| 4800 | hej hej hej, ot tak poprostu dozobaczyska w niedziele :) pozdr WOYTAS picasaweb.google.com/woytas.gallery czas wpisu: 2008-01-15 14:20:18 |
| 4799 | Ze specjalną dedykacją dla miłośników Pragi :))) Jasssssssiu pl.youtube.com/watch?v=zOJA6rdoV1w czas wpisu: 2008-01-09 23:38:33 |
| 4798 | Sama miała znaleźć. O. czas wpisu: 2008-01-09 15:08:30 |
| 4797 | W Bieszczadach znajdziesz Bukowe Berdo. Np: http://www.ga.com.pl/berdo.htm pzdwm :] Maraz czas wpisu: 2008-01-09 13:36:00 |
| 4796 | Finka! Wiem, że nie ma głupich pytań, dlatego odpowiem Ci ja. Bubowe? bo "SC od Buby" a Berdo? w Bieszczadach, sama znajdź, gdzie dokładnie. A może się tam kiedyś wybierzesz - polecam :) Olesia! czas wpisu: 2008-01-09 12:15:42 |
| 4795 |
| 4794 | 20.01 ÓĆ.. fajnie.. :) dozobaczyska w zapieckowie pozdr WOYTAS czas wpisu: 2008-01-05 19:17:40 |
| 4793 | Na śnieg to można sobie popatrzeć w telewizorze, albo na intro u Was, bardzo ładnie mi przysypało Ratusz, Kościół Mariacki i Żuraw, jak zasypie gwiazdę betlejemską to będzie cud ekologiczny. ,,,/^^/^\,,,, czas wpisu: 2007-12-27 00:01:30 |
| 4792 | sobie i Wam wszystkim zycze wiecej wspanialych i niezapomnianych koncertow SCoB w nadchodzacym roku :) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-12-24 22:26:15 |
| 4791 | My też na Kaszubach, dzikie tańce pod dachem i gwiazdy nad pomostem, lekki mrozik i o kurczę! śnieg, i znowu nie mamy biegówek. Pięknych i ciepłych Świąt Wam wszystkim. I niech Wam się spełnią wszystkie dobre życzenia. Świt pod groblą w młynie czas wpisu: 2007-12-20 21:52:55 |
| 4790 | no to loozzz i hepy niu jear my tez na kaszebach szalec bedziemy moze nawet na tym samym skrawku :))))))))) togo czas wpisu: 2007-12-15 16:22:48 |
| 4789 | Mówią w okolicy, że będą na Kaszubach się ukrywać. życzliwy czas wpisu: 2007-12-13 11:14:21 |
| 4788 | HEJ HEJ! A MOŻE JAKIŚ SYLWESTEREK NA PLAŻY??? JAKIE PLANY CALUSKI??? GDZIE WAS SZUKAĆ??? TAŚKA czas wpisu: 2007-12-12 21:28:03 |
| 4787 | http://pl.youtube.com/watch?v=z9Z1NN84unY córóś czas wpisu: 2007-12-03 22:21:21 |
| 4786 | Mariaszq, ale za gwiazdeczki na startowej to ja Cię muszę publicznie pochwalić... no... nie ma co:) malena gg:7598198 czas wpisu: 2007-12-03 00:51:30 |
| 4785 | jak ja was uwielbiam! dziekuje za wszystkie teksty i muzyke ktorej mozna sluchac w nieskonczonosci tajemniczej ;) slodki calus szczegolnie dla Jurkiela magda czas wpisu: 2007-12-01 18:02:11 |
| 4784 | aby sprostowac to co napisalem.. piszac totalny amator we wczesniejszym poscie mialem na mysli siebie, jesli jakies osoby wziely to do siebie bardzo je przeppraszam.. pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-11-30 19:33:43 |
| 4783 | no wlasnie a jak sie nie udalo? ty masz te zdj i ja mam te zdj.. czy to jest jakis problem w tym momencie? pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-11-30 18:43:31 |
| 4782 | a moze się nie udało? córóś czas wpisu: 2007-11-30 08:05:33 |
| 4781 | Szanowni Państwo Córóś oraz Woytas, Haro, A nie prościej byłoby zadzwonić do siebie i uzgodnić na osobności copyrajty tego co robi sobie jedno apratem drugiego? Pragmatyk czas wpisu: 2007-11-29 23:38:56 |
| 4780 | ale ze zdjęć mojego autorstwa ( a Twoim aparatem) to mógłbyś usunąć napis "copyright WOYTAS" . to nie ładnie podpisywac się za kogoś. ;/ córóś czas wpisu: 2007-11-29 19:21:45 |
| 4779 | Woytas: masz racje: nie warto wyciągac pochopnych wniosków z domysłów. podoba mi sie Twój tok myślenia ;D córóś www.joasiachmiel.art.pl czas wpisu: 2007-11-29 15:39:34 |
| 4778 | snow3.gif ---> nice :) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-11-29 15:04:56 |
| 4777 | Tak. Jak wiadomo Bruce jest wielkim fanem SCoB. I ponoć kiedy dowiedział się że najlepszy zespół po tej stronie Motławy wybiera się z zamorską pielgrzymką do Sztokholmu na jego koncert, zaprosił ich do wspólnego wykonania Badlands i Miasta którego nie znam. Bardzo, ale to bardzo prosił i chłopaki nie mieli serca mu odmówić ;D Nebraskijczyk czas wpisu: 2007-11-28 20:53:28 |
| 4776 | dziekuje bardzo za dostrzezenie pozytywnych stron zdj z zapiecka, co do jakosci to wiem, ze pozostawiaja wiele do zyczenia no ale niestety mialem obiektyw "kit"owy i cudow nie oczekiwalbym po nim bo jest ciemny jak cholera, poza tym fotograf jest totalnym amatorem i zabawy z ustawieniami manualnymi wychodza dosc nieciekawie w jego wykonaniu ;) ale czlowiek cale zycie sie uczy.. coros moja dziecie moje.. nie bede wrozyl z fusow o co chodzilo :p, dopoki sie sam/a nie wypowie "co autor mial na mysli". nauczylem sie nie wyciagac pochopnych wnioskow z domyslow :) licza sie fakty pees w miare postepow i wolnego czasu na picasie umieszcze zdj z dawniejszych koncertow SCoB, na ktorych udalo mi sie bywac, takze jak ktos jest zainteresowany to proponuje sledzic link http://picasaweb.google.pl/woytas.gallery pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-11-28 19:30:04 |
| 4775 | Hmm hmm hmm! A co to za historia z tym koncertem w Sztokholmie? Zajrzałem na stronkę i oczom moim czarnym ukazało się info o koncercie Springsteena tego dnia. Czyżby czyżby?? Saportujecie Bossa?? :> Korbol gg:3787203 czas wpisu: 2007-11-28 16:05:02 |
| 4774 | Tak na oko to młode panienki jak te lelije, dajmy raczej męskiej części świata o tym sądzić. W tym reportażu parę całkiem niezłych zdjątek, szczególnie te ciemne z czerwonym światłem, dzięki Woytas. No i "nie ma rzeczy niemożliwych", to już się staje klasyką, trwaj chwilo, prezent dla tych co nie byli. Z drugiej masz Zatokę czas wpisu: 2007-11-26 23:23:49 |
| 4773 | a może";p" nie chodziło o frekwencję;> ?? córóś czas wpisu: 2007-11-26 15:47:06 |
| 4772 | nie robilem zdj publisi tylko swoich znajomych no i oczywiscie troszke zespolu ;) a sluchajacych w zapiecku bylo wiecej :) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-11-26 12:26:30 |
| 4771 | Gratulacje za wczoraj. Było super. :) czas wpisu: 2007-11-26 10:24:30 |
| 4770 | Fajnie na PG było. Przyjemna impreza i dobre granie. Trzymajcie się. Bodzio czas wpisu: 2007-11-26 07:24:21 |
| 4769 | marniutka publisia, marniutka :P czas wpisu: 2007-11-25 22:37:07 |
| 4768 | i link oczywiscie ;) http://picasaweb.google.pl/woytas.gallery/2007_10_scob WOYTAS czas wpisu: 2007-11-23 20:18:22 |
| 4767 | pare amatorskich fotek z koncertu w Lodzi pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-11-23 20:17:52 |
| 4766 | No jak ja bym chciał, żeby to tutaj było medialnym chłamem. O jak bardzo :) :) czas wpisu: 2007-11-23 13:20:07 |
| 4765 | Dziękuję za ostatnią płytę. Bardzo sympatyczne wydawnictwo. Wspomnienia odżyły znów. Pozdrawiam gorąco. Anna czas wpisu: 2007-11-21 08:37:41 |
| 4764 | no chyba ze ten chłam tutaj :P czas wpisu: 2007-11-20 22:12:43 |
| 4763 | Pozdrawiam miłośników pięknej muzyki i poezji. Dopóki będziemy słyszalni, żadna fala medialnego chłamu nas nie zmiecie! piecia www.szauer.blog.onet.pl gg:7016809 czas wpisu: 2007-11-17 17:26:07 |
| 4762 | A może jakieś granie dla Hanysów, przy okazji Wrocławia na przykład? :) :) czas wpisu: 2007-11-14 12:43:36 |
| 4761 | Chłopaki!!! Gratuluję ostatniej płytki. Bardzo dobrze się tego słucha, a bonus rewelacja. Pozdrawiam. Aga czas wpisu: 2007-11-14 07:53:17 |
| 4760 | ja popieram. jak najbardziej piękna okolica ;) córóś czas wpisu: 2007-11-12 07:31:28 |
| 4759 | Piątkowy koncert w Porcie był super, dziekujemy! Przyjezdżajcie na południe częściej, może do Gorlic :)?. Pozdrawiamy. Wiesiek i Dorota czas wpisu: 2007-11-11 22:08:20 |
| 4758 | Ogromne buziaki za wczorajszy i piątkowy koncert w Porcie. Córóś - zgodnie z życzeniem moje namiary :* Sofi gg:6616333 czas wpisu: 2007-11-11 15:47:21 |
| 4757 | Gdynia dziękuje, no wreszcie! Było ślicznie i klimatycznie. Błogosławieni cierpliwi czas wpisu: 2007-11-10 10:29:26 |
| 4756 | jak to dobrze, ze jestescie :) wczorajszy koncert w Donegalu urzekl nawet Anglika, ktory nie rozumial ani slowa, a gada dzis o Was z zachwytem przez caly dzien. Kasia gg:3740898 czas wpisu: 2007-11-09 17:47:55 |
| 4755 | aaaah... juz jutro w Krakowie... ;) bede na pewno ;) ania gg:6638759 czas wpisu: 2007-11-08 16:58:22 |
| 4754 | Może mi jakiś wirtuoz napisać nuty na pianino do Łemkowyny? albo może mi ktoś znajdzie xDD fin gg:3057269 czas wpisu: 2007-11-08 10:34:34 |
| 4753 | Fajna ta BIAŁA/CZARNA płytka - dzięki. Lechu czas wpisu: 2007-11-02 09:27:41 |
| 4752 | Paweł i Olek, ale czad et czas wpisu: 2007-10-28 21:31:21 |
| 4751 | sobota, 27 październik,Łódź godz. 21:00 - SŁODKI CAŁUS OD BUBY Koncert bedzie transmitowany na zywo w Radiu Zapiecek na kanale LIVE (http://live.zapiecek.art.pl) córóś czas wpisu: 2007-10-26 07:41:05 |