hopla na punkcie tej bajki. Pozdrawiam wszystkich Kubusiofanów
Mały Miś

czas wpisu: 2002-10-05 18:38:55
adres wpisu: *.netia.com.pl

78
tygrysek mogł brykać aż do nieba oskar lat 5\i pół
oskar

czas wpisu: 2002-10-05 17:26:04
adres wpisu: *.gdansk.sdi.tpnet.pl

77
ehhh gdyby nie Kubus,zycie nie mialoby sensu:Pozdro dla systkich,a szcegolnie dla kogos kjot te stronke stworzyl ob jest naprawde zajebista
mala

czas wpisu: 2002-10-02 18:21:21
adres wpisu: *.168.41.116, 80.48.23.9 przez *.piekary.net

76
Kubuś to jedyny facet mojego życia

Via 16

czas wpisu: 2002-10-01 18:15:59
adres wpisu: *.slupsk.cvx.ppp.tpnet.pl

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!