Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4270
...Megi nie bądź taka szczegółowa...bo ci to biokiem wujdzie...
Hania

4269
WPADŁAM W CZZARNĄ DEPREJĘ GDY DOWIEDZIAŁAM SIE ZE CHCECIE MNIE OBALIĆ:))))))))))
Ale dizś obudziłam się pełna agresji i stwierdziłąm NIE DAM SIE:))))))))))))))))))))))))
Niech Zastepca tak nie fika, bo mu nie przegram płyty, za co się własnie zabieram:))))))))))
Ale bredzę z samego rana:)))) To pewnie z głodu, idę na sniadanie:)))
Prezes

4268
Ależ Zastępco!!! Przede wszystkim dobrze wiesz, że to nie jest jakiś tam nick tylko OFICJALNA funkcja, co poświadczyć mogę wielorako :)))))
Gdzie zniknął Prezes??? Nie dopisał się wczoraj wieczorem ani razu!!! Czyżby przygotowywał się dobrowolnego opuszczenia urzędu??? ;))))))
II Zastępca

4267
...Hanka...jeśli chodzi o ten fragment : "nie zapraszalismy CIĘ TUTAJ!!... " :
Ja rozumiem, że nie chcesz tu kogoś,ale mów proszę "nie zapraszałam".
...Bo wiesz... gdy mówisz "my" mówisz także za mnie...A ja wolę mówić sama za siebie...Z góry dziękuję...

...A swoją drogą ja, mój miś i Woreczek Foliowy wróciliśmy po wielu przygodach do Żagania.oj się działo...
Jestem wyczerpana. Kładę się spać.

...Dziękuję za uwagę...
*Megi*

4266
heledore babe...dobrze Cię widzieć... =) swoją drogą...napisz do mnie proszę...
*Megi*

4265
...Zmieniłaś numer GG??? Nie świecisz mi się. ;)))
Kaśka

4264
prosze:)szkoda ze nie moge wejsc nadal na chat...ale jestem na gg i jaca tez:)
freak

4263
Freak, nie! Tym bardziej jestem wdzięczna! ;]
Kaśka

4262
...Dziękuję! ;)))
Kaśka

4261
kasim ciesze sie ze ci sie podoba...a mickey..mialas go?
freak

4260
Kasik: to utwory z dema "Milosci w czasach popkultury" - "Down Tsui" i "Jez" - nie zmiescily sie na plycie.. Poza tym na tym demie (oprocz utworow ktore weszly na Milosc) byly jeszcze "Kominy biedronki i czeresnie" oraz "Ksiazka..." i "Sekrety...".. Pozdrawiam.
ktos :)

4259
...Freak, dostałam!!! :))) Właśnie dziś do mnie przyszła!!! Bardzo dziękuję za bonusy- są nieziemskie, nawet koncert w Łodzi. :))) Słucham, jestem w połowie strony B. Tak nawiasem, to śliczną gitarkę nakleiłaś na kasetę. :))) No, i oczywiście danie główne, które było na samym początku doskonałe, masz genialny głos i z takim zapełem do przeprowadzania rozmów z VIPami na pewno zostaniesz wyśmienitą dziennikarką. :))) Więcej w liście, który niedługo postaram się stworzyć. ;] Co to jest za dzieło, w którym pan A. śpiewa 'Nawet tutaj nie ma mnie' i ciągnie na tym 'mnieeee' i skąd się wzięło 'Down Tsui'- co to w ogóle jest??? :)))
Kaśka

4258
KONCERT W PROGRAMIE 3 -6 MARCA LUB 7..CIESZE SIE KASIK
FREAK

4257
Wiadomo, jak z tymi akapitami:)))
Zastępca

4256
II Zastępco, bo ty masz ten nick jakiś taki...:)))
Prezesa niedługo trzeba bedzie obalić:)))
Zastępca cierpiący, ale zbuntowany

4255
HA!!!! Jak zwykle wszystko poszło na Was, moje ulubione 2/3 Zarządu :)))))) Czuję się słodko bezkarnie :)))))
Ależ Księga działa bez zarzutu, kochani!!!! :)))))))
Prezesie, CO TO ZA ZANIEDBANIA SŁUŻBOWE???? ;)))))
Stały fragment o akapitach niech każdy sobie sam dopowie :)))))
II Zastępca

4254
No i się wydało, że Zarząd to i wśród sił ciemności ma swoich agentów:)))
Zastępca

4253
coj , co zweszyl dzialanie sil NIECZYSTYCH,oczywiscie...
coj

4252
hmm,nikomu strona nie dzialala,to i ksiega tez nie,a te wszystkie zarzadce i prezeski to chyba sa RZECZYWISCIE jakies lepszejsze,bo im jak widac dzialalo!!!!!

pamietajcie dzieci,nie igrajta z dioblem:)))
coj , co zweszyl dzialanie sil nieczysty

4251
kasia blagam powiedz ze dostalas from me paczke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo jak nie to sie zabije...
kto to jest hania stach???
freak

4250
snieg spadl.ksiega dziala.ide zjesc hawaja.
coj

4249
...nikt mi tu nie będzie rozkazywac...a w dodatku osoba która boi sie przyznac kim jest...wiec spadaj na drzewo...nie zapraszalismy CIĘ TUTAJ!!...
Hania

4248
Liczy się liczy!!!!
Jutro też będę cierpiąca:))) Akapit 1 nie ma nic wspólnego z 2:)))
Zastępca

4247
Wyjasnie wiec moze jutro:))))) A co do podpunktupiątego - to sie przecież w ogóle nie liczy:))))))
Prezes

4246
No bo jak ja Cię widze ciepriącą to zpaomniam co miałąm powiedzieć:))))))))))))))
Prezes

4245
Żółty nosi podpunkt piąty.
Nie czuję się w nic wprowadzona, wtajemniczona ani tym bardziej pocieszona. Ja cierpię!!!:)))
Zastępca

4244
'Who said the past is finished
Who said the future is before me
Who is gonna show me a way
When time stops and time is never ending
I said the past is finished
I said the future is before you
I'm gonna show you a way
When time stops and time is never ending
Have a nice day
Have a nice
Have a nice day
Have a Nice day'
heledore babe

4243
Ja nie cierpie, ja jestem generacja nic:)))
A kto nosi żółty?????:))
Prezes

4242
Hania zdrajca i oszust.Fani IDOLa precz ze strony Myslovitz.Fani IDOLa to fani Ich Troje,hihi.
:>

4241
do ktosia, co zna komary i swierszcze:))))ello, nie moge weisc dzis na chat, sorki, jak wroce do wawy to wejde na chat to wtedy pogadamy, papatki, 3maj sie cieplutko
emka

4240
....ludzie! Hania Stach odeszła z IDOLA...a ja jej taki kibicowałam...buuuu... to smutne :(( Hania wróć...
Hania

4239
nie łądnie tak przeklinać, oj nie ładnie ;>
DreamSeller

4238
pojebani jesteście wszyscy,popierdoleni.
:>

4237
Czy wy Prezesie i Zastepco aby nie cierpicie na schizofrenie?
Obywatel Jozek

4236
Wiele osób nosi niebieskie dresiki :))))) Z napisami lub bez ;))))) A niektórzy noszą żółte :))))))
II Zastępca

4235
8:22, autobusy odjechały, FC w większości w domu, jak widzę :))))))
Pracuj, Prezesie, pracuj :))))) Nie dopuścimy, aby ktoś cierpiał :))))))
II Zastępca

4234
8.20 właśnie odjeżdża mi autobus do skzoły:) Ja tylko chciałam nadmienić, ze niebieski dresik to mi sie dwuznacznie kojarzy!!:)))) Nad Zastępcą popracuję, widać, ze dizewczyna cierpi:))))))
Prezes

4233
Zastępco, widzę, że u Ciebie pierwszy akapit też nie ma nic wspólnego z drugim :))))))) Ale, jak widać, każda z nas za kimś tęskni :)))))) No to ja będę tęsknić za Parówką z keczupem, bo widzę, że popadła w lekkie zapomnienie :)))))) Niebieskie dresiki rządzą!!!! ;)))))) Ale Wujka i wypraw polarnych z Najbardziej Zdziwionym Człowiekiem Świata też mi brak :))))))
Prezes ma dzisiaj bojowe zadanie wprowadzić Zastępcę w szczegóły planowanych akcji. Proszę się wywiązać :))))
Jest godz. 7:39, to do zainteresowanych ;)
II Zastępca

4232
...Dobrze, że martwi Cię funkcjonowanie PPP- jeżeli coś nie wyjdzie [myślę o najgorszym], to wszystko będzie na Ciebie. Zastępca wiedział co robi, oddając zadanie w Twoje ręcę. ;)))
Kaśka

4231
...a jednak to jest piekny dzięń...znaczy wieczór...i jestem cholernie wykończona...nie wiedziałam że to takie męczące :P bożeeeee....
Hania

4230
Ja chcę pozostać w dobrych stosunkach z rodziną, Zarządzie!!!!!
Zastępca

4229
Co racja to racja, nie będe karku zginać, tylko będę przeklinać!!! WSNR!!! Twardym trzeba być a nie miętkim!!!
Tęsknię za człowiekiem z igloo, Zarządzie, za jego nieobecnym spojrzeniem... Za Wujkiem też tęsknię. I po co nam były te konflikty???
Zastępca

4228
Wszystko jedno, co na to STRAŻ POŻARNA!!!!! Ważniejsze jest, co zrobią teraz SŁUŻBY DROGOWE!!!!! Czy zarządzą ogólną BLOKADĘ??????? W końcu są one, jakie są :)))))))
II Zastępca

4227
A CO NA TO STRAŻ POŻARNA???????:))))
Prezes

4226
KASPLOCK sugeruje też ogólne rozdrażnienie i skłonność do łatwego wpadania w złość :)))))) Z drugiej strony, taki stan sugerować mógłby bardziej wielokropek :))))) Cóż, a może to wszystko to tylko zapalenie ucha środkowego i niezbędna będzie interwencja LEKARSKA??? :))))))
II Zastępca

4225
A to była solidna udręka...:))))) TAk tak, ale podwyższabie morale za pom Regulaminu to dobra rada:)))))))
Jak to za kim tęsknię??????? No przecież KAPSLOK chyba jednoznacznie sugeruje nałogi i zły ogólny stan zdrowia PSYCHO-FIZ:)))
Prezes

4224
Zastępcy proponuję odświeżenie sobie REGULAMINU, dla podwyższenia morale :)))))) NIE WARTO, Zastępco, W UDRĘCE KARK ZGINAĆ :)))))) Ojojojojoj, coś mi to przypomniało :))))))))
Co do tęsknoty Prezesie...nie wiem tylko czy tęsknisz za rozkrzyczanym Wujkiem czy za lekarzofobem :))))))))))
II Zastępca

4223
KAPSLOK był z rozpedu, drogi II Z.:)))) A moze z tęsknoty:)))))))
Prezes

4222
CZARNE???????:))))) Lepiej GRANAT:))))
Jeśli Zastępca nie przestanie szerzyć pesymistyczny haseł i wpisów, wyklucze go dyscyplinarnie z KLUBU!!!!!!:)))))
Prezes

4221
WOBEC TEGO CZARNE, PREZESIE NA CAPSLOCKU!!!!! :)))))))
II Zastępca

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!