Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

5520
A o której jutro myslo na tvp bedzie??


Misia

5519
lolek - prima aprilis;) - kiepski zart
.

5518
"...Nawet gdyby świat miał się skończyć dziś,
proszę mnie nie budzić..."
*Megi*

www.3miasto.net/~kzyhu/93.jpg

5517
dzis na katowickim rynku o 20.00 zagra negatyw i myslo.
lolek

5516
EEE jutro tzn kiedy??? Dziś czy jutro???:)))) Dziś jest wtorek, dodam dla ułatwienia:)
Prezes

5515
Greetings from Lądek, we love you Smary!!!!:))))))
J&W&O

5514
no wreszcie..!!!megi moj szbieg potwierdza:)
myslo jutro na tvp!!!!!!hurra
freak

5513
.wyciągnij mnie.
pstryk

5512
jutro o 20 w dwójce Myslovitz o współpracy z Kamińskim i albumie zagranicznym.fragment teledysku nowego
news

5511
...Nom, a ja nawet dziś widziałam jak Kaś wracała z Poczty. =) Niestety poszła w innym kierunku niż ja i nie goniłam jej, ponieważ musiałam mknąć do domq...obowiązki... :]
*Megi*

5510
...List jest obecnie w rękach Poczty Polskiej. Radzę wypatrywać listonosza! ;)
Kaśka

5509
No co Wy:) Oczywiscie, ze NIC nie powiedizałam:) Zbyłam to milczeniem - przecież co chwila ktos mi takie rzeczy mówi:))))))))))))))))))))))
Prezes

5508
kaska!!!!!!!!!!!!!!!list????????
neo..slonko..moze bede w wawie w piatek...tam w empiku...???moze sie stykniemy>?
freak

5507
...Dziękuję ogromnie, Neo! ;)
Kaśka

5506
Jeśli mu powiedziała, to co najwyżej PAN TEŻ :)))) Wszak tak ogrooooooooomna różnica wieku musi budzić pewien szacunek ;))))))))))) Zwykłyśmy być bardzo konsekwentne w tej kwestii :)))))
II Zastępca

5505
Ogromne uściski dal Smarów, KEINE GRENZEN między nami:))))
Zastępca

5504
Kaś... poszło. Koło południa.
neo/ mtv news

5503
pozdrawiam w kapeluszu z piorkiem i spodnaich do kolana;) szczegolne pozdrowienia dla moich nowych kolezanek z Ladka:)))))))))))))
Smarkiii z kufelkiem:)

5502
..a ja kieszenie pelne czeresni...
elf

5501
Oczywiście cały wieczór dyktowałam Kluseczce co ma pisać:)))
Prezesie - Thom Yorke chlubnym wyjątkiem!!! Generalnie facetom po 30 nie nalezy ufać:))))
A czy powiedziałaś mu TY TEŻ?:)))
Zastępca

5500
.wyciągnij mnie.
pstryk

5499
Dzieci, dzieci, to takie proste...:))))
Prezes

5498
"MYSIĘ PARÓWCE DAMY!!!!!!!!!!!!! (z Ż bez D:)))))))))))" - Prezesie, proszę o rozwinięcie skrótów w nawiasach.

II Zastępca

5497
Zarządzie, ewentualne uszkodzenie Kluseczki to najlepszy dowód na to, że mysłowickie numery nie popłacają. Ale jak tu się od nich uwolnić???? :))))))
akapity
Zastępco, dziecko, dlaczego ciągle u Ciebie zajęte??? Możnaby pomyśleć, że uruchomiłaś telefon zaufania dla Kluseczki, gdyby nie fakt, że Kluseczka najprawdopodobniej leży oszołomiona :)))))))
II Zastępca

5496
świetna strona na prawde...jest rewelacyjna....
kokainka

5495
Aha C O to nie jest skrót od centralnego ogrzewania:))))
Prezes

5494
Sąsiadka - ta sama:))))))))
Prezes

5493
Słuchaj facetów po trzydziestce - oni zawsze mają rację;))))))))))
Prezes

5492
Jak to co? ŻE MAM C O:)))))))))))))))))))))
Prezes

5491
A co Ci dziś, Prezesie, Thom takiego powiedział???:))))))
CZy mówimy o tej sąsiadce, której Klucha kupuje koszulki?:)))
Zarządzie, a jesli naprawdę przyprawiłyśmy go o zawał??? Jak tu się teraz wytłumaczyć, ze to był taki mysłowicki żart???
Zastępca

5490
Chciałam jesczze tylko jedną rzecz dodać - SŁUCHAJCIE TOMA YORKA ON WIE CO MÓWI:))))))))))))))))))))))))
Prezes z C O:)

5489
Leży jak nic:) Ciekawe kiedy pies sąsiadki odkryje jego rozkładające się zwloki:)
To takie mysłowickie żarty-ostatnio się mnie trzymają:)
akapit
Jasne ze warto było żyć te trzy lata:) Pomyśl ile lokali zwiedziłaś, lokali, do kktórych przy zdrowych zmysłach nikomu nie dałabyś sie zaciągnąc:)))))
akapit
MYSIĘ PARÓWCE DAMY!!!!!!!!!!!!! (z Ż bez D:)))))))))))
Prezes

5488
Niestety po raz kolejny muszę przyznać Ci rację, drogi Zastępco. Ale porzućmy już te błękitne wspomnienia - ja się pytam, co się z Kluseczką porobiło??? Czyżby dalej w stanie ciężkiego szoku leżał na podłodze?? Mógłby już ochłonąć :)))))))
II Zastępca

5487
Nieszczere, acz uprzejme, zważywszy na okoliczności (a było nas wszak 4 razy więcej niż powinno:))) Wziąwszy pod uwage późniejsze wydarzenia, był to i tak jeden z jaśniejszych punktów wieczoru:))))
Zastępca

5486
"Fajnie, że jesteście" było nieszczere. Nie daj się nabrać, członku FC! :)))
II Zastępca

5485
No i nie zapominajmy także o "fajnie, że jesteście" czy jak to tam brzmiało:))))
Zastępca

5484
Masz rację, Zastępco. "To ja go tam poszukam" :))))))))
II Zastępca

5483
Spotkania z zespołem są gorsze od spotkań z ludźmi:)))) Bo np. spotkania w okolicznościach "piwo onet.pl" bywają bardzo sympatyczne:))))
Zastępca

5482
...ku pamieci wspominac jak bardzo nie lubie chemii i niemieckiego...
Hania

5481
Spotkania z ludźmi są niefajne. Spotkania z zespołem też :)))))))))))))) Te oto dwa wnioski wysnuwam po tych trzech latach.... :))))))))))) I jeszcze: POZORY MYLĄ, NIE DAJ SIĘ NABRAĆ CZŁONKU FC!!!!!! :)))))))))))
II Zastępca

5480
Kiedyś jak pisaliśmy CV wpisalam sobie w "zainteresowaniach" spotkania z ludźmi:)))) Wycofuję się z tego:)))
Masz rację, II Zastępco, ile ciekawych doświadczeń człowiek nabył przez te 3 lata:)))
TRZY - zwróćcie uwagę:))))
Zastępca

5479
'of the aircrash...'
Kaśka

5478
00:40 ...Dobranoc...
*Megi*

5477
.wyciągnij mnie.
pstryk

5476
ja mam nadzieje...!!!
freak

5475
Zapraszam na moją stronę!
Phoola

www.official-pula.prv.pl

5474
ekhm... :\

Justyna

5473
Zastępco, NO COŚ TY????? Z całym przekonaniem stwierdzam, że NIE LEPIEJ BYŁO :)))))))))
II Zastępca

5472
...I to bardzo mocno! ;) Jutro przy pięknej pogodzie maszeruję na Pocztę. ;]
Kaśka

5471
komuś sie nudzi?
freak

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!