Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Slodki Calus od Buby

W księdze jest 4991 wpisów.

Jesteś 235021 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4800
hej hej hej,
ot tak poprostu dozobaczyska w niedziele :)
pozdr
WOYTAS

picasaweb.google.com/woytas.gallery
czas wpisu: 2008-01-15 14:20:18

4799
Ze specjalną dedykacją dla miłośników Pragi :)))
Jasssssssiu

pl.youtube.com/watch?v=zOJA6rdoV1w
czas wpisu: 2008-01-09 23:38:33

4798
Sama miała znaleźć.
O.

czas wpisu: 2008-01-09 15:08:30

4797
W Bieszczadach znajdziesz Bukowe Berdo.
Np: http://www.ga.com.pl/berdo.htm
pzdwm :]
Maraz

czas wpisu: 2008-01-09 13:36:00

4796
Finka! Wiem, że nie ma głupich pytań, dlatego odpowiem Ci ja. Bubowe? bo "SC od Buby" a Berdo? w Bieszczadach, sama znajdź, gdzie dokładnie. A może się tam kiedyś wybierzesz - polecam :)
Olesia!

czas wpisu: 2008-01-09 12:15:42

4795
hmm może mi ktoś powiedzieć co to znaczy BUBOWE BERDO??
finka

czas wpisu: 2008-01-08 16:47:08

4794
20.01 ÓĆ.. fajnie.. :)
dozobaczyska w zapieckowie
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2008-01-05 19:17:40

4793
Na śnieg to można sobie popatrzeć w telewizorze, albo na intro u Was, bardzo ładnie mi przysypało Ratusz, Kościół Mariacki i Żuraw, jak zasypie gwiazdę betlejemską to będzie cud ekologiczny.
,,,/^^/^\,,,,

czas wpisu: 2007-12-27 00:01:30

4792
sobie i Wam wszystkim zycze wiecej wspanialych i niezapomnianych koncertow SCoB w nadchodzacym roku :)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-12-24 22:26:15

4791
My też na Kaszubach, dzikie tańce pod dachem i gwiazdy nad pomostem, lekki mrozik i o kurczę! śnieg, i znowu nie mamy biegówek.
Pięknych i ciepłych Świąt Wam wszystkim. I niech Wam się spełnią wszystkie dobre życzenia.
Świt pod groblą w młynie

czas wpisu: 2007-12-20 21:52:55

4790
no to loozzz i hepy niu jear my tez na kaszebach szalec bedziemy moze nawet na tym samym skrawku :)))))))))
togo

czas wpisu: 2007-12-15 16:22:48

4789
Mówią w okolicy, że będą na Kaszubach się ukrywać.
życzliwy

czas wpisu: 2007-12-13 11:14:21

4788
HEJ HEJ! A MOŻE JAKIŚ SYLWESTEREK NA PLAŻY??? JAKIE PLANY CALUSKI??? GDZIE WAS SZUKAĆ???
TAŚKA

czas wpisu: 2007-12-12 21:28:03

4787
http://pl.youtube.com/watch?v=z9Z1NN84unY
córóś

czas wpisu: 2007-12-03 22:21:21

4786
Mariaszq, ale za gwiazdeczki na startowej to ja Cię muszę publicznie pochwalić... no... nie ma co:)
malena

gg:7598198
czas wpisu: 2007-12-03 00:51:30

4785
jak ja was uwielbiam! dziekuje za wszystkie teksty i muzyke ktorej mozna sluchac w nieskonczonosci tajemniczej ;) slodki calus szczegolnie dla Jurkiela
magda

czas wpisu: 2007-12-01 18:02:11

4784
aby sprostowac to co napisalem..
piszac totalny amator we wczesniejszym poscie mialem na mysli siebie, jesli jakies osoby wziely to do siebie bardzo je przeppraszam..
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-11-30 19:33:43

4783
no wlasnie a jak sie nie udalo? ty masz te zdj i ja mam te zdj.. czy to jest jakis problem w tym momencie?
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-11-30 18:43:31

4782
a moze się nie udało?
córóś

czas wpisu: 2007-11-30 08:05:33

4781
Szanowni Państwo Córóś oraz Woytas,
Haro,
A nie prościej byłoby zadzwonić do siebie i uzgodnić na osobności copyrajty tego co robi sobie jedno apratem drugiego?


Pragmatyk

czas wpisu: 2007-11-29 23:38:56

4780
ale ze zdjęć mojego autorstwa ( a Twoim aparatem) to mógłbyś usunąć napis "copyright WOYTAS" . to nie ładnie podpisywac się za kogoś. ;/
córóś

czas wpisu: 2007-11-29 19:21:45

4779
Woytas: masz racje: nie warto wyciągac pochopnych wniosków z domysłów. podoba mi sie Twój tok myślenia ;D
córóś

www.joasiachmiel.art.pl
czas wpisu: 2007-11-29 15:39:34

4778
snow3.gif ---> nice :)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-11-29 15:04:56

4777
Tak. Jak wiadomo Bruce jest wielkim fanem SCoB. I ponoć kiedy dowiedział się że najlepszy zespół po tej stronie Motławy wybiera się z zamorską pielgrzymką do Sztokholmu na jego koncert, zaprosił ich do wspólnego wykonania Badlands i Miasta którego nie znam. Bardzo, ale to bardzo prosił i chłopaki nie mieli serca mu odmówić ;D
Nebraskijczyk

czas wpisu: 2007-11-28 20:53:28

4776
dziekuje bardzo za dostrzezenie pozytywnych stron zdj z zapiecka, co do jakosci to wiem, ze pozostawiaja wiele do zyczenia no ale niestety mialem obiektyw "kit"owy i cudow nie oczekiwalbym po nim bo jest ciemny jak cholera, poza tym fotograf jest totalnym amatorem i zabawy z ustawieniami manualnymi wychodza dosc nieciekawie w jego wykonaniu ;) ale czlowiek cale zycie sie uczy..
coros moja dziecie moje.. nie bede wrozyl z fusow o co chodzilo :p, dopoki sie sam/a nie wypowie "co autor mial na mysli". nauczylem sie nie wyciagac pochopnych wnioskow z domyslow :) licza sie fakty
pees
w miare postepow i wolnego czasu na picasie umieszcze zdj z dawniejszych koncertow SCoB, na ktorych udalo mi sie bywac, takze jak ktos jest zainteresowany to proponuje sledzic link http://picasaweb.google.pl/woytas.gallery
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-11-28 19:30:04

4775
Hmm hmm hmm! A co to za historia z tym koncertem w Sztokholmie? Zajrzałem na stronkę i oczom moim czarnym ukazało się info o koncercie Springsteena tego dnia. Czyżby czyżby?? Saportujecie Bossa?? :>
Korbol

gg:3787203
czas wpisu: 2007-11-28 16:05:02

4774
Tak na oko to młode panienki jak te lelije, dajmy raczej męskiej części świata o tym sądzić. W tym reportażu parę całkiem niezłych zdjątek, szczególnie te ciemne z czerwonym światłem, dzięki Woytas.
No i "nie ma rzeczy niemożliwych", to już się staje klasyką, trwaj chwilo, prezent dla tych co nie byli.
Z drugiej masz Zatokę

czas wpisu: 2007-11-26 23:23:49

4773
a może";p" nie chodziło o frekwencję;> ??
córóś

czas wpisu: 2007-11-26 15:47:06

4772
nie robilem zdj publisi tylko swoich znajomych no i oczywiscie troszke zespolu ;) a sluchajacych w zapiecku bylo wiecej :)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-11-26 12:26:30

4771
Gratulacje za wczoraj. Było super.
:)

czas wpisu: 2007-11-26 10:24:30

4770
Fajnie na PG było. Przyjemna impreza i dobre granie. Trzymajcie się.
Bodzio

czas wpisu: 2007-11-26 07:24:21

4769
marniutka publisia, marniutka
:P

czas wpisu: 2007-11-25 22:37:07

4768
i link oczywiscie ;)
http://picasaweb.google.pl/woytas.gallery/2007_10_scob
WOYTAS

czas wpisu: 2007-11-23 20:18:22

4767
pare amatorskich fotek z koncertu w Lodzi
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-11-23 20:17:52

4766
No jak ja bym chciał, żeby to tutaj było medialnym chłamem. O jak bardzo :)
:)

czas wpisu: 2007-11-23 13:20:07

4765
Dziękuję za ostatnią płytę. Bardzo sympatyczne wydawnictwo. Wspomnienia odżyły znów. Pozdrawiam gorąco.
Anna

czas wpisu: 2007-11-21 08:37:41

4764
no chyba ze ten chłam tutaj
:P

czas wpisu: 2007-11-20 22:12:43

4763
Pozdrawiam miłośników pięknej muzyki i poezji. Dopóki będziemy słyszalni, żadna fala medialnego chłamu nas nie zmiecie!
piecia

www.szauer.blog.onet.pl
gg:7016809
czas wpisu: 2007-11-17 17:26:07

4762
A może jakieś granie dla Hanysów, przy okazji Wrocławia na przykład? :)
:)

czas wpisu: 2007-11-14 12:43:36

4761
Chłopaki!!! Gratuluję ostatniej płytki. Bardzo dobrze się tego słucha, a bonus rewelacja. Pozdrawiam.
Aga

czas wpisu: 2007-11-14 07:53:17

4760
ja popieram. jak najbardziej piękna okolica ;)
córóś

czas wpisu: 2007-11-12 07:31:28

4759
Piątkowy koncert w Porcie był super, dziekujemy! Przyjezdżajcie na południe częściej, może do Gorlic :)?. Pozdrawiamy.

Wiesiek i Dorota

czas wpisu: 2007-11-11 22:08:20

4758
Ogromne buziaki za wczorajszy i piątkowy koncert w Porcie.
Córóś - zgodnie z życzeniem moje namiary :*
Sofi

gg:6616333
czas wpisu: 2007-11-11 15:47:21

4757
Gdynia dziękuje, no wreszcie! Było ślicznie i klimatycznie.
Błogosławieni cierpliwi

czas wpisu: 2007-11-10 10:29:26

4756
jak to dobrze, ze jestescie :) wczorajszy koncert w Donegalu urzekl nawet Anglika, ktory nie rozumial ani slowa, a gada dzis o Was z zachwytem przez caly dzien.
Kasia

gg:3740898
czas wpisu: 2007-11-09 17:47:55

4755
aaaah... juz jutro w Krakowie... ;) bede na pewno ;)
ania

gg:6638759
czas wpisu: 2007-11-08 16:58:22

4754
Może mi jakiś wirtuoz napisać nuty na pianino do Łemkowyny? albo może mi ktoś znajdzie xDD
fin

gg:3057269
czas wpisu: 2007-11-08 10:34:34

4753
Fajna ta BIAŁA/CZARNA płytka - dzięki.
Lechu

czas wpisu: 2007-11-02 09:27:41

4752
Paweł i Olek, ale czad
et

czas wpisu: 2007-10-28 21:31:21

4751
sobota, 27 październik,Łódź godz. 21:00 - SŁODKI CAŁUS OD BUBY Koncert bedzie transmitowany na zywo w Radiu Zapiecek na kanale LIVE (http://live.zapiecek.art.pl)
córóś

czas wpisu: 2007-10-26 07:41:05

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!