| 4120 | EEEEEJJJJJJJ Co to jets WG????? :))) Czemu ja znów się dowiaduje ostatnia:))))))))))))) Prezes |
| 4119 | KEINE GRENZEN-------powiedział Hitler przekraczając Polską granice w `39 roku... ......... |
| 4118 | Pozdrawiam serdecznie naszego nowego kolegę. Uważam, że to co zrobiłeś było podłe, mimo to możemy oczywiście się zakumplować ;))))))) II Zastępca |
| 4117 | NARESZCIE W DOMU!!!! :)))))))))) Długo będę odreagowywać ten wyjazd, bo zmęczona jestem strasznie :))))) Piasek z plaży nie chce zejść z butów :)))))) Mam nadzieję, że FC nie będzie zmuszony sięgnąć po kolejną tajną broń pod kryptonimem WG (i to wcale nie w celu usuwania piasku ;))))))) CAN WE SEE A LIAR???? ;)))))) II Zastępca |
| 4116 | Cześć Greg czekam na twoją odpowiedz! Koncert był świetny byłam na nim chciałabym z toba się poznać.Czekam!!! czarna wdowa |
| 4115 | czesc greg wiem ze byles na koncercie myslo w sopocie napisz do mnie chce z toba pogadac o koncercie. czarna wdowa |
| 4114 | help..nie moge sciagnac teledysku myslo...z cgm...help me freak |
| 4113 | Ech ludzie dajcie sobie spokój z eurowizją,owszem wygrało Keine Grenzen a mnie osobiście i tak to nic nie obchodzi.Nie lubie eurowizji i nie jestem ani trochę za.Więc czy wygrałoby Ich Troje,ble czy Blue Cafe,jeszcze gorzej niż ble to mnie i tak to wisi:)) My Bloody Valentine-buuuu www.ottopilotto.blog.pl |
| 4112 | ...a mnie nic nie obchodzi...wróciła wczoraj a właściwie dzisiaj do domu o 2:03...i w życiu nie przypuszczałam że powiem takie cos prosto w oczy a potem cos zrobie...dobra nie będe już pierniczyc...dziś na skrzydłach sie unosze...ide polatać... Hania w szczęściu nie do opisania |
| 4111 | .... ich3 hanba narodu..zgadzam sie:) pozdrawiam:) elfik |
| 4110 | POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI:)))) Co do klipu - to nie chłopcy go robili tylko pani od Kene Grenzen:))) Do niej pretensje:))) Zastępca |
| 4109 | a neo we snie zimowym... coj |
| 4108 | no co wy taki fajny zespol wygral... to kiedy zmieniamy obywatelstwo????????? freak |
| 4107 | ...No...wreszcie kawałek świata zobaczy, że trzeba do Polski wysłać kilku dobrych specjalistów od chorób psychicznych... :DDDDDDD *Megi* widzi pozytywne strony... |
| 4106 | zmieniam obywatelstwo... justyna |
| 4105 | powaznie wyslali ich 3?????????????teraz juz wszyscy beda wiedziec o naszej hanbie narodowej!!!!!!!!!!!!!! coj |
| 4104 | KEINE GRENZEN:)))) buuuuuuuuu |
| 4103 | Ja nie rozumiem niektórych Polaków!!!Jak można na Eurowizje wysłac Ich troje???Nie,nie,nie ... Mycha |
| 4102 | a mi sie podoba jest inny od wszystkich hihi bardzo ciekawy i zadziwiajacy karolinka |
| 4101 | Ferie:) Ja pisze bo... dzis... widzialam... nowy teledysk naszych panów z M. i pozostawiam bez swojego komentarza. Powiem, ktortko: mi sie nie podoba. a to jedyna rzecz u Myslovitz, ktora mi sie do tej pory nie podobala. Wlasnie ten teledysk. Mogli zrobic lepszy:((((( DreamSeller |
| 4100 | greg napisz do mnie maila ja tez bylam w galaxy!pozdrawiam karolinka karolinka |
| 4099 | ok ace,ale samo :) widzisz,ze nie dlugosc sie liczy a jakosc! cos |
| 4098 | do Mistycznej!! jaki to był zegarek?? bo mój kolega jakiś znalazł z przodu i się pytał wokoło, ale nikt go nie chciał :) Ace |
| 4097 | do "coś": chodzimy na koncerty, żeby posłuchać muzyki granej na żywo wchodzimy na forum MIĘDZY INNYMI po to, żeby się dowiedzieć lub powiedzieć co było na ostatnim koncercie PS w ogóle się nie zgadzam, że im dłuższy Mickey tym lepszy koncert bo to nie długość, lecz jakość się liczy najbardziej!! ;DD Ace |
| 4096 | nie wpadlo tylko przybylo zza gor i rzek:) cos |
| 4095 | nie wpadlo i nie wypadnie zbyt szybko:)))))))))))))))))))))))) cos |
| 4094 | ...Coś na chwilę zpadło na czata, ale bez słowa, bez pozdrowień wypadło! ;] Kaśka |
| 4093 | a zwlaszcza zastepce i jego bande,przede wszystkim zas korespondenta:))))))))))))bez mimo:))) cos |
| 4092 | ja tez pozdrawiam wszystkich mimo,mimo,mimo wszystko:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) cos |
| 4091 | ...Kiedy będzie jakaś trasa koncertowa, to w Księdze znów będzie wrzało od opowiadań, sprawozdań, realcji. Uwielbiam ten okres. ;] Feak, czy Ty wiesz, że w tym tygodniu nie było jeszcze u mnie listonosza??? Chcesz mi coś w tej kwestii powiedzieć??? :))) Kaśka |
| 4090 | ...a Hania jest w niebo wzieta...Tomek powinien wiedziec czemu...Hani dusza śpiewa...to jeden z najszczęśliwyszych dni w jej życiu...oby było więcej takich... Hania |
| 4089 | Kolego, po nazwisku to po pysku:)))))) Zastępca |
| 4088 | cos pozdrawiam cie..i wcale nie sugeruje...ze ty nalezysz do takich osob... ciesze sie ze nie.. freak |
| 4087 | Hey koncert byl boski, caly czas skakalem nawet na wolnych hehe, leb mnie boli strasznie od machania nim ale zyjke, Ewa Asia napiszcie do mnie bo was zgubilem po tym jak Myszor sie sokiem oblał :))) Anthony Niegdys |
| 4086 | Koncert Myslovitz w galaxy był naprawdę niesamowity...czułam się jak w transie.Jeszcze ta improwiza na koniec...aż coś dziwnego dzieje się z człowiekem w środku.Już nie mogę się doczekać nowego albumu... małgośka |
| 4085 | a u mnie jest ulica Rojna,hihi:) buuuuuuuuu |
| 4084 | ...witam...a oto moja misja...Gorace pozdrowienia dla Tajemniczej...za to że jest z nami...choć tego nie za bardzo nie widać...ja widze i ciesze się...pozdrawiam Ją i czekam na kolejny znak :)))...acha było nie ziemsko przyjemnie to zobaczyć... Hania z misją |
| 4083 | Ace, wróć!!! Zastępca |
| 4082 | A my mamy ulicę Roja:)))) Zastępca |
| 4081 | a w bytomiu rudolf rojek jest szewcem:))) cos |
| 4080 | Heniu jest kominiarzem / |
| 4079 | Heniek Rojek to moj sąsiad hyhyhyhy |
| 4078 | tak sie sklada,ze ja wiem jak sie kto nazywa,wiem co jest czym i kto kim,bylam na bardzo wielu koncertach myslo i nadal twierdze,ze i tak nie jest istotne czy ten po lewej to artur czy heniek,istotna jest muzyka i tylko ona!!! cos do 4073 |
| 4077 | Aha - wszyscy, którzy byli w Galaxy, na pewno słyszeli zapowiedź Artura, że płyta składankowa ukaże się za 3 miesiące, że nie będzie to typowy zestaw "greatest hits", ale utwory, które sam zespół uważa za najlepsze, i że znajdzie się na niej między innymi "Moving Revolution". Trzymam za słowo i nie puszczam ;). Greg F. |
| 4076 | Muszę jeszcze pochwalić akustyków w Galaxy - najlepszym przykładem ich dobrej roboty był utwór "Zwykły dzień", w którym wspólny śpiew Artura i Jacka nareszcie zabrzmiał tak idealnie, jak na płycie (nagłośnienie utworu śpiewanego na dwa głosy to nie taka prosta sprawa). Greg F. |
| 4075 | Dzięki za to ,że Myslovitz istnieje . Dzięki za ten koncert w Sopocie.Było bosko,choć wróciłam bez zegarka. Mistyczna |
| 4074 | Drodzy Zastępcy, no ja po prostu chciałam być miłą, przyjaciele moich przyjaciół...:))))))))) Prezes |
| 4073 | greg..jak ja ci zazdroszcze freak |
| 4072 | co do koncertow..bo ktos tu sie dziwi..po co chodzimy na koncerty..to musze powiedziec..ze czas utworu na M jest bardzo istotny...i zawsze jestem ciekawa... a lepiej byc fanem ktory zna sie na songs..odroznia jedna od drugiej niz takim...jakich wiele niestety na koncertach..typu...jak sie nazywa ten po prawo..?lub...ooo...artur tak ladnie dzis wyglada... co jest gorsze sam sie zastanow>? freak |
| 4071 | Do dziś nie mogę uwierzyć, jakim cudem energia bijąca z Mickey i Moving Revolution nie wysadziła Galaxy w powietrze. Greg F. |