| 8761 | ...Patryk, bałagan czasami przynosi mnóstwo przyjemności. Dziękuję. :) I Neosię ściskam. Tak ot. Kaśka |
| 8760 | bardzo fajna strona gratuluje ania wałcz |
| 8759 | cytrynek-motyl z rodziny bielików motyle-cytrynki |
| 8758 |
| 8757 | tak to byl plus a reszta to byla jedna wielka pomylka!!! freak_lodz |
| 8756 | ten czat byl beznadziejny, prawie same idiotyczne pytania, ale mial jeden plus:pokazali Wojtka i Przemka;] pozdrawiam elf |
| 8755 | ciemno się robi...słucham właśnie Projekt SI 031...miłe...ehh:) sanjaah |
| 8754 | ach Kaś... neo |
| 8753 | Maja, ja też wybieram się do Dębicy. Może jakoś się tam umówimy? Bea |
| 8752 | pozdrowienia dla Kasi...dzięki za wrażenia z koncertu... ...ale tu macie bałagan :) RH fan |
| 8751 |
| 8750 | noj byli u Romusa..pytania byly o niczym niczego nowego sie nie fowiedzialam zero orientracj w temacie jesli chodzi o Romusa...so sad... Acha trasa po duzych miastach bedzie dopiero pod koniec stycznia , poczatek lutego:) A moze beda u Kostrzewa?? freak_lodz www.katarzia.prv.pl |
| 8749 | moj swiat sie pali elf |
| 8748 | czemu nikt mi nie powiedzial ze ten glupi chat ma byc jutro...zostalabym na wykladzie!!! Ma cos byc o myslo zaraz na pr 1 polskiego radia...jest 14:30 nie mam pojecia czy to juz bylo...:( freak:) |
| 8747 | Tak,ja będę w Dębicy. Maja |
| 8746 | Ja wiem ze Maja jedzie:) freak_lodz |
| 8745 | Jedzie ktoś z Was do Dębicy???Proszę o kontakt!!!!! m.o.n.i.k.a |
| 8744 | hehe:) Ja tam na Teofilowie mieszkalam to w Teofilku mi kupowali ubranka:) Maja ciesz sie razem z Toba tylko tyle mi zostaje... freak_lodz |
| 8743 | Oczywiscie, ze ROSÓŁ z KULKAMI jest lepszy!!!!! Po takim z KLUSKAMI można dostać niestrawności!!! :))))))))) akapity JES JES JES!!!!!! Podoba mi sie, że TYM NASZYM się ostatnio tak polepszyło ;)))))))) Może nawet chwilowo wstrzymam się z realizacją morderczych planów z udziałem specjalnie na ten cel zakupionej części odzieży ;))))))))) II Zastępca |
| 8742 | nie znalazłam tej informacji w poprzednich Waszych wypowiedziach... moze cos pominęłam.. ale dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą : "W ŚRODĘ , 20 listopada, o godzinie 15:30, z internautami na CZATerii spotka się Artur Rojek, wokalista i gitarzysta zespołu Myslovitz." Justyna |
| 8741 | Jeśli ktoś potrzebuje raportu na temat polskiej popkultury (grubo ponad 250 słów) to mój jest MODELOWY:))))))))) akapity Ewa, czy rosół z KULKAMI smakuje lepiej niż z KLUSKAMI???:))))))))) Zastępca |
| 8740 | Tak,wiemy :) P.S Ja też lubię Juwentus;w latach 80-tych kupowało się tam buty do szkoły,juniorki,haha :) Maja |
| 8739 | Maja to juz chyba wiemy:) freak:) |
| 8738 | wiec jak wszytskich pytam znajomych to reaguja ze to od zmierzchu do switu...mnie tez sie wydawalo ze tego to juz nie ma no ale nic... Poza tym dostalam news od Sebastiana i tam w trasie jest wyminiony koncert w Lodz ale nadal nie ma gdzie... freak_lodz |
| 8737 | Niniejszym pragnę raz jeszcze (o ile dobrze pamiętam, czwarty raz ;)))))) podziękować moim szanownym koleżankom z Zarządu, za zdobycie dla mnie pierwszorzędnego ROSOŁU!!!!!!! :))))))))))) Obiecuję dbać o niego, np. poprzez niewystawianie go na działanie promienii słonecznych, które mogłyby spowodować nieodwracalne zmiany, typu zmniejszenie liczby OK lub splątanie makaronu nitki!!!!! :)))))))))))))) II Zastępca |
| 8736 | Ewa,co to za "Zmierzch"? Ale to chyba nie chodzi o "Od zmierzchu do świtu"? Czy tego klubu już też nie ma? Nie mam pojęcia,w którym to jest miejscu :/ Maja |
| 8735 | OŁ JE OŁ JE OŁ JE!!!!!!!!!!!! Jakże ciepło przyjęły nas Kuleczki- rosół, herbata - za dużo tego:)))))))))))) akapity PRZYGODA PRZYGODA KAZDEJ CHWILI SZKODA!!!!!!!!!! Zastępca |
| 8734 | JA KOCHAM CIEBIE MATKO!!!!!!!!! Na propagandzie nie będziemy oszczędzać;))))))))) Prezes |
| 8733 | Chciałam wyrazić swoje zdanie na temat zespołu: Myslovitz! To superowy zespół uwielbiam ich a w szczególności Artura Rojka, który fascynuje mnie swoim świetnym głosem! Jestem także ze Śląska jak zespół: Myslovitz i też interesuję się muzyką. Arturze: Założyłeś superowy zespół! Grajcie tak dalej! I przyjedźcie kiedyś do Piekar Śląskich! Pozdrawiam wszystkich "pa"! Aleksandra G. www.lola.republika.pl |
| 8732 | KOCHAM JACKA I WOJTKA MOJE NAJLEPSZE SŁONECZKA NA SWIECIE. KRYSTYNA KUDERSKA -mama |
| 8731 | Tylko zamknę oczy Strach |
| 8730 | WARA MI OD THOMA!!!!!!:)))))))))) Juz starczy, ze ta jego biega w karaibskim wieńcu z kwiatów na szyi:))))) akapTpo dobrze, ze uprzedziłaś Znajomego:)))) Mógłby biedak nie przezyć tej konfrontacji:)))) Prezes |
| 8729 | właśnie... Kasik zazzzzzzzzzzzdrość! freak_lodz |
| 8728 | Kto się czepia Freak ? |
| 8727 | ...Tylko dopowiem, że za ich dźwięki i melodie na żywo warto oddać życie. Za Berlin, w którym ciężko znaleźć toalety, zdecydowanie nie! Sarah, trafny wybór. :) ...Publicznie chciałam zrobić reklamę Shortcutowi. Firma rzetelna, odpowiedzialna, idealni organizatorzy! Wszystko mają dopięte na ostatni guziczek, a i pan Tomo strasznie sympatyczny. Polecam! Kaśka |
| 8726 | Za Berlin nie będę. Ale za Radiohead oddam życie! :))) Sarah |
| 8725 | słucham?? Poza tym ty tez musisz ta kg odwiedzac czesto skoro wiesz ze jestem tu od dawna... freak_lodz |
| 8724 | smutni jestescie wszyscy. moze juz czas zamknac ta ksiege. meczycie sie. a najgors sa ci co maja juz po duzo lat a nadal sie tu wpisuja,np.Freak. Z malolatami!!! Ty zboczona kobieto. Wacek |
| 8723 | 'kill me Sarah kill me again with love it's gonna be a glourios day' nie umieraj za Berlin. |
| 8722 | Bea ty brutalu~!!!! freak_lodz |
| 8721 | Ej, ej, a kto przysłał Kasi jej pierwsza płytę Radiohead???:)))))))) Mi się relacja najpierw należy:))))))))) akapity Właściwie znajomy jest jeden, za do sympatyczny i miły - już go uprzedziłam, że może udawać, że mnie nie zna:)))))))) akapity Tylko nie święta!!!!!!!!!!!!!!! Zastępca |
| 8720 | There There in pitch dark i go walking in your landscape broken branches trip me as i speak just because you feel it doesn’t mean it’s there just because you feel it doesn’t mean it’s there there's always a siren singing you to shipwreck (dont reach out, don't reach out) steer away from these rocks we'd be a walking disaster (dont reach out, don't reach out) just cos you feel it doesn't mean it's there (there’s someone on your shoulder) just cos you feel it doesn't mean it’s there (there’s someone on your shoulder) why so green and lonely? heaven sent you to me we are accidents waiting waiting to happen we are accidents waiting waiting to happen Berlin. Dziś. Sarah |
| 8719 | Kaś, dopraszam się relacji jako pierwsza, wpycham się nawet przed Freaka. Proszę nie omijać również kwestii odzieżowych. Bea |
| 8718 | HOHOHOHOHO (jak Święty Mikołaj ;))))), a przed którymi znajomymi???? :)))))))) akapity A propos Mikołaja (Gwiazdora, Gwiazdora właściwie ;))))), czy wiecie, że Święta idą????? GDzieniegdzie to już nawet przyszły :))))))))) II Zastępca |
| 8717 | Kasia, ja wiedziałam, że ta moja jedwabna bielizna Triupha zniknęła nie bez przyczyny:)))))) akapity KONCEPCJI FUNKCJONALNO-STRUKTURALNEJ MÓWIMY NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! akapity Pragnę zawiadomić, ze w so narobicie mi obciachu przed znajomymi:))))))) Zastępca |
| 8716 | Myslovitz jest super, bomba, extra itp. itd. A ta stronka jest jedną z najlepszych pod słońcem!!!!!!!!!! Sandra |
| 8715 | chłopcy jesteśie po prostu najlepsi i tyle:)!!!poza tym wasze teksty coś w sbie maja a do tego dobra szata muzyczna=cudo!!! jagódka |
| 8714 | kurde dalabym ci moje nowe boxerki w Zyrafki:) no a tak nic z tego...Kasik zzzzzzzzzazzzzzzzzzzzdrosc i my ciebie tez kochamy!!! licze na relacje... moze byc w 160 znakach:) freak_lodz www.katarzia.prv.pl |
| 8713 | Uuuuuu, ale dostaniecie od Prezesa, jak zaczniecie rzucać bielizną w Thoma ;))))))))))))) Zwłaszcza, jeśli dołączy się Zastępca, który NIE JE, NIE PIJE, A CHODZI I BIJE ;))))))))))) Nie zważając na nic, w którym to nic mieści się moje osobiste szczęście!!!! :))))))))) akapity Wiecie, KLIN jakiś taki przerażający wpływ na mnie wywarł :)))))))))) Za chwilę zacznę przygarniać dzikie ptactwo!!! :))))))))))) akapity BO TEN SJOR!!!!! (na zasadzie prostego skojarzenia ;))))))))))) II Zastępca |
| 8712 | ...Niestety, bielizna będzie zbyt ważnym elementem, aby się go wyzbywać, ponieważ jest nam potrzebna podczas akcji trasportowania na teren hali sprzętu rejestrującego obrazy. Jestem spakowana w bagaż emocji przedwyjazdowych. Ręce mi się trzęsą. Dusza śmieje. Kocham Was! :* Kaśka |