Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

3970
...jak fajnie zacząć ferie z anginą...hehe...
Hania

3969
Prezesie, NIE ŁAM SIĘ!!!! Zawsze możesz uciec z domu ;)))))) A najlepiej olej wszystko benzyną i podpal :))))))
Zastępco, została nam jedna emalja do puszczenia. Czy masz już plan działania jako zaopatrzeniowiec???

II Zastępca

3968
...czuje się jakbym pisała mature jeszcze raz!!!!dobrze że w marynarce mam kieszonki na ściągi...tylko to mnie ratuje z moją "niewiedzą"hehe.
magaw

3967
3majcie kciuki za mnie w tym tygodniu zeby mi wszystko poszło po myśli.Sesja się zaczyna...boje się...bleeee...
magaw

3966
Dziewczynki nieładnie nieładnie.....
magaw

3965
...megi zaczęła...wpisem szczyt szczytów... potem brneła w to gówno jak nie wiem...ja umywam rece od tego...miłego poniedziałku życze wszystkim...
Hania

3964
czy ktos widzial pod napieciem na TVN...?
boze to straszne i dokladnie to samo spotkalo mojego kota...
freak

3963
NIEEEEEEEEEEEEE noja się tak nie bawie, jak tak mozna, tak sie nie robi IDĘ SIĘ ZABIĆ!!!!!!!!! Poza tym nie zamierzam natsepnym razem wstawać jak się obudze i będzie noc:) na znka protestu! DLA ZASADY.
Prezes w dole permanentnym

3962
...Kłótnie sprawiają, że związek dwóch osób się pogłębia jak było powiedziane w ostatnim odcinku pewnego serialu. :))) Hania, Magda- jesteście na dobrej drodze. :]
Kaśka

3961
Nie, to będzie parszywa dwunastka:)))) A w górach białe szaleństwo i należy uważać, bo można "nogi" połamać:)))
Zastępca

3960
mam jedno wielkie pragnienie - mieć teledysk ACIDLANDU na kompie. Pomóżcie freshmenowi na tej stronce!
miszek

3959
no więc wróciłam...
Tylko czy ktos mnie jeszcze pamięta ? :P
Przeglądałam ankiety w interii..
-=Kogo chciałbyś zobaczyć w domu po kolędzie?=-
i nie chodzi tu o księdza :)
jeśli chcecie.. zerknijcie..
http://muzyka.interia.pl/ankieta?kategoria=11&ankieta=3591
Myslovitz znowu górą!!

pozdrówka dla wszystkich
justyna

3958
Kores, no przecież na SNOWBOARDZIE go jeszcze nie było!!!!!!! ;)))))))))
II Zastępca

3957
Nowy teledysk wow!!!!
magaw

3956
Hania i Megi ja jako wasza starsza siostra każe wam sie pogodzić .Co to za złosliwosci:(((((
magaw

3955
No to chyba normalne ze Jacuś był w jury-on jest wszedzie- nie FC?:)
Prezesie-skoro wstajesz i jest noc to po co w ogóle wstawać-jak mawia Kores:)
Kores stoi pod wielka górą

3954
Pan Jones dementuje wszystkie oskarżenia i będzie się bronić. W tej chwili jest mocno załamany tymi oskarżeniami, co odbiło się na jego psychice - napisał Burrell w oświadczeniu przesłanym agencji Reuters.

pelikan z drabiną

3953
...a o rodzicach nie zapomniałam...bo jak zauwazyłaś to w tym samym dniu mi sie przypomniało...i rodzice byli zaskoczeni :P...
Hania

3952
..widzisz mylisz sie...bo byłam zajęta czymś zupełnie innym...a ja juz widze te Twoje dzieci...buahahaha...
Hania

3951
Zastępco...czy to będzie nr 13??????? Mam nadzieję, że wiesz, o czym piszę :))))))
II Zastępca

3950
...Moje dzieci będą o mnie pamiętać tak samo jak ja będę pamiętać o nich... ;P
...A jak Ciebie interesują tylko chłopcy i komputer to się nie dziwię, że zapomniałaś o własnych rodzicach... :)
*Megi*

3949
Ksieciuniu znikla mi lista kontaktow gg
odezwij sie

Księzniczka

3948
...to ja bym nie chciała miec takiej mamy...moja jest na szczęście inna...
Hania

3947
...Ja bym takiemu dziecku nie dała kieszonkowego przez tydzień.Żeby nie pamiętać o własnych rodzicach.hyhy...
*Megi*

3946
Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki......:)))))
Prezes

3945
nie wiem czy negatyw był w jury, ale grali jako gwiazda przeglądu
ten co był

3944
:)))))
peggy

3943
dzieki ten co byl:)a z negatywu???
freak

3942
...Szczytem szczytów byłoby przypomnienie sobie o tym tydzień po fakcie. ;))) Z tego można się jedynie śmiać, bo ponoć 'Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności a daje więcej światła.' :]
Kaśka

3941
Jej,jak dawno mnie tu nie było...
Pozdrawiam wszystkich Myslomaniaków:),jak ja lubię tak mówić:)
My Bloody Valentine

www.ottopilotto.blog.pl

3940
...boshe.szczyt szczytów...
*Megi*

3939
...ja piernicze...zapomniałam całkiem że moi rodzice maja dzis rocznice ślubu!!...
Hania zapominalska

3938
cze mam prosbe kto z Was mam gg np wojtka lub jacka bardzo prosze o podanie tutaj lub mailem z gory dzieki
karolinka

3937
ja widziałem Rojasa, Przema, Jace i Lale
ten co był

3936
Witam dnia następnego:)BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.... Idę spać - noc, wstaję znowu noc:)))))) Co to ma znaczyć????????????:)))))))))))))
Prezes

3935
aaaaaaa...tylko krzyczec moge...kto byl w jury???dokladnie...
ta co chciala byc...freak

3934
ja byłem
ten co był

3933
Witam!Wczoraj byłam na I Przeglądzie Muzyki Młodzieżowej w Mysłowicach i powiem, że spoko grały "młode" zespoły.Część Myslo było w jury...Czy ktoś z Was tam był? Pozdrawiam!
Lenny

3932
nie myslo w tym roku nie grali na wośp!nigdzie...
freak

3931
cześć!!!
stronka b. mi się podoba
pozdrowienia z okazji dnia Kubusia Puchatka (18.01)
Myslovitz jest genialne
margaret

3930
Dzisiaj bede sie bawić na weselu kuzyna jeje:PPPPPPPPP
magaw

3929
...Dzień dobry... :P
Hania

3928
Bo musieli oglądać "Na dobre i na złe":)))
Zastępca

3927
A oni nie. :)))
II Zastępca

3926
Hej czy Myslo byli gdzieś na WIelkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy?Wiem ze Negatyw tak a oni?
marcinek

3925
MÓWIĘ OTWARCIE: KOCHAM MYSLOVITZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Kuszka

nie posiadam

3924
...Tomku, przepraszam :(((...
Hania

3923
HALOOOOO, ZASTĘPCOOOO!!!!!! ;)))))) Gdzie jesteś???? :)))))))
II Zastępca

3922
...Pozdrowienia dla Tajemniczej...
Hania

3921
No jak to?? Wieć z Misiów NICI??????:)))))))))
Jak by co zawsze mozna do mnie puścić SMSA budzącego:)))))

Prezes

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!