| 4170 | Wpis 1469 nie ma nic wspólnego z wpisem 1470 :) II Zastępca |
| 4169 | A WIĘC JEDNAK ŚRODKI PRZYMUSU BEZPOŚREDNIEGO :))))) II Zastępca |
| 4168 | Zabijanie??? Właśnie pomyślałam, że panią Annę M. mogła dopaść taka koncepcja, żeby nacisk położyć na pierwsze dwa słowa tytułu, zamiast na drugie dwa :)))) Całe szczęście, że tak się nie stało :)))) Oglądanie jej wizji obrazowania słów "Chciałbym umrzeć" musi być chyba 50881 razy gorsze niż "z miłości" :)))) II Zastępca |
| 4167 | widziqalem juz klip, moim zdaniem jest fajny i mily, niestety nie pasuje do piosenki w sensie ze jest o milosci ale tekst porusza takj gleboko ze nie da sie tego wyrazic obrazem, moze dlatego jest to prosty obraz o milosci, ale na pewnoe nie jest zly i obrazliwy, zabijanie w klipach jest okej a milosc nie? Anthony Niegdys |
| 4166 | Jaka agresja:))) Dobrze, że tylko słowna:))) Zastępca |
| 4165 | ...Na MTV Polska. Kaśka |
| 4164 | MAM PYTANIE !!!!!! GDZIE MOGĘ ZOBACZYĆ TEN TELEDYSK???? NA VIVIE CHYBA NIE, CO ???? TO W TAKIM RAZIE GDZIE?????CZEMU JA ZAWSZE WSZYSKO WIEM OSTATNIA ???? CZY JESTEM AŻ TAKĄ CIOTĄ ????? kaja |
| 4163 | Myslovitz będą jutro w MTV. My Bloody Valentine |
| 4162 | czy ten *niepokoj* to N..???????? coj |
| 4161 | Zastępco....WSNR!!!!! II Zastępca |
| 4160 | .niepokój. *...* |
| 4159 | ...17:52 pomocy!!!...losy mojego życia wiszą na włosku!... Hania |
| 4158 | nowy teledysk jest tak obrzydliwy,ze zygać mi sie chce jak sie na niego patrze.nie moge go ogladac bo bede miala taka awersje do tego pieknego utworu,ze nic juz mi nie pomoze.ide zaraz ogladac myslovitz na mtv select.zaloze sie ze znow pokaza to gowno,przez duze G.jak ja nienawidze jak z czegos tak pieknego robi sie taka szuje.annie maliszewskiej spadl sufit na glowe czy komus innemu,pytanie pozostawiam otwarte. ---------------- |
| 4157 | sami tu oszolomieni i podejrzliwi i podli klamcy:)))!papa,zabieram swoje zabawki i skoro jestem taka beznadziejna ,to prosze nie zwracac na mnie uwagi!nic na sile!tylko smark mnie rozumie!i to mi wystarczy:)))lepiej jeden konkret,niz kupa byle czego.o! :P |
| 4156 | "Jesteś kłamca, czlowiek podły":))) Zastępca z Mickiewiczem pod rękę |
| 4155 | ...jestem coraz bardziej przerażona... już 16:41... Hania |
| 4154 | członkami zawsze apetyczniej:) A smarków w nowym klipie nie ma???? Smarkiii |
| 4153 | A nie mówiłam ,że napiękniejsze jest oglądanie pieknych ciał,ust,nosów,głów na teledyskach.Brakuje mi w klipach Myslo tego jachtu,bikini,szampana i kręcenia bioderkami.Lepsze to niż ślina:) Że członków Myslo nie ma w klipie ,to również ogromna strata! Smarkiii w tle z Jastinem:) |
| 4152 | "...Jestem wodą, do której raz włożywszy dłoń...nigdy nie zdołasz jej zapomnieć..." *Megi* |
| 4151 | ...boże...dzię Ktoś zadecyduje co sie ze mna stanie...oby był na TAK...inaczej się załamie :(( wspierajcie mnie duchowo prosze...godzina 0 to 18:00... Hania |
| 4150 | Już gdzieś ostatnio słyszałam "takie jest życie":))) Ale ten ktoś KŁAMAŁ!!! Zawsze kłamał, od początku!!! Zastępca co CIĄGLE W NIC NIE WIERZY |
| 4149 | Kto tam na dole pisał, że klip oddaje treść???? Przecież treścią nie jest amylaza ślinowa:))) Zastępca |
| 4148 | serio? to dzis są w selekcie? czy wczorja byli? papa ludki ide na randke...... sese z moim psem i....... buahahahaha papa pinka z zapytaniem do freak |
| 4147 | przynajmniej jeden mi zrobil jasnosc:)))dziekuje! coj do marcinka |
| 4146 | zastepco,takie zycie,czasem tak bywa,ze wszystko ma sie tam,gdzie kazdy szanujacy sie harlejowiec;))) coj do zastepcy |
| 4145 | WSNR!!!!!! Ja mam nawał pracy i wszystkie sprawy FC opisuje piosenka dla harlejowców:)))))) Zastępca |
| 4144 | Na teledysku jest kilka całujących się par,przez cały teledysk ktos sie całuje i młodzi i starsi,wszyscy.Szkoda ze nie ma członków Myslovitz ze swoimi rodzinami(zonami)ehhh marcinek |
| 4143 | dzis w programie SELECT mtv myslovitz...szkoda ze nie mam mtv..:( freak |
| 4142 | a ranek taki piekny,a neo nadal spi:))) coj |
| 4141 | Prezesie, Zastępco, zarządzam dzisiaj obowiązkowe zebranie na czacie. Godzina do ustalenia. Usprawiedliwienia nie będą honorowane. II Zastępca wkurzony |
| 4140 | gusla,gusla,gusla,gusla........ lao che |
| 4139 | czlowiek uczy sie cale zycie...a tylko krowa nie zmienia pogladow...i tylko ktos kto sie boi atakuje bez powodu... lao che |
| 4138 | gorzej bedzie jak sie okaze ze cala europa to wielka wiocha i oni zajma pierwsze miejsce!!!!!!!!! coj do ckod |
| 4137 | bardzo wszystkim dziekuje,ze mi opowiedzieli o czym jest ten cholerny teledysk! coj |
| 4136 | ...A można wyrazić zdanie nie widziawszy teledysku??? Niestety, mam podobny problem jak Freak, a nie chciałabym pozostać bez opinii. ;))) Justyna!!! Nie dostałam ani razu wiadomości na GG, już gnam!!! :))) Kaśka |
| 4135 | Kaś... wysyłam wiadomości do Ciebie na gg.. albo nie odpowiadasz.. albo ja nic nie dostaję.. Nadal nie wiem ile składka wynosi :P Proszę o jakiś znak życia z Pani strony :) justyna |
| 4134 | a ja chce zobaczyc ten teledysk i nie moge..HELP...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I uwazam...zgadzam sie z zastepca..czesciowo..tak mi sie wydaje..ze nie mozna porostu przelaczyc..kanalu..trzeba..miec zdanie..trzeaba...wyrazic sie na tak lub na nie...a nie uciekac od wyrazenia opinii freak |
| 4133 | ICH TROJE?????????? a ja sie w sumie bardzo ciesze... jak zajma ostatnie miejsce to moze ich samoocena troche spadnie... juz nie beda sie uwazac za wiadacy w Polsce zespół... i wogóle... tak, to w sumie dobra wiadomosc.... ale z drugiej strony 2 złote stracone bezpowrotnie..... :(((((( CoolKidOfDeath |
| 4132 | tak, a dlaczego? telewizor mozna wylaczyc, przelaczyc...radio to samo... jakis problem? heh, zabawny.... keri |
| 4131 | juz na tej obczyznie tyle jestem ,ze nawet slowo "obczyzna" poprzednio zle napisalam:))) coj na obczyznie |
| 4130 | czy ktos moze mi powiedziec o czym jest ten teledysk???jakis obscen,czy co??? :))) coj na obczysznie |
| 4129 | W takim razie, jeśli nie mamy zamiaru wystawiać komuś laurki, to lepiej, żebysmy nic nie mówili??? A zresztą....to właściwie jest tego typu sprawa, że NIE WARTO się wypowiadać :))))) II Zastępca |
| 4128 | Uwielbiam tłumaczenia, że jeśli coś się komuś nie podoba to może tego nie oglądać/nie słuchać/nie czytać (niepotrzebne skreślić). Otóż właśnie tak się niestety nie da :)))))) II Zastępca |
| 4127 | magia... bede tu wracac, tym bardziej, ze wlasnie odkrywam... czuje sie jak na zagubionej sciezce posrod wielkiego ciemnego lasu. po omacku chwytam odczucia, tak podobne do moich, tak blizniacze do mojego oddechu na szybie... prosze nie znikac, prosze zostac jak najdluzej mozna. p.s. a co do teledysku... "chcialbym umrzec z milosci".. przeciez jesli komus nie odpowiada, to moze nie ogladac... nikt przeciez nikomu nie nakazuje niczego. ja uwazam, ze dobrze oddaje tresc utworu. dziekuje. keri keridwen.blog.pl |
| 4126 | ...ciekawe, ciekawe to co tu piszecie...ale ja oczywiście nie w temacie...wole fruwać w moim świecie miłości...hihi... Hania |
| 4125 | Ciekawam, dlaczego Zastępca nie wyraża swojej opinii ;)))))) II Zastępca |
| 4124 | Oglądanie klipu skończyć się może co najwyżej śmiercią z nudów, takie jest moje zdanie :))))) Poza tym zgadzam się z opinią, iż podczas oglądania tak niesmacznego klipu piosenka zostaje zepchnięta gdzieś w dal, w związku z tym ani obraz ani dźwięk raczej do odbiorcy nie przemówią. II Zastępca |
| 4123 | A już na pewno nie skończy sie śmiercia z miłości:)))) Prezes |
| 4122 | Poza tym tak się nie robi - nie puszcza się kapiacej śliny w porze, gdy ludzie moga akurat jeść obiad:)))))) Moze się to bowiem skończyć niezbyt szczęśliwie..:)))))) Prezes |
| 4121 | Klip jest niesmaczny, obrzydliwy, nie podoba mi się. Anna M. moze mieć swoje koncepcje, ale ktos je akceptuje. Moim zdaniem sprawa została totalnie skopana:)Szkoda tylko piosenki. To mówiłam ja, Wasz na zawsze Prezes |