| 125 | Cześć puchatku bardzo cię lubiem twoje różne bajki są super Magda Kudzia czas wpisu: 2002-11-18 13:40:42 adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl |
| 124 | wasza strona jest taka srerdnia ale ja lubie puchatka magda czas wpisu: 2002-11-17 19:26:37 adres wpisu: *.e-nterart.pl |
| 123 | pszysyłajcie mi pocztą różne wiadomości o kubusiu puchatku. mój adres to: ul.okulickiego 95, 37-450 Stalowa Wola. Karolina Biedrawa kala czas wpisu: 2002-11-17 10:33:30 adres wpisu: *.stella.net.pl |
| 122 | Kubuś puchatek jest... ehhhhh wszyscy wiedza jaki jest ;) Kocham Go i tyle :p Gosiaczek czas wpisu: 2002-11-16 01:09:15 adres wpisu: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 121 | lubię ten stu milowy las Prosiaczek czas wpisu: 2002-11-16 00:45:34 adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl |
| 120 | KTO PUCHATKA NIE LUBI TEN POŻAŁUJE INTERESKA czas wpisu: 2002-11-13 21:20:32 adres wpisu: *.pila.sdi.tpnet.pl |
| 119 | Cześć Kubusiek !!! Bardzo Cię lubię i chętnie oglądam wszystkie Twoje bajki oraz książki irysunki z Tobą i Twoimi przyjaciółmi. Mam Twojego pluszaka oraz tapetę z Twoją podobizną (na monitorze w moim komputerze - "Kubuś na chmurce". Krzyś Krzywicki czas wpisu: 2002-11-13 19:53:38 adres wpisu: unknown, unknown przez *.zapol.proterians.pl |
| 118 | Bardzo lubię Kubuśa.Moim ulubionym bochaterem bajki Kubuś Puchatek jest zabiedzony Kłapouch. Basia Jankowska czas wpisu: 2002-11-10 20:07:06 adres wpisu: *.glogow.sdi.tpnet.pl |
| 117 | Sa lepsze stronki, szatka taka sobie...ale kilka fajnych informacji jest... ogolnie spox... tymczasem zapraszam na moja strone bractwa "Stumilowy Las" www.bractwo.st.prv.pl Baka_ze_Stumilowgo_Lasu www.bractwo.st.prv.pl czas wpisu: 2002-11-10 18:50:59 adres wpisu: *.slupsk.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 116 | Ta stronka jest superancka ! klaudia-21 klaudia-21.blog.pl czas wpisu: 2002-11-10 14:41:13 adres wpisu: 192.168.0.* przez 213.17.150.* |
| 115 | ale fajna strona magdix czas wpisu: 2002-11-09 18:05:13 adres wpisu: *.ipartner.com.pl |
| 114 | puchatek jestes the bes bulinki czas wpisu: 2002-11-09 11:02:53 adres wpisu: *.kalisz.sdi.tpnet.pl |
| 113 | hehe... nick czas wpisu: 2002-11-08 19:49:39 adres wpisu: *.chello.pl |
| 112 | kocham kubusia...ładna stronka koleżanka Pawła czas wpisu: 2002-11-08 19:47:17 adres wpisu: *.chello.pl |
| 111 | Kubuś Puchatek jest świetny, kocham go pablos czas wpisu: 2002-11-07 09:38:54 adres wpisu: *.bat.gdynia.tdci.pl |
| 110 | KŁAPOUCHY JEST THE BEST KTO TAK MYŚLI NIECH PISZE DO MNIE!!!!!!!!!! Grabara czas wpisu: 2002-11-06 19:31:12 adres wpisu: *.profinet.eu.org |
| 109 | NO!!! bardzo fajna strona o moim ulubionym Kubusiu!!! hoho, tak dalej!!! Baka_ze_Stumilowgo_Lasu creammm.republika.pl czas wpisu: 2002-11-05 21:07:16 adres wpisu: *.slupsk.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 108 | Mam nadzieje że Kubuś Puchatek będzie żył zawsze!!!!!!!!!!!! Gunia3 czas wpisu: 2002-11-05 20:38:57 adres wpisu: *.eimg.pl |
| 107 | Kubuś Puchatek jest najlepszy!!! Pozdrawiam. Emilka czas wpisu: 2002-11-05 15:42:48 adres wpisu: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 106 |
| 105 | świnki chrupki i chrupaki to niezłe chłopaki.Chrupiemy chrupaki bo chcemy być niezłe chłopaki. hi hi hi Karolinka Świnka czas wpisu: 2002-11-04 19:31:13 adres wpisu: 192.168.120.* przez 195.117.2.* |
| 104 | hihi.....fajniasta stronka...:o) slodkie prosiaczki skoda ze niema ich wiecej....:PP wiecej obrazkoff poprosze...hiehiehie:> pozdrowionka dla wszystkich:*** Dominisia czas wpisu: 2002-11-03 12:49:49 adres wpisu: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 103 | Jesteś moim idolem i ulubieńcem Julcia czas wpisu: 2002-11-02 11:51:14 adres wpisu: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 102 | kubuśu karolcia czas wpisu: 2002-11-02 11:16:00 adres wpisu: 62.244.138.* |
| 101 | czesici puchatek mam prawie wszystkie twoje ksiąszki to pa Patrycja czas wpisu: 2002-11-01 10:26:21 adres wpisu: 192.168.5.* przez *.attu.pl |
| 100 | elo. Ta stronka jest suuuuuuuuuuuuper. Nic dodać nic ująć. Gratuluje tak udanej pracy nad ta stonką. olcia czas wpisu: 2002-10-31 15:39:14 adres wpisu: 192.168.110.* przez *.waw.cdp.pl |
| 99 | FAJNY STRON O PUCHATKU. I WIDZE ZE MA DUŻĄ ODWIEDZALNOSC! Mała czas wpisu: 2002-10-28 11:56:45 adres wpisu: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl |
| 98 | Cześć. Wiola czas wpisu: 2002-10-28 10:00:40 adres wpisu: *.parczew.sdi.tpnet.pl |
| 97 | Ta stronka to istny raj dla mnie;) Kofam Kubusia Puchatka;) Jest suuuuuuper:)))) *ŁeZkA* czas wpisu: 2002-10-27 19:42:58 adres wpisu: *.lubartow.sdi.tpnet.pl |
| 96 | stronka jest naprawdę super!!!!! Agusia czas wpisu: 2002-10-27 19:14:55 adres wpisu: 195.117.67.* |
| 95 | bardzo cię lubie ola konopko czas wpisu: 2002-10-27 12:19:23 adres wpisu: 192.168.5.* przez *.attu.pl |
| 94 |
| 93 | Stronka fajna naprawde mi się podoba. Na tej stronie można się wspaniale bawić.Są tam różne ciekawe rzeczy.Naprawde jest SUPEROWA!!! Ania czas wpisu: 2002-10-26 14:12:26 adres wpisu: *.pkp.wroc.pl |
| 92 | dziekuje za złożenie tej strony !!! dzięki niej mogłam znów nachwile stać się dzieckiem :) kasia-16 czas wpisu: 2002-10-23 12:22:08 adres wpisu: 192.168.200.* przez *.piekary-sl.net |
| 91 | Strona jest extra, tak jak Kubuś!!!! Przyjaciel Dzieci Kamilla czas wpisu: 2002-10-21 09:15:03 adres wpisu: *.koszalin.sdi.tpnet.pl |
| 90 | kocham tą strone!! etnawulkan etnawulkan.blog.pl czas wpisu: 2002-10-20 15:57:03 adres wpisu: *.wlodawa.sdi.tpnet.pl |
| 89 | Kubutek jest cool , prosiaczek jest słodziutki, kłapouszek kochany, tygrysek ( no cóż każdy wie jaki jest tygrysek) , i każdy kto lubi brykać po tej stronce jest wart conajmniej 3 baryłek miodku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pusiaczek czas wpisu: 2002-10-19 21:20:18 adres wpisu: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 88 | Cześć ! Słuchaj ! Nie masz przypadkiem fajnych powiedzonek kubusia puchatka ? Jakbyś coś znalazła to prosze cię , jakbyś mogła to wyślij mi powiedzonka kubusia na e-mail [email protected] Agnieszka Całka - -==ZgAgOoS==- czas wpisu: 2002-10-16 21:59:20 adres wpisu: *.gryfino.sdi.tpnet.pl |
| 87 | hej puchatek. pozdrawiam cię Weronika czas wpisu: 2002-10-15 20:16:38 adres wpisu: 192.168.5.* przez *.attu.pl |
| 86 | bardzo podoba mi się ta strona. Mam nadzieję,że innym też... Gabrysia Twardowska czas wpisu: 2002-10-13 17:44:33 adres wpisu: 192.168.5.* przez *.attu.pl |
| 85 | ten kubuś to ma jazde!!!!stronka jest fajowa...!!!! Baśka czas wpisu: 2002-10-13 13:41:04 adres wpisu: *.zgora.dialog.net.pl |
| 84 | bardzo cie lubie kubusu puhatku mam 7 lat jestes bardzo sympatnyczny i bardzo lubie cie oglondac Patrycja Stepinska czas wpisu: 2002-10-13 11:12:33 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 83 | Cześć bardzo lubię "Kubusia Puchatka"!!! Przysyłajcie do mnie listy.A gdyby co mam 9 lat. THE ENT KONIEC Pa, pa! Asia Dawidowska czas wpisu: 2002-10-11 12:29:43 adres wpisu: *.lebork.sdi.tpnet.pl |
| 82 | strony o kubusiu puchatku sa fantastyczne . to jest moja lubiona bajka , bardzo lubie Kłapouszka , prosiaczka , kubusia , i wszystkie inne postacie za 100 milowego lasu Małgosia Pietrzak czas wpisu: 2002-10-09 13:33:33 adres wpisu: 62.233.170.* |
| 81 | Super strona! Wczoraj dużo z niej skorzystałam! Są czadowe rysunki, labirynty, tapety. A wszystko to z moim ulubionym bajkowym bohaterem i jego przyjaciółmi. Oby więcej tego typu rozrywek-dzisiejsza Jubilatka. Kaś czas wpisu: 2002-10-06 20:29:40 adres wpisu: *.netia.com.pl |
| 80 | strona jest bombowa bnaprawde kubus jest wspaniały iwona czas wpisu: 2002-10-06 13:57:17 adres wpisu: *.jgora.dialog.net.pl |
| 79 | Kubuś jest czadowy i mam hopla na punkcie tej bajki. Pozdrawiam wszystkich Kubusiofanów Mały Miś czas wpisu: 2002-10-05 18:38:55 adres wpisu: *.netia.com.pl |
| 78 | tygrysek mogł brykać aż do nieba oskar lat 5\i pół oskar czas wpisu: 2002-10-05 17:26:04 adres wpisu: *.gdansk.sdi.tpnet.pl |
| 77 | ehhh gdyby nie Kubus,zycie nie mialoby sensu:Pozdro dla systkich,a szcegolnie dla kogos kjot te stronke stworzyl ob jest naprawde zajebista mala czas wpisu: 2002-10-02 18:21:21 adres wpisu: *.168.41.116, 80.48.23.9 przez *.piekary.net |
| 76 | Kubuś to jedyny facet mojego życia Via 16 czas wpisu: 2002-10-01 18:15:59 adres wpisu: *.slupsk.cvx.ppp.tpnet.pl |