| 5220 | do zobaczenia Haniu ;( DreamSeller |
| 5219 | ...no to nadszedł ten czas...oficjalnie żegnam się z krajem i z wami na 5 dni...szczerze bardzo sie boje...zwłaszcza tego dogadania sie... Kaś miałabym prośbe...mogłabyś mi od czasu do czasu sesemesa wysłać co się w szkole dzieje?...a jak nie Kas to Spaja prosze...ogólnie rekolekcje i wszystko...bo ja jestem bardzo sentymentalna...i cholera juz tęsknie!... z góry pozdrawiam wszystkich...nie chce wymieniac bo jak kogos pominę i ten ktoś nie przeczyta swojego imienia(ksywy) to moze sie obrazic... ...To chyba wszystko...więc do Niedzieli!...goraco pozdrawiam i całuje!... jak sie uda to wejde na gg pod numer 3213266 i jak cos to napsize co tam jest ciekawego w tym Chemitz... Paaaaa moje ludki kochane!... Hania |
| 5218 | Witajcie!!! Dziś już sama nie mam pojęcia, jaki jest ten mój dzień…po części mam niesamowite szczęście…a z drugiej strony gorzej być nie mogło!!! Co do tragedii to zalicza się tu czwartkowy koncert mysio…w Wawie…który to coraz bardziej oddala się z mojego repertuaru… Jeśli chodzi o druga tragedie dostałam dziś maila od Osadnika, który dobił mnie faktem, iż pojeby z radia Łódź rezygnują z koncerty negatywu w lodzi…i will kill them… Ale wydarzyło się tez cos niesamowitego…miałam takiego farta, że nadal nie mogę w to uwierzyć…dziś czekałam na moja kumpele z nudów wparowałam do mojego kochanego sklepu muzycznego…nie zamierzałam niczego kupić,…ale…ponieważ…zawsze mam słabość do pułki z płytami myslo…( szczególnie, że Miłość…mi ktoś zwinął) i zawsze lubię na nią popatrzeć,…bo jakoś nie mogę się zebrać, aby ją znowu kupić zawsze…mam jakieś inne lp do kupienia…a kasa nie spada z nieba:( Noj tak sobie przestawiam…jedna plyta mysio, druga…singile chłopcy 2 razy…Sun machine…i co…biały kruczek!!!! BLUE VELVET…piękny trochę zniszczona okładka, ale kto by się tym przejmował…z tego, co wiem ten single nie był w sprzedaży… a nawet, jeśli to ile osob może go mieć…na nim 3 pozycje,…blue velvet…2:53, Good day my Angel 7:41wersja koncertowa…blue velvet wersja koncertowa…zapłaciłam za to smieszne pieniadze…17,90…boskie… Facetka ze sklepu mówiła ze dostali ten singiel z jakiegoś innego miasta od znajomego, który likwidował…swój sklep muzyczny i cos takiego mu zostało!!! Kochany!!! Druga fajna rzecz to składanka sissy stuff, która dostałam od kumpeli…dzięki KUROŚ… Noj to tyle…pozdrawiam was mysloludki…dawno tak długo do was nie pisałam ale ktoś musi zacząć ożywiać ta księgę… freak |
| 5217 | Wszystko się robi, Zastępco, wszystko ;)))))))))))))) II Zastępca |
| 5216 | Czy ktoś wie co się dzieje z penerem??? Jeśli macie jakieś informacje albo namiary na niego to prześlijcie mi je!!! LIcZe Na wAS :))) nakrecona |
| 5215 | POZDRAWIAM WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY ODWIEDZAJĄ NASZĄ KSIĘGĘ I KOCHAJĄ MYSLO :))) nakrecona |
| 5214 | Demonstracja przeciw wojnie w Iraku Gdzie? - KATOWICE, dworzec PKP Kiedy? - 14.03.03 (Piątek) O której? - 15.00 Po co? - PRZECIW WOJNIE W IRAKU PRZYJEDZ sam lub z przyjaciółmi (mile widziane gwizdki, bębny itd.) Żadnej krwi za ropę ! . |
| 5213 | ...heledore babe... ...Jak cudownie jest Cię widzieć... ...Pośpiewajmy proszę... "W miasteczku X zagrzmiało gdy władze uchwaliły że Każdej osobie bez względu na wiek Mózgu pół należy się..." *Megi* |
| 5212 | Ja pamietam:) a tak poza tym to przydalby sie koncert Myslo, a narazie to pojde na koncert Negatywu...:) pozdrawiam tych co mnie pozdrawiaja i innych tez:) elfik |
| 5211 | heleodor, hmmm coś mi tam świta;] spaj:) |
| 5210 | Matematyka fe!!!!:))) II Zastępco, czego się nie robi dla urody:))) Zastępca |
| 5209 | Nie zabierać Mogwaia, mam na razie dość własnych :)))) Ćwiczyć liczenie!!!!! Matematyka to podstawa. Wyskubywane brwi - FE, NIE CIERPIĘ TEGO :))))) A panterkę, Zastępco, masz????? ;)))))) II Zastępca |
| 5208 | dzisiaj, jutro, pojutrze i popojutrze lubię szkołę. a dlaczego?? bo nie ma lekcji, są za to rekolekcje. :] pozdrawiam wszystkich. spaj:) |
| 5207 | Jejciu! Kiedy ja tu ostatni raz byłam... Czy ktoś pamieta jeszcze heledorke? heledore babe |
| 5206 | II Zastępco, mam i CUNM i Mogwaia. Czy Mogwaia zabierać???? CZy Prezes będzie jutro w szkole??? Mam do przekazania materiały audio i mikrofilmy:))) Dziś nie trenowałam, bo miałam farbowane rzęsy, wyskubywane brwi jeszcze szukałam odpowiednich butów:))) Potrenuję jutro:))) Zastępca |
| 5205 | Prezesie, jakbyś nie olewała wszystkiego benzyną i wychodziła czasem z domu, to zauważyłabyś wcześniej :)))) akapity Wiem, że ja ciągle o tym samym, ale co ze Zjazdem???? :)))))) Zwracam tylko uwagę na fakt, iż warunki i sytuacja są idealne :))))) akapity MATT KOVALSKY!!!!!!! ;))))))) akapity Zastępco, czy masz mój CUZM??? Jeśli tak, to nie bierz go w czw. Pamiętaj, że ograniczamy bagaże do minimum :))))) BTW: Czy trenowałaś liczenie???? ;))))) II Zastępca |
| 5204 | ...Wiosna, świetny wynik w szkole, rekolekcje,dzieki którym nie bedzię się trzeba uczyć...Niby pięknie...a jednak... :/ *Megi* |
| 5203 | WIOOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAAA JEST!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))) Prezes |
| 5202 | DJ MATTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!:))))))))))))))))))) Prezes |
| 5201 | "Mama please stop cryin' I can't stand the sound Your pain is painful and it's Tearing me down I hear glasses breaking As I sit up in my bed I told God you didn't mean Those nasty things you said You fight about money About me and my brother And this I come home to This is my shelter It ain't easy, growin' up in WW3 Never knowin' what love could be You'll see, I don't want love to destroy me Like it has done my family Can we work it out Can we be a family I promise I'll be better Mommy I'll do anything Can we work it out Can we be a family I promise I'll be better Daddy please don't leave...' * |
| 5200 | Cześć Ludki! ta wiadomość to właściwie jest prośba do szanownej PANI EMKI, którą chcę powiadomić o zaistniałych zminach planów. Otóż jak narazie to jestem chora i nie wiem czy mi przejdzie do czwartku, ale nawet jesli nie przejdzie to i tak pojde na TEN KONCERT!!!!!!!!!!!!!!!!!! A CO :))))))))) hmmmm a co do tego czwartku to czy SzanownA PanI EmkA może napisać mi maila z godziną naszego spotkania? bo tak mi sie zdaje ze nie naweidze chatu w najblizszych dniach (czyt. przd koncertem) i w zwiozku z tym nie mam jak sie z panią skontaktowaC! ok, koncze i wracam do łóżeczka! PaPaPaPaPaPa PS: pozdrowienia dla Owcy, Emki, Thoma, kochanej Pegg, kokainki (o ile tu czasem wpada), Alex, Lennussss itp itd papa 3majcie sie! pinka (chora jak na razie) |
| 5199 | w Radiostacji nie byłyby puszczane piosenki Myslovitz w formie albumowej.powiedziałem ich menadżerowi że dobrze byłoby zrobić parę remixów.takie nowoczesne brzemienia z zachowaniem wokalu są dużo ciekawsze i interesujące. DJ Adamus |
| 5198 | ...a ja tez wysyłam pozdrowienia!...hyhy bo w koncu mało kogo to ja pozdrawiam!... Hania |
| 5197 | uważam tak samo jak elfik, eurowizjia to będzie godzina poświęcona beztalenciom. pozdrawiam smarki które nie wiem gdzie jadą i innych również pozdrawiam:] spaj:) |
| 5196 | notuje to sobie zeby nie zapomniec sen w moim snie ...bierzesz za rękę i prowadzisz w stronę drzwi wielkich, mam czerwone buty... / |
| 5195 | Kurczę, ale dziwne rzeczy tu wypisujeci! No cóż wolna wola! Pozdrawiam! Lenny lenny |
| 5194 | plum plum plum :) ;) |
| 5193 | Czy ktoś prócz mnie dzielnie głosuje na Myslovitz w WNI z Cegiemu? :) DreamSeller |
| 5192 | Oj, Smary, Smary - IT`S OVER, jak mawiają w niektórych kręgach....:))) No ale pamietaj, ze mozesz liczyć na wiadomosć w razie np. ślubu lub zgonu, lub innego ważnego zdarzenia:))))))))))) Prezes |
| 5191 | ...Zarządzie...a więc kanapkom z jajkiem mówimy TAK...? :D *Megi* |
| 5190 | Również machamy Smarkom, które kochamy i uwielbiamy!!! Zastępca |
| 5189 | Macham raczka wszystkim ktorych kocham i ktorych uwielbiam!!! Bedziemy w kontakcie. Jak mowia slowa piosenki- "spotkamy sie w grobie":)) Albo we wlasnych mieszkaniach:))) Smarkiii z kilkoma walizami |
| 5188 | ja nie wiem kiedy ale wiem ze to bedzie nudne...:) elfik |
| 5187 | zyje ?! pozdrowienia dla tych osob co zawsze:* PEGGY_BROWN |
| 5186 | keine grenze...:) freak |
| 5185 | czy państwo nie wiecie kiedy Oficialny finał Eurowizji?:) DreamSeller |
| 5184 | ...spaj ja sie zggadzam na wszystko...powiedz kiedy i gdzie idziemy!... Hania |
| 5183 | a nim zabijemy zorganizujmy ogólnonarodowe wagary w ramach protestu;] niech to będzie dla nich przestroga że nie oni, a uczniowie rule!!! spaj:) |
| 5182 | dobra a pózniej zabijamy w trójke pana E. od polaka!!!!!!!! kolejna osoba która ma jutro klasówke... |
| 5181 | Wiecie, ze historie CUZM zdarzają sie naprawde????? Prezes |
| 5180 | ...spaj to zabije z Tobą twoją od bioli a Ty ze mna moją od gegry...co Ty na to?... Hania |
| 5179 | kto zabije ze mną moją kobietę od biologii?? nie musiałbym się dzisiaj uczyć;] spaj:) |
| 5178 | ...Cieszę się, Haniu. ;) Kaśka |
| 5177 | hm... co chce tu wpisać? pewnie to ze myslovitz ma swietne teksty i swietna muzyke nikt |
| 5176 | :) oddalam glosy na Myslo w jakis dziwnych sondach na 30tonach:) elfik |
| 5175 | powiedzcie mi kto wymyślił szkołę?? to na pewno był jakiś debil, ale większym debilem był ten który wymyślił wywiadówki i zebrania:\ pozdrowiam:] spaj:) |
| 5174 | ...Kaś...chciałam Ci powiedziec że fotki z półmetka sa juz w moich rączkach...wyszły okropnie... Kasiu ciesz się że ich nie widziałaś!... Hania |
| 5173 | ...a ja dostałam wódke...hihi...śmiałam sie z tego sługi czas!...a dziś obchodze 15 lecie!...dokładnie 15 lat mieszkam na swoim osiedlu!...łii znowu impreza!... Hania |
| 5172 | ale swieto...dostaalm od 5 osob zyczenia... freak |
| 5171 | czy ja już dzisiaj kogoś pozdrawiamłem?? ;] chyba nieeeee, no więc pozdrawiam:] spaj:) |