Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Slodki Calus od Buby

W księdze jest 4991 wpisów.

Jesteś 235021 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4100
mam 3 wolne miejsca w samochodzie do elblaga.. wyjazd w sobote rano powrot w niedziele popoludniu.. chetnych prosze o kontakt via mail
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-06-22 08:51:44

4099
Przeprasza Ślązaków i Śląsk :)
Sowa - zawstydzona

czas wpisu: 2006-06-21 11:23:29

4098
Córóś - ja w zeszłym roku znalazłam takiego, co ze śląska przez Łódź na Bazunę jechał :) trzymam kciuki. Wypijcie za mnie miareczkę i pomyślcie, że ja będę ciężko pracować. A ty Córóś wyściskac wszystkich ode mnie musisz.
Sowa

czas wpisu: 2006-06-21 11:19:28

4097
Słodki Całus nagrał płyte
czas wyciągnąć okowite
wziąść do ręki “równoległe” :
góry będą mniej odległe,
przesłuchać wszystkie piosenki,
o miłosci na wyciągnięcie ręki,
o poetach o wódeczce,
o wszystkim tam jest troszeczke.
teksty i dojrzałe brzmienie
wywołują uniesienie,
muzyka dopracowana
rzuci fanów na kolana.
córóś

czas wpisu: 2006-06-21 10:59:29

4096
zainteresowani koszulką mogą zgłosić się na stoisko Bazuny przez dział "osobiście", jak tylko zaistnieje fizycznie.
Martyna

czas wpisu: 2006-06-21 07:54:11

4095
zainteresowani wysyłką mogą zgłosić się do el Mariano przez dział "wydawnictwa", jak tylko płyta zaistnieje fizycznie.
jurkiel

czas wpisu: 2006-06-21 01:28:30

4094
Witajcie prawdopodobnie będe jechał dopiero w sobotę skm 14:15 no chyba że mnie ktoś podrzuci z gdańska a jak nie to zbieram ekipę morze być wesoły tramwaj tfuu skm.kontakt przez stronę www.tramway-foto.com.pl redakcja. Szalony Fotoreporter Tramway
tramway

www.tramway-foto.com.pl
czas wpisu: 2006-06-20 22:48:43

4093
a mnie niebedzie na bazunie mimo ze mialem byc :(:(
bede dopiero na bieszczadzkie :)
Jurkiel jest jakas szansa na wysylke waszego nowego dziela do Anglii?(tej przez dwa i na koncu :D:D )???

nep2n

czas wpisu: 2006-06-20 16:07:41

4092
nie a ty Boski?do jakiej szkoły chodziłeś?
anka

czas wpisu: 2006-06-20 15:52:09

4091
ja jade w sobote..

pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-06-19 14:05:46

4090
z dziecinną naiwnością spytam: jedzie ktoś na bazune przez lodz i ma może wolne miejsce?
córóś

czas wpisu: 2006-06-19 13:16:55

4089
Premiera płyty 24 VI, OK, ale moze ci, co nie beda na Bazunie mogliby zamawiać płyte juz teraz??? Poczta Polska i tak przed 24-tym nie zdąży dostarczyc... ;))
zniecierpliwiony

czas wpisu: 2006-06-18 13:04:34

4088
anka, a ty ciagle w tej samej szkole?
Boski

czas wpisu: 2006-06-18 08:49:32

4087
pozdrawiam goraco K.Jurczyńskiego uczył mnie w zawodówce jakies 10 lat temu-super wychowawca,swietny organizator wycieczek i ekstra grał na gitarze i spiewał!!!!szkoda ze nie mam takiego nauczyciela teraz' może bym potrafiła wiele wiecej grac na gitarze?
anka

czas wpisu: 2006-06-17 00:06:52

4086
Dzięki za odwiedziny i wpis na moim blogu. Hydrozagadka" uwielbiam ten film. "Pani Jola kocha Asa"...
Nowowiejski nie jest moim ulubionym kompozytorem, ale ten festiwal to właściwie jedyna atrakcja w Barczewie.
Anka

www.aniaxi1.blog.onet.pl
czas wpisu: 2006-06-15 01:37:37

4085
Fajna macie nazwę i teksty.A może by tak do Olsztyna przyjechac i zagrać co???
Anka

www.aniaxi1.blog.onet.pl
czas wpisu: 2006-06-14 21:43:12

4084
Gdzie ją znajdę rzecz jasna... ;) Odrobina słoneczka na biedną brykatą główkę i już głupoty się plecie. Tylko nie mówcie, ze to zza wielkiej wody (koszulka oczywiście, nie moja głupota.. ;))
(:

czas wpisu: 2006-06-14 13:16:22

4083
Auu! Gdzie ja taką ślyczną koszulinkę z wujkeim Dylanem Bobem, jaką w Gnieździe Piratów Imć Harmonijkarz (Pan Medyk jak mniemam? ;)) miał na sobie? Cud nad cuda! :-)
(:

czas wpisu: 2006-06-14 13:14:19

4082
Bo ja gram SERCEM, względnie ŻOŁĄDKIEM (a przez- do serca). To tyle względem grania. Na gitarze. W Ujsołach.
jurkiel

czas wpisu: 2006-06-13 23:53:25

4081
Jurkiel a na tej fotce z ujsołów, jak Ty grasz z MK i JM to jak Ty grasz trzymając tak gitare?? bom sie trochę zaintrygowała ;] !!!!
córóś

czas wpisu: 2006-06-13 15:04:31

4080
chyba sloniu nie wiesz jaka ja mam pojemnosc karty :P to nawet polowa nie byla ;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-06-12 16:30:51

4079
aby sprostać potrzebom atrystów występujących w zapiecku bedę naciskać na zakup promptera,
poza tym : podziekowanka ;*
córóś

czas wpisu: 2006-06-12 11:59:11

4078
a zdjęcia widziałem bo mój nawiedzony brat wypstrykał chyba całą kartę
słoniu

czas wpisu: 2006-06-11 20:42:13

4077
szkoda że nie dałem rady dojechać do łodzi może następnym razem
swoją drogą ostrowiec czeka na premierowy koncercik scoba
pozdrawiam
słoniu

czas wpisu: 2006-06-11 20:40:55

4076
Trzymcie kciuki coby się pewni laicy na łajbie nie utopili i cali, zdrowi i cokolwiek kojarzący przybyli na Bazunę!!! Ahoj!!! ;)("znikaaam, unosi mnie wiaaatr..." ;])

północ - południe (czy jakoś tak :))

czas wpisu: 2006-06-11 19:55:14

4075
chodzcie ...... na piwo... piwo piweńko ;p
córóś

czas wpisu: 2006-06-09 08:14:23

4074
z ryżem i śmiećmi w kufelkach - prezent od barmanek
zapiecek zaprasza

czas wpisu: 2006-06-09 07:35:56

4073
|^^^^^^^^^^^^^^^||......|"\
| ZIMNE PIWKO.....||......||'""|""\__,_
| ______________ ||__..|I__|__I___ |)
|(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@)
córóś

czas wpisu: 2006-06-08 13:59:34

4072
Tylko nie lepią nie lepią!!!! Toczą !!! bryłe świata (jako te żuczki he he) i na szczęście nie się :)))i prawda li to ze nie-święci :)
Kap-uzda

czas wpisu: 2006-06-08 12:15:29

4071
dla TYch CO Wyszywają także ;P
córóś

czas wpisu: 2006-06-07 15:12:09

4070
Chłopak podchodzi do dziewczyny.
- Tańczysz?
- Tańczę, śpiewam, gram na gitarze...
- Co ty pleciesz?
- Plotę, wyszywam, lepię garnki...

Z pozdrowieniami dla tych co śpiewają, grają i tych co lepią (kierunek Wawa) :)
Martyna

www.m3m.org.pl
czas wpisu: 2006-06-07 08:22:20

4069
Oleku - na drumli też? Wezmę drumlę i wjadę mu na solo.
Jassssssssiu

czas wpisu: 2006-06-06 10:27:15

4068
Hu! Ha! Postanowione! Byndziemy na Bazunie! Pyszczki przyklasnęły i przytupnęły! Hurra! :)
południczek :)

czas wpisu: 2006-06-05 13:12:04

4067
Jassssssssssiu,
tego królową Bonę to ja słyszałem (i widziałem) na koncercie Metheny'ego w Poznaniu. Potem dalsze granie na basssssssssie przez jakieś co najmniej pół roku straciło całkowicie sens. Uważaj, nie idź tam lepiej.... z innymi instrumentami tak samo wykręca
Olek

czas wpisu: 2006-06-05 00:53:51

4066
Znaczy "Transformersi"? ;-)
:)

czas wpisu: 2006-06-04 21:57:06

4065
raczej rozkładzie:))) ale właściwie typowo zapieckowo: Kapeć, Mario, Jacek i ja.
jurkiel

czas wpisu: 2006-06-04 19:16:31

4064
..a Łodka w najblizszy piatek bedzie w pelnym skladzie??
Zza piecka :)

czas wpisu: 2006-06-04 18:06:36

4063
Akuratnie w czasie Bazuny będę na łódkach na Mazurach i już kombinuję jak namówić rozbrykane towarzystwo na eskapadę do Elbąga po świeżutką płytkę. :) Coś mi się jednak wydaje, ze nie będzie trzeba bardzo się głowić, bo od czasu kiedy zaaplikowałam im dawkę 'słodkości' przepadli! ;) No to byle do Mazur, byle do Bazuny! :)
południk :)

czas wpisu: 2006-06-04 14:22:31

4062
NARESZCIE NOWA PŁYTKA!!!! TRZEBA BĘDZIE OBLAĆ!!!

przybas

czas wpisu: 2006-06-03 14:45:59

4061
Jak zwykle po prostu pieknie. Ot, tak zwyczajnie, pospolicie, byle jak i ... cudnie ...
Symi

czas wpisu: 2006-06-02 22:00:12

4060
Czołem Maraz - gramy w Anawie 15.06.2006, ale bez Jurija
Mario

czas wpisu: 2006-06-02 17:22:57

4059
Cześć Jurkiel. Dzięki za Kawoliwe :)
Gracie może wnajbliższym czasie w Anawie? :]
pzdrwm!
Maraz

www.bazuna.art.pl
czas wpisu: 2006-06-01 21:47:22

4058
czy ja dobrze slyszalem w "miasto niesie mnie" saksofon? chyba kiedys juz slyszalem sax w scobowych piosenkach :>
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-06-01 21:08:18

4057
a ja juz sobie zalatwilem urlop na 24.06, a jak bede mial jakis egzamin to i tak nie pojde :P
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-06-01 10:46:29

4056
a ja pamiętam, taki egzamin w mieście Św Wieży, na który zostałam przepuszczona w kolejce by o godz 9:20 wsiaść w pociąg i gnać na bazunke.. wówczas w Gniewie chyba. i dalo rade;] a jaka satysfakcja ;]]
córóś

czas wpisu: 2006-05-31 15:28:32

4055
A u nas wystąpi Richard Bona, nieślubny brat Bono z U2 oraz królowej Bony z szóstego małżeństwa niekonkordatowego.
Jasssssssiu

czas wpisu: 2006-05-31 11:35:04

4054
Organizatorzy są głusi na ludzkie wołania, jedynie Mario okazuje biednym studentom trochę serca... :-)))
:)

czas wpisu: 2006-05-31 09:19:40

4053
aaaaaaaaaaaaa - no co ja biedny mogę - toć nie mam wpływu na takie rzeczy - to trzeba do organizatorów BAZUNY - www.bazuna.art.pl - termin faktycznie wredny
Mario

czas wpisu: 2006-05-31 09:05:34

4052
Termin, Panie Kochany, termin.. Bazuna - przegląd STUDENCKI (!!!), a robią go (i SCOBowe XX-lecie, co ważniejsze n-krotnie, przy n dążącym do nieskończoności!) w trakcie sesji!!! I gdzie tu sens, no, gdzie???
Echhh... :]

czas wpisu: 2006-05-31 08:22:01

4051
...a coś nie tak z Bazuną, bo coś nie nadążam?
Mario

czas wpisu: 2006-05-30 22:53:13

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!