Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4120
EEEEEJJJJJJJ Co to jets WG????? :))) Czemu ja znów się dowiaduje ostatnia:)))))))))))))
Prezes

4119
KEINE GRENZEN-------powiedział Hitler przekraczając Polską granice w `39 roku...
.........

4118
Pozdrawiam serdecznie naszego nowego kolegę. Uważam, że to co zrobiłeś było podłe, mimo to możemy oczywiście się zakumplować ;)))))))
II Zastępca

4117
NARESZCIE W DOMU!!!! :)))))))))) Długo będę odreagowywać ten wyjazd, bo zmęczona jestem strasznie :))))) Piasek z plaży nie chce zejść z butów :))))))

Mam nadzieję, że FC nie będzie zmuszony sięgnąć po kolejną tajną broń pod kryptonimem WG (i to wcale nie w celu usuwania piasku ;))))))) CAN WE SEE A LIAR???? ;))))))
II Zastępca

4116
Cześć Greg czekam na twoją odpowiedz!
Koncert był świetny byłam na nim chciałabym z toba się poznać.Czekam!!!

czarna wdowa

4115
czesc greg wiem ze byles na koncercie myslo w sopocie napisz do mnie chce z toba pogadac o koncercie.
czarna wdowa

4114
help..nie moge sciagnac teledysku myslo...z cgm...help me
freak

4113
Ech ludzie dajcie sobie spokój z eurowizją,owszem wygrało Keine Grenzen a mnie osobiście i tak to nic nie obchodzi.Nie lubie eurowizji i nie jestem ani trochę za.Więc czy wygrałoby Ich Troje,ble czy Blue Cafe,jeszcze gorzej niż ble to mnie i tak to wisi:))
My Bloody Valentine-buuuu

www.ottopilotto.blog.pl

4112
...a mnie nic nie obchodzi...wróciła wczoraj a właściwie dzisiaj do domu o 2:03...i w życiu nie przypuszczałam że powiem takie cos prosto w oczy a potem cos zrobie...dobra nie będe już pierniczyc...dziś na skrzydłach sie unosze...ide polatać...
Hania w szczęściu nie do opisania

4111
....
ich3 hanba narodu..zgadzam sie:)
pozdrawiam:)
elfik

4110
POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI:))))
Co do klipu - to nie chłopcy go robili tylko pani od Kene Grenzen:))) Do niej pretensje:)))
Zastępca

4109
a neo we snie zimowym...

coj

4108
no co wy taki fajny zespol wygral...
to kiedy zmieniamy obywatelstwo?????????
freak

4107
...No...wreszcie kawałek świata zobaczy, że trzeba do Polski wysłać kilku dobrych specjalistów od chorób psychicznych... :DDDDDDD
*Megi* widzi pozytywne strony...

4106
zmieniam obywatelstwo...
justyna

4105
powaznie wyslali ich 3?????????????teraz juz wszyscy beda wiedziec o naszej hanbie narodowej!!!!!!!!!!!!!!
coj

4104
KEINE GRENZEN:))))
buuuuuuuuu

4103
Ja nie rozumiem niektórych Polaków!!!Jak można na Eurowizje wysłac Ich troje???Nie,nie,nie ...
Mycha

4102
a mi sie podoba jest inny od wszystkich hihi bardzo ciekawy i zadziwiajacy
karolinka

4101
Ferie:) Ja pisze bo...
dzis...
widzialam...
nowy teledysk naszych panów z M.
i pozostawiam bez swojego komentarza. Powiem, ktortko:
mi sie nie podoba. a to jedyna rzecz u Myslovitz, ktora mi sie do tej pory nie podobala. Wlasnie ten teledysk. Mogli zrobic lepszy:(((((
DreamSeller

4100
greg napisz do mnie maila ja tez bylam w galaxy!pozdrawiam karolinka
karolinka

4099
ok ace,ale samo :) widzisz,ze nie dlugosc sie liczy a jakosc!
cos

4098
do Mistycznej!! jaki to był zegarek?? bo mój kolega jakiś znalazł z przodu i się pytał wokoło, ale nikt go nie chciał :)
Ace

4097
do "coś": chodzimy na koncerty, żeby posłuchać muzyki granej na żywo
wchodzimy na forum MIĘDZY INNYMI po to, żeby się dowiedzieć lub powiedzieć co było na ostatnim koncercie

PS

w ogóle się nie zgadzam, że im dłuższy Mickey tym lepszy koncert
bo to nie długość, lecz jakość się liczy najbardziej!! ;DD
Ace

4096
nie wpadlo tylko przybylo zza gor i rzek:)
cos

4095
nie wpadlo i nie wypadnie zbyt szybko:))))))))))))))))))))))))
cos

4094
...Coś na chwilę zpadło na czata, ale bez słowa, bez pozdrowień wypadło! ;]
Kaśka

4093
a zwlaszcza zastepce i jego bande,przede wszystkim zas korespondenta:))))))))))))bez mimo:)))
cos

4092
ja tez pozdrawiam wszystkich mimo,mimo,mimo wszystko:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
cos

4091
...Kiedy będzie jakaś trasa koncertowa, to w Księdze znów będzie wrzało od opowiadań, sprawozdań, realcji. Uwielbiam ten okres. ;] Feak, czy Ty wiesz, że w tym tygodniu nie było jeszcze u mnie listonosza??? Chcesz mi coś w tej kwestii powiedzieć??? :)))
Kaśka

4090
...a Hania jest w niebo wzieta...Tomek powinien wiedziec czemu...Hani dusza śpiewa...to jeden z najszczęśliwyszych dni w jej życiu...oby było więcej takich...
Hania

4089
Kolego, po nazwisku to po pysku:))))))
Zastępca

4088
cos pozdrawiam cie..i wcale nie sugeruje...ze ty nalezysz do takich osob...
ciesze sie ze nie..
freak

4087
Hey koncert byl boski, caly czas skakalem nawet na wolnych hehe, leb mnie boli strasznie od machania nim ale zyjke, Ewa Asia napiszcie do mnie bo was zgubilem po tym jak Myszor sie sokiem oblał :)))
Anthony Niegdys

4086
Koncert Myslovitz w galaxy był naprawdę niesamowity...czułam się jak w transie.Jeszcze ta improwiza na koniec...aż coś dziwnego dzieje się z człowiekem w środku.Już nie mogę się doczekać nowego albumu...
małgośka

4085
a u mnie jest ulica Rojna,hihi:)
buuuuuuuuu

4084
...witam...a oto moja misja...Gorace pozdrowienia dla Tajemniczej...za to że jest z nami...choć tego nie za bardzo nie widać...ja widze i ciesze się...pozdrawiam Ją i czekam na kolejny znak :)))...acha było nie ziemsko przyjemnie to zobaczyć...
Hania z misją

4083
Ace, wróć!!!
Zastępca

4082
A my mamy ulicę Roja:))))
Zastępca

4081
a w bytomiu rudolf rojek jest szewcem:)))
cos

4080
Heniu jest kominiarzem
/

4079
Heniek Rojek to moj sąsiad
hyhyhyhy

4078
tak sie sklada,ze ja wiem jak sie kto nazywa,wiem co jest czym i kto kim,bylam na bardzo wielu koncertach myslo i nadal twierdze,ze i tak nie jest istotne czy ten po lewej to artur czy heniek,istotna jest muzyka i tylko ona!!!
cos do 4073

4077
Aha - wszyscy, którzy byli w Galaxy, na pewno słyszeli zapowiedź Artura, że płyta składankowa ukaże się za 3 miesiące, że nie będzie to typowy zestaw "greatest hits", ale utwory, które sam zespół uważa za najlepsze, i że znajdzie się na niej między innymi "Moving Revolution".
Trzymam za słowo i nie puszczam ;).
Greg F.

4076
Muszę jeszcze pochwalić akustyków w Galaxy - najlepszym przykładem ich dobrej roboty był utwór "Zwykły dzień", w którym wspólny śpiew Artura i Jacka nareszcie zabrzmiał tak idealnie, jak na płycie (nagłośnienie utworu śpiewanego na dwa głosy to nie taka prosta sprawa).
Greg F.

4075
Dzięki za to ,że Myslovitz istnieje . Dzięki za ten koncert w Sopocie.Było bosko,choć wróciłam bez zegarka.
Mistyczna

4074
Drodzy Zastępcy, no ja po prostu chciałam być miłą, przyjaciele moich przyjaciół...:)))))))))
Prezes

4073
greg..jak ja ci zazdroszcze
freak

4072
co do koncertow..bo ktos tu sie dziwi..po co chodzimy na koncerty..to musze powiedziec..ze czas utworu na M jest bardzo istotny...i zawsze jestem ciekawa...
a lepiej byc fanem ktory zna sie na songs..odroznia jedna od drugiej niz takim...jakich wiele niestety na koncertach..typu...jak sie nazywa ten po prawo..?lub...ooo...artur tak ladnie dzis wyglada...
co jest gorsze sam sie zastanow>?
freak

4071
Do dziś nie mogę uwierzyć, jakim cudem energia bijąca z Mickey i Moving Revolution nie wysadziła Galaxy w powietrze.
Greg F.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!