| 175 | WESOŁYCH ŚWIĄT I NOWEGO ROKU RÓWNIE WESOŁEGO!!!!!!!! MERY MERY czas wpisu: 2002-12-25 22:30:50 adres wpisu: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 174 | JEST FAJNA MUZYCZKA. KURCZAKI W TOREBKI PS-KI:LERZAŁYŚMY NA HALI KURCZAKOWEJ PRZYGNIETLI NAS GARNKIEM I WPADŁYŚMY DO TOREBKI I SIE ZGNIOTŁYŚMY. CZEŚĆ KURCZAKI ZE ZGNIECIONEJ TOREBKI czas wpisu: 2002-12-25 22:29:47 adres wpisu: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 173 |
| 172 | Kubuś i stronka są COOL!!! Foxer czas wpisu: 2002-12-25 15:42:27 adres wpisu: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 171 |
| 170 | No coz... Ja mam 20 :)))))))))) Grysienka acn.waw.pl/pooh czas wpisu: 2002-12-23 21:38:49 adres wpisu: *.acn.waw.pl |
| 169 | CHODZĘ DOKLASY 1 GIM. DUŻO OSÓB ŚMIEJE, ALE SIĘ TYM NIE PRZEJMUJE. KAŻDY MA SWÓJ GUST:JA LUBIĘ KUBUSIA PUCHATKA MAŁGOSIA BIAŁOŃ czas wpisu: 2002-12-23 12:02:13 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 168 | czesc nie jestem juz takim dzieciakiem poniewaz mam 12lat ale bardzo lubie kubusia puchatka i mam wiele bajek o nim. Aleksandla czas wpisu: 2002-12-23 07:27:19 adres wpisu: *.1.13.vie.surfer.at |
| 167 | super stronka uwielbiam Kubusia choć mam 16 lat MAGDA mysia czas wpisu: 2002-12-22 21:11:02 adres wpisu: 10.21.1.* przez *.telsten.com |
| 166 | super stronka uwielbiam Kubusia choć mam 16 lat MAGDA mysia czas wpisu: 2002-12-22 21:10:55 adres wpisu: 10.21.1.* przez *.telsten.com |
| 165 | Nie ma jak w domku :) Uwielbiam Kubusia! Monia13 czas wpisu: 2002-12-21 23:20:08 adres wpisu: *.konin.sdi.tpnet.pl |
| 164 |
| 163 | Mam dopiero 3 miesiące,pisze za mnie mama, ale już wiem, że Kubuś Puchatek będzie moim największyyyyyym przyjacielem.Serdecznie Was pozdrawiam i ślę całuski:)))Zosia z mamą Zosia Radczyk strony.wp.pl/wp/jadwiga-meyer czas wpisu: 2002-12-21 17:20:31 adres wpisu: *.krobia.sdi.tpnet.pl |
| 162 | strona jest super Kubusiu!!!!!!!!! kinia czas wpisu: 2002-12-21 17:12:32 adres wpisu: 62.21.40.* przez *.icpnet.pl |
| 161 |
| 160 | Ale czy np. 4-ero latek poradzi sobie z myszka ?? nie sadze :) nie kazdy jest taki zdolny i potrafi obslugiwac komputer. I nie sadze takze zeby wychowanie dziecka zaczynac od komputera - kredki to nieodzpwny element dziecinstwa ( i nie tylko ) - TAK WIEC - KREDKI RULEZ !! :> Pozdrawiam Pasjo j.w. czas wpisu: 2002-12-20 00:02:47 adres wpisu: 62.121.92.* przez *.acn.pl |
| 159 | Po co te kolorowanki trzeba drukowac?Przecież można zrobić coś takiego aby można je było koloować od razu!! Kubusiaczek czas wpisu: 2002-12-18 18:30:49 adres wpisu: *.nsm.pl |
| 158 | CHOC MAM JUZ NASCIE LAT KUBUS JEST MOJA ULUBIONA POSYACIA JUSTYNKA KWIATKOWSKA czas wpisu: 2002-12-18 16:36:39 adres wpisu: *.lebork.sdi.tpnet.pl |
| 157 | Super stronka podoba mi się!!! Szymon N. czas wpisu: 2002-12-17 19:12:37 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 156 | Kubuś jest jedną z moich ulubionych postaci . Ja go uwielbiam !!!!! CWANIARA czas wpisu: 2002-12-16 22:25:19 adres wpisu: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 155 | czesc! fajna stroneczka! naprawde! balwanek balwanek.blog.pl czas wpisu: 2002-12-16 18:37:52 adres wpisu: *.zgora.dialog.net.pl |
| 154 | ta strona jest super tylko mam mały problen ja mam zrobić żeby tapera była nap na moim gg? jeśli ktoś wie prosze żeby napisał maia [email protected] gosia czas wpisu: 2002-12-15 20:23:16 adres wpisu: *.elblag.dialog.net.pl |
| 153 | Ta strona jest świetna.A tła i tapety są wręcz bombowe, mamy nawet kilka. Pozdrawiamy wszystkich Kubusiowych maniaków. Justysia i Asia czas wpisu: 2002-12-14 19:34:32 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 152 | jest tu bardzo fajnie tylko szkoda ze nie ma konkursów Ada Brzezińska kłapouszka www.wp.pl czas wpisu: 2002-12-14 17:12:57 adres wpisu: *.com.pl |
| 151 |
| 150 | suuppeerr stronka warto odwiedzać inowefa czas wpisu: 2002-12-12 23:44:47 adres wpisu: *.prasabalt.gda.pl |
| 149 | Bardzo mi się podoba ta strona Kasia czas wpisu: 2002-12-09 14:26:51 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 148 | Dziekuje za wszytskie wpisy i mile slowa no i za krytyke tez ;)Zdrowa krytyka zawsze sie przyda. Z powodu ze obecnie mam ograniczony dostep do internetu na stronce na razie nic sie nie zmienia :( Chyba ze Pasjo - drugi czlowiek z druzyny Kubusia cos pozmienia :> Pozdrawiam :) Grysienka www.acn.waw.pl/pooh czas wpisu: 2002-12-09 13:19:06 adres wpisu: *.acn.waw.pl |
| 147 |
| 146 | Ta strona jest zaje... I wy też jesteście zaje... I wszystko jest zaje... KAROLINA BAJTEK nie mam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czas wpisu: 2002-12-09 08:37:59 adres wpisu: *.slawno.sdi.tpnet.pl |
| 145 | spoko strona !!! gratulacje udala ci sie!! pati czas wpisu: 2002-12-07 22:51:05 adres wpisu: *.org |
| 144 | oto mój adres piszcie błagam ale tylko o kubusiu . [email protected] kasia nawrocka czas wpisu: 2002-12-07 13:45:41 adres wpisu: *.lesko.sdi.tpnet.pl |
| 143 | czemu jest ta strona taka odlotowa nie wiem ale sądze że właściciel też jest OK!!!!!!!!!!!!!!! piszcie do mnie pogadamy o kubusiu puchatku wysyłajcie zdjęcia i wiele różnych gadżetów. Odpisze wszystkim !!!!!!!!!!! kasia nawrocka czas wpisu: 2002-12-07 13:43:00 adres wpisu: *.lesko.sdi.tpnet.pl |
| 142 | Nie ma slodszego misia od Kubusia :))) Ania czas wpisu: 2002-12-06 23:27:08 adres wpisu: *.starogard.dialup.inetia.pl |
| 141 | Kubuś jest moim najlepsiejszym przyjacielem !!!!!!1 kAROLINA KLIMCZAK WWW.WP.PL czas wpisu: 2002-12-06 19:02:48 adres wpisu: *.piotrkow.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 140 | bardzo lubię KUBUSIA PUCHATKA i cały stu milowy las Kamila Jezioro czas wpisu: 2002-12-06 13:22:25 adres wpisu: *.compower.pl |
| 139 | Mam 21 lat, a mimo to bardzo kocham Kubusia i jego przyjaciół. Jest to miś najlepszy i najsłodszy pod słońcem. Angela Ruta czas wpisu: 2002-12-05 23:28:08 adres wpisu: 217.113.228.* przez *.toya.net.pl |
| 138 | Kocam Cię Kubusiu Ty mój smrodusiu. Adam Wąchała czas wpisu: 2002-12-05 14:49:36 adres wpisu: 213.25.164.* |
| 137 | kubuś puchatek to nasz przyjaciel Patrycja borkowska czas wpisu: 2002-12-03 19:30:06 adres wpisu: 192.168.5.* przez *.attu.pl |
| 136 | Dziwny jest nidżwiedzi ród,że tak bardzo lubi miód. Gdyby Pszołam były Niedżwiaki, Nisko na Ziemi miały by chatki. Kasiątko czas wpisu: 2002-12-03 14:12:14 adres wpisu: *.warynski.net |
| 135 | mam 9lat Joanna Brzozowska www.bajki.com czas wpisu: 2002-12-03 14:06:31 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 134 | Super stronka!!! Kocham Kubusia i wiem że gdyby żył A.A.Mille to na pewno by się ucieszył!!! Igowa czas wpisu: 2002-12-02 16:54:42 adres wpisu: *.koof.com.pl |
| 133 |
| 132 | Strona jest fajna ale mało rodzajów gier i zabaw. Ola czas wpisu: 2002-11-29 18:46:40 adres wpisu: *.tomaszow.sdi.tpnet.pl |
| 131 | moim zdaniem strona jest fajna,ale jednak czegoś tu brakuje. Jeszcze ją trochę dopracuj a wszyscy oszaleją z zazdrości o twoją stronę! Kisielek czas wpisu: 2002-11-27 17:25:28 adres wpisu: *.gdynia.sdi.tpnet.pl |
| 130 | strona jest ok tylko ma za mało rysunków kubusia i jego przyjaciół do kolorowania ola zajączkowska czas wpisu: 2002-11-25 18:35:41 adres wpisu: 62.121.70.* przez *.acn.pl |
| 129 | Cze Grysienka! Masz bardzo fajną stronę. Moja siostra jest fankąn Kubusia , a ja tagże. olcia czas wpisu: 2002-11-24 18:19:18 adres wpisu: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 128 | Cze Grysienka i Kubusiu . Bardzo was kocham dlatego bo jest stronka o kochanym Puchatku . Grysienka czy masz może inne kolorowanki i labirynty . ODPOWIEDZ jeżeli jesteś Ninka czas wpisu: 2002-11-23 16:46:31 adres wpisu: *.stargard-szczecinski.sdi.tpnet.pl |
| 127 | kubusiu puchatku jesteś super kocham cie nacia czas wpisu: 2002-11-21 14:49:50 adres wpisu: 217.96.77.* |
| 126 | Cześć Kubuśiu Puchatku bardzo sie ciesze że ktoś pomyślał o tym aby zrobic stronke z tobą i z twoimi przyjaciółmi, bardzo cię lubie nawet można powiedziec kocham jestes taki grubuchny :) papa Dziewczynka kama1990.blog.pl czas wpisu: 2002-11-19 20:28:07 adres wpisu: *.16.4.5, 213.25.176.14 przez *.trzebnica.net |