| 76 | Załęs Lori :))))))))) Ahha! strzała czas wpisu: 2002-05-05 20:39:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 75 | Aaale ludziuf :) Galeria musi być ! PaPa. _wełna_ czas wpisu: 2002-05-05 20:10:00 adres wpisu: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 74 | No i o co tyle krzyku? Rysiek czas wpisu: 2002-05-05 19:45:00 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 73 | hohoh papa zalens no niezzle niezle ale no to narazie a nie wiecie co ze sznurufffka? tak mi sie jakos przypomnialo wlochata czas wpisu: 2002-05-05 19:16:00 adres wpisu: *.tvk.tpsa.pl |
| 72 | Jestem głodna jak smok. Zjadłabym krowę w całości. Ale jak na razie może być i przypalona gulaszowa... Czeremcha czas wpisu: 2002-05-05 19:14:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 71 | hehe Malko:)))) - jeszcze raz sorx:) Domi - po co tyle piłaś:)))) 100klotka - senx:) Załęs www.dust-blow.z.pl czas wpisu: 2002-05-05 18:38:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 70 | ha!nie bylo was na koncercie.obrazam siem.juz nie bede zapraszac waszego wokalisty na scene.to tyle malko www.mellow-dream.prv.pl czas wpisu: 2002-05-05 17:48:00 adres wpisu: *.kom-net.pl |
| 69 | Kocham Dast Bloł miłością pierwszą i niewinną, a urocze twarzyczki członków z ramienia owego zespołu wprawiają mnie w zakłopotanie, gdy któryś się uśmiechnie do mnie czasem... Małgosia? czas wpisu: 2002-05-05 17:42:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 68 | Pozdrowienia dla tych którzy męczą się dziś z kacem:( Domi czas wpisu: 2002-05-05 17:27:00 adres wpisu: *.sosnowiec.sdi.tpnet.pl |
| 67 | Ale tu fajnie ;) Pozdrawiam wszystkich i obiecuje, że u mnie macie linka ;P 100krotka czas wpisu: 2002-05-05 16:34:00 adres wpisu: *.zigzag.pl |
| 66 | wow, o kurde. w koncu book. pzdr :) jimi czas wpisu: 2002-05-05 15:14:00 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 65 | więc wracam soebiez berlinka i patrze, a tu jakies magiczne miejsce sie stowrzyło... pennyroyal_tea czas wpisu: 2002-05-05 14:42:00 adres wpisu: *.suwalki.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 64 | a to mi się popieprzyło...rzeczywiście 6 numerów a nie 5....nevermind... jasna cholera - gulaszową sobie przypaliłem:( aa - wiecie co leci - All Apologies w wykonaniu Herbie Hancocka - wersja jazzowa - ale wałek:) Załęs www.dust-blow.z.pl czas wpisu: 2002-05-05 13:23:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 63 | cześć Boro, nagralismy I've got you cant change fast insane not a thing face in rivers mnocno! jak tam wczoraj koncert? my byliśmy martwi roposon czas wpisu: 2002-05-05 12:14:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 62 | A mi pozwolili trochę poprzeszkadzać w nagrywaniu płyty i już wiem, jak to jest. Ale było fajnie. Wszyscy mieli słuchawki na uszach i nawet ja :))) Najpierw nagrywała się perkusja z basem, a potem po kolei gitary. Jeszcze tylko Piotrek zaśpiewa i już, wiadomo ...pierwsze miejsca na listach przebojów, trasa koncertowa po całym świecie ;))) A jak narazie nie mogę się doczekać, kiedy już płyta będzie gotowa. Trzymam kciuki :) Beata czas wpisu: 2002-05-05 11:22:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 61 | Te, chłopaki! Wy to się na szołbiznesie znacie jak Britnej Spirs na geografii!!! Czy to pierwszyzna dla Was, że wszystkie bojzbędy muszą być sliczne, równe, z błyskiem w zębach i z przedziałkiem?! A Wy macie mordy zakazane, choroby weneryczne wypisane na twarzach i jeszcze przeklinacie! Ja bym swojej córce nie pozwoliła was słuchać :-)). Jakby tego było mało to ten dorodny z grzywą umie śpiewać!!! PIERWSZYM PODSTAWOWYM ZAŁOŻENIEM BOJZBANDU JEST: NIE UMIEĆ ŚPIEWAĆ. WYGLĄDAĆ. Źle wam wróżę :-) Potencjalna Fanka czas wpisu: 2002-05-05 10:14:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 60 | no bo kazdy prawdziwy fan DB przy kazdym odwiedzeniu strony musi wejsc przynajmniej 2 razy na ksiege...na poczatku i na koncu...to jak parzenie herbatki..taki rytual..inaczej nie jest sie prawdziwym fanem..ot co! lit czas wpisu: 2002-05-05 09:11:00 adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl |
| 59 | To jest ciekawe : stronke odwiedzilo 271 osob, a ksiege gosci 341. Jak to jest mozliwe? Zastanowmy sie wspolnie... Bigus Dickus czas wpisu: 2002-05-05 08:43:00 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 58 | A mozna wiedziec jakie kawalki nagraliscie??? boro www.mellow-dream.prv.pl czas wpisu: 2002-05-05 08:23:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 57 | taa..super... mocno... mocniej... ach.... roooman.... ciekawe... grzesiu ty pupasku! ropson hój.hój.pl czas wpisu: 2002-05-04 21:22:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 56 | Ojoj:) - jaki ruch:))) dzięki wszystkim znajomkom z TN za odwiedziny:)))))) a my właśnie wyszliśmy ze studia i jesteśmy masakrycznie zmęczeni....udało się nagrać 5 kawałków - na razie bez wokali i solówek... następne wejście 15 maja - zobaczymy co wyjdzie - na razie powiem tylko,że brzmienie jest powalające - jest zajebiście ciężko jak na nas.... i brudno:) - no i wszystko brzmi:) - jak będziemy już coś mieli na gotowo ( i będzie miejsce na serwerze ) to cuś się podrzuci:))) Webmajster - :))))) - dzięki:))) - jeszcze tylko ten fuckin' licznik:)))) - hehe:) - pozdro:) oki pomykam - apap Załęs www.dust-blow.z.pl czas wpisu: 2002-05-04 20:09:00 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 55 | Bardzo piękna stronka. Szczególnie urzekł mnie dział " o nas" Boski :)) Pozdr for DB :) Happy czas wpisu: 2002-05-04 19:21:00 adres wpisu: *.acn.pl |
| 54 | Ale baaaaajer... Jaka stroooonka... No serio, aż muszę zaznaczyć swoją obecność... Tylko coś tu Joli (100krotki) brakuje? W każdym razie jest super. Boudicca czas wpisu: 2002-05-04 16:04:00 adres wpisu: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 53 | noo...w koncu strnka :) ale mowie jak Marigold__ (buźki), ze własnie to co chce oglądnąc to jeszcze zamkniete... heeh..ech..no tak kolejna ksiega... dobra .. pozdro niunia czas wpisu: 2002-05-04 14:49:00 adres wpisu: *.elblag.dialog.net.pl |
| 52 | Witam, chcialbym pogratulowac ladnej strony. Moze inaczej. Gdyby wasza muzyka byla tak piekana jak ta strona, bylbym najwiekszym fanem tego zespolu. Mam nadzieje, ze przyszlosc potraktuje was lagodnie i oddajcie mi gitare. TM czas wpisu: 2002-05-04 11:13:00 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |