Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

8811
Jezeli na tej stronie sa przesuniecia w czasie to w ogole po co zamieszczac np. informacje o koncertach. Data to data i jesli ulega zmianie to nalezy ja rowniez zmienic.
Jesli jest zapracowanym studentem to niech przestanie zajmowac sie ta strona. Proste! Po co sie meczyc!
Ewa

8810
Będę o 19:00
Maja

8809
Maja jutro bede o 18:45 moniuszki/piotryna...jak cos dam znac jutro jeszcze
freak_lodz

8808
Maja jestem!!20:20
freak_lodz

8807
Maja co ze Smolikiem???
freak_lodz

8806
ale sa tez inne strony!!! np oficjalna!!

W tym tej chwili pozwole sobie bronic Michala...oficjalna strona jest 100% zrodlem...ta moze miec przesuniecia w czasie bo nie wymagajmy od studenta...aby kazdego dnia robil zmiane na stronie...
freak_lodz

www.katarzia.prv.pl

8805

ratuj.cie
ratuj.mnie

8804

ratuj.cie
ratuj.mnie

8803
Do MICHALA(tworcy strony).Drogi kolego jesli chcesz prowadzic strone o popularnym zespole i chcesz byc w tym co robisz dobry to powinienes np. aktualizowac niektore informacje.Chodzi mi o daty koncertow!
Koncert w Pradze(24.11.03)zoastal odwolany!Na Twojej stronie nie pojawila sie o tym zadna informacja . Ba,jego zapowiedz widnieje nawet do teraz!!!!!
O tym,ze wystep jest odwolany dowiedzialam sie dopiero wtedy ,kiedy stanelam przed klubem Rock Cafe.
Specjalnie zostalam do poniedzalku w Pradze ,aby koncert zobaczyc!
Zycze na przyszlosci wiecej kompetencji!!!!!
Ewa

8802
ale oni zawsze potem gdzies stoja:)
freak_lodz

8801
Dębica.....najpiękniejsze chwile mojego życia....Chłopcy , pełny luzik, stali sobie na sali.....podeszłam do Artura...nie moe już więcej.....nigdy nie przeżyłam czegoś tak cudownego!!!!!
monika

8800
i juz po hey....nie bylo az tak niesamowicie...
freak_lodz

8799
bardzo dobrze!
ze dajesz znak!
freak_lodz

8798
dawno mnie tu nie bylo.daje znak :)
peggy brown

trujace-kwiaty.blog.pl

8797
grudniowe 'charaktery'.
poleca.m

8796
no chyba juz dawno nie zaczeli koncertu tak dobrze zazzzzzzzzdroszcze wam!!! nienawisc i szklany!!! Wow!!
noj ten mickey ktorego od tak dawna nie slyszalam:(

Ale ja bylam na raz dwa trzy i tez bylo magicznie...:)

A jutro ide na jednak na Hey!! Kocham Kasienie z RAdia:)
Środa Smolik:) Miodzio:)



freak_lodz

www.katarzia.prv.pl

8795
Tak,zgadzam się,support bardzo pozytywnie nas zaskoczył.Ciekawe czy planowana jest jakaś powtórka? Nie ukrywam,że chciałabym aby takowa była :)

A Myslovitz? To był nieziemski wieczór.Wspaniała,cudowna atmosfera,przepyszna muzyka.Magia :)
Każdy koncert jest inny,każdy jest niepowtarzalny.

Setlista (nie w kolejności) :
-Nienawiść
-Szklany człowiek
-Wonderful Life
-My
-Długość dźwięku samotności
-Dla ciebie
-Peggy Brown
-Nigdy nie znajdziesz sobie przyjaciół jeśli nie będziesz taki jak wszyscy
-Sprzedawcy marzeń
-Acidland
-Zawód fotograf
-To nie był film
-Mickey - to było coś niesamowitego!
-Moving revolution - mniam!
-Bar Mleczny Korova - moja piosenka:)
-Scenariusz dla moich sąsiadów
-Chłopcy
-W 10 sekund przez całe życie
-Za zamkniętymi oczami
-Kraków

Zapomniałam o czymś ?

Maja

8794
No może dam radę wydusić, że support był bardzo fajny, ze zwiększoną dawką przystojności :)
Bea

8793
Maja, może napisz coś Zainteresowanym o Dębicy, bo ja po Szklanym człowieku umarłam. I jestem nieżywa. I nic opowiedzieć nie potrafię.
Bea

8792
:D
Maja

8791

8790
I am :)
Maja

8789
a ja dzis wieczorem wylądowałam na Iron Meiden(nie wiem czy dobrze to napisalam..), ale oczywiscie pod Halą Ludową..było dosyc dobrze słychać ich muzyka jak i okrzyki zadowolonych fanów w środku oraz wkurzonych fanów przed Halą...

pozdrawiam;]
elfik

8788
ech ja juz po raz dwa trzy i bylo na serio magicznie w tym naszym patio:)

Maja ale u ciebie jeszcze lepeiej na bank...:)
freak-lodz

8787
Ależ doliniarska atmosfera się tu zrobiła;))))))))))))))
Prezes

8786
Tak,Andrzej Smolik.

To w takim razie dobrej zabawy na Raz Dwa Trzy życzę :)
A ja już za kilka chwil wyjeżdżam :)Odezwę się.
Maja

8785
ale co Smolik???????????

ja jutro ide na raz dwa trzy..za free:)
freak_lodz

8784
Ewa,ja odwołuję wszystko to co powiedziałam poniżej.Złe wiadomości zamieniły się na dobre :)

A więc 3 grudnia,godz.20:00,Funaberia 2,wejściówki w cenie 20 zł (przedsprzedaż),25 zł w dniu imprezy.Wstęp od godz.19:00
Ale się cieszę,same dobre wiadomości ostatnio :)




Maja

8783
Ewa,przykro mi to mówić ale chyba mam złe wieści.Może napiszę maila...Powiem tylko tak,jest mało czasu,bardzo mało!

What should I do?
Maja

8782
20:45 Liga Mistrzów Panathinaikos 0 - 1 (0-0) Man United - - -

20:45 Liga Mistrzów Stuttgart 1 - 0 (1-0) Rangers - - -

20:45 Liga Mistrzów Marsylia 1 - 2 (0-1) Real Madryt - - -

20:45 Liga Mistrzów Porto 2 - 1 (1-0) Partizan - - -

20:45 Liga Mistrzów Chelsea 0 - 0 Sparta - - -

20:45 Liga Mistrzów Lazio 1 - 1 (0-1) Besiktas - - -

20:45 Liga Mistrzów Celta 1 - 1 (0-0) FC Brugge - - -

20:45 Liga Mistrzów Ajax 0 - 1 (0-0) Milan - - -


fajnie

8781
'- zyskałem coś ze względu na kolor zboża'. tak.
.zyskałam coś ze względu na łopoczące gołębie skrzydła. tak.
.
.zyskaj coś ze względu na Miłość. tak.
bo dziś .Oczko. (..puszczam do Ciebie..)

8780
wierzę Ci...
tak jak Ty nie kochał nikt

8779
chce chlonac kazdy oddech





twoj

8778

'otul twarzą moją
twarz'

8777
ladnie wyszli;]
elfik

8776
Myslo byli w telexpresie...
freak_lodz

8775
W najbliższym czasie gram trzy koncerty, m.in. w Łodzi i Katowicach.

chodzi o koncerty smolika:)

Maja:) pelna radocha...
freak_lodz

8774
Czy wybiera się ktoś może na koncert T.love w Rzeszowiew tym tygodniu?:)))
magaw

8773

'znalazłam sny z dziecięcych lat przewiązane białą wstążką
nie taki w nim zmyśliłam świat
nie tak miałam żyć'
26/27

8772
SMUTKOWI ZASTEPCY MÓWIMY STANOWCZE NIE!!!!!!!!!!:)))))))
Żadam żeby jak najprędzej Zastępca zrzucił ciężar ze swego serca i powiedział CO ZROBIĆ ABY GO ROZERWAĆ??????!!!!!!
Jeśłi bedzie trzeba, gotowa jestem nawet zadzwonić do Roberta, sprowadzić Rowerowego Zboczeńca Misia, Misia 2 i całe zastęcy Rodziny z Przyjaciółmi:))))))


Prezes walecznie

8771
http://elfiozo.w.interia.pl/1120_154956.jpg

;]
elf;]

elfiozo.w.interia.pl/1120_154956.jpg

8770
Czyż moze być jesczez gorzej???:)))))), jak mowi ludowe przysłowie:))
akapit
Mam prośbę, Dziewczęta - nie pytajcie od progu co u Th, bo nie cała rodizna w temacie;)))))))
Prezes

8769
Lubie myslo, ale mam wątpliwość. Po jakiemu śpiewa Rojas te piosenki na nowej płycie bo angielski to raczej nie jest. Być może to angielski ale w slązackiej gwarze.
Pozdrawiam wszystkich wilko tzn. myslomaniaków
Luki

8768
AAaaaaaa, TO STRASZNE!!! Dziewczęta, FAJOWE foty absolutnie nie nadają się do rozpowszechniania!!!! :)))))))) Prezentują nasz całkowity upadek moralny i pokazanie ich komukolwiek równałoby się przyznaniu do przyklejenia nosa do TAMTEJ szyby!!!!! (DO JAKIEJ SZYBY W OGÓLE??? ;))))))))))) ) Proponuję ukryć je głęboko, po czym natychmiast zapomnieć, gdzie ;))))))))))
II Zastępca

8767
Od jakiegoś miesiąca mam anglojezyczna plytke Myslovitz i powiem ze jest naprawde swietna, szczególnie troszeczke nowe aranzacje starszych utworow. Polecam. ale co tu duzo mowic maniacy i tak pojda do sklepow, ale polecam poszperac po necie :), eh nasi zachodzni sasiedzi:p od dawna ciesza sie myslo po ang :)
K

8766
:))))))))))))))))))))
Prezes

8765
Bea,jak najbardziej możemy spotakć się w Dębicy,z tym że dopiero w klubie.Ja na miejsce zajadę bardzo późno,na sam koncert.Wcześniej nie da rady.Mam takie a nie inne połączenia z tym miastem;inaczej po prostu nie mogę jechać.Masz mojego maila,ja Twojego niestety nie znam.Jak coś to odezwij się.Pozdrawiam!
Maja

8764
niewypowiedzianesłowa.niewymyślonemyśli.niedotkniętydotyk
niewypowiedzianesłowa.niewymyślonemyśli.

8763
mowi sie trudno...luzik Justyna...:)
freak_lodz

8762
freak... strasznie mi przykro... wiadomosc skopiowałam bezpośrednio ze strony interii.. na której jak widać był błąd
o tym, że 20 to jednak nie środa.. dowiedziałam się duzo później
w każdym razie.. przepraszam..
i za siebie.. i za interię ;)
Justyna

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!