Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

2120
cześć pozdrawiam wszystkich fanów Myslovitz Justyna
Justyna Irek/ Jasmine

2119
cześć wszystkim, miło jest czasami wejść na tą strone a szczególnie kiedy jest się myslofanką. Pozdrawiam wszystkich.
Iwoma W.

2118
Kasiu - ależ co za pesymizm! ;P

Tajemnicza

2117
...Dlaczego z rana w czwartki tu tak cicho, pusto i szaro...? Prawie jak w mojej skrzynce przed paroma dniami :)))
Kaśka

2116
...Szkoda, że nie posiadam już prawa poprawiania cudzych błędów ortograficznych. Mój przywilej skończył się wraz z dymisją Słownika Ortograficznego, który reprezentowałam, a szkoda... :)))
...Osobiście nie lubię błędów, ale ponieważ Spaj jest moim bratem, zdążyłam oswoić się z bykiem na byku... :]
Kaśka

2115
Oj jak tu niegrzecznie :P
she

2114
...Guru...jestes wspaniała...bardzo Cie Lubie!...
Hania

gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987

2113
bo ja wiem tak se wpisałem:)
nisza

2112
Aaa...
@234 - to zapraszam na czat - powymieniamy się epitetami. ;)))
Tajemnicza

2111
no przeciez mam swoj nick @234 głabie tajemnicza
@234

2110
Wiesz...
Odbicie wyklucza trójkącik. ;)))
Tajemnicza

2109
Zarządzie!!! W takim razie menu mamy ustalone :))))) Nie mogę się doczekać Klusek i innych atrakcji :))))) Będę trzymać za Was kciuki (za Prezesa w sprawie konkretnej, a za Zastępcę tak ogólnie ;))))), ale zastrzegam, że jutro ok. 13:30 mam sprawdzian, więc musicie sobie przez ten czas poradzić same :))))))) Trzymajcie się ciepło, bo mrozy przyszły.
II Zastępca

2108
...taj...ty mi męża nie odbijaj...my nie lubimy trójkatów...
Hania

gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987

2107
mnie tez raza troche błędy ortograficzne..
sama tez czasami je robie..ale przyznaje sie bez bicia ze nie lubie czytac czegos co ma duzo błędów..
elfik

2106
Ortografii?

No jasne! ;))
Nie wiedziałeś, Skarbie? ;))
Tajemnicza

2105
tajna ma po prostu fiola na punkcie ortografi:P
spaj:)

2104
Nie mędrkuję, pani/panie odważna/odważny. [niepotrzebne skreślić]
W odróżnieniu od Ciebie nie boję się podpisać własnym nickiem.

Tajemnicza

2103
oj rmantyczna wielu wielu zaprzeczy!
baczek

2102
znaczki -> NA PEWNO piszemy oddzielnie!!!!
a ty tajemnicza tak nie medrkuj
@234

2101
Niektórych to razi.

Jeśli "nie zwracasz uwagi na to, co piszesz", to chyba ta czwórka jest na wyrost...
Tajemnicza

2100
ludzę ja mam z polaka 4!!!! ale tutaj nie patrze na błedy!!! co takj sie czepiacie ??? Ja nie zwracam na to ÓWAGI!!! hehe
romantyczka

2099
2100
Tajemnicza

2098
Ja zaprzeczam.

"rzadna" przeż ż...
Tajemnicza

2097
co to ma znaczyć/

romantyczka

2096
sposób przez ó(ewentualnie przez o)
rojek napewno nie dla ciebie..;p
->

2095
u nas w szkole jest taki chlopak- istny rojek normalnie- bardzo podobny, podobny charakter, wygląd, uśmiech, głos, sposub bycia , fryzura( nie jest lysy) noi.... bujam sie w nim od stycznia i to bez wzajemnosci milosc potrafi być straszna, ale piosenki myslovitz pomagają mi przetrwać, całuski dla sobowtóra rojeczka (grzesiu)
romantyczka

2094
idealny facet normalnie!!!!!!!!!!!!! (jak dla mnie)
romantyczka

2093
co tu dużo gadać rojek cały jest seksowny!! no nie??? chyba rzadna dzieczyna nie zaprzeczy???

romantyczka

2092
Proszę Was, trzymajcie jutro za mnie kciuki!!! Tym razem to naprawdę potrzebne:)))) Jeśli jutro polegnę, żadne kluski śląskie mnie nie pocieszą;)))))))

Prezes

2091
...She...1.wiem, że jestem wredna... 2. nie mam twojego numeru, bo mi zginął... 3. moje gg nie chce smsków wysyłać :/...
*Megi*

2090
...Magaw... to nie jest znany zespół... nazywa się Black Thorn... to zespół chłopaka z okolic Żagania, który startuje w idolu... idę sobie posłuchać i przy okazji zwiedzę "Punkt", bo tam jeszcze nie byłam...
*Megi*

2089
...Jedzenie- temat publiczny numer jeden, brrr, aż dreszcze przechodzą- zwłaszcza na myśl o mordoklejce, która tkwi przy podniebieniu i mimo wielu starań wciąż tam siedzi :))) Temat numer dwa- czarownice [?]. Weri, ja nic tu nie pomogę. Czarownicą jest się od zawsze. Jak tak bardzo chcesz nią zostać, to spójrz dokładnie w głąb siebie- może odnajdziesz jakiś kawałek z prawdziwej wiedźmy. Życzę powodzenia!!! :)))
...Neo, poszło dziś, leci do Ciebie... :*
Kaśka

2088
She i reszta czarownic w piątek na czacie!!!!Co wy dyskutujecie kto jest główną wiedzma przeciez ode mnie sie zaczela ta historia z wiedzmami:))))TO JA buhahaha.
magaw

2087
Jestem w kafejce-nie wytrzymałam -musiałam przyjść żeby poczytać wpisy hehe.Ale za dwa dnie bede w domu i bede pisać do was co chwile:))))))))Teraz mam mało czau skrobne cos tylko do siostry i spadam na wykład...
magaw

2086
Ja tez Ciebie pozdrawiam WIZA...gorąco...tylko ze za bardzo Cie nie kojarze.Przepraszam ale duzo osób poznałam:))))
magaw

2085
Czy ktoś tam jest?
Jeśli jest to proszę na czat.
hedgehog

2084
...dlaczego własnie dziś?...może dlatego że to przezemnie...hehe ja to mam problemy :P...
Hania

gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987

2083
....a te dni ciszy, które, które dzielą nas.... Czy ktoś jeszcze mnie tu pamięta?
jukka

2082
...i zglodnialam. Terasz tylko nie wiem czy na muzyke czy cos bardziej konkretnego.
she

2081
gorąco pozdrawiam magaw
wiza

2080
A może kluski śląskie???
Zastępca

2079
Myslovitz to suppper zespół!!!!!!!!
klaudia

2078
Jesteście zajebiści!
Teksty piosenek są nizłe, oststnia
płytka jest dobra. Oby tak dalej...
holier

2077
Jak to co???:))) Rosół z lanymi KLUSKAMI:)
Prezes

2076
Brrrr... 8:02. Zaraz ide so szkolki. Ech... pozdrawiam wszystkich myslofanow i milego dnia zycze :)
she

2075
chce byc czarownica- Kas masz moc to mnie zmien w taka potworzyce :PPP
she

2074
dobranock mysloludki...
p.s.
jakby ktos potzrebowal prace na temat :polskich zabytków wpisanych na LISTE UNESCO" to moge mu takiej uzyczyc:)
elfik

2073
...podejrzewam że freak ma ten sam problem co ja miałam...nie ma JAVY i dlatego na czata nie moze wejść...musisz to rybko ściągnąć... niestety więcej powiedzieć nie moge...z przyczyn takich że ja sama nie ściagalam JAVY...tylko jakiś 13 latek mi to zrobił...całkiem przypadkiem na kompie jak był u nas w chatce...
Hania

gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987

2072
co ja mam sciagnac aby chat mi dzialal?
freak

2071
moja mama zaznajamia sie z netem..ja niestety nie moge wejsc na chat..mam problem..moze ktos mi pomoze..
freak

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!