| 75 | kubus jest slodziutki,milutki,fajniutki,i KOCHANY milenka czas wpisu: 2002-09-30 15:17:15 adres wpisu: *.acn.waw.pl |
| 74 | - siemka, mam bloga z tlem kubusia puchatka, jest taki milutki i fajniutki, zapraszam do mnie na bloga i proszę o wpisy do księgi gości, pozdrawiam kubusiowa fanka z białegostoku(mam prawie 14Lat) Justyna z bialegostoku ptaszek.blog.pl/ czas wpisu: 2002-09-29 15:14:36 adres wpisu: 217.96.117.* przez *.csk.pl |
| 73 | KUBUŚ KING!JEST ROZBRAJAJĄCO GŁUPIUTKI I SlODZIUTKI.POZDRAWIAM WSZYSTKICH JEGO FANÓW I FANKI. KLAUDIA PŁONKA/"KUBUŚ" czas wpisu: 2002-09-29 14:12:54 adres wpisu: *.netia.com.pl |
| 72 | POZDRAWIAM WSZYSTKICH LUBIĄCYCH MIODEK KLAUDIA PŁONKA/"KUBUŚ" czas wpisu: 2002-09-29 14:08:39 adres wpisu: *.netia.com.pl |
| 71 | PO PROSTU SUPER!!!!!!!!!! Paula ------------------------------------------------------------------- czas wpisu: 2002-09-28 16:15:46 adres wpisu: 80.240.167.* |
| 70 | kubus jest cool ale tak naprawde klapouszek jest debest!!!! :) madzialena czas wpisu: 2002-09-26 14:00:18 adres wpisu: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 69 | Gdyby nie było kubusia puchatka świat byłby szary.Chociaż nieoglądam już bajek z Kubusiem Puchatkiem to kolekcjonuje różne żeczy związane z nim.Fakt mam już 16 lat ale nadal nosze skarpetki z wizerunkiem kubusia i nikomu to nieprzeszkadza wręcz przeciwnie wszyscy uwarzają że kubuś jest świetny i to właśnie jest bajka dla ludzi w różnym wieku. młoda czas wpisu: 2002-09-20 12:08:08 adres wpisu: 192.168.0.* przez *.netglob.com.pl |
| 68 | pOZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH KTORZY UWAZAJA ZE KUBUS TO TO CO TYGRTYSI LUBIA NAJBARDZIEJ KUBUS czas wpisu: 2002-09-19 17:51:00 adres wpisu: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 67 | LUBIĘ KUBUSIA MARTYNKA MARTYNKA PIOTROWSKA czas wpisu: 2002-09-16 18:19:11 adres wpisu: *.zgora.dialog.net.pl |
| 66 |
| 65 | Fajna stroneczka...:)) piękne pozdrowionka:P Magdalenka :P czas wpisu: 2002-09-14 10:43:47 adres wpisu: *.zgora.dialog.net.pl |
| 64 | Zapraszam serdecznie na moja strone z Puchatkiem. JEst tam konkurs do wygrania sa gry komputerowe z Puchatkiem Michał "Gumisio" gumisie.pl/puchatek/ czas wpisu: 2002-09-01 01:30:42 adres wpisu: *.minsk-mazowiecki.sdi.tpnet.pl |
| 63 | Cala kubusiowa strona jest swietna! ale mogloby byc jeszcze wiecej zdjec z zycia Kubusia P. Carling czas wpisu: 2002-08-30 22:15:30 adres wpisu: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 62 | Stronka jest bardzo fajna. szczególnie spodobały mi się kubusiowe kolorowanki. Pati czas wpisu: 2002-08-30 15:47:14 adres wpisu: *.devs.futuro.pl |
| 61 | ze jest tu zajebiscie tak ładnie :PP alc!a / usmiechnieta alcia-licka.blog.pl czas wpisu: 2002-08-29 14:41:02 adres wpisu: *.sosnet.pl |
| 60 | hejooo kochana misiowa stronkaaaaaaaaaaaaaa sandra czas wpisu: 2002-08-28 23:30:29 adres wpisu: *.pp.rzeszow.pl |
| 59 | masz fajna strone internetowa szymon kaczyński piotr@ czas wpisu: 2002-08-28 19:51:42 adres wpisu: *.poznan.dialup.inetia.pl |
| 58 | Stronka jest cudowniuska !!!!!!Kocham Kubusia Puchatka!!!!!!! Agula czas wpisu: 2002-08-28 19:44:16 adres wpisu: *.netia.com.pl |
| 57 | Stronka jest poprostu GICOR! :) anethe czas wpisu: 2002-08-27 16:34:22 adres wpisu: *.walbrzych.dialog.net.pl |
| 56 | Po prostu CZAD Anka czas wpisu: 2002-08-27 12:37:10 adres wpisu: *.fordon.sdi.tpnet.pl |
| 55 | Swietna strona !!! =) TooLka rubi.blog.pl czas wpisu: 2002-08-22 11:51:31 adres wpisu: *.swietochlowice.dialup.inetia.pl |
| 54 | Hmmm... Co by tu powiedziec ?? Stronka jest ok. A Kubus to najkochanszy mis pod sloncem Kochajaca Kubusia czas wpisu: 2002-08-21 20:31:36 adres wpisu: *.lubin.dialog.net.pl |
| 53 | Po prostu odwaliliscie kawal dobrej roboty Donia czas wpisu: 2002-08-21 18:23:54 adres wpisu: 217.98.65.* przez *.master.pl |
| 52 | superodlotowa stronka (jeżeli ktoś chce mnie poznać odzywać się na adres [email protected])nara laska13-marla ---------------------------------------------------------------------- czas wpisu: 2002-08-20 19:49:47 adres wpisu: *.chello.pl |
| 51 | Strona jest super. Ja też KOCHAM KUBUSIA PUCHATKA. Pozdrowienia dla Wszystkich fanów(szczególnie dla jednego z imienników Kubusia)!!!!!!!!!! Michalina czas wpisu: 2002-08-20 16:32:31 adres wpisu: 217.96.15.* przez *.altec.pl |
| 50 | Cze!!!!!!!! Ta stronka jest świetna!!! Bardzo mi się podoba!!! A w szczególności są piękne tapety! Nie mogłam się zdecydować jaką mam mieć tapete! Ta stronka jest po prostu boska!!!!! Justyna H. czas wpisu: 2002-08-20 11:33:49 adres wpisu: *.gostyn.sdi.tpnet.pl |
| 49 | Jestem tu pierwszy raz bo mój młodszy brat chciał zobaczyć stronę poświenconą Kubusiowi Puchatkowi bardzo mi się ta strona spodobała i mojemu bratu też .Śpiewa te piosenki codziennie od rana do wieczora. Kamila czas wpisu: 2002-08-19 09:35:31 adres wpisu: *.city.net.pl |
| 48 | Cześć! Ta stronka jest po prostu boska, zawsze uwielbiałam Kubusia, ale teraz jak to zobaczyłam, to dosłownie szał. Świetna stronka, bardzo mi się podoba i napewno będe często tu zaglądać. Pozdrawiam wszystkich fanów Kubusia. iwonka czas wpisu: 2002-08-16 19:25:43 adres wpisu: *.grudziadz.sdi.tpnet.pl |
| 47 | Odpowiadam na apel o skiny do winampa :) Nie chce ich zamieszczac na stronie bo jest ich po prostu za duzo. Jesli ktos chce jakies skiny to mail me ;) Lub wysylajcie do mnie obrazki z Kubusiem to zrobie z nich skiny do winampa. Pozdrawiam goraco i zycze milych wakacji ;) Grysienka acn.waw.pl/pooh czas wpisu: 2002-08-10 12:30:55 adres wpisu: *.acn.waw.pl |
| 46 | Byłam tu przypadkiem bo brat mnie poprosił o obrazki Puchatka. A ta strona jest cool. Aga czas wpisu: 2002-08-09 13:27:04 adres wpisu: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 45 | stronka jest bardzo fajna. ale te gry sa takie sobie. za to tapety i tła są przepiekne. pare sobie ściągnęłam. dzki za strone z Puchatkiem! Kocham Kubusia Puchatka !!! anka_uwielbiająca_puchatka czas wpisu: 2002-08-05 12:06:20 adres wpisu: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 44 | STRONA NIE ZŁA ALE MA ZA MAŁO GIER! KOCHAM CIĘ KUBUŚ PUCHATEK LOLO vxvxvxvxvxvxvxvxvxvxvxvxvxvxvxvxvxvxvxvxvx czas wpisu: 2002-08-02 15:51:30 adres wpisu: *.rzeczpospolita.pl |
| 43 | super jest ta stronka tapety zajebiste. Nawet niektóre sobie posciągałam.:))) whisper czas wpisu: 2002-08-01 18:32:14 adres wpisu: *.radzionkow.net |
| 42 | stronka jest swietna. tak trzymac i rozbudowywac anielka czas wpisu: 2002-07-31 23:35:28 adres wpisu: 172.16.2.* przez 195.205.191.* |
| 41 | Cześć bardzo podoba mi się twoja strona. do następnego razu. odpisz mi Laura Ciskowska czas wpisu: 2002-07-21 16:52:25 adres wpisu: *.ostroleka.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 40 | bardzo lubie kubusia i dlatego weszłem na twą stronę pozdrawiam wszystkich przyjaciuł kubusia Pawełek4 czas wpisu: 2002-07-19 11:20:21 adres wpisu: *.rypin.sdi.tpnet.pl |
| 39 | Jeju! Grysienka ! Jaka Ty jestes zdolna ! Musze przyznac, ze stworzylas bardzo ladna strone ;) Zgadnij pasjo.w.interia.pl czas wpisu: 2002-07-16 17:53:33 adres wpisu: 62.121.92.* przez *.acn.pl |
| 38 | Super stronka!!!!! przydało by się więcej gier i zabaw. Dominika czas wpisu: 2002-07-13 13:33:23 adres wpisu: *.retsat1.com.pl |
| 37 | BARDZO FAJNA STRONA!!!! TO JEST NAJLEPSZA STRONA O KUBUSIU JAKĄ WIDZIAŁEM!!!! TO JEST TO CO TYGRYSY LUBIĄ NAJBARDZIEJ!!!! Tomek www.qba-side.prv.pl czas wpisu: 2002-07-13 10:53:32 adres wpisu: *.idzik.pl |
| 36 | Strona jest po prostu rewelacyjna!!! Terka czas wpisu: 2002-07-13 02:24:25 adres wpisu: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl |
| 35 | SUpeeerrrrrrrrrrrrrr!!! Lubie kubusia puchatka.(mała obsesja hehe) jak możesz to dodawaj nowe rysunki! pa Tuśka ---------------------------------- czas wpisu: 2002-06-23 20:55:44 adres wpisu: *.jgora.dialog.net.pl |
| 34 | Misie są kochane!!! Gratuluję super strony!!! aik czas wpisu: 2002-06-20 19:26:49 adres wpisu: 192.168.20.* przez *.katowice.msk.pl |
| 33 | Dziekuju za wpis na moja stronke. Musz przyznac ze towja stronke tez nie est zła.. Psajda Ps. Nie bij nic moja nie est siuper. Psajdak www.stumilowy.glt.pl czas wpisu: 2002-06-19 20:55:45 adres wpisu: *.a-inter.net |
| 32 | Cool strona!!!!!!!!!! Więcej tapet!!!! Ellen czas wpisu: 2002-06-16 18:44:06 adres wpisu: *.rene.com.pl |
| 31 | Kubus Puchatek jest cool!!! najfajniejszy jednak jest tygrysek, który jest bardzo seksi!!! jego długi ogon mnie baaardzo podnieca!!! to by było na tyle reszte dopowiedzą wam motyle!!!!!!!!!! andzia czas wpisu: 2002-06-16 18:36:39 adres wpisu: *.belchatow.sdi.tpnet.pl |
| 30 | Kubuś jest cool a Prosiaczek i Kłapołuch jeszcze lepsi Dzikuska czas wpisu: 2002-06-06 13:57:01 adres wpisu: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 29 | KOCHAM!!!!!!!kubusia puchatka, jest zaj.... i jego przyjaciele ze stumilowego lasu tez są fajniiiii nio i oczywiscie ta strona jest super Angel czas wpisu: 2002-06-05 21:21:25 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 28 | Komunikat :) Blad zostal wykasowany. Wszystko dziala wysmienicie ;) Zycze milego brykania z Kubusiowa Piosenka :* Grysienka acn.waw.pl/pooh czas wpisu: 2002-06-01 19:21:40 adres wpisu: 62.121.77.* przez *.acn.pl |
| 27 | Jest jeden mały problemik: Kiedy chcę posłuchać "Kubusiowej piosenki" wyskakuje mi "Error 404". Zrób coś, żebym i ja mógł słuchać tej piosenki. Reszta chodzi bez zarzutu!!! Jędrul acn.waw.pl/tgrab/Jedrek/Wladca czas wpisu: 2002-05-31 11:34:32 adres wpisu: 212.76.57.* przez *.acn.pl |
| 26 | Stronka jest THE BEST!!!
Puchatek rządzi!!!
Gratulacje!!!
Takie stronki to jest to co tygryski lubią najbardziej!!! KTOŚ a co to kogo obchodzi??? czas wpisu: 2002-05-31 11:23:13 adres wpisu: 212.76.57.* przez *.acn.pl |