Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Bla bla bla :) Właściciel księgi: Dust Blow

W księdze jest 4301 wpisów.

Jesteś 149791 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

26
Dzień dobry dzieci:) - kac męczy ale co tam:)
empeczy bedom,ale musicie sie jescze w cierpliwość uzbroić:)
apap
pozdro:)
Załęs

www.dust-blow.z.pl
czas wpisu: 2002-05-02 12:14:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

25
boro, proponuję wymianę empetrujuf!!! a ten. hm, no tak, faaajna strona i zespół też..., a jakże...:PPP
Hew e najs long łikend:))))
a za nr. 25 też cie opelacje!
strzała

czas wpisu: 2002-05-02 08:55:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

24
fu
grzesiu nie usuń wyczyść
pozdrowinia dla wszystkich
Nik Krater

czas wpisu: 2002-05-01 23:26:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

23
...ja juz nie bede takich zalesowatych stworzen wytykac palcem...taki stworzenie mialo mi mp3 przeslac...pasqudka mala......:))))
Niva

czas wpisu: 2002-05-01 22:50:00
adres wpisu: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl

22
Ma ktos jakies mp3 dust blow? bo ja mam 2 kawalki z Wybryku, a "krąży" cos jeszcze po sieci?????? :))
boro

www.mellow-dream.prv.pl
czas wpisu: 2002-05-01 22:33:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

21
eloł! :)
21! nie jest zle;)
no kochani, pozdrawiam:)
teraz to dopiero będzie;)

arwena

:)))
czas wpisu: 2002-05-01 21:52:00
adres wpisu: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

20
...no dawac dawac ja mam jakies jeszcze z odleglych dziejow....
Niva

czas wpisu: 2002-05-01 21:00:00
adres wpisu: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl

19
n o n a r e s z c i e . . .
jest okey!
* m o d l i s h k a

czas wpisu: 2002-05-01 18:18:00
adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl

18
Dawać wasze mp3. Chcę se trochu posłuchać, bo na razie to nie mam nic do słuchania oprocz dwóch płyt Radiohead od Roberta.
rzeszut

www.duzimorsi.prv.pl
czas wpisu: 2002-05-01 15:52:00
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

17
Haj Boro:)-miło,że wpadłeś:))) - jeszcze cieniutko na stronce,ale....staramy się:))) - pozdro:)
Załęs

www.dust-blow.z.pl
czas wpisu: 2002-05-01 15:12:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

16
Hehe... super stronka. I nareszcie mam teksty do najlepszych kawalkow DB: Can't Change i Fast Insane :)))))) Bede tu wpadac czesciej, 3majcie sie. czesc
boro

www.mellow-dream.prv.pl
czas wpisu: 2002-05-01 14:59:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

15
wow.....co ja widze!!!!
No wiec ...heheh...tak jakos nie wiem co napisac....
No kurna ciesze sie !!!!!
buziaki
Niva

czas wpisu: 2002-05-01 14:40:00
adres wpisu: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl

14
yyyyyyy... a gdzie ja jestem?? aha no tak qsiega DB:P ehehehe... i co ja mam wpisać?? oki nie myślę , dopiero się obudziłem , narka.

ps. ,,Człowiek Słoń" to fajny film , przynajmniej pierwsza godzina tego filmu bo drugiej nie pamiętam...

ps.2. Schematyczny drugi wpis: yyyyyyy... a gdzie ja jestem?? aha no tak qsiega DB:P ehehehe... i co ja mam wpisać?? oki nie myślę , dopiero się obudziłem , narka.
ps.3. schematyczny trzeci wpis: aaaaaaaaaaaa...!!! DB jest świetne :D super stronka!!! Tyle na niej już jest i wogóle gratz dla właścicieli:D ehehehe...
apap

łidoł

czas wpisu: 2002-05-01 12:12:00
adres wpisu: *.gryfice.sdi.tpnet.pl

13
heh, widze, ze centrum kulturalne polskiego internetu sie przenosi tutaj;]
i rzeczywiscie ponoc 'po co miec darmowa ksiege jak mozna miec swoja lepsza';]]]
lit

czas wpisu: 2002-05-01 12:09:00
adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl

12
Hara$ - załatw konto z PHP i MySQL to będzie własna:))))))
Luthien - ja nie śpi bo mnie Lennon obudził:)))))
cmok dla żony:)

Załęs

www.dust-blow.z.pl
czas wpisu: 2002-05-01 12:01:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

11
Acha - one more thing... Ksiega miala byc "wlasna" a nie "darmowa"! :))))
Marcin vel. Hara$

www.tn.prv.pl
czas wpisu: 2002-05-01 11:19:00
adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl

10
No nareszcie! Odkad jakis palant zamknal Ksiege na TN! czulem pustke - mnie mialem gdzie pisac o tym co naprawde czuje. A tu taaaaka niespodzianka! Naprawde jestem wdzieczny i bede tu czestym gosciem. Mam nadzieje, ze nie ma tu zadnych restrykcji - mozna pisac po prostu to co sie czuje i mysli, tak? :)) Spox.
A wiec czuje, ze musze konczyc.
DB jest zajebisty (slyszalem jedną piosenke).
Marcin vel. Hara$

www.tn.prv.pl
czas wpisu: 2002-05-01 11:18:00
adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl

9
hm... duma mnie rozpiera :)
żona wielkiej gwiazdy

czas wpisu: 2002-05-01 10:56:00
adres wpisu: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl

8
no patrzcie, co się na tym świecie porobiło..
żona wielkiej gwiazdy

czas wpisu: 2002-05-01 10:54:00
adres wpisu: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl

7
heh..cool..tyle powiem. db rulezz.ehhh;]]
lit

czas wpisu: 2002-05-01 10:25:00
adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl

6
No dobra, to ja sie ujawnie. Nie spie o tej porze, bo mame odwozilem na dworzec.

Webmajster
John Lennon

www.dust-blow.z.pl
czas wpisu: 2002-05-01 09:46:00
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

5
JEEEEEEEEEEEESSSTT...!!!!!!!
piąta osoba to co prawda nie pierwsza ale i tak przejde do historii
:-))))
moze faktycznie zasponsorujecie operacji zmiany płciapierwszym pięciu osobom...
dobra dust blow super i woGle... pozdro
bardt
bardt

czas wpisu: 2002-05-01 09:41:00
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

4
Heh, ...
w związku z tym ze zaraz jade na biwak i nie bede miała czasu później się wpisać, zrobię to teraz.
Dlaczego wy już o tej porze nie śpicie? choroba cywilizacyjna jakaś czy co?
Martyn

www.mordor.serwery.pl
czas wpisu: 2002-05-01 09:07:00
adres wpisu: *.gryfice.sdi.tpnet.pl

3
nareszcie:)))) - wielki ukłon w stronę Webmajstera:))))... w ogóle dzięki,że chce Ci się to robić:))) ( wiem,że Ci się nie chce,ale kochasz DB i dlatego - hehe )...a tak poza tym to miałeś spać o tej porze:))))
Załęs

www.dust-blow.z.pl
czas wpisu: 2002-05-01 08:50:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

2
E, a moze dostane jakas nagrode? W koncu jestem pierwsza (i druga) osoba ktora sie tutaj wpisuje... No tak i jako pierwszy (i drugi) odwiedzilem wasza stronke. Moze zafundujecie mi operacje zmiany plci?
Webmajster

www.dust-blow.z.pl
czas wpisu: 2002-05-01 08:36:00
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!