| 51 | Sama sie jeszce zastanawiam jak tu dotarłam ale po małych obchodach stronki mnie sie całkiem podoba pomimo ze to co najbardziej ściałbym pooglądac jeszce jest zamknięte. Po pierwsze kurde fote bym ściała obejrzec i jak każdy luz większosć ciągnie mnie aby nacieszyć moje uchy tę wpsniąłą muzą, jak to jush zrobie na pewne sie mi to bedzie podobać więc pytam czy wy wyjeżdżacie kajsś koncertowac poza wrocławiem , a chodzi mi o strone opola? Tak więc stryczko ise rozpisałm a muszem na miacho pomykać, więc nie zostaje mi niec więcej jka serdecznie wsyskich pozdrowić. Marigold__ czas wpisu: 2002-05-04 09:35:00 adres wpisu: *.interka.pl |
| 50 | Załęs : obiecali, ze za 2 tygodnie mi w domciu neta podlaczą, a wtedy u siebie postawie serwer i będzie spoko. Webmajster czas wpisu: 2002-05-04 02:15:00 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 49 | Boro - zabiję:) Załęs czas wpisu: 2002-05-03 22:33:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 48 | Panie Piotrze.... ;-))))) za pozno, empetrojek nawet nie skasowalem z ftp-a, wiec teraz tylko podrzucic linki znajomym i...... :))))))) boro www.mellow-dream.prv.pl czas wpisu: 2002-05-03 22:28:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 47 | a jakoś leci:) załęs czas wpisu: 2002-05-03 22:14:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 46 | hoł,hoł,hoł little children.Nadchodzi monstrum.Najwyzszy czas stanac po stronie rozumu!No nic.Fajna strona,tylko szkoda,ze nie ma fotek,bo nie ma sie do czego slinic;)Ale to do nadrobienia.Jak tam Piotrze praca w mleczarni??????Kurwa,nie wiem czy jutro odbedzie sie ten nasz koncert i w zwiazku z tym siedze cala w nerwach i popijam wino dziadkowej roboty.A mature mam za 6 dniow malko czas wpisu: 2002-05-03 21:51:00 adres wpisu: *.kom-net.pl |
| 45 | Boro - nawet nie próbuj - ten koncert nie istnieje - posłuchaj wokalu - to się nie nadaje do publikacji - nigdy!!!!!!! Jebaka - chyba ze mną musisz się umówić,bo basista już z nami nie gra.... Pojeb - a na czym grasz? na basie?:) ...ale chyba daleko będziesz miał:) Kasiasia - heh:) Niva - oj dłuuugo poczekasz:) Załęs www.dust-blow.z.pl czas wpisu: 2002-05-03 21:50:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 44 | hehe :) dziekujem Załęs żes mnie oświecił, że wasza stronka ruszyła :) kasiaśka czas wpisu: 2002-05-03 21:41:00 adres wpisu: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 43 | Dust Blow- czy moge Wasze mp3 z Wybryku 2001 wrzucic na moj serwer? moge tez ze 2 inne empetrojki wrzucic- tak tymczasowo - na rockmetal.pl mam niby 10MB wolnego, ale hostuje tam 3 albo 4 wlasne stronki, wiec w sumie mam 40MB - tak mi sie wprzynajmniej wydaje. Do tej pory wrzucalem sporo i problemow nie bylo, tzn nikt sie nie dopieprzal ;-)) To co, chceta Wybryk????? :)))) boro www.mellow-dream.prv.pl czas wpisu: 2002-05-03 20:40:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 42 | No jasne ze poczekamy....jeszcze:)))))))) Webmajster obical ze niebawem.....;))))) A ja mam kurna mature.......łeeeeeeee..................:((( pozdro Niva czas wpisu: 2002-05-03 20:16:00 adres wpisu: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 41 | bardzo podoba mi sie wasza strona, jest dużo treści i cool grafika. myśle że każdy mlody fan dast bloł znajdzie tu coś dla siebie.jestem zachwycona waszą twórczością i bardzo podoba mi sie basista. chcialabym go pozdrowic i umówić sie z nim na loda. jeśli nie może przyjśc to zadowole sie tym rosłym blondynem co to tak ładnie śpiewa. reasumując uważam że jesteście tak w gruncie rzeczy fajni (hiehiehiehiehiehiehiehie). jebaka czas wpisu: 2002-05-03 19:55:00 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 40 | chcem wpisać ze psybylem... i to nie tylko to ale tes do domu fajnie ze ludzie majom zespoły i grajom razem a ja siem oglaszam i nikt a wcale najgozej nie gram muj brat gra gozej MARA piotrek/pojeb czas wpisu: 2002-05-03 19:22:00 adres wpisu: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 39 | Fajnie:))) Załęs www.dust-blow.z.pl czas wpisu: 2002-05-03 17:30:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 38 | Załęs-nie wiem czy tak często ale to ja of korz:))))) A co nie fajnie jest mieć fanke z Sosnowca?:))))))))) Domi czas wpisu: 2002-05-03 17:14:00 adres wpisu: *.sosnowiec.sdi.tpnet.pl |
| 37 | mam pytanko - kto z Sosnowca nas tak często odwiedza?:)))))) - to Ty Domi?:) Załęs www.dust-blow.z.pl czas wpisu: 2002-05-03 15:56:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 36 | Webmajster qwa! - rozumiemy,że na empeczy trzeba miejsca,ale żeby błędy poprawić i zmienić co nieco w kilku działach wystarczy ciut chęci.... zjebka z rana jk śmietana:) apap pysy. ludki musicie jeszcze poczekać qrde:( Załęs &Karloz www.dust-blow.z.pl czas wpisu: 2002-05-03 13:44:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 35 | i oto grupa spot prawdopodobnie odnalazla wreszcie swa prawdziwa i ostateczna nazwe... Nazwa jest o tyle genialna ze jest tak samo DURNA jak wszyscy czlonkowie owej grupy... mamy nadzieje ze przypadnie do gustu wszystkim a jak nie to walcie sie wszyscy na ryj... narazie jednak z przyczyn technicznych nazwa nie moze byc ujawniona... narka... bardt czas wpisu: 2002-05-03 13:27:00 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 34 | Na razie mp3 i zdjec nie wladuje, bo mam tylko 3 MB konto. Administrator mi go nie powiekszy :( Szukam nowego konta z PHP i MySQL Webmajster czas wpisu: 2002-05-03 10:38:00 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 33 | .....panie webmajsterzeeeee......mialy byc wczoraj jush mptryjki i fotki..a tu niccc.....bo zostanie pan srogo ukarany!!:)))))) Niva czas wpisu: 2002-05-02 21:10:00 adres wpisu: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 32 | to znóff ja wasz kochany łidoł:D no może nie kochany i nie wasz ale to zawsze łidoł. ej Zalęsky empetróje tutaj dawać!! :P lud się tego domaga iiiiiiii no i to wszystko. aaaaaaa oglądałem kolejny fajny film tym razem cały. Fim nosił tytułłłłłłłł ,,Goło i wesoło" i to nie było dzieło pornograficzne:D hiehie apap ludziki łidoł czas wpisu: 2002-05-02 18:58:00 adres wpisu: *.gryfice.sdi.tpnet.pl |
| 31 | Co chcę wpisać do księgi ? Ano to, że siem okrutnie cieszę, że jest ta ksienga i w ogóle :))) Pozdrawiam :))) PySy Też słyszałam tylko jedną Waszą piosenkę, ale będę czatować, aż w necie pojawią się kolejne...A właśnie, pojawią siem ? _wełna_ czas wpisu: 2002-05-02 17:02:00 adres wpisu: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 30 | no Justyna was pozdrawia, especjali takiego jednego ;) żona wielkiej gwiazdy i Justyna czas wpisu: 2002-05-02 14:20:00 adres wpisu: *.gryfice.sdi.tpnet.pl |
| 29 | tak to znowu ja \\;P hani to kiedy? żona wielkiej gwiazdy czas wpisu: 2002-05-02 14:19:00 adres wpisu: *.gryfice.sdi.tpnet.pl |
| 28 | do roboty nierobie:))))...i popraw te ordynarne ortografy!!!!!!! - "polskie" pisze się z "małej"!...tylko miguniem bo wstyd:) Załęs www.dust-blow.z.pl czas wpisu: 2002-05-02 14:10:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 27 | No... webmajster ma dzisiaj wolne... Nic mi sie nie chce, Ciagle bym tylko spal... W sumie spac tez mi sie nie chce. Taka ladna pogoda, a Zales dzwoni i karze przy kompie siedziec... On chyba nie ma sumienia. Zales tak ogolnie, to sie nie gniewam... bardzo nie przeszkadzales ;) Webmajster www.dust-blow.z.pl czas wpisu: 2002-05-02 13:58:00 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |