| 4320 | Bójcie się, moje rządy będą straszliwe!!! Pokłony można składać w godz. 10.00 - 18.00:))) Zastępca |
| 4319 | Oficjalnie zawiadamiam, że z dniem dzisiejszym wszystkie obowiązki i przywileje Prezesa FC DSZNPIRPP(ANZJ) przejmuje Zastępca Prezesa FC DSZNPIRPP(ANZJ). Rozporządzenie to obowiązywać będzie od dnia dzisiejszego przez cały następny tydzień. Prezes, dowiedziawszy się o tym fakcie, rzekł: "Oj, Was na chwilę puścić z oka" II Zastępca Prezesa FC DSZNPIRPP(ANZJ) |
| 4318 | A co mi tam...pomyślała Peg i napisała kilka słów...heh...dziękuje za uwagę...dobranoc! PeggySue83 |
| 4317 | PO TOBIE!!!!!!!!!!!:))))) Prezes |
| 4316 | SAMA SIĘ ZABIJ!!!!!! :)))))) II Zastępca |
| 4315 | Jak to co????:) IDŹ I SIĘ ZABIJ!!!!!!!!:))))))))))))))))))) Prezes |
| 4314 | Nie mogę trzymać jednocześnie palców na spuście, ręki na pulsie i dłoni na pędzelku ;))))))) CO MAM ZROBIĆ???? :))))) II Zastępca - malarka ;) |
| 4313 | ...widziałam 2 tygodnie temu władce pierścieni...szczerze?...warto zobaczyć...lepsza od jedynki... Hania |
| 4312 | Trzymajcie wic palce na spustach i ręce na pulsach:) Ja bede utrzymywać z Zarzadem kontka telepatyczny, choć nie wykluczone jets również działanie w przebraniu agenta;))))))) Prezes |
| 4311 | dzis ide na wladce p!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestem happy...bede noca na gg freak |
| 4310 | peggy, plum??? jakaś aluzja;) spaj:) |
| 4309 | Prezesie, TY MNIE NIE ZOSTAWIAJ SAMEJ Z UZBROJONYM ZASTĘPCĄ!!!! :)))))) Boję się!!!! :))))) Zastępco, akcja i tak jest zawieszona do zakończenia ferii i powrotu z wszelkich wyjazdów, więc do tego czasu z pewnością ulegnie wielu przeobrażeniom. II Zastępca |
| 4308 | Zbroję się, nie tylko w cierpliwosć:))) Zastępca |
| 4307 | pozdrawiam my bloody... na jakim chatku byli myslo..ja znowu nie w temacie. freak |
| 4306 | KOGOŚ ZEMDLIŁO TAM NA WIDOK TEGO KOSZMARNEGO TELEDYSKU,JA TAM GO WCALE NIE OGLĄDAM,PRZEWIJAM TAŚMĘ I DALEJ WSZYSTKO JEST JUŻ OK:) FREAK,MASZ RACJĘ,MAM NADZIEJĘ ŻE MÓJ WPIS NA TEMAT TEGO CZEGOŚ BĘDZIE OSTATNIM TEGO TYPU. POZDRAWIAM. My Bloody Valentine |
| 4305 |
| 4304 | Zastępco, w jaki sposób przygotowujesz się do jutrzejszego przejęcia dowodzenia w FC???? ;)))))))) Wszak władza Prezesa nie dosięgnie nas z tak daleka ;))))) (fragment o akapitach) Prezesie, FATALNIE, FATALNIE :))))) Będziemy trzymać rękę (może być nawet kilka rąk) na pulsie i pozostajemy w kontakcie :))))) II Zastępca |
| 4303 | no na reszcie nowy miesiąc:) ciężko mi cokolwiek wymyślić, więc pozdrawiam wszystkich:) spaj:) |
| 4302 | Kochani, robi sie tak wesoło a ja musze wyjechać, no fatalnie!!!!!:)) Cojku- nie wiesz, co tracisz żyjac na obczyźnie:)))) Wrócę jeszcze wieczorem Gumofilce, Wasz na zawsze Prezes |
| 4301 | A i tak wiadomo, że najlepsze poczucie humoru ma Agent rosyjskiego wywiadu :)))))) Do dziś z rozrzewnieniem wspominamy, jak zabawiał nas swoimi dowcipami, żeby nie stać tak bezczynnie :))))) ACH, WSPOMNIENIA :)))))) II Zastępca |
| 4300 | Pewnych rzeczy to w ogóle nie można poczuciem humoru nazwać:))) Nawet dziwnym:)))) Zastępca |
| 4299 | "Dziwne poczucie humoru..." ;))))) Jak zwał, tak zwał ;))))))) II Zastępca |
| 4298 | Widzę, że pod moją nieobecność zaplanowano mi już kilka walk w kisielu :))))) WCHODZĘ W TO :))))))) Kartka doszła (M. rządzi!!!!! in this world ;)))), po Lali Punę zgłoszę się w swoim czasie, z FC nie występuję, a Zastępcy wyjawię szczegóły planowanej akcji osobiście lub mejlowo. Dziekuję za uwagę. II Zastępca |
| 4297 | Po raz pierwszy gadałam dzis z chłopakami z Myslovitz na czacie i bardzo sie cieszę.Jak sa razem to są śmieszni i mają dziwne poczucie humoru, jezeli ktoś się ze mną nie zgadza to piszcie. Sue |
| 4296 | Jest 1 luty, godzina 3:39 w nocy. Wy sobie śpicie, a ja czekam, aż ktoś zechce ze mną pogadać o najlepszym polskim zespole!!! grudziądzANKA |
| 4295 | ...Aha...a przed snem... Wyłamię się! Nowego klipu myslo nie widziałam...nie wypowiem się... ...ale ktoś to powiedział o nowym klipie panny Kristiny.Ja tejże dziewczyny nie lubię, jej muzyki też nie, ale ostatni teledysk, ogólnie piosenka bardzo mi się podoba. O! I mówcie sobie co chcecie. Pa. *Megi* |
| 4294 | ...yh...niedawno wróciłam...jestem zmęczona i postanowiłam życzyć Wam słodziutkich snów... *Megi* |
| 4293 | skonczmy juz ten temat z nieudanym klipem... freak |
| 4292 | proponuje walke w kisielu,wszak to sport kobiecy i moze w ten sposob uda wam sie zagrac w kolejnym teledysku:))) coj |
| 4291 | Gnoju nie będzie, kultura przede wszystkim:))) Będą zapasy w czystm stylu:))) Zastępca |
| 4290 | Wiesz, Coj, zależy co kogo śmieszy:)))))) Ale jak ślina jest zabawna, to na tym klipie można się polać ze śmiechu:))) Lekcje reżyserów klipów zespołu Tatu nie poszły na marne w przypadku Anny M.:))) Zastępca |
| 4289 | jestem tu perwszy raz i bardzo mi sie tu u was podoba:))))))bede wpadac czesciej ...a co do teledysku to podoba mi sie choc nie spodziewalam sie akurat takiego Sarra |
| 4288 | tak sie tu bulwersujecie pieknie,ze az mnie skreca,zeby zobaczyc TEN teledysk:)))z waszych opisow wynika,ze moze byc calkiem komiczny:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) coj na obczyznie i nie w temacie |
| 4287 | straszne..... przepraszam ze wracam do tematu ale jestem hmmm... zbulwersowana? przeciez ten teledysk jest tragiczny... chyba najgorszy w ich karierze... wrecz przypomina mi nowy klip Christiny A.... powinni przed nim wyswiedlac napis "nauka całowania z jezyczkiem dla poczatkujacych"!!!!!!!!!! uwazam ze troche przegieli...az mnie zemdliło jak to zobaczyłam....koszmar do kwadratu.... c.k.o.d. |
| 4286 | tylko sie gnojem nie obrzucajcie,bo to nieestetyczne jest! coj |
| 4285 | Zastępcy szykują taczki, Prezes w tajemnicy ćwiczy sztuki walki:))) Oj, będzie się działo:))) II Zastępco, czy kartka doszła??? Zastępca |
| 4284 | tylko patrzec jak sie zarzad zacznie na taczkach wywozic:))))))))))) coj |
| 4283 | Aktualnie i tak jest zupełnie jak bez Prezesa:))) O podwładnych trzeba dbać, inaczej powiedzą, że im przykro a w zasadzie to nie:))) Zastępca |
| 4282 | 2348230 freak |
| 4281 | PS grób jest oczywiscie głeboki na cztery metry:))))) Prezes |
| 4280 | Zastpecy - bardzo prosze bez buntów, bo zrezygnuje z pełnienia mojej odpwoiedzialnej funkcji, a co Wy beze mnie zrobicie???:))))))))))))) Prezes |
| 4279 | COJku!!!!!! UWAŻAJ!!!!!!!!!:)))))))))) Prezes |
| 4278 | A ja nadal nie zostałam w nic wprowadzona ani wtajemniczona, w dodatku nie zwraca się już uwagi na moje jawnie manifestowane cierpienie:))) Prezes sam sobie kopie służbowy grób:))) Zastępca |
| 4277 | ...dobra KONIEC...teraz jestem w szoku po telefonie od ksiedza!...Kasiu będziesz w domku dziś o 18?...bo jade do Tomaszowa i chciał Ci coś podrzucic... Hania |
| 4276 | ...Czarna wdowo... jak można się nudzić w ferie?...Ja tam się nie nudzę, wręcz przeciwnie... =) *Megi* |
| 4275 | A miała byc taka ładna niespodzianka!!! Lali Puna dla ciebie, II Zastępco siedzi u mnie na stoliku:))) Zastępca |
| 4274 | ...Będę szczegółowa,bo mam na to ochotę i nie życzę sobie żebyś mówiła za mnie...tyle na ten temat. *Megi* |
| 4273 | A ja się na 2/3 Zarządu oficjalnie obrażam i oświadczam, że rozważam wystąpienie z FC :)))))) DLACZEGO MNIE NIKT PŁYT NIE PRZEGRYWA??? ;))))) To najpierw mnie się wysyła na Pocztę, żeby zrzucić na mnie całą odpowiedzialność za ewentualne niepowodzenie akcji, a potem co???? :)))))))) JA WAM DAM!!!! ;)))))) II Zastępca |
| 4272 | Witajcie!!! MAM NADZIEJE ZE NIE TYLKO JA SIE NUDZE W FERIE.nOI Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM NA NASTĘPNY KONCERT MYSLO. czarna wdowa |
| 4271 | coraz jasniej to widac:ci co maja z silami nieczystymi ukladziki,to nawet juz nie wpadaja w zwykla depresje,tylko w CZARNA !!! cos tu smierdzi siarka i slychac stukanie kopytkiem:))) coj |