| 3970 | ...jak fajnie zacząć ferie z anginą...hehe... Hania |
| 3969 | Prezesie, NIE ŁAM SIĘ!!!! Zawsze możesz uciec z domu ;)))))) A najlepiej olej wszystko benzyną i podpal :)))))) Zastępco, została nam jedna emalja do puszczenia. Czy masz już plan działania jako zaopatrzeniowiec??? II Zastępca |
| 3968 | ...czuje się jakbym pisała mature jeszcze raz!!!!dobrze że w marynarce mam kieszonki na ściągi...tylko to mnie ratuje z moją "niewiedzą"hehe. magaw |
| 3967 | 3majcie kciuki za mnie w tym tygodniu zeby mi wszystko poszło po myśli.Sesja się zaczyna...boje się...bleeee... magaw |
| 3966 | Dziewczynki nieładnie nieładnie..... magaw |
| 3965 | ...megi zaczęła...wpisem szczyt szczytów... potem brneła w to gówno jak nie wiem...ja umywam rece od tego...miłego poniedziałku życze wszystkim... Hania |
| 3964 | czy ktos widzial pod napieciem na TVN...? boze to straszne i dokladnie to samo spotkalo mojego kota... freak |
| 3963 | NIEEEEEEEEEEEEE noja się tak nie bawie, jak tak mozna, tak sie nie robi IDĘ SIĘ ZABIĆ!!!!!!!!! Poza tym nie zamierzam natsepnym razem wstawać jak się obudze i będzie noc:) na znka protestu! DLA ZASADY. Prezes w dole permanentnym |
| 3962 | ...Kłótnie sprawiają, że związek dwóch osób się pogłębia jak było powiedziane w ostatnim odcinku pewnego serialu. :))) Hania, Magda- jesteście na dobrej drodze. :] Kaśka |
| 3961 | Nie, to będzie parszywa dwunastka:)))) A w górach białe szaleństwo i należy uważać, bo można "nogi" połamać:))) Zastępca |
| 3960 | mam jedno wielkie pragnienie - mieć teledysk ACIDLANDU na kompie. Pomóżcie freshmenowi na tej stronce! miszek |
| 3959 | no więc wróciłam... Tylko czy ktos mnie jeszcze pamięta ? :P Przeglądałam ankiety w interii.. -=Kogo chciałbyś zobaczyć w domu po kolędzie?=- i nie chodzi tu o księdza :) jeśli chcecie.. zerknijcie.. http://muzyka.interia.pl/ankieta?kategoria=11&ankieta=3591 Myslovitz znowu górą!! pozdrówka dla wszystkich justyna |
| 3958 | Kores, no przecież na SNOWBOARDZIE go jeszcze nie było!!!!!!! ;))))))))) II Zastępca |
| 3957 | Nowy teledysk wow!!!! magaw |
| 3956 | Hania i Megi ja jako wasza starsza siostra każe wam sie pogodzić .Co to za złosliwosci:((((( magaw |
| 3955 | No to chyba normalne ze Jacuś był w jury-on jest wszedzie- nie FC?:) Prezesie-skoro wstajesz i jest noc to po co w ogóle wstawać-jak mawia Kores:) Kores stoi pod wielka górą |
| 3954 | Pan Jones dementuje wszystkie oskarżenia i będzie się bronić. W tej chwili jest mocno załamany tymi oskarżeniami, co odbiło się na jego psychice - napisał Burrell w oświadczeniu przesłanym agencji Reuters. pelikan z drabiną |
| 3953 | ...a o rodzicach nie zapomniałam...bo jak zauwazyłaś to w tym samym dniu mi sie przypomniało...i rodzice byli zaskoczeni :P... Hania |
| 3952 | ..widzisz mylisz sie...bo byłam zajęta czymś zupełnie innym...a ja juz widze te Twoje dzieci...buahahaha... Hania |
| 3951 | Zastępco...czy to będzie nr 13??????? Mam nadzieję, że wiesz, o czym piszę :)))))) II Zastępca |
| 3950 | ...Moje dzieci będą o mnie pamiętać tak samo jak ja będę pamiętać o nich... ;P ...A jak Ciebie interesują tylko chłopcy i komputer to się nie dziwię, że zapomniałaś o własnych rodzicach... :) *Megi* |
| 3949 | Ksieciuniu znikla mi lista kontaktow gg odezwij sie Księzniczka |
| 3948 | ...to ja bym nie chciała miec takiej mamy...moja jest na szczęście inna... Hania |
| 3947 | ...Ja bym takiemu dziecku nie dała kieszonkowego przez tydzień.Żeby nie pamiętać o własnych rodzicach.hyhy... *Megi* |
| 3946 | Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki......:))))) Prezes |
| 3945 | nie wiem czy negatyw był w jury, ale grali jako gwiazda przeglądu ten co był |
| 3944 | :))))) peggy |
| 3943 | dzieki ten co byl:)a z negatywu??? freak |
| 3942 | ...Szczytem szczytów byłoby przypomnienie sobie o tym tydzień po fakcie. ;))) Z tego można się jedynie śmiać, bo ponoć 'Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności a daje więcej światła.' :] Kaśka |
| 3941 | Jej,jak dawno mnie tu nie było... Pozdrawiam wszystkich Myslomaniaków:),jak ja lubię tak mówić:) My Bloody Valentine www.ottopilotto.blog.pl |
| 3940 | ...boshe.szczyt szczytów... *Megi* |
| 3939 | ...ja piernicze...zapomniałam całkiem że moi rodzice maja dzis rocznice ślubu!!... Hania zapominalska |
| 3938 | cze mam prosbe kto z Was mam gg np wojtka lub jacka bardzo prosze o podanie tutaj lub mailem z gory dzieki karolinka |
| 3937 | ja widziałem Rojasa, Przema, Jace i Lale ten co był |
| 3936 | Witam dnia następnego:)BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.... Idę spać - noc, wstaję znowu noc:)))))) Co to ma znaczyć????????????:))))))))))))) Prezes |
| 3935 | aaaaaaa...tylko krzyczec moge...kto byl w jury???dokladnie... ta co chciala byc...freak |
| 3934 | ja byłem ten co był |
| 3933 | Witam!Wczoraj byłam na I Przeglądzie Muzyki Młodzieżowej w Mysłowicach i powiem, że spoko grały "młode" zespoły.Część Myslo było w jury...Czy ktoś z Was tam był? Pozdrawiam! Lenny |
| 3932 | nie myslo w tym roku nie grali na wośp!nigdzie... freak |
| 3931 | cześć!!! stronka b. mi się podoba pozdrowienia z okazji dnia Kubusia Puchatka (18.01) Myslovitz jest genialne margaret |
| 3930 | Dzisiaj bede sie bawić na weselu kuzyna jeje:PPPPPPPPP magaw |
| 3929 | ...Dzień dobry... :P Hania |
| 3928 | Bo musieli oglądać "Na dobre i na złe":))) Zastępca |
| 3927 | A oni nie. :))) II Zastępca |
| 3926 | Hej czy Myslo byli gdzieś na WIelkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy?Wiem ze Negatyw tak a oni? marcinek |
| 3925 | MÓWIĘ OTWARCIE: KOCHAM MYSLOVITZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) Kuszka nie posiadam |
| 3924 | ...Tomku, przepraszam :(((... Hania |
| 3923 | HALOOOOO, ZASTĘPCOOOO!!!!!! ;)))))) Gdzie jesteś???? :))))))) II Zastępca |
| 3922 | ...Pozdrowienia dla Tajemniczej... Hania |
| 3921 | No jak to?? Wieć z Misiów NICI??????:))))))))) Jak by co zawsze mozna do mnie puścić SMSA budzącego:))))) Prezes |