| 4270 | ...Megi nie bądź taka szczegółowa...bo ci to biokiem wujdzie... Hania |
| 4269 | WPADŁAM W CZZARNĄ DEPREJĘ GDY DOWIEDZIAŁAM SIE ZE CHCECIE MNIE OBALIĆ:)))))))))) Ale dizś obudziłam się pełna agresji i stwierdziłąm NIE DAM SIE:)))))))))))))))))))))))) Niech Zastepca tak nie fika, bo mu nie przegram płyty, za co się własnie zabieram:)))))))))) Ale bredzę z samego rana:)))) To pewnie z głodu, idę na sniadanie:))) Prezes |
| 4268 | Ależ Zastępco!!! Przede wszystkim dobrze wiesz, że to nie jest jakiś tam nick tylko OFICJALNA funkcja, co poświadczyć mogę wielorako :))))) Gdzie zniknął Prezes??? Nie dopisał się wczoraj wieczorem ani razu!!! Czyżby przygotowywał się dobrowolnego opuszczenia urzędu??? ;)))))) II Zastępca |
| 4267 | ...Hanka...jeśli chodzi o ten fragment : "nie zapraszalismy CIĘ TUTAJ!!... " : Ja rozumiem, że nie chcesz tu kogoś,ale mów proszę "nie zapraszałam". ...Bo wiesz... gdy mówisz "my" mówisz także za mnie...A ja wolę mówić sama za siebie...Z góry dziękuję... ...A swoją drogą ja, mój miś i Woreczek Foliowy wróciliśmy po wielu przygodach do Żagania.oj się działo... Jestem wyczerpana. Kładę się spać. ...Dziękuję za uwagę... *Megi* |
| 4266 | heledore babe...dobrze Cię widzieć... =) swoją drogą...napisz do mnie proszę... *Megi* |
| 4265 | ...Zmieniłaś numer GG??? Nie świecisz mi się. ;))) Kaśka |
| 4264 | prosze:)szkoda ze nie moge wejsc nadal na chat...ale jestem na gg i jaca tez:) freak |
| 4263 | Freak, nie! Tym bardziej jestem wdzięczna! ;] Kaśka |
| 4262 | ...Dziękuję! ;))) Kaśka |
| 4261 | kasim ciesze sie ze ci sie podoba...a mickey..mialas go? freak |
| 4260 | Kasik: to utwory z dema "Milosci w czasach popkultury" - "Down Tsui" i "Jez" - nie zmiescily sie na plycie.. Poza tym na tym demie (oprocz utworow ktore weszly na Milosc) byly jeszcze "Kominy biedronki i czeresnie" oraz "Ksiazka..." i "Sekrety...".. Pozdrawiam. ktos :) |
| 4259 | ...Freak, dostałam!!! :))) Właśnie dziś do mnie przyszła!!! Bardzo dziękuję za bonusy- są nieziemskie, nawet koncert w Łodzi. :))) Słucham, jestem w połowie strony B. Tak nawiasem, to śliczną gitarkę nakleiłaś na kasetę. :))) No, i oczywiście danie główne, które było na samym początku doskonałe, masz genialny głos i z takim zapełem do przeprowadzania rozmów z VIPami na pewno zostaniesz wyśmienitą dziennikarką. :))) Więcej w liście, który niedługo postaram się stworzyć. ;] Co to jest za dzieło, w którym pan A. śpiewa 'Nawet tutaj nie ma mnie' i ciągnie na tym 'mnieeee' i skąd się wzięło 'Down Tsui'- co to w ogóle jest??? :))) Kaśka |
| 4258 | KONCERT W PROGRAMIE 3 -6 MARCA LUB 7..CIESZE SIE KASIK FREAK |
| 4257 | Wiadomo, jak z tymi akapitami:))) Zastępca |
| 4256 | II Zastępco, bo ty masz ten nick jakiś taki...:))) Prezesa niedługo trzeba bedzie obalić:))) Zastępca cierpiący, ale zbuntowany |
| 4255 | HA!!!! Jak zwykle wszystko poszło na Was, moje ulubione 2/3 Zarządu :)))))) Czuję się słodko bezkarnie :))))) Ależ Księga działa bez zarzutu, kochani!!!! :))))))) Prezesie, CO TO ZA ZANIEDBANIA SŁUŻBOWE???? ;))))) Stały fragment o akapitach niech każdy sobie sam dopowie :))))) II Zastępca |
| 4254 | No i się wydało, że Zarząd to i wśród sił ciemności ma swoich agentów:))) Zastępca |
| 4253 | coj , co zweszyl dzialanie sil NIECZYSTYCH,oczywiscie... coj |
| 4252 | hmm,nikomu strona nie dzialala,to i ksiega tez nie,a te wszystkie zarzadce i prezeski to chyba sa RZECZYWISCIE jakies lepszejsze,bo im jak widac dzialalo!!!!! pamietajcie dzieci,nie igrajta z dioblem:))) coj , co zweszyl dzialanie sil nieczysty |
| 4251 | kasia blagam powiedz ze dostalas from me paczke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo jak nie to sie zabije... kto to jest hania stach??? freak |
| 4250 | snieg spadl.ksiega dziala.ide zjesc hawaja. coj |
| 4249 | ...nikt mi tu nie będzie rozkazywac...a w dodatku osoba która boi sie przyznac kim jest...wiec spadaj na drzewo...nie zapraszalismy CIĘ TUTAJ!!... Hania |
| 4248 | Liczy się liczy!!!! Jutro też będę cierpiąca:))) Akapit 1 nie ma nic wspólnego z 2:))) Zastępca |
| 4247 | Wyjasnie wiec moze jutro:))))) A co do podpunktupiątego - to sie przecież w ogóle nie liczy:)))))) Prezes |
| 4246 | No bo jak ja Cię widze ciepriącą to zpaomniam co miałąm powiedzieć:)))))))))))))) Prezes |
| 4245 | Żółty nosi podpunkt piąty. Nie czuję się w nic wprowadzona, wtajemniczona ani tym bardziej pocieszona. Ja cierpię!!!:))) Zastępca |
| 4244 | 'Who said the past is finished Who said the future is before me Who is gonna show me a way When time stops and time is never ending I said the past is finished I said the future is before you I'm gonna show you a way When time stops and time is never ending Have a nice day Have a nice Have a nice day Have a Nice day' heledore babe |
| 4243 | Ja nie cierpie, ja jestem generacja nic:))) A kto nosi żółty?????:)) Prezes |
| 4242 | Hania zdrajca i oszust.Fani IDOLa precz ze strony Myslovitz.Fani IDOLa to fani Ich Troje,hihi. :> |
| 4241 | do ktosia, co zna komary i swierszcze:))))ello, nie moge weisc dzis na chat, sorki, jak wroce do wawy to wejde na chat to wtedy pogadamy, papatki, 3maj sie cieplutko emka |
| 4240 | ....ludzie! Hania Stach odeszła z IDOLA...a ja jej taki kibicowałam...buuuu... to smutne :(( Hania wróć... Hania |
| 4239 | nie łądnie tak przeklinać, oj nie ładnie ;> DreamSeller |
| 4238 | pojebani jesteście wszyscy,popierdoleni. :> |
| 4237 | Czy wy Prezesie i Zastepco aby nie cierpicie na schizofrenie? Obywatel Jozek |
| 4236 | Wiele osób nosi niebieskie dresiki :))))) Z napisami lub bez ;))))) A niektórzy noszą żółte :)))))) II Zastępca |
| 4235 | 8:22, autobusy odjechały, FC w większości w domu, jak widzę :)))))) Pracuj, Prezesie, pracuj :))))) Nie dopuścimy, aby ktoś cierpiał :)))))) II Zastępca |
| 4234 | 8.20 właśnie odjeżdża mi autobus do skzoły:) Ja tylko chciałam nadmienić, ze niebieski dresik to mi sie dwuznacznie kojarzy!!:)))) Nad Zastępcą popracuję, widać, ze dizewczyna cierpi:)))))) Prezes |
| 4233 | Zastępco, widzę, że u Ciebie pierwszy akapit też nie ma nic wspólnego z drugim :))))))) Ale, jak widać, każda z nas za kimś tęskni :)))))) No to ja będę tęsknić za Parówką z keczupem, bo widzę, że popadła w lekkie zapomnienie :)))))) Niebieskie dresiki rządzą!!!! ;)))))) Ale Wujka i wypraw polarnych z Najbardziej Zdziwionym Człowiekiem Świata też mi brak :)))))) Prezes ma dzisiaj bojowe zadanie wprowadzić Zastępcę w szczegóły planowanych akcji. Proszę się wywiązać :)))) Jest godz. 7:39, to do zainteresowanych ;) II Zastępca |
| 4232 | ...Dobrze, że martwi Cię funkcjonowanie PPP- jeżeli coś nie wyjdzie [myślę o najgorszym], to wszystko będzie na Ciebie. Zastępca wiedział co robi, oddając zadanie w Twoje ręcę. ;))) Kaśka |
| 4231 | ...a jednak to jest piekny dzięń...znaczy wieczór...i jestem cholernie wykończona...nie wiedziałam że to takie męczące :P bożeeeee.... Hania |
| 4230 | Ja chcę pozostać w dobrych stosunkach z rodziną, Zarządzie!!!!! Zastępca |
| 4229 | Co racja to racja, nie będe karku zginać, tylko będę przeklinać!!! WSNR!!! Twardym trzeba być a nie miętkim!!! Tęsknię za człowiekiem z igloo, Zarządzie, za jego nieobecnym spojrzeniem... Za Wujkiem też tęsknię. I po co nam były te konflikty??? Zastępca |
| 4228 | Wszystko jedno, co na to STRAŻ POŻARNA!!!!! Ważniejsze jest, co zrobią teraz SŁUŻBY DROGOWE!!!!! Czy zarządzą ogólną BLOKADĘ??????? W końcu są one, jakie są :))))))) II Zastępca |
| 4227 | A CO NA TO STRAŻ POŻARNA???????:)))) Prezes |
| 4226 | KASPLOCK sugeruje też ogólne rozdrażnienie i skłonność do łatwego wpadania w złość :)))))) Z drugiej strony, taki stan sugerować mógłby bardziej wielokropek :))))) Cóż, a może to wszystko to tylko zapalenie ucha środkowego i niezbędna będzie interwencja LEKARSKA??? :)))))) II Zastępca |
| 4225 | A to była solidna udręka...:))))) TAk tak, ale podwyższabie morale za pom Regulaminu to dobra rada:))))))) Jak to za kim tęsknię??????? No przecież KAPSLOK chyba jednoznacznie sugeruje nałogi i zły ogólny stan zdrowia PSYCHO-FIZ:))) Prezes |
| 4224 | Zastępcy proponuję odświeżenie sobie REGULAMINU, dla podwyższenia morale :)))))) NIE WARTO, Zastępco, W UDRĘCE KARK ZGINAĆ :)))))) Ojojojojoj, coś mi to przypomniało :)))))))) Co do tęsknoty Prezesie...nie wiem tylko czy tęsknisz za rozkrzyczanym Wujkiem czy za lekarzofobem :)))))))))) II Zastępca |
| 4223 | KAPSLOK był z rozpedu, drogi II Z.:)))) A moze z tęsknoty:))))))) Prezes |
| 4222 | CZARNE???????:))))) Lepiej GRANAT:)))) Jeśli Zastępca nie przestanie szerzyć pesymistyczny haseł i wpisów, wyklucze go dyscyplinarnie z KLUBU!!!!!!:))))) Prezes |
| 4221 | WOBEC TEGO CZARNE, PREZESIE NA CAPSLOCKU!!!!! :))))))) II Zastępca |