Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Bla bla bla :) Właściciel księgi: Dust Blow

W księdze jest 4301 wpisów.

Jesteś 149791 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

76
Załęs Lori :)))))))))
Ahha!
strzała

czas wpisu: 2002-05-05 20:39:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

75
Aaale ludziuf :) Galeria musi być ! PaPa.
_wełna_

czas wpisu: 2002-05-05 20:10:00
adres wpisu: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

74
No i o co tyle krzyku?
Rysiek

czas wpisu: 2002-05-05 19:45:00
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

73
hohoh papa zalens no niezzle niezle ale no to narazie a nie wiecie co ze sznurufffka? tak mi sie jakos przypomnialo
wlochata

czas wpisu: 2002-05-05 19:16:00
adres wpisu: *.tvk.tpsa.pl

72
Jestem głodna jak smok. Zjadłabym krowę w całości. Ale jak na razie może być i przypalona gulaszowa...
Czeremcha

czas wpisu: 2002-05-05 19:14:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

71
hehe Malko:)))) - jeszcze raz sorx:)
Domi - po co tyle piłaś:))))
100klotka - senx:)
Załęs

www.dust-blow.z.pl
czas wpisu: 2002-05-05 18:38:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

70
ha!nie bylo was na koncercie.obrazam siem.juz nie bede zapraszac waszego wokalisty na scene.to tyle
malko

www.mellow-dream.prv.pl
czas wpisu: 2002-05-05 17:48:00
adres wpisu: *.kom-net.pl

69
Kocham Dast Bloł miłością pierwszą i niewinną, a urocze twarzyczki członków z ramienia owego zespołu wprawiają mnie w zakłopotanie, gdy któryś się uśmiechnie do mnie czasem...
Małgosia?

czas wpisu: 2002-05-05 17:42:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

68
Pozdrowienia dla tych którzy męczą się dziś z kacem:(

Domi

czas wpisu: 2002-05-05 17:27:00
adres wpisu: *.sosnowiec.sdi.tpnet.pl

67
Ale tu fajnie ;)
Pozdrawiam wszystkich i obiecuje, że u mnie macie linka ;P
100krotka

czas wpisu: 2002-05-05 16:34:00
adres wpisu: *.zigzag.pl

66
wow, o kurde. w koncu book.
pzdr :)
jimi

czas wpisu: 2002-05-05 15:14:00
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

65
więc wracam soebiez berlinka i patrze, a tu jakies magiczne miejsce sie stowrzyło...
pennyroyal_tea

czas wpisu: 2002-05-05 14:42:00
adres wpisu: *.suwalki.cvx.ppp.tpnet.pl

64
a to mi się popieprzyło...rzeczywiście 6 numerów a nie 5....nevermind...
jasna cholera - gulaszową sobie przypaliłem:(
aa - wiecie co leci - All Apologies w wykonaniu Herbie Hancocka - wersja jazzowa - ale wałek:)
Załęs

www.dust-blow.z.pl
czas wpisu: 2002-05-05 13:23:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

63
cześć Boro,
nagralismy
I've got you
cant change
fast insane
not a thing
face
in rivers

mnocno!
jak tam wczoraj koncert?
my byliśmy martwi
roposon

czas wpisu: 2002-05-05 12:14:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

62
A mi pozwolili trochę poprzeszkadzać w nagrywaniu płyty i już wiem, jak to jest. Ale było fajnie. Wszyscy mieli słuchawki na uszach i nawet ja :))) Najpierw nagrywała się perkusja z basem, a potem po kolei gitary. Jeszcze tylko Piotrek zaśpiewa i już, wiadomo ...pierwsze miejsca na listach przebojów, trasa koncertowa po całym świecie ;)))
A jak narazie nie mogę się doczekać, kiedy już płyta będzie gotowa. Trzymam kciuki :)
Beata

czas wpisu: 2002-05-05 11:22:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

61
Te, chłopaki! Wy to się na szołbiznesie znacie jak Britnej Spirs na geografii!!! Czy to pierwszyzna dla Was, że wszystkie bojzbędy muszą być sliczne, równe, z błyskiem w zębach i z przedziałkiem?! A Wy macie mordy zakazane, choroby weneryczne wypisane na twarzach i jeszcze przeklinacie! Ja bym swojej córce nie pozwoliła was słuchać :-)). Jakby tego było mało to ten dorodny z grzywą umie śpiewać!!! PIERWSZYM PODSTAWOWYM ZAŁOŻENIEM BOJZBANDU JEST: NIE UMIEĆ ŚPIEWAĆ. WYGLĄDAĆ.

Źle wam wróżę :-)
Potencjalna Fanka

czas wpisu: 2002-05-05 10:14:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

60
no bo kazdy prawdziwy fan DB przy kazdym odwiedzeniu strony musi wejsc przynajmniej 2 razy na ksiege...na poczatku i na koncu...to jak parzenie herbatki..taki rytual..inaczej nie jest sie prawdziwym fanem..ot co!
lit

czas wpisu: 2002-05-05 09:11:00
adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl

59
To jest ciekawe : stronke odwiedzilo 271 osob, a ksiege gosci 341. Jak to jest mozliwe?
Zastanowmy sie wspolnie...


Bigus Dickus

czas wpisu: 2002-05-05 08:43:00
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

58
A mozna wiedziec jakie kawalki nagraliscie???
boro

www.mellow-dream.prv.pl
czas wpisu: 2002-05-05 08:23:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

57
taa..super...
mocno...
mocniej...
ach....
roooman....
ciekawe...

grzesiu ty pupasku!
ropson

hój.hój.pl
czas wpisu: 2002-05-04 21:22:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

56
Ojoj:) - jaki ruch:)))
dzięki wszystkim znajomkom z TN za odwiedziny:))))))

a my właśnie wyszliśmy ze studia i jesteśmy masakrycznie zmęczeni....udało się nagrać 5 kawałków - na razie bez wokali i solówek... następne wejście 15 maja - zobaczymy co wyjdzie - na razie powiem tylko,że brzmienie jest powalające - jest zajebiście ciężko jak na nas.... i brudno:) - no i wszystko brzmi:) - jak będziemy już coś mieli na gotowo ( i będzie miejsce na serwerze ) to cuś się podrzuci:)))

Webmajster - :))))) - dzięki:))) - jeszcze tylko ten fuckin' licznik:)))) - hehe:)
- pozdro:)
oki pomykam - apap
Załęs

www.dust-blow.z.pl
czas wpisu: 2002-05-04 20:09:00
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

55
Bardzo piękna stronka.
Szczególnie urzekł mnie dział " o nas"
Boski :))
Pozdr for DB :)
Happy

czas wpisu: 2002-05-04 19:21:00
adres wpisu: *.acn.pl

54
Ale baaaaajer... Jaka stroooonka... No serio, aż muszę zaznaczyć swoją obecność... Tylko coś tu Joli (100krotki) brakuje? W każdym razie jest super.
Boudicca

czas wpisu: 2002-05-04 16:04:00
adres wpisu: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

53
noo...w koncu strnka :)

ale mowie jak Marigold__ (buźki), ze własnie to co chce
oglądnąc to jeszcze zamkniete...


heeh..ech..no tak
kolejna ksiega...

dobra .. pozdro
niunia

czas wpisu: 2002-05-04 14:49:00
adres wpisu: *.elblag.dialog.net.pl

52
Witam, chcialbym pogratulowac ladnej strony. Moze inaczej. Gdyby wasza muzyka byla tak piekana jak ta strona, bylbym najwiekszym fanem tego zespolu. Mam nadzieje, ze przyszlosc potraktuje was lagodnie i oddajcie mi gitare.
TM

czas wpisu: 2002-05-04 11:13:00
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!