Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4020
To jest nie sprawiedliwe!!!Dlaczego Myslovitz nie mają piosenki na Eurowizje??Przecież wiadomo że by wygrali. Dlaczego????
brak

4019
...Kaś jeszcze nie nagrywałam filmu na CD bo nie wiem czy mi brat pozwolił...mam już WP 2 na CD...jak cos to daj mi znac ;)))...
Hania

4018
...poprawka BOGU...
Hania

4017
...w ogóle to że jesteś to już zrobiłąś ;))) gobu dzięki za To :)))...
Hania

4016
...Nie słyszłam wczorajszej wersji, ale ta nie była taka zła, całkiem przyjemnie się słuchało- tylko ten angielski. :))) Hania, a ja myślałam, że coś wielkiego zrobiłam. ;]
Kaśka

4015
....Podziękowanie dla Kevina za to ze Jest!...pozdrawiam :**...
Hania

4014
Kończy się właśnie kolejny dzień, który obfitował w liczne sukcesy naszego FC. W tym tygodniu przewidujemy ich jeszcze więcej :))))))
II Zastępca

4013
dobra obiecałam wiec pozdrawiam :))))) i nie zadawaj głupich pytan bo dobrze wiesz ze to dla ciebie!!!!!!!!
CoolKidOfDeath

4012
ja nadal nie moge wejsc na chat:(
a Jaca jest jaki jest...:)
freak

4011
neo wiesz jaki u-zek jest...nie chce go nadwyreczac...zreszta wiesz gdybym mogla to bym zalatwila...ale jak cos..to daj zanc...jak nie dostaniesz...to postaram sie choc dla ciebie..misiu:) skombinowac...
wersja adamusa...juz lepsza od wczorajszej...
freak

4010
...Kasiu a co do błyszczenia...to cały zcas błyszczysz...radościa :))) i w ogóle Sobą...
Hania jeszcze raz

4009
...Kasiu piekny numerek Ci sie przydarzył :))) 4000 gratulacje...
Hania

4008
...na czatka ludzie na czatka... no jest 20...
Hania

4007
...A z jakiej racji zostały mi przyznane gratualce??? Czym zabłysnęłam??? :)))
Kaśka

4006
Freak...no pytanie! Pewnie,że chciałabym się wybrać na TEN koncert. Ćwiczę już palce w wystukiwaniu siedmiu trójek ;)
A swoją drogą mogłabyś załatwić od u-zka wejściówki dla WSZYSTKICH chętnych myslofanów,co to tu Ciebie znają...i siebie nawzajem...i Myslovitz ;)
neo

4005
Dzięki:)))) A życzenie to w zasadzie bedzie nagroda;))))))))))))))) Ta co zwykle;)))))))))))))))
Jutro bede szukać u Was kontaktu:))))) Naturalnie tego z dziurkami jak u świnki w nosie:)))))))) Wasz na zawsze
Prezes

4004
WSNR wykaligrafowane zlotymi zgloskami na pergaminie i przewiązanie czerwoną wstążeczką przywieziemy:)))
Zastępca

4003
pamietajcie dzis remix ADAMUSA...
FREAK

4002
ja mam od u-zka...a wlasciwie to bede miec wejscie..a tak to na bank beda do dostania w 3expresie przez caly przyszly tydzien..
freak

4001
Prezesie, czekam wobec tego na życzenie :)))))) Czy leżo ono w granicach naszych możliwości???? ;))))))
II Zastępca

4000
...do DominikLV...chyba pani zauważyła że ja pamietam...widać czytam :)))...pozdrawiam, gratuluje Kaś...
Hania

3999
...Oczywiście, Madź- szczegóły w mejlu. ;] Mam nadzieję, że przy ustalaniu wiosennej trasy nasz region przynajmniej raz w życiu nie zostanie pominięty. :)))
Kaśka

3998
Dlaczego tak mało koncertów?:((((A kolo mnie hehe to kiedy beda?:PPPPPP
magaw

3997
...Kaśku...będę mogła Ci po feriach podrzucić płytki?...Swoją drogą zapytuję o zdrówko i przebieg najbliższych dni...Czekam na maila... :)
*Megi*

3996
...Pewnie nie rozumiem ich dlatego,że jak je czytam mam wrażenie, że czytam wpis dwulatka... :)))
*Megi*

3995
Ja mówie WSNR od dóch dni:)))))))))))
Zyczenie jest obmyślane:))))))) Tylko będziecie musiały złapać złotą rybykę;)))))))))))))
Prezes

3994
KOCHAMY MYSLOVITZ!!!!!!!!!!!!!JESTESCIE NAJLEPSI POD SLONCEM!!!!! POZDROOFFKA !!!!!!!!!
Pala & Natala

3993
...Nie słuchałam dziś Ekspresu- rozumiem, że nie mam czego żałować. :)))
Kaśka

3992
Na tym przegladzie w mysłowicach w jury był jaca, lala i rojek, marcin babko, jałowiecki i koleś z radia rock. nikogo z negatywu nie było. oni tam tylko wystepowali.
A wygral zespol ANDY z krakowa ..widzialem je jeszcze przed cool kids of death w mega w katowicach i sa faktycznie swietne!!!!! gratuluje.
suede

3991
Ciekawe czy ktos jeszcze o mnie tutaj pamieta?? ;p

A kiedy koncercik w Krakowie?
I nie wiecie jak będzie mozna załatwic wejsciówki na koncert do III, bo bardzo chetnie bym sie wybrała :)pozdrawiam
buziaczki
DominikaLV

3990
Ja mogę powiedzieć WSNR już teraz :)))))))
II Zastępca

3989
tak popieram neo..cienka ta wersja...i ten rojas po ang...eeee..
Neo idziesz do 3 na koncert??
freak

3988
hm...miejmy nadzieję, że następne wersje na tym singlu są lepsze...heh.
dzisiejsza nie podobała mi się zdecydowanie. :( (a przeciez samo Silver Rocket bardzo lubię...)
neo

3987
a u kostrzewa...w sypialnym chcilabym ...w remix
freak

3986
...jaki piekny jest ten swiat...
a dzisiaj film o Janis Joplin;)
buziaki dla wszystkich;*

peggy_brown

3985
Teraz to nerwy puszczą komu innemu i bedzie wielkie WSNR z obu stron barykady. Jestem przygotowana na najgorsze:)))
Zastępca Promyczek Nadziei:)

3984
Uffff, obyło się bez naruszania mojego systemu nerwowego ;)))))) Zastępco, pozostajemy w kontakcie. KO! ;)
I WSNR!!!!! :)))))))
II Zastępca ponownie

3983
II Zastępco odbierz pocztę!!! Wszystko już jasne!!!
Zastępca

3982
II Zastępca do Prezesa! Czy podjęłaś już decyzję w sprawie ewentualnych życzeń???
II Zastępca

3981
Tu II Zastępca! Odbiór! Co się dzieje z tymi emaljami??? Jeśli natychmiast coś się nie wyjaśni, to PUSZCZĄ MI NERWY ;))))) Bez odbioru.
II Zastępca

3980
Tajna broń o kryptonimie KO w magazynie. II Zastępco zgłoś się!!!!
Zastępca

3979
bombowe wiesci z 1 reki..koncert myslo..w programie 3 03.02!!!a nowy singiel...prawdopodobnie w sklepach...
freak

3978
...komu sie właczył temu sie właczył...ja byłam całkiem spokoja...widać nie umiesz odczuwac tego co inni napiszą :P...no może nie wszyscy...ale napewno moich wypowiedzeń...
Hania

3977
chcem podziękować pewnemu "priorytowi"z chatuu.... bo mi bardzo pomógł i w ogole zmienił sposób mojego myslenia.

Ja niewiem , że taki głupi chat może zmienić życie.......thank very much.... :)

Kamilka

3976
...oh jej...straszne pannie H. się "włączył bulwersator".hyhy.no bywa.bywa...
*Megi*

3975
Jeja, czemu SZEŚCIOLETNI????????????? Przecież za 6 lat to minie mi cwierć wieku:))))))))))))))
Prezes

3974
No dobra, dobra, jakoś się pozbieram... Juz nawet nie mam ochoty podpalać świata:)))))) JUŻ NIC MI SIĘ NIE CHCE:))))))))))))))))) Mam nadzieję, ze delegacja dzielnie się spisze, zresztą jak zawsze:)))))))))))))))
Prezes

3973
witam wszystkich dlugo mnie nie bylo teraz postanowilam sie pokazac hehe co tam slychac jak ktos mnie nie zna ..to nie wiem przedstawcie siebie hihi pozdrawiam cala myslorodzinke
karolinka

3972
ja dzis mialam kolosa z warsztatow prasowych..masakra...
freak

3971
Plan jest... sześcioletni:))) Emalie może są do puszczenia, ale po co, skoro na puszczone nikt nie odpowiada, co wpędza mnie w WIELKI STRES???:)))
Prezes niech się trzyma w kupie i buduje barykady:)))
Zastępca

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!