| 26 | Dzień dobry dzieci:) - kac męczy ale co tam:) empeczy bedom,ale musicie sie jescze w cierpliwość uzbroić:) apap pozdro:) Załęs www.dust-blow.z.pl czas wpisu: 2002-05-02 12:14:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 25 | boro, proponuję wymianę empetrujuf!!! a ten. hm, no tak, faaajna strona i zespół też..., a jakże...:PPP Hew e najs long łikend:)))) a za nr. 25 też cie opelacje! strzała czas wpisu: 2002-05-02 08:55:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 24 | fu grzesiu nie usuń wyczyść pozdrowinia dla wszystkich Nik Krater czas wpisu: 2002-05-01 23:26:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 23 | ...ja juz nie bede takich zalesowatych stworzen wytykac palcem...taki stworzenie mialo mi mp3 przeslac...pasqudka mala......:)))) Niva czas wpisu: 2002-05-01 22:50:00 adres wpisu: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 22 | Ma ktos jakies mp3 dust blow? bo ja mam 2 kawalki z Wybryku, a "krąży" cos jeszcze po sieci?????? :)) boro www.mellow-dream.prv.pl czas wpisu: 2002-05-01 22:33:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 21 |
| 20 | ...no dawac dawac ja mam jakies jeszcze z odleglych dziejow.... Niva czas wpisu: 2002-05-01 21:00:00 adres wpisu: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 19 | n o n a r e s z c i e . . . jest okey! * m o d l i s h k a czas wpisu: 2002-05-01 18:18:00 adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl |
| 18 | Dawać wasze mp3. Chcę se trochu posłuchać, bo na razie to nie mam nic do słuchania oprocz dwóch płyt Radiohead od Roberta. rzeszut www.duzimorsi.prv.pl czas wpisu: 2002-05-01 15:52:00 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 17 | Haj Boro:)-miło,że wpadłeś:))) - jeszcze cieniutko na stronce,ale....staramy się:))) - pozdro:) Załęs www.dust-blow.z.pl czas wpisu: 2002-05-01 15:12:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 16 | Hehe... super stronka. I nareszcie mam teksty do najlepszych kawalkow DB: Can't Change i Fast Insane :)))))) Bede tu wpadac czesciej, 3majcie sie. czesc boro www.mellow-dream.prv.pl czas wpisu: 2002-05-01 14:59:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 15 | wow.....co ja widze!!!! No wiec ...heheh...tak jakos nie wiem co napisac.... No kurna ciesze sie !!!!! buziaki Niva czas wpisu: 2002-05-01 14:40:00 adres wpisu: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 14 | yyyyyyy... a gdzie ja jestem?? aha no tak qsiega DB:P ehehehe... i co ja mam wpisać?? oki nie myślę , dopiero się obudziłem , narka. ps. ,,Człowiek Słoń" to fajny film , przynajmniej pierwsza godzina tego filmu bo drugiej nie pamiętam... ps.2. Schematyczny drugi wpis: yyyyyyy... a gdzie ja jestem?? aha no tak qsiega DB:P ehehehe... i co ja mam wpisać?? oki nie myślę , dopiero się obudziłem , narka. ps.3. schematyczny trzeci wpis: aaaaaaaaaaaa...!!! DB jest świetne :D super stronka!!! Tyle na niej już jest i wogóle gratz dla właścicieli:D ehehehe... apap łidoł czas wpisu: 2002-05-01 12:12:00 adres wpisu: *.gryfice.sdi.tpnet.pl |
| 13 | heh, widze, ze centrum kulturalne polskiego internetu sie przenosi tutaj;] i rzeczywiscie ponoc 'po co miec darmowa ksiege jak mozna miec swoja lepsza';]]] lit czas wpisu: 2002-05-01 12:09:00 adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl |
| 12 | Hara$ - załatw konto z PHP i MySQL to będzie własna:)))))) Luthien - ja nie śpi bo mnie Lennon obudził:))))) cmok dla żony:) Załęs www.dust-blow.z.pl czas wpisu: 2002-05-01 12:01:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 11 | Acha - one more thing... Ksiega miala byc "wlasna" a nie "darmowa"! :)))) Marcin vel. Hara$ www.tn.prv.pl czas wpisu: 2002-05-01 11:19:00 adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl |
| 10 | No nareszcie! Odkad jakis palant zamknal Ksiege na TN! czulem pustke - mnie mialem gdzie pisac o tym co naprawde czuje. A tu taaaaka niespodzianka! Naprawde jestem wdzieczny i bede tu czestym gosciem. Mam nadzieje, ze nie ma tu zadnych restrykcji - mozna pisac po prostu to co sie czuje i mysli, tak? :)) Spox. A wiec czuje, ze musze konczyc. DB jest zajebisty (slyszalem jedną piosenke). Marcin vel. Hara$ www.tn.prv.pl czas wpisu: 2002-05-01 11:18:00 adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl |
| 9 | hm... duma mnie rozpiera :) żona wielkiej gwiazdy czas wpisu: 2002-05-01 10:56:00 adres wpisu: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 8 | no patrzcie, co się na tym świecie porobiło.. żona wielkiej gwiazdy czas wpisu: 2002-05-01 10:54:00 adres wpisu: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 7 | heh..cool..tyle powiem. db rulezz.ehhh;]] lit czas wpisu: 2002-05-01 10:25:00 adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl |
| 6 | No dobra, to ja sie ujawnie. Nie spie o tej porze, bo mame odwozilem na dworzec. Webmajster John Lennon www.dust-blow.z.pl czas wpisu: 2002-05-01 09:46:00 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 5 | JEEEEEEEEEEEESSSTT...!!!!!!! piąta osoba to co prawda nie pierwsza ale i tak przejde do historii :-)))) moze faktycznie zasponsorujecie operacji zmiany płciapierwszym pięciu osobom... dobra dust blow super i woGle... pozdro bardt bardt czas wpisu: 2002-05-01 09:41:00 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 4 | Heh, ... w związku z tym ze zaraz jade na biwak i nie bede miała czasu później się wpisać, zrobię to teraz. Dlaczego wy już o tej porze nie śpicie? choroba cywilizacyjna jakaś czy co? Martyn www.mordor.serwery.pl czas wpisu: 2002-05-01 09:07:00 adres wpisu: *.gryfice.sdi.tpnet.pl |
| 3 | nareszcie:)))) - wielki ukłon w stronę Webmajstera:))))... w ogóle dzięki,że chce Ci się to robić:))) ( wiem,że Ci się nie chce,ale kochasz DB i dlatego - hehe )...a tak poza tym to miałeś spać o tej porze:)))) Załęs www.dust-blow.z.pl czas wpisu: 2002-05-01 08:50:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 2 | E, a moze dostane jakas nagrode? W koncu jestem pierwsza (i druga) osoba ktora sie tutaj wpisuje... No tak i jako pierwszy (i drugi) odwiedzilem wasza stronke. Moze zafundujecie mi operacje zmiany plci? Webmajster www.dust-blow.z.pl czas wpisu: 2002-05-01 08:36:00 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |