| 4100 | mam 3 wolne miejsca w samochodzie do elblaga.. wyjazd w sobote rano powrot w niedziele popoludniu.. chetnych prosze o kontakt via mail pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-06-22 08:51:44 |
| 4099 | Przeprasza Ślązaków i Śląsk :) Sowa - zawstydzona czas wpisu: 2006-06-21 11:23:29 |
| 4098 | Córóś - ja w zeszłym roku znalazłam takiego, co ze śląska przez Łódź na Bazunę jechał :) trzymam kciuki. Wypijcie za mnie miareczkę i pomyślcie, że ja będę ciężko pracować. A ty Córóś wyściskac wszystkich ode mnie musisz. Sowa czas wpisu: 2006-06-21 11:19:28 |
| 4097 | Słodki Całus nagrał płyte czas wyciągnąć okowite wziąść do ręki “równoległe” : góry będą mniej odległe, przesłuchać wszystkie piosenki, o miłosci na wyciągnięcie ręki, o poetach o wódeczce, o wszystkim tam jest troszeczke. teksty i dojrzałe brzmienie wywołują uniesienie, muzyka dopracowana rzuci fanów na kolana. córóś czas wpisu: 2006-06-21 10:59:29 |
| 4096 | zainteresowani koszulką mogą zgłosić się na stoisko Bazuny przez dział "osobiście", jak tylko zaistnieje fizycznie. Martyna czas wpisu: 2006-06-21 07:54:11 |
| 4095 | zainteresowani wysyłką mogą zgłosić się do el Mariano przez dział "wydawnictwa", jak tylko płyta zaistnieje fizycznie. jurkiel czas wpisu: 2006-06-21 01:28:30 |
| 4094 | Witajcie prawdopodobnie będe jechał dopiero w sobotę skm 14:15 no chyba że mnie ktoś podrzuci z gdańska a jak nie to zbieram ekipę morze być wesoły tramwaj tfuu skm.kontakt przez stronę www.tramway-foto.com.pl redakcja. Szalony Fotoreporter Tramway tramway www.tramway-foto.com.pl czas wpisu: 2006-06-20 22:48:43 |
| 4093 | a mnie niebedzie na bazunie mimo ze mialem byc :(:( bede dopiero na bieszczadzkie :) Jurkiel jest jakas szansa na wysylke waszego nowego dziela do Anglii?(tej przez dwa i na koncu :D:D )??? nep2n czas wpisu: 2006-06-20 16:07:41 |
| 4092 | nie a ty Boski?do jakiej szkoły chodziłeś? anka czas wpisu: 2006-06-20 15:52:09 |
| 4091 | ja jade w sobote.. pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-06-19 14:05:46 |
| 4090 | z dziecinną naiwnością spytam: jedzie ktoś na bazune przez lodz i ma może wolne miejsce? córóś czas wpisu: 2006-06-19 13:16:55 |
| 4089 | Premiera płyty 24 VI, OK, ale moze ci, co nie beda na Bazunie mogliby zamawiać płyte juz teraz??? Poczta Polska i tak przed 24-tym nie zdąży dostarczyc... ;)) zniecierpliwiony czas wpisu: 2006-06-18 13:04:34 |
| 4088 | anka, a ty ciagle w tej samej szkole? Boski czas wpisu: 2006-06-18 08:49:32 |
| 4087 | pozdrawiam goraco K.Jurczyńskiego uczył mnie w zawodówce jakies 10 lat temu-super wychowawca,swietny organizator wycieczek i ekstra grał na gitarze i spiewał!!!!szkoda ze nie mam takiego nauczyciela teraz' może bym potrafiła wiele wiecej grac na gitarze? anka czas wpisu: 2006-06-17 00:06:52 |
| 4086 | Dzięki za odwiedziny i wpis na moim blogu. Hydrozagadka" uwielbiam ten film. "Pani Jola kocha Asa"... Nowowiejski nie jest moim ulubionym kompozytorem, ale ten festiwal to właściwie jedyna atrakcja w Barczewie. Anka www.aniaxi1.blog.onet.pl czas wpisu: 2006-06-15 01:37:37 |
| 4085 | Fajna macie nazwę i teksty.A może by tak do Olsztyna przyjechac i zagrać co??? Anka www.aniaxi1.blog.onet.pl czas wpisu: 2006-06-14 21:43:12 |
| 4084 | Gdzie ją znajdę rzecz jasna... ;) Odrobina słoneczka na biedną brykatą główkę i już głupoty się plecie. Tylko nie mówcie, ze to zza wielkiej wody (koszulka oczywiście, nie moja głupota.. ;)) (: czas wpisu: 2006-06-14 13:16:22 |
| 4083 | Auu! Gdzie ja taką ślyczną koszulinkę z wujkeim Dylanem Bobem, jaką w Gnieździe Piratów Imć Harmonijkarz (Pan Medyk jak mniemam? ;)) miał na sobie? Cud nad cuda! :-) (: czas wpisu: 2006-06-14 13:14:19 |
| 4082 | Bo ja gram SERCEM, względnie ŻOŁĄDKIEM (a przez- do serca). To tyle względem grania. Na gitarze. W Ujsołach. jurkiel czas wpisu: 2006-06-13 23:53:25 |
| 4081 | Jurkiel a na tej fotce z ujsołów, jak Ty grasz z MK i JM to jak Ty grasz trzymając tak gitare?? bom sie trochę zaintrygowała ;] !!!! córóś czas wpisu: 2006-06-13 15:04:31 |
| 4080 | chyba sloniu nie wiesz jaka ja mam pojemnosc karty :P to nawet polowa nie byla ;) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-06-12 16:30:51 |
| 4079 | aby sprostać potrzebom atrystów występujących w zapiecku bedę naciskać na zakup promptera, poza tym : podziekowanka ;* córóś czas wpisu: 2006-06-12 11:59:11 |
| 4078 | a zdjęcia widziałem bo mój nawiedzony brat wypstrykał chyba całą kartę słoniu czas wpisu: 2006-06-11 20:42:13 |
| 4077 | szkoda że nie dałem rady dojechać do łodzi może następnym razem swoją drogą ostrowiec czeka na premierowy koncercik scoba pozdrawiam słoniu czas wpisu: 2006-06-11 20:40:55 |
| 4076 | Trzymcie kciuki coby się pewni laicy na łajbie nie utopili i cali, zdrowi i cokolwiek kojarzący przybyli na Bazunę!!! Ahoj!!! ;)("znikaaam, unosi mnie wiaaatr..." ;]) północ - południe (czy jakoś tak :)) czas wpisu: 2006-06-11 19:55:14 |
| 4075 | chodzcie ...... na piwo... piwo piweńko ;p córóś czas wpisu: 2006-06-09 08:14:23 |
| 4074 | z ryżem i śmiećmi w kufelkach - prezent od barmanek zapiecek zaprasza czas wpisu: 2006-06-09 07:35:56 |
| 4073 | |^^^^^^^^^^^^^^^||......|"\ | ZIMNE PIWKO.....||......||'""|""\__,_ | ______________ ||__..|I__|__I___ |) |(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@) córóś czas wpisu: 2006-06-08 13:59:34 |
| 4072 | Tylko nie lepią nie lepią!!!! Toczą !!! bryłe świata (jako te żuczki he he) i na szczęście nie się :)))i prawda li to ze nie-święci :) Kap-uzda czas wpisu: 2006-06-08 12:15:29 |
| 4071 | dla TYch CO Wyszywają także ;P córóś czas wpisu: 2006-06-07 15:12:09 |
| 4070 | Chłopak podchodzi do dziewczyny. - Tańczysz? - Tańczę, śpiewam, gram na gitarze... - Co ty pleciesz? - Plotę, wyszywam, lepię garnki... Z pozdrowieniami dla tych co śpiewają, grają i tych co lepią (kierunek Wawa) :) Martyna www.m3m.org.pl czas wpisu: 2006-06-07 08:22:20 |
| 4069 | Oleku - na drumli też? Wezmę drumlę i wjadę mu na solo. Jassssssssiu czas wpisu: 2006-06-06 10:27:15 |
| 4068 | Hu! Ha! Postanowione! Byndziemy na Bazunie! Pyszczki przyklasnęły i przytupnęły! Hurra! :) południczek :) czas wpisu: 2006-06-05 13:12:04 |
| 4067 | Jassssssssssiu, tego królową Bonę to ja słyszałem (i widziałem) na koncercie Metheny'ego w Poznaniu. Potem dalsze granie na basssssssssie przez jakieś co najmniej pół roku straciło całkowicie sens. Uważaj, nie idź tam lepiej.... z innymi instrumentami tak samo wykręca Olek czas wpisu: 2006-06-05 00:53:51 |
| 4066 | Znaczy "Transformersi"? ;-) :) czas wpisu: 2006-06-04 21:57:06 |
| 4065 | raczej rozkładzie:))) ale właściwie typowo zapieckowo: Kapeć, Mario, Jacek i ja. jurkiel czas wpisu: 2006-06-04 19:16:31 |
| 4064 | ..a Łodka w najblizszy piatek bedzie w pelnym skladzie?? Zza piecka :) czas wpisu: 2006-06-04 18:06:36 |
| 4063 | Akuratnie w czasie Bazuny będę na łódkach na Mazurach i już kombinuję jak namówić rozbrykane towarzystwo na eskapadę do Elbąga po świeżutką płytkę. :) Coś mi się jednak wydaje, ze nie będzie trzeba bardzo się głowić, bo od czasu kiedy zaaplikowałam im dawkę 'słodkości' przepadli! ;) No to byle do Mazur, byle do Bazuny! :) południk :) czas wpisu: 2006-06-04 14:22:31 |
| 4062 | NARESZCIE NOWA PŁYTKA!!!! TRZEBA BĘDZIE OBLAĆ!!! przybas czas wpisu: 2006-06-03 14:45:59 |
| 4061 | Jak zwykle po prostu pieknie. Ot, tak zwyczajnie, pospolicie, byle jak i ... cudnie ... Symi czas wpisu: 2006-06-02 22:00:12 |
| 4060 | Czołem Maraz - gramy w Anawie 15.06.2006, ale bez Jurija Mario czas wpisu: 2006-06-02 17:22:57 |
| 4059 | Cześć Jurkiel. Dzięki za Kawoliwe :) Gracie może wnajbliższym czasie w Anawie? :] pzdrwm! Maraz www.bazuna.art.pl czas wpisu: 2006-06-01 21:47:22 |
| 4058 | czy ja dobrze slyszalem w "miasto niesie mnie" saksofon? chyba kiedys juz slyszalem sax w scobowych piosenkach :> pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-06-01 21:08:18 |
| 4057 | a ja juz sobie zalatwilem urlop na 24.06, a jak bede mial jakis egzamin to i tak nie pojde :P pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-06-01 10:46:29 |
| 4056 | a ja pamiętam, taki egzamin w mieście Św Wieży, na który zostałam przepuszczona w kolejce by o godz 9:20 wsiaść w pociąg i gnać na bazunke.. wówczas w Gniewie chyba. i dalo rade;] a jaka satysfakcja ;]] córóś czas wpisu: 2006-05-31 15:28:32 |
| 4055 | A u nas wystąpi Richard Bona, nieślubny brat Bono z U2 oraz królowej Bony z szóstego małżeństwa niekonkordatowego. Jasssssssiu czas wpisu: 2006-05-31 11:35:04 |
| 4054 | Organizatorzy są głusi na ludzkie wołania, jedynie Mario okazuje biednym studentom trochę serca... :-))) :) czas wpisu: 2006-05-31 09:19:40 |
| 4053 | aaaaaaaaaaaaa - no co ja biedny mogę - toć nie mam wpływu na takie rzeczy - to trzeba do organizatorów BAZUNY - www.bazuna.art.pl - termin faktycznie wredny Mario czas wpisu: 2006-05-31 09:05:34 |
| 4052 | Termin, Panie Kochany, termin.. Bazuna - przegląd STUDENCKI (!!!), a robią go (i SCOBowe XX-lecie, co ważniejsze n-krotnie, przy n dążącym do nieskończoności!) w trakcie sesji!!! I gdzie tu sens, no, gdzie??? Echhh... :] czas wpisu: 2006-05-31 08:22:01 |
| 4051 | ...a coś nie tak z Bazuną, bo coś nie nadążam? Mario czas wpisu: 2006-05-30 22:53:13 |