| 2070 | Skoro jesteśmy przy tematach kulinarnych, to może ustalimy menu na zbliżający się Zjazd :)))))) Jako danie główne parówki z keczupem, na deser korovki mordoklejki, a co na przystawkę???? ;))))))) II Zastępca |
| 2069 | co do kulinarnych tematów... własnie z przywieźli mi wielką pizze z wielką ilością sera, kukurydzą, oliwkami ->nienawidze oliwek!!!, ananasami i innymi bliżej nieokreślonymi składnikami (czyt. mam doła), ma ktos ochote na kawałek?? Dominika |
| 2068 | chleb sie moczy w zupie,nasiaka i robi sie blebrowaty:) Kores glodny |
| 2067 | Kores ma rację!!! Jest gwiazdą, jest gwiadą i ma rację:))) Zastępca |
| 2066 | ...Znów się zaczynają kulinarne tematy zainicjowane przez Zarząd. Dziwne myśli do głowy napływają :))) Kaśka |
| 2065 | ...Weri no dobra...ale to było moje zdanie...tez mam prawo je wypowiedzieć!... Hania |
| 2064 | dusi sie:P spaj:) |
| 2063 | Pokruszyc i wsypac do zupy:) Kores |
| 2062 | Zastępco, co to znaczy "nadrobić sobie chleba do zupy"?????? Co się z tym chlebem robi??????? ;)))))))))))) II Zastępca |
| 2061 | Tak, tak - końcówka regulaminu zawiera wytyczne w sprawie interpetacji :)))))))) Dzień Urodzin Prezesa, Dzień Parówki, sprawy organizacyjne.... coraz więcej punktów programu :))))))) Poza tym czuję się zastraszona przez Zastępcę :)))))))) Ostatnia emalja zawiera groźbę :))))))) II Zastępca |
| 2060 | ...Nie wiem czy w piątek zjawi się któreś z nas, będzie tort, będą świeczki, będzie wielkie świętowanie. Jeżeli znajdziemy odrobinkę czasu w ten niezwykły dzień, to zajrzymy :P Chciałam tylko podkreślić, że nie jestem wredna :) ...Weri, nie ma szans, przykro mi, powtarzam: Czarownice się rodzą, a nie się robią- jak to okropnie brzmi!!! ;))) Kaśka |
| 2059 | Witam Marcinka... Hania ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania i wyrazenia go nawet przed tym jak pomysli. To tylko slowa... oj dostanie mi sie pewnie za obrone nowego ;)) Freak jestes juz na stale z nami? Kas tez chce byc czarownica!!!! Megi Ty Wstretna, czemu to smska nie dostalam ze Artur w tv, co? :P she |
| 2058 | ...no tak..trzeba...więc nasza przewodnicząco mozesz zjawic się na czacie w piątek?...ale rzecz jasna po Spaju...bo on jest mi w piatek niezwykle potrzebny... Hania |
| 2057 | ...Albo ja tu rzadziej zagladam albo Księga z dnia na dzień jest coraz bardziej zawalona wpisami, aż się czytać nie chce... :))) Freak, gratuluję zakupu komputera!!! Teraz zobaczysz, że żadna siła nie będzie w stanie odciągnąć Cię od tej maszyny- internet jest toksyczny, pamiętaj!!! List dostałam, odpisałam, poleciał wczoraj... ...Hań, nikt mnie nie musiałam mianować główną czarownicą, nią się trzeba urodzić ;] Kaśka |
| 2056 | ...Marcinek widac że nowy tutaj jestes :P i że źle odebrałes to co napisałam...Ja i Spaj dobrze się dogadujemy...i chodziło o to że Spaj powiedział mi dziś jedne piekne słowa których jeszcze od niego w życiu nie słyszałam...nastepnym razem pomyśl zanim cos napiszesz... Hania gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987 |
| 2055 | :)))))))) peggy_brown |
| 2054 | lalalala.... nudy, nudy, nudy, ryc;) spaj:) |
| 2053 | Hej Peggy Brown- brzmi swojsko:)))) Marcinek |
| 2052 | Widze ze poruszacie tu bardzo ciekawe tematy nie tylko muzyczne i to cieszy!!!Postaram sie czesciej wpisywac.Pozdrawiam was mocno Marcinek |
| 2051 | wiatmy marcinie;)))))))))) peggy_brown |
| 2050 | Bardzo lubie Myslovitz niedawnio sie dowiedzialem o tej stronce i tak sobie czytam wasze wpisy od kilku dni i dzisiaj postanoiwilem sam napisac. Marcinek |
| 2049 | hania faceci nie lubia jak im sie narzuca,wrzuc na luz,jak zechce to zrobi pierwszy krok.Nie znam Cie sam jestem facetem i widze ze troche Ci eponosi.Jak bedzie chgcial to podejdzie pogada ale nie ma nic na sile.Nie chce cie krytykowac,nie mam prawa ale mowie co mysle.Pozdrawiam Cie i zycze wam powodzenia.faceci tez maja trudne dni hahaha Marcinek |
| 2048 | Megi jaki koncercik? magaw |
| 2047 | Tak, tak połączymy Dzień Parówki z Keczupem z Dniem urodzin Prezesa:))))))) Prezes |
| 2046 | Dobra koncze bo nienadazam za grupa...musze zrobic cos w Wordzie:(((Kocham WAS moje robaczki...a i jeszcze jedna sprawa w tym tygodniu NASZ KOCHANY PERKUSISTA KONCZY 30 LAT.Lala jeszcze tu wroce zeby Ci zlozyc zyczonka:))) magaw |
| 2045 | Spaj bravo za spostrzegawczosc:)))))Pozdrawiam cmok cmok:)))) magaw |
| 2044 | Megi szkoda ze Ciebie nie bedzie w piatek...ale bedzie jeszcze okazja do wspolnego czatowania:))) magaw |
| 2043 | Czesc kochani siedze sobie wlasnie w szkole.Widze ze niezle tu namieszalam z tymi czarownicami:))) magaw |
| 2042 | ...Eh...już nie pamiętam co miałam napisać... zapomnę pewnie o połowie,ale cóż...bywa... nie nadążam za wami... rozbrykaliscie się... A więc...(Gębuś teraz by mnie zabił ;p) ...Magaw...nie będzie mnie na czacie...idę na koncert...przykro mi... i nadal czekam na maila... :/ Sory wielkie... ...Freak i necik i komputerek ... :DDDDDDDDDD ...Oglądałam ostatnio jakieś stare 'Kalambury' i był Rojek :D Muszę powiedzieć, że dobry jest w te klocki ;P... ...Coś chyba jeszcze chciałam, ale nie pamiętam co... Paaaaaaaaaa *Megi* |
| 2041 | hm...czarodziejka wole byc:) ... co tu sie dzieje? elfik |
| 2040 | ...Spaj dziekuje za ładne powitanie w szkole...podobało mi sie...może nie powitanie ale powiedzmy rozmowe :P... ...a na zlot sie już wiedźmy szykują... wiedźminów też zapraszamy...będa czary i uroki...hihi... Hania |
| 2039 | taram..a teraz wpis z mojego pieknego kompa...:)))))))))))))))))))))))))))))dziala..!!! freak |
| 2038 | taram..a teraz wpis z mojego pieknego kompa...:)))))))))))))))))))))))))))))dziala..!!! freak |
| 2037 | taram..a teraz wpis z mojego pieknego kompa...:)))))))))))))))))))))))))))))dziala..!!! freak |
| 2036 | Freak- oto wyraz mojej radosci- huuuuurrrraaaaaaa :PPPPPP (moze byc? wygralam cos?! ;)) A powaznie to kiedy to stale lacze? she |
| 2035 | DAJCIE WIELKA GLOWE ROJASA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kallas |
| 2034 | "to znów ja chciałem być chwilę sam...miałem kiedyś plan zostawić wszystkich was opuścić dziwny los, zbudować sobie raj, lecz pomyślałem, że kiedy ściemnia się to z was wychodzi zło, pożera wszystkich GNIEW!!!" magd |
| 2033 | Zarządzie, prosze pamiętać, że musimy świętować również Dzień Parówki!!! Czy ta koncówka regulaminu to to o interpretacji??? Zastępca |
| 2032 | brawo romantyczka. ma na serio seksowny tyłek drunknmunky |
| 2031 | nie dam ci sie nim nacieszyc. ukradne. wyniose ci z domu. anka ma kurde farta. nie wiem jak z jutrem. wieczorem sie dowiesz kuroś |
| 2030 | DAJCIE TYŁEK ROJASA!!!!!!!!!!!!!! romantyczka |
| 2029 | NIE PAMIĘTAM!!!!!!!!!!:))))))))) ?????????????????? Prezes |
| 2028 | kuros daj mi sie nim nacieszyc..:) co ze sroda..?czyli jutrem.. bylam u anki dostala od u-zka koszulke scianki..ja tez chce..!byli w kaliskiej z kulkami..ogolnie..niezle bylo..sama sobie to wyobraz...hihi freak |
| 2027 | nie chwal sie badyna nowym kompem bo mój już potrzebuje terapii. dajcie tyłek rojasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! drunknmunky |
| 2026 | tak freak2 robimy protest!!!!!!michal dawaj na strone...rojka od tylu..!!!i co z moja lp? freak |
| 2025 | a jutro an negatyw...kasik dostalas..list..? freak |
| 2024 | witajcie mysloludki..od wczoraj mam piekny..cudny komp...ale net mi nie chcial dzialac..:(ALE MOZECIE JUZ SWIETOWAC..jestem w trakcie zalatwiania stalego..zlacza....ale bdzie jazda...czekam na wyrazy radosci...pamietajcie o moim sms kontakcie...pa! freak |
| 2023 | Guru? Guru ma nr 2000. ;))) Tajemnicza |
| 2022 | Drogi Prezesie, przecież nikt nie odrzucił Twojego zaproszenia!!! Wręcz przeciwnie, przyjmujemy je z największą przyjemnością :))))) A pamiętacie dopisek na koniec regulaminu? :))))))) II Zastępca |
| 2021 | ...Spaj wiesz co?...hehe...musimy pogadać... Hania |