Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

2070
Skoro jesteśmy przy tematach kulinarnych, to może ustalimy menu na zbliżający się Zjazd :)))))) Jako danie główne parówki z keczupem, na deser korovki mordoklejki, a co na przystawkę???? ;)))))))
II Zastępca

2069
co do kulinarnych tematów...
własnie z przywieźli mi wielką pizze z wielką ilością sera, kukurydzą, oliwkami ->nienawidze oliwek!!!, ananasami i innymi bliżej nieokreślonymi składnikami (czyt. mam doła), ma ktos ochote na kawałek??
Dominika

2068
chleb sie moczy w zupie,nasiaka i robi sie blebrowaty:)
Kores glodny

2067
Kores ma rację!!! Jest gwiazdą, jest gwiadą i ma rację:)))
Zastępca

2066
...Znów się zaczynają kulinarne tematy zainicjowane przez Zarząd. Dziwne myśli do głowy napływają :)))
Kaśka

2065
...Weri no dobra...ale to było moje zdanie...tez mam prawo je wypowiedzieć!...
Hania

2064
dusi sie:P
spaj:)

2063
Pokruszyc i wsypac do zupy:)
Kores

2062
Zastępco, co to znaczy "nadrobić sobie chleba do zupy"?????? Co się z tym chlebem robi??????? ;))))))))))))
II Zastępca

2061
Tak, tak - końcówka regulaminu zawiera wytyczne w sprawie interpetacji :)))))))) Dzień Urodzin Prezesa, Dzień Parówki, sprawy organizacyjne.... coraz więcej punktów programu :)))))))
Poza tym czuję się zastraszona przez Zastępcę :)))))))) Ostatnia emalja zawiera groźbę :)))))))
II Zastępca

2060
...Nie wiem czy w piątek zjawi się któreś z nas, będzie tort, będą świeczki, będzie wielkie świętowanie. Jeżeli znajdziemy odrobinkę czasu w ten niezwykły dzień, to zajrzymy :P Chciałam tylko podkreślić, że nie jestem wredna :)
...Weri, nie ma szans, przykro mi, powtarzam: Czarownice się rodzą, a nie się robią- jak to okropnie brzmi!!! ;)))
Kaśka

2059
Witam Marcinka... Hania ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania i wyrazenia go nawet przed tym jak pomysli. To tylko slowa... oj dostanie mi sie pewnie za obrone nowego ;)) Freak jestes juz na stale z nami? Kas tez chce byc czarownica!!!! Megi Ty Wstretna, czemu to smska nie dostalam ze Artur w tv, co? :P
she

2058
...no tak..trzeba...więc nasza przewodnicząco mozesz zjawic się na czacie w piątek?...ale rzecz jasna po Spaju...bo on jest mi w piatek niezwykle potrzebny...
Hania

2057
...Albo ja tu rzadziej zagladam albo Księga z dnia na dzień jest coraz bardziej zawalona wpisami, aż się czytać nie chce... :))) Freak, gratuluję zakupu komputera!!! Teraz zobaczysz, że żadna siła nie będzie w stanie odciągnąć Cię od tej maszyny- internet jest toksyczny, pamiętaj!!! List dostałam, odpisałam, poleciał wczoraj...
...Hań, nikt mnie nie musiałam mianować główną czarownicą, nią się trzeba urodzić ;]
Kaśka

2056
...Marcinek widac że nowy tutaj jestes :P i że źle odebrałes to co napisałam...Ja i Spaj dobrze się dogadujemy...i chodziło o to że Spaj powiedział mi dziś jedne piekne słowa których jeszcze od niego w życiu nie słyszałam...nastepnym razem pomyśl zanim cos napiszesz...
Hania

gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987

2055
:))))))))
peggy_brown

2054
lalalala.... nudy, nudy, nudy, ryc;)
spaj:)

2053
Hej Peggy Brown- brzmi swojsko:))))
Marcinek

2052
Widze ze poruszacie tu bardzo ciekawe tematy nie tylko muzyczne i to cieszy!!!Postaram sie czesciej wpisywac.Pozdrawiam was mocno
Marcinek

2051
wiatmy marcinie;))))))))))
peggy_brown

2050
Bardzo lubie Myslovitz niedawnio sie dowiedzialem o tej stronce i tak sobie czytam wasze wpisy od kilku dni i dzisiaj postanoiwilem sam napisac.
Marcinek

2049
hania faceci nie lubia jak im sie narzuca,wrzuc na luz,jak zechce to zrobi pierwszy krok.Nie znam Cie sam jestem facetem i widze ze troche Ci eponosi.Jak bedzie chgcial to podejdzie pogada ale nie ma nic na sile.Nie chce cie krytykowac,nie mam prawa ale mowie co mysle.Pozdrawiam Cie i zycze wam powodzenia.faceci tez maja trudne dni hahaha
Marcinek

2048
Megi jaki koncercik?
magaw

2047
Tak, tak połączymy Dzień Parówki z Keczupem z Dniem urodzin Prezesa:)))))))
Prezes

2046
Dobra koncze bo nienadazam za grupa...musze zrobic cos w Wordzie:(((Kocham WAS moje robaczki...a i jeszcze jedna sprawa w tym tygodniu NASZ KOCHANY PERKUSISTA KONCZY 30 LAT.Lala jeszcze tu wroce zeby Ci zlozyc zyczonka:)))
magaw

2045
Spaj bravo za spostrzegawczosc:)))))Pozdrawiam cmok cmok:))))
magaw

2044
Megi szkoda ze Ciebie nie bedzie w piatek...ale bedzie jeszcze okazja do wspolnego czatowania:)))
magaw

2043
Czesc kochani siedze sobie wlasnie w szkole.Widze ze niezle tu namieszalam z tymi czarownicami:)))
magaw

2042
...Eh...już nie pamiętam co miałam napisać... zapomnę pewnie o połowie,ale cóż...bywa... nie nadążam za wami... rozbrykaliscie się...
A więc...(Gębuś teraz by mnie zabił ;p)

...Magaw...nie będzie mnie na czacie...idę na koncert...przykro mi... i nadal czekam na maila... :/ Sory wielkie...

...Freak i necik i komputerek ... :DDDDDDDDDD

...Oglądałam ostatnio jakieś stare 'Kalambury' i był Rojek :D
Muszę powiedzieć, że dobry jest w te klocki ;P...

...Coś chyba jeszcze chciałam, ale nie pamiętam co... Paaaaaaaaaa
*Megi*

2041
hm...czarodziejka wole byc:)
...
co tu sie dzieje?
elfik

2040
...Spaj dziekuje za ładne powitanie w szkole...podobało mi sie...może nie powitanie ale powiedzmy rozmowe :P...

...a na zlot sie już wiedźmy szykują... wiedźminów też zapraszamy...będa czary i uroki...hihi...
Hania

2039
taram..a teraz wpis z mojego pieknego kompa...:)))))))))))))))))))))))))))))dziala..!!!
freak

2038
taram..a teraz wpis z mojego pieknego kompa...:)))))))))))))))))))))))))))))dziala..!!!
freak

2037
taram..a teraz wpis z mojego pieknego kompa...:)))))))))))))))))))))))))))))dziala..!!!
freak

2036
Freak- oto wyraz mojej radosci- huuuuurrrraaaaaaa :PPPPPP (moze byc? wygralam cos?! ;)) A powaznie to kiedy to stale lacze?
she

2035
DAJCIE WIELKA GLOWE ROJASA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kallas

2034
"to znów ja chciałem być chwilę sam...miałem kiedyś plan zostawić wszystkich was opuścić dziwny los, zbudować sobie raj, lecz pomyślałem, że kiedy ściemnia się to z was wychodzi zło, pożera wszystkich GNIEW!!!"
magd

2033
Zarządzie, prosze pamiętać, że musimy świętować również Dzień Parówki!!! Czy ta koncówka regulaminu to to o interpretacji???
Zastępca

2032
brawo romantyczka. ma na serio seksowny tyłek
drunknmunky

2031
nie dam ci sie nim nacieszyc. ukradne. wyniose ci z domu. anka ma kurde farta.
nie wiem jak z jutrem. wieczorem sie dowiesz
kuroś

2030
DAJCIE TYŁEK ROJASA!!!!!!!!!!!!!!
romantyczka

2029
NIE PAMIĘTAM!!!!!!!!!!:)))))))))
??????????????????
Prezes

2028
kuros daj mi sie nim nacieszyc..:)
co ze sroda..?czyli jutrem..
bylam u anki dostala od u-zka koszulke scianki..ja tez chce..!byli w kaliskiej z kulkami..ogolnie..niezle bylo..sama sobie to wyobraz...hihi
freak

2027
nie chwal sie badyna nowym kompem bo mój już potrzebuje terapii. dajcie tyłek rojasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
drunknmunky

2026
tak freak2 robimy protest!!!!!!michal dawaj na strone...rojka od tylu..!!!i co z moja lp?
freak

2025
a jutro an negatyw...kasik dostalas..list..?
freak

2024
witajcie mysloludki..od wczoraj mam piekny..cudny komp...ale net mi nie chcial dzialac..:(ALE MOZECIE JUZ SWIETOWAC..jestem w trakcie zalatwiania stalego..zlacza....ale bdzie jazda...czekam na wyrazy radosci...pamietajcie o moim sms kontakcie...pa!
freak

2023
Guru? Guru ma nr 2000. ;)))
Tajemnicza

2022
Drogi Prezesie, przecież nikt nie odrzucił Twojego zaproszenia!!! Wręcz przeciwnie, przyjmujemy je z największą przyjemnością :))))) A pamiętacie dopisek na koniec regulaminu? :)))))))
II Zastępca

2021
...Spaj wiesz co?...hehe...musimy pogadać...
Hania

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!