| 8811 | Jezeli na tej stronie sa przesuniecia w czasie to w ogole po co zamieszczac np. informacje o koncertach. Data to data i jesli ulega zmianie to nalezy ja rowniez zmienic. Jesli jest zapracowanym studentem to niech przestanie zajmowac sie ta strona. Proste! Po co sie meczyc! Ewa |
| 8810 | Będę o 19:00 Maja |
| 8809 | Maja jutro bede o 18:45 moniuszki/piotryna...jak cos dam znac jutro jeszcze freak_lodz |
| 8808 | Maja jestem!!20:20 freak_lodz |
| 8807 | Maja co ze Smolikiem??? freak_lodz |
| 8806 | ale sa tez inne strony!!! np oficjalna!! W tym tej chwili pozwole sobie bronic Michala...oficjalna strona jest 100% zrodlem...ta moze miec przesuniecia w czasie bo nie wymagajmy od studenta...aby kazdego dnia robil zmiane na stronie... freak_lodz www.katarzia.prv.pl |
| 8805 | ratuj.cie ratuj.mnie |
| 8804 | ratuj.cie ratuj.mnie |
| 8803 | Do MICHALA(tworcy strony).Drogi kolego jesli chcesz prowadzic strone o popularnym zespole i chcesz byc w tym co robisz dobry to powinienes np. aktualizowac niektore informacje.Chodzi mi o daty koncertow! Koncert w Pradze(24.11.03)zoastal odwolany!Na Twojej stronie nie pojawila sie o tym zadna informacja . Ba,jego zapowiedz widnieje nawet do teraz!!!!! O tym,ze wystep jest odwolany dowiedzialam sie dopiero wtedy ,kiedy stanelam przed klubem Rock Cafe. Specjalnie zostalam do poniedzalku w Pradze ,aby koncert zobaczyc! Zycze na przyszlosci wiecej kompetencji!!!!! Ewa |
| 8802 | ale oni zawsze potem gdzies stoja:) freak_lodz |
| 8801 | Dębica.....najpiękniejsze chwile mojego życia....Chłopcy , pełny luzik, stali sobie na sali.....podeszłam do Artura...nie moe już więcej.....nigdy nie przeżyłam czegoś tak cudownego!!!!! monika |
| 8800 | i juz po hey....nie bylo az tak niesamowicie... freak_lodz |
| 8799 | bardzo dobrze! ze dajesz znak! freak_lodz |
| 8798 |
| 8797 | grudniowe 'charaktery'. poleca.m |
| 8796 | no chyba juz dawno nie zaczeli koncertu tak dobrze zazzzzzzzzdroszcze wam!!! nienawisc i szklany!!! Wow!! noj ten mickey ktorego od tak dawna nie slyszalam:( Ale ja bylam na raz dwa trzy i tez bylo magicznie...:) A jutro ide na jednak na Hey!! Kocham Kasienie z RAdia:) Środa Smolik:) Miodzio:) freak_lodz www.katarzia.prv.pl |
| 8795 | Tak,zgadzam się,support bardzo pozytywnie nas zaskoczył.Ciekawe czy planowana jest jakaś powtórka? Nie ukrywam,że chciałabym aby takowa była :) A Myslovitz? To był nieziemski wieczór.Wspaniała,cudowna atmosfera,przepyszna muzyka.Magia :) Każdy koncert jest inny,każdy jest niepowtarzalny. Setlista (nie w kolejności) : -Nienawiść -Szklany człowiek -Wonderful Life -My -Długość dźwięku samotności -Dla ciebie -Peggy Brown -Nigdy nie znajdziesz sobie przyjaciół jeśli nie będziesz taki jak wszyscy -Sprzedawcy marzeń -Acidland -Zawód fotograf -To nie był film -Mickey - to było coś niesamowitego! -Moving revolution - mniam! -Bar Mleczny Korova - moja piosenka:) -Scenariusz dla moich sąsiadów -Chłopcy -W 10 sekund przez całe życie -Za zamkniętymi oczami -Kraków Zapomniałam o czymś ? Maja |
| 8794 | No może dam radę wydusić, że support był bardzo fajny, ze zwiększoną dawką przystojności :) Bea |
| 8793 | Maja, może napisz coś Zainteresowanym o Dębicy, bo ja po Szklanym człowieku umarłam. I jestem nieżywa. I nic opowiedzieć nie potrafię. Bea |
| 8792 | :D Maja |
| 8791 |
| 8790 | I am :) Maja |
| 8789 | a ja dzis wieczorem wylądowałam na Iron Meiden(nie wiem czy dobrze to napisalam..), ale oczywiscie pod Halą Ludową..było dosyc dobrze słychać ich muzyka jak i okrzyki zadowolonych fanów w środku oraz wkurzonych fanów przed Halą... pozdrawiam;] elfik |
| 8788 | ech ja juz po raz dwa trzy i bylo na serio magicznie w tym naszym patio:) Maja ale u ciebie jeszcze lepeiej na bank...:) freak-lodz |
| 8787 | Ależ doliniarska atmosfera się tu zrobiła;)))))))))))))) Prezes |
| 8786 | Tak,Andrzej Smolik. To w takim razie dobrej zabawy na Raz Dwa Trzy życzę :) A ja już za kilka chwil wyjeżdżam :)Odezwę się. Maja |
| 8785 | ale co Smolik??????????? ja jutro ide na raz dwa trzy..za free:) freak_lodz |
| 8784 | Ewa,ja odwołuję wszystko to co powiedziałam poniżej.Złe wiadomości zamieniły się na dobre :) A więc 3 grudnia,godz.20:00,Funaberia 2,wejściówki w cenie 20 zł (przedsprzedaż),25 zł w dniu imprezy.Wstęp od godz.19:00 Ale się cieszę,same dobre wiadomości ostatnio :) Maja |
| 8783 | Ewa,przykro mi to mówić ale chyba mam złe wieści.Może napiszę maila...Powiem tylko tak,jest mało czasu,bardzo mało! What should I do? Maja |
| 8782 | 20:45 Liga Mistrzów Panathinaikos 0 - 1 (0-0) Man United - - - 20:45 Liga Mistrzów Stuttgart 1 - 0 (1-0) Rangers - - - 20:45 Liga Mistrzów Marsylia 1 - 2 (0-1) Real Madryt - - - 20:45 Liga Mistrzów Porto 2 - 1 (1-0) Partizan - - - 20:45 Liga Mistrzów Chelsea 0 - 0 Sparta - - - 20:45 Liga Mistrzów Lazio 1 - 1 (0-1) Besiktas - - - 20:45 Liga Mistrzów Celta 1 - 1 (0-0) FC Brugge - - - 20:45 Liga Mistrzów Ajax 0 - 1 (0-0) Milan - - - fajnie |
| 8781 | '- zyskałem coś ze względu na kolor zboża'. tak. .zyskałam coś ze względu na łopoczące gołębie skrzydła. tak. . .zyskaj coś ze względu na Miłość. tak. bo dziś .Oczko. (..puszczam do Ciebie..) |
| 8780 | wierzę Ci... tak jak Ty nie kochał nikt |
| 8779 | chce chlonac kazdy oddech twoj |
| 8778 | 'otul twarzą moją twarz' |
| 8777 | ladnie wyszli;] elfik |
| 8776 | Myslo byli w telexpresie... freak_lodz |
| 8775 | W najbliższym czasie gram trzy koncerty, m.in. w Łodzi i Katowicach. chodzi o koncerty smolika:) Maja:) pelna radocha... freak_lodz |
| 8774 | Czy wybiera się ktoś może na koncert T.love w Rzeszowiew tym tygodniu?:))) magaw |
| 8773 | 'znalazłam sny z dziecięcych lat przewiązane białą wstążką nie taki w nim zmyśliłam świat nie tak miałam żyć' 26/27 |
| 8772 | SMUTKOWI ZASTEPCY MÓWIMY STANOWCZE NIE!!!!!!!!!!:))))))) Żadam żeby jak najprędzej Zastępca zrzucił ciężar ze swego serca i powiedział CO ZROBIĆ ABY GO ROZERWAĆ??????!!!!!! Jeśłi bedzie trzeba, gotowa jestem nawet zadzwonić do Roberta, sprowadzić Rowerowego Zboczeńca Misia, Misia 2 i całe zastęcy Rodziny z Przyjaciółmi:)))))) Prezes walecznie |
| 8771 |
| 8770 | Czyż moze być jesczez gorzej???:)))))), jak mowi ludowe przysłowie:)) akapit Mam prośbę, Dziewczęta - nie pytajcie od progu co u Th, bo nie cała rodizna w temacie;))))))) Prezes |
| 8769 | Lubie myslo, ale mam wątpliwość. Po jakiemu śpiewa Rojas te piosenki na nowej płycie bo angielski to raczej nie jest. Być może to angielski ale w slązackiej gwarze. Pozdrawiam wszystkich wilko tzn. myslomaniaków Luki |
| 8768 | AAaaaaaa, TO STRASZNE!!! Dziewczęta, FAJOWE foty absolutnie nie nadają się do rozpowszechniania!!!! :)))))))) Prezentują nasz całkowity upadek moralny i pokazanie ich komukolwiek równałoby się przyznaniu do przyklejenia nosa do TAMTEJ szyby!!!!! (DO JAKIEJ SZYBY W OGÓLE??? ;))))))))))) ) Proponuję ukryć je głęboko, po czym natychmiast zapomnieć, gdzie ;)))))))))) II Zastępca |
| 8767 | Od jakiegoś miesiąca mam anglojezyczna plytke Myslovitz i powiem ze jest naprawde swietna, szczególnie troszeczke nowe aranzacje starszych utworow. Polecam. ale co tu duzo mowic maniacy i tak pojda do sklepow, ale polecam poszperac po necie :), eh nasi zachodzni sasiedzi:p od dawna ciesza sie myslo po ang :) K |
| 8766 | :)))))))))))))))))))) Prezes |
| 8765 | Bea,jak najbardziej możemy spotakć się w Dębicy,z tym że dopiero w klubie.Ja na miejsce zajadę bardzo późno,na sam koncert.Wcześniej nie da rady.Mam takie a nie inne połączenia z tym miastem;inaczej po prostu nie mogę jechać.Masz mojego maila,ja Twojego niestety nie znam.Jak coś to odezwij się.Pozdrawiam! Maja |
| 8764 | niewypowiedzianesłowa.niewymyślonemyśli.niedotkniętydotyk niewypowiedzianesłowa.niewymyślonemyśli. |
| 8763 | mowi sie trudno...luzik Justyna...:) freak_lodz |
| 8762 | freak... strasznie mi przykro... wiadomosc skopiowałam bezpośrednio ze strony interii.. na której jak widać był błąd o tym, że 20 to jednak nie środa.. dowiedziałam się duzo później w każdym razie.. przepraszam.. i za siebie.. i za interię ;) Justyna |