| 1 | No i oto pojawia sie pierwszy wpis w KG!!! Braaaaaaaawo. Chcialem wam powiedziec cos od siebie, ale to ze nie slucham Dust Blow juz wiecie. Poprostu nie kreci mnie taka muzyka. Nie ma to jak dobry Polski hip hop, ziomki! Jedynie Sluszna Muzyka. Kto nie lubi MC Lennona? Dobra bede konczyl pieprzenie tych bzdur... Jest 8:15 a ja musze isc pobiegac. A potem do Zalesa. No to nara. Webmajster www.dust-blow.z.pl czas wpisu: 2002-05-01 08:17:00 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |