| 5270 | W ZWIĄZKU ZE ZBLIŻAJĄCĄ SIĘ WIELKIMI KROKAMI PREMIERĄ CZWARTEJ PŁYTY (COUNT TO TEN) W WARSZAWSKIM EMPIKU WYSTAWA PLACEBOWYCH ZDJĘĆ, A 4 KWIETNIA FINAŁ Z UDZIAŁEM MYSLOVITZ I KONKURSAMI, WIĘCEJ NA TRÓJKOWYCH STRONACH:trojki freak |
| 5269 | ups zapomniałam "z" ale zskorzystam z okazji i jeszcze raz dopisze ze kocham ArTUrA Asia Gołębiowska |
| 5268 | Jezu jakie to WOLNE ale warto!Kocham całe Myslovit a szczególnie Rojasa Aska 12 lat Asia Gołębiowska |
| 5267 | POSZŁO!!! Drżę na samą myśl:))) Zastępca |
| 5266 | II Zastępco, pamiętaj, że WRÓG NIE ŚPI:))) Zastępca |
| 5265 | Potwierdzam - Zastępca został zaatakowany przez nadpobudliwe dziewczę obok. Mamy nieprzeciętny talent do przebywania w pobliżu takich istot ;)))))) "Ja się wcale nie śmieję" :))))) akapity Nie będę niczego trenować, BĘDĘ SPAĆ!!!! :)))))) II Zastępca |
| 5264 | ...spaj dzieki za sms jednego dostalam w operze na miusicalu! jest super. poza tym dostalam mejla od SUMPTUASTIC! jak ja sie ciesze!...zaraz ide na dyskoteke jakas...wiecej postaram sie napisac kiedy indziej!...pozdrawiam... Hania |
| 5263 | A może to nie o Prezesa tylko o mnnie chodzi?:))) Wszak ja tam byłam obiektem brutalnej napaści:))) II Zastępco - potrenuj podrzucanie:))) Zastępca |
| 5262 | 5258- pokażesz mi niedługo kto to nie chciał cię wpuścić do tego klubu a ja mu pokażę;] spaj:) |
| 5261 | nadal szumi mi w uszach.... (mam nadzieje ze przestanie do nastepnego koncertu) GulasH |
| 5260 | ale grali cudo....wonderful life!!!!! ide sie pociac... Dobrze ze mickey trwal tylko 18..to mnie pociesza ze nie 30... freak |
| 5259 | ...Neo, mnie już nie przygnębiają relacje z koncertów, na których nie byłam. Do tego z czasem można się przyzwyczaić. I Całe szczęście, inaczej bym z domu nie wychodziła ani się światu na oczy nie pokazywała. ;) Choć nie ukrywam, że coś mnie delikatnie za każdym razem ściska w dołeczku. Czekam z zapartym tchem na jakieś konkretniejsze wspomnienia. ;) Kaśka |
| 5258 | Zaraz zaraz, jaki prezes?????? Mnie tam wczorja nie bylo, bvo przeprowadzlam poważne rozmowy:)) akapit Nasz cel - nigdy nie stać sie członkiniami zarządu z ryciny:))))))))))) Prezes |
| 5257 | a ja stalam tam biedna, pod tą nędzną stodołą, marzłam, kłuciłam się z ochroniarzem i powiedziałam parę słów temu całemy "prezesowi", ale mimo iż sobie "ulżyłam", że się tak wyrażę to i tak czuję się fatalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!! ratunku....... bardzo smutna i zawiedziona....... |
| 5256 | A ja padam na twarz, nie widzę na oczy i jestem jednym wielkim objawem zmęczenia :))))))) Chciałam jeszcze napisać, że zamierzam potrenować rzuty do celu, ale obawiam się, że skutek tego mógłby być odwrotny do zamierzonego - wszak chodzi o to, aby w cel nie trafić :)))))))) Wystrzegajcie się płonących autobusów, osób nadpobudliwych i członkiń Zarządu (takich, jak na rycinie ;)))))) II Zastępca |
| 5255 | aaa... zapomniałam... chciałam powiedzieć: 'myślę sobie, że ta zima kiedyś musi minąć...'...jutro? neo |
| 5254 | ja Spaju spędziłam wczorajszy wieczór w swoim domu, do którego mogłam wejść niezależnie od wieku, jaki mam. ;) Swoją drogą nikt mnie tam o niego nie pyta, bo to w moim przypadku pytanie nietaktowne ;) Kaś... jednak teraz już wiem, co Ty czujesz czytając tu relacje z koncertów, na których nie byłaś... nie chcę żadnych relacji! a z drugiej strony bardzo chcę... ech... neo |
| 5253 | no Mickey sie zaczal psychodelicznie a skonczyl metalowo [; GulasH |
| 5252 | "Mickey" trwał 18 minut i były "Myszy i ludzie" :)))!!! A na widowni Kamiński! info koncertowe |
| 5251 | VENI VIDI VICI!!!!:))) Zastępca |
| 5250 | aaaaaaaaaaa dalej placze... freak |
| 5249 | koncert skonczyl sie ok 23:35 - a ja caly czas nic nie slysze, ale bylo warto [; GulasH |
| 5248 | no pewnie koncert sie skonczyl..23:12...ciekawe jak bylo... prezes...laczmys sie w smutku/... freak |
| 5247 | dobranoc wszystkim śpiochom;] spaj:) |
| 5246 | od 18 lat, hmmm. neo, to jak ty masz zamiar wejść?? :] pozdrowienia dla niej i całej reszty która jeszcze nie ukończyła tej granicy wieku;] spaj:) |
| 5245 | ...Wstęp od 18 lat? Eee, pewne osoby, które tej magicznej granicy wieku jeszcze nie przekroczyły teraz siedzą w stolicy. Nie wydje mi się, żeby miały zamiar postać cały wieczór pod klubem. ;))) Nie płaczcie, nie płaczcie, Freak na pocieszenie powiem Ci, że liścik doszedł i ślicznie nagram Ci płytkę, o której wspominałaś. Tylko mi się tu nie mazać! ;] Kaśka |
| 5244 | Freak, Freak, rozumiem Cię;)))))))))))) Ja w dodatku mam wspomnienia z zeszłego roku:)))) O tej porze w 2002 roku było dużo fajniej niż teraz:))))))))))))) Prezes |
| 5243 | buuuuuuuuuu dzis placze caly dzien...!!! i hate....this.... freak |
| 5242 | :))))) czesc wszytkim! juz za dwie godziny wsiadam w pociąg i jadę do WAWY:)))) jupiiiiiiiii gosh, juz nie moge sie doczekać, ale mam dziwne przeczucie, że jednak nie wejde na ten koncert, bo wstęp od 18 lat........ co za debile to wymyslili!!!!!!!!!!!!!! ale, cóż pożyjemy, zobaczymy, trzymajcie za mnie kciuki!!!!!!!!! papatki i pozdrowionka dla wszystkich kochanych myslofanoludków! :******************* pinka |
| 5241 | :(((((( PEGGY:( |
| 5240 | ...Ciekawe ile osób w tym momencie siedzi w wagonie pociągu mknącego do stolicy? Potem będą wspomnienia! Czekam, czekam, czekam! W Księdze zrobi się koncertowo. ;) Kaśka |
| 5239 | Prezesie, jak Zastępca to przeczyta, to nasza wspólna podróż zakończy się krwawo :)))))) akapity I potem się dziwić, że w Polsce jest tyle skrzywień :)))))) II Zastępca |
| 5238 | NIEDŁUGO OSZALEJEEEEEEE................ Prezes |
| 5237 | JEJEJEJEJ ale się porobiło, chyba mnie skrzywi na amen... akapit Zastępco, dlaczego Ty nie doceniasz tego, ze nie jestś mną???????????II Zatsepca wszystko mi powiedział:))))))))))))))))) Prezes |
| 5236 | a ja 'siedzę sobie niec nie robię..' więc postanowiłem wejść do neta. myślę że ktoś rozmowny będzie na czacie:] pozdrowienia:] spaj:) |
| 5235 | kurcze kocham rekolekcjie, dzisiejszy dzień był zajebisty. odwiedziłym kolegę w żarach w szkole i w ogóle było zajebiście. pozdrawiam wszystkich. hań, sms będą szły:] sorx za nadużycie słowa 'zajebiście' ale na prwadę było zajebiście;] spaj:) |
| 5234 | II Zastępco: WSZYSTKO DLA DOBRA OJCZYZNY:))) Zastępca |
| 5233 | Mam na myśli dowcip o zaczepianiu i skrzywieniach w związku z tym występujących. II Zastępca |
| 5232 | Zarządzie, czy ktoś właściwie zrozumiał ten dowcip, czy był on z cyklu tych, które mówi się, żeby nie stać bezczynnie??? ;))))))) II Zastępca |
| 5231 | Zastępco, serio?????? To się nazywa poświęcenie :))))))) II Zastępca |
| 5230 | ...ludzie tu jest internet...czuje sie dobrze...Gunn na wspanialy dom...jest cudnie!... Hania |
| 5229 | 'Ukryjemy się gdzieś daleko na bagnach Ja będę miał na imię Ptak A na ciebie będą wołać Sarna' heledore babe |
| 5228 | II Zstępco, zwagarowałam ze szkoły, zwiedziłam peron, policzyłam ludzi w wagonach i w hali biletowej. Jest okej:)))) Zastępca |
| 5227 | Prezesie, odnajde Cię jutro:)))) Niektórzy to ponoć od zaczepiania nie moga chodzić prosto, ale dokładnie nie wiem, jak to się dzieje:))) Zastępca |
| 5226 | kasik gdyby to bylo takie proste..ale nie... freak |
| 5225 | ...Tak, tak, tak, rozruszajmy Księgę, bo i ona jakiegoś skrzywienia w niedługim czasie dostanie. ;))) Absolutnie wszystkim twarzą, które udają się dnia jutrzejszego na koncert Myslo do Wawki życze wyśmienitej zabawy. Proszę się na miejscu nawzajem ode mnie wyściskać i porządnie się wyszaleć. Freak, gratuluję singla i rozkazuję jutro z rana wskoczyć w pociąg, kierunek- stolica! ;))) Kaśka |
| 5224 | jest 9:47 a ja siedze w bibliotece freak |
| 5223 | Dzisiaj zamiast wiosny przyszedł deszcz. akapity Zapobiegajmy skrzywieniom!!!!!!!! :))))) II Zastępca |
| 5222 | Jeja, jest 9 a ja od półtorej godziny na nogach!!!! Jak ja to wytrzymuję???:))) Idę spać:) Prezes |
| 5221 | Nadal olewam szkołę benzyna, ale i tak mozna mnie mniej wiecej dwa razy dziennie zobaczyć na mieście, jak przemykam cichociemnie;))))))))) A wiosna przyszła wczoraj, wcale nie wcześniej:)))))))) akapit Zastępco, czy mogłabyś przytaszczyć jutro (czw) wszystkie mikrofilmy itp do szkoły????? Tylko nie mó,z e CIę nie ma!!!!:) akapit Coraz bardziej dochodzę do przekonania, że bez zjazdu ostatecznie mnie SKRZYWI i będę taka skrzywiona, ze ani ze mną pogadać, ani nic:)))))))))))) Prezes |