Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

5220
do zobaczenia Haniu ;(
DreamSeller

5219
...no to nadszedł ten czas...oficjalnie żegnam się z krajem i z wami na 5 dni...szczerze bardzo sie boje...zwłaszcza tego dogadania sie... Kaś miałabym prośbe...mogłabyś mi od czasu do czasu sesemesa wysłać co się w szkole dzieje?...a jak nie Kas to Spaja prosze...ogólnie rekolekcje i wszystko...bo ja jestem bardzo sentymentalna...i cholera juz tęsknie!... z góry pozdrawiam wszystkich...nie chce wymieniac bo jak kogos pominę i ten ktoś nie przeczyta swojego imienia(ksywy) to moze sie obrazic...
...To chyba wszystko...więc do Niedzieli!...goraco pozdrawiam i całuje!... jak sie uda to wejde na gg pod numer 3213266 i jak cos to napsize co tam jest ciekawego w tym Chemitz... Paaaaa moje ludki kochane!...
Hania

5218
Witajcie!!!

Dziś już sama nie mam pojęcia, jaki jest ten mój dzień…po części mam niesamowite szczęście…a z drugiej strony gorzej być nie mogło!!!
Co do tragedii to zalicza się tu czwartkowy koncert mysio…w Wawie…który to coraz bardziej oddala się z mojego repertuaru…
Jeśli chodzi o druga tragedie dostałam dziś maila od Osadnika, który dobił mnie faktem, iż pojeby z radia Łódź rezygnują z koncerty negatywu w lodzi…i will kill them…
Ale wydarzyło się tez cos niesamowitego…miałam takiego farta, że nadal nie mogę w to uwierzyć…dziś czekałam na moja kumpele z nudów wparowałam do mojego kochanego sklepu muzycznego…nie zamierzałam niczego kupić,…ale…ponieważ…zawsze mam słabość do pułki z płytami myslo…( szczególnie, że Miłość…mi ktoś zwinął) i zawsze lubię na nią popatrzeć,…bo jakoś nie mogę się zebrać, aby ją znowu kupić zawsze…mam jakieś inne lp do kupienia…a kasa nie spada z nieba:(
Noj tak sobie przestawiam…jedna plyta mysio, druga…singile chłopcy 2 razy…Sun machine…i co…biały kruczek!!!!
BLUE VELVET…piękny trochę zniszczona okładka, ale kto by się tym przejmował…z tego, co wiem ten single nie był w sprzedaży… a nawet, jeśli to ile osob może go mieć…na nim 3 pozycje,…blue velvet…2:53, Good day my Angel 7:41wersja koncertowa…blue velvet wersja koncertowa…zapłaciłam za to smieszne pieniadze…17,90…boskie…
Facetka ze sklepu mówiła ze dostali ten singiel z jakiegoś innego miasta od znajomego, który likwidował…swój sklep muzyczny i cos takiego mu zostało!!! Kochany!!! Druga fajna rzecz to składanka sissy stuff, która dostałam od kumpeli…dzięki KUROŚ…
Noj to tyle…pozdrawiam was mysloludki…dawno tak długo do was nie pisałam ale ktoś musi zacząć ożywiać ta księgę…


freak

5217
Wszystko się robi, Zastępco, wszystko ;))))))))))))))
II Zastępca

5216
Czy ktoś wie co się dzieje z penerem??? Jeśli macie jakieś informacje albo namiary na niego to prześlijcie mi je!!! LIcZe Na wAS :)))
nakrecona

5215
POZDRAWIAM WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY ODWIEDZAJĄ NASZĄ KSIĘGĘ I KOCHAJĄ MYSLO :)))
nakrecona

5214
Demonstracja przeciw wojnie w Iraku

Gdzie? - KATOWICE, dworzec PKP
Kiedy? - 14.03.03 (Piątek)
O której? - 15.00
Po co? - PRZECIW WOJNIE W IRAKU

PRZYJEDZ sam lub z przyjaciółmi (mile widziane gwizdki, bębny itd.)

Żadnej krwi za ropę !
.

5213
...heledore babe...
...Jak cudownie jest Cię widzieć...
...Pośpiewajmy proszę...

"W miasteczku X zagrzmiało gdy
władze uchwaliły że
Każdej osobie bez względu na wiek
Mózgu pół należy się..."
*Megi*

5212
Ja pamietam:)

a tak poza tym to przydalby sie koncert Myslo, a narazie to pojde na koncert Negatywu...:)

pozdrawiam tych co mnie pozdrawiaja i innych tez:)
elfik

5211
heleodor, hmmm coś mi tam świta;]
spaj:)

5210
Matematyka fe!!!!:)))
II Zastępco, czego się nie robi dla urody:)))
Zastępca

5209
Nie zabierać Mogwaia, mam na razie dość własnych :)))) Ćwiczyć liczenie!!!!! Matematyka to podstawa. Wyskubywane brwi - FE, NIE CIERPIĘ TEGO :)))))
A panterkę, Zastępco, masz????? ;))))))
II Zastępca

5208
dzisiaj, jutro, pojutrze i popojutrze lubię szkołę. a dlaczego?? bo nie ma lekcji, są za to rekolekcje. :] pozdrawiam wszystkich.
spaj:)

5207
Jejciu! Kiedy ja tu ostatni raz byłam... Czy ktoś pamieta jeszcze heledorke?
heledore babe

5206
II Zastępco, mam i CUNM i Mogwaia. Czy Mogwaia zabierać????
CZy Prezes będzie jutro w szkole??? Mam do przekazania materiały audio i mikrofilmy:)))
Dziś nie trenowałam, bo miałam farbowane rzęsy, wyskubywane brwi jeszcze szukałam odpowiednich butów:))) Potrenuję jutro:)))
Zastępca

5205
Prezesie, jakbyś nie olewała wszystkiego benzyną i wychodziła czasem z domu, to zauważyłabyś wcześniej :))))
akapity
Wiem, że ja ciągle o tym samym, ale co ze Zjazdem???? :)))))) Zwracam tylko uwagę na fakt, iż warunki i sytuacja są idealne :)))))
akapity
MATT KOVALSKY!!!!!!! ;)))))))
akapity
Zastępco, czy masz mój CUZM??? Jeśli tak, to nie bierz go w czw. Pamiętaj, że ograniczamy bagaże do minimum :))))) BTW: Czy trenowałaś liczenie???? ;)))))
II Zastępca

5204
...Wiosna, świetny wynik w szkole, rekolekcje,dzieki którym nie bedzię się trzeba uczyć...Niby pięknie...a jednak... :/
*Megi*

5203
WIOOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAAA JEST!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))
Prezes

5202
DJ MATTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))
Prezes

5201
"Mama please stop cryin'
I can't stand the sound
Your pain is painful and it's
Tearing me down

I hear glasses breaking
As I sit up in my bed
I told God you didn't mean
Those nasty things you said
You fight about money
About me and my brother
And this I come home to
This is my shelter

It ain't easy, growin' up in WW3
Never knowin' what love could be
You'll see, I don't want love to destroy me
Like it has done my family

Can we work it out
Can we be a family
I promise I'll be better
Mommy I'll do anything
Can we work it out
Can we be a family
I promise I'll be better
Daddy please don't leave...'
*

5200
Cześć Ludki!
ta wiadomość to właściwie jest prośba do szanownej PANI EMKI, którą chcę powiadomić o zaistniałych zminach planów.
Otóż jak narazie to jestem chora i nie wiem czy mi przejdzie do czwartku, ale nawet jesli nie przejdzie to i tak pojde na TEN KONCERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A CO :)))))))))
hmmmm
a co do tego czwartku to czy SzanownA PanI EmkA może napisać mi maila z godziną naszego spotkania?
bo tak mi sie zdaje ze nie naweidze chatu w najblizszych dniach (czyt. przd koncertem) i w zwiozku z tym nie mam jak sie z panią skontaktowaC!
ok, koncze i wracam do łóżeczka!
PaPaPaPaPaPa
PS: pozdrowienia dla Owcy, Emki, Thoma, kochanej Pegg, kokainki (o ile tu czasem wpada), Alex, Lennussss itp itd
papa
3majcie sie!

pinka (chora jak na razie)

5199
w Radiostacji nie byłyby puszczane piosenki Myslovitz w formie albumowej.powiedziałem ich menadżerowi że dobrze byłoby zrobić parę remixów.takie nowoczesne brzemienia z zachowaniem wokalu są dużo ciekawsze i interesujące.
DJ Adamus

5198
...a ja tez wysyłam pozdrowienia!...hyhy bo w koncu mało kogo to ja pozdrawiam!...
Hania

5197
uważam tak samo jak elfik, eurowizjia to będzie godzina poświęcona beztalenciom. pozdrawiam smarki które nie wiem gdzie jadą i innych również pozdrawiam:]
spaj:)

5196
notuje to sobie zeby nie zapomniec
sen w moim snie
...bierzesz za rękę i prowadzisz w stronę drzwi wielkich,
mam czerwone buty...

/

5195
Kurczę, ale dziwne rzeczy tu wypisujeci! No cóż wolna wola! Pozdrawiam!
Lenny
lenny

5194
plum plum plum :)
;)

5193
Czy ktoś prócz mnie dzielnie głosuje na Myslovitz w WNI z Cegiemu? :)
DreamSeller

5192
Oj, Smary, Smary - IT`S OVER, jak mawiają w niektórych kręgach....:)))
No ale pamietaj, ze mozesz liczyć na wiadomosć w razie np. ślubu lub zgonu, lub innego ważnego zdarzenia:)))))))))))
Prezes

5191
...Zarządzie...a więc kanapkom z jajkiem mówimy TAK...? :D
*Megi*

5190
Również machamy Smarkom, które kochamy i uwielbiamy!!!
Zastępca

5189
Macham raczka wszystkim ktorych kocham i ktorych uwielbiam!!! Bedziemy w kontakcie. Jak mowia slowa piosenki- "spotkamy sie w grobie":)) Albo we wlasnych mieszkaniach:)))
Smarkiii z kilkoma walizami

5188
ja nie wiem kiedy ale wiem ze to bedzie nudne...:)
elfik

5187
zyje ?!

pozdrowienia dla tych osob co zawsze:*
PEGGY_BROWN

5186
keine grenze...:)
freak

5185
czy państwo nie wiecie kiedy Oficialny finał Eurowizji?:)
DreamSeller

5184
...spaj ja sie zggadzam na wszystko...powiedz kiedy i gdzie idziemy!...
Hania

5183
a nim zabijemy zorganizujmy ogólnonarodowe wagary w ramach protestu;] niech to będzie dla nich przestroga że nie oni, a uczniowie rule!!!
spaj:)

5182
dobra a pózniej zabijamy w trójke pana E. od polaka!!!!!!!!
kolejna osoba która ma jutro klasówke...

5181
Wiecie, ze historie CUZM zdarzają sie naprawde?????
Prezes

5180
...spaj to zabije z Tobą twoją od bioli a Ty ze mna moją od gegry...co Ty na to?...
Hania

5179
kto zabije ze mną moją kobietę od biologii?? nie musiałbym się dzisiaj uczyć;]
spaj:)

5178
...Cieszę się, Haniu. ;)
Kaśka

5177
hm... co chce tu wpisać? pewnie to ze myslovitz ma swietne teksty i swietna muzyke
nikt

5176
:)
oddalam glosy na Myslo w jakis dziwnych sondach na 30tonach:)
elfik

5175
powiedzcie mi kto wymyślił szkołę?? to na pewno był jakiś debil, ale większym debilem był ten który wymyślił wywiadówki i zebrania:\ pozdrowiam:]
spaj:)

5174
...Kaś...chciałam Ci powiedziec że fotki z półmetka sa juz w moich rączkach...wyszły okropnie... Kasiu ciesz się że ich nie widziałaś!...
Hania

5173
...a ja dostałam wódke...hihi...śmiałam sie z tego sługi czas!...a dziś obchodze 15 lecie!...dokładnie 15 lat mieszkam na swoim osiedlu!...łii znowu impreza!...
Hania

5172
ale swieto...dostaalm od 5 osob zyczenia...
freak

5171
czy ja już dzisiaj kogoś pozdrawiamłem?? ;] chyba nieeeee, no więc pozdrawiam:]
spaj:)

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!