| 5470 | _____________________#__________________________ ____________________###_________________________ __#_________________###________________#________ ___##______________#####_____________##_________ ____###____________#####___________###__________ _____#####_________#####________#####___________ ______#######______#####_____#######____________ ________#######____#####___#######______________ ___________#####____###___#####_________________ __#######______###__###__###______#######_______ ______########____##_#_##____########___________ __________#########_###_#########_______________ _________________###_#_###______________________ _____________#####___#___#####__________________ _____________________#__________________________ ________________________________________________ _____B___A___R___D___Z___O______________________ ________________________________________________ ______F___A___J___N___A__________________________ ________________________________________________ _________________S__T__R__O__N__A________ GrzEla www.beatawiater.prv.pl |
| 5469 | Poddaję się moje drogie:))) Ten werset mnie zabił:))) "But you gotta know small things also count":)))))))))))) Zastępca |
| 5468 | Jak my wszyscy, dziecko, jak my wszyscy:))) CZy nie lepiej byłoby umrzeć trzy lata temu???:)))) Zastępca |
| 5467 | DZIECKIEM będziesz :)))))))))))))))) II Zastępca |
| 5466 | Y. *Megi* |
| 5465 | A ja 6 kietnia wręcz przeciwnie - bede jesczze młoda i piękna:) Prezes |
| 5464 | Niekoniecznie:))) CZarną bluzkę sexy już mam wypraną. CZy będziemy śpiewać TO OSTATNIA NIEDZIELA???:)))) Zastępca |
| 5463 |
| 5462 | Oświadczam wszem i wobec, że 6 kwietnia Zastępcy Prezesa FC DSZNPIRPP(ANZJ) przywdzieją żałobę po straconej młodości i pieniądzach ;))))))) akapity Zastępco, czy mam wnieść stosowne opłaty do ZAIKSU??? ;))))))))) II Zastępca |
| 5461 | Wiem, wiem, mnie się po prostu teraz dopiero skojarzyło :))))) I jeszcze mi się dziwnie dzisiaj skojarzyło: "trust I seek and I find in you" ;)))))))))) II Zastępca |
| 5460 | Łatwo mówić post factum:))) Ale generalnie to jestem w nastroju UWAŻAJ:))) Zastępca |
| 5459 | Zastępco, a wczoraj, to trzeba było powiedzieć....OBJECTION ;))))))))))))))) II Zastępca |
| 5458 | Taaa... Wszystko jasne:))) Zastępca |
| 5457 | ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ +++++++|||||||||||||||||||||||||+++++++ +++++++|||||||||||||||||||||||||+++++++ +++++++|||||||||||||||||||||||||+++++++ ++++++++++++++++|||||||+++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ ++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++ dogma |
| 5456 | :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] dogma |
| 5455 | dawno mnie już tu nie było, ale i tak dużo się nie zmieniło;] pozdrawiam wszystkich. już chyba poraz ostatni w tym miesiącu:] spaj:) |
| 5454 | .wyciągnij mnie. pstryk |
| 5453 | Że niby moją?? A co ja napisałam?:))) Zastępca |
| 5452 | Jestem podbudowana emalją Zastępcy!!!! A jednak duch w narodzie nie ginie :))))))))))))) II Zastępca |
| 5451 | czesc jestem ZOSIA i mam tysiac sto szalonych pomyslow na sekunde. a pozatym lubie duzo piwa i kielbasy piszcie do mnie bo mam kryzys matrymonialny (moj chlop wyszedl po chlep i nie wrocil...a wlasciwie wrocil z limem i inna baba"kolejna", ale jest ajny bo se kupil motora i chodzi w skorach)aaaaaaaaa bardzo lubie zabijac muchy i wisiec na sluchawce telefonu . a myslovitza znam piosenke z twarza merlin monroł i mi sie podoba bo ma refren !!!!! ZOSIA Z AUTOBUSOWIC |
| 5450 | zakręcona zapomnij o tak długich teledyskach. emtivi |
| 5449 | "I got lost on the way but I'm a supergirl, and SUPERGIRLS DON'T CRY." Polskie Radio Pr. 1 |
| 5448 | No jasne, plecionka wyszła ;))))))))) II Zastępca |
| 5447 | Czy w tym szlaeństwie poniej była metoda???? akapit Potwierdzam termin spotkania. Prezes |
| 5446 | ...Komuś przede mną się nudziło... :] *Megi* |
| 5445 | :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(v:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(v:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(v:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(: dogma |
| 5444 | łłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa łąaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAAAAAAAAAA ŁA |
| 5443 | ...jak ktos ogladał TV o wojnie powinien znać to!... kliknij koniecznie!... Hania web-go.org/Pages/hcc/Viedos&Pics/cj_14439.swf |
| 5442 | Nie, wydaje mi się, że to było przy okazji JNP :))))))) II Zastępca |
| 5441 | t e r e f e r e Elfik |
| 5440 | Dobzie, Piegu... :* pataTaj |
| 5439 | Chyba tak, chociaż... A czy to nie było wtedy kiedy mialyśmy "fazy"?:))) CZy to ten sam dzień???:)))) Zastępca |
| 5438 | Oj, pokonywanie wrogów o 5 rano wymaga wiele wytrwałości :))))))))) Czy to było wtedy, kiedy miałyśmy JNP???????? :))))))))) II Zastępca |
| 5437 | Wręcz przeciwnie, II Zastępco, wróg nie śpi!!!:)))) Chociaż czasem udaje się go pokonać (tj. ok. 5 rano:))) Zastępca |
| 5436 | Zarządzie, oficjalnie ogłaszam: jutro telekonferencja o 21 tam gdzie zwykle. No, mam nadzieję, że odstraszyłam wszystkich :))))))) II Zastępca |
| 5435 | Zastępco, co stało się Prezesowi, że fika na obcasach i w garsonkach??? ;)))))))) II Zastępca |
| 5434 | Zastępco - żebyś wiedziała - jutro fikam do skzoły na obcasach:0 Co prawda z założenia nie dla misia, alemoze da się upiec drugą pienczeń pryz jednym ogiu:) Prezes |
| 5433 | taj,emka,thom,pinka! przepraszam ze nie odpowiedzialam dzis na maile...(slowo bylej harcerki zostalo zlamane...):( uwierzcie mi,to naprawde nie moja wina zreszta sami wiecie jak mi zalezy na utrzymywaniu kontaktu z wami... postaram sie odpisac jak najwczesniej,moze jutro...?ale nie obiecuje bo lamanie obietnic to nic przyjemnego... papa multum calusow i jeszcze raz przepraszam. PEGGY_BROWN trujace-kwiaty.blog.pl |
| 5432 | Proponuję wysokie obcasy i spódniczkę mini dla Misia 1:))) Zastępca |
| 5431 | A jak...:)))) Prezes na wysokich obsasach |
| 5430 | .wyciągnij mnie. pstryk |
| 5429 | ...magaw...przepraszam...nie mam natchnienia na NIC... *Megi* |
| 5428 | Przysłowia mądrością narodu :))))) akapity Prezesie, pamiętaj, że do garsonki nieodzowne są wysokie obcasy :))))) II Zastępca |
| 5427 | ...Freak, list w trakcie tworzenia. Czekam teraz na ruch osóbki, która obiecała mi dwa Mysloklipy z 'Korovy...', żeby płytkę zapełnić jak najbardziej się da! ;) Jakiś Pan z Nowej Soli zgarnął mi nową Placebkę sprzed nosa! Za grosz kultury! ;] Kaśka |
| 5426 | A wykańczajcie sobie i GMN i obiekt naszych uczuć:))) Wszystko to może być wirtualnie:))) Ja padam na twarz. Zastępca wieczorem |
| 5425 | Rekolekcje to dobry pomysl, choc wydaje mi sie, ze GMN trzba wykończyć wirtualnie. TRUDNO SIĘ MÓWI I KOCHA SIĘ DALEJ, jak zauważa ludowe przysłowie Prezes w garsonce |
| 5424 | Megi co z listem do mnie...czekam i czekam... magaw |
| 5423 | gulash zazdroszcze... Ale ja za to wczoraj bylam na niesamowitym koncercie negatywu..2h!!! bylo świetnie@!!1 kasik co z listem? freak |
| 5422 | nakrecona bardzo dobry pomysl..ale na jakie adresy mamy pisac to wszystko/..? freak |
| 5421 | ...Peggy...to cholernie wesoło tam macie...Pewnie jakiś uczeń nie nauczył się na sprawdzian i zrobił sobie żart...zawsze tak jest... ;] *Megi* |