| 5520 | A o której jutro myslo na tvp bedzie?? Misia |
| 5519 | lolek - prima aprilis;) - kiepski zart . |
| 5518 | "...Nawet gdyby świat miał się skończyć dziś, proszę mnie nie budzić..." *Megi* www.3miasto.net/~kzyhu/93.jpg |
| 5517 | dzis na katowickim rynku o 20.00 zagra negatyw i myslo. lolek |
| 5516 | EEE jutro tzn kiedy??? Dziś czy jutro???:)))) Dziś jest wtorek, dodam dla ułatwienia:) Prezes |
| 5515 | Greetings from Lądek, we love you Smary!!!!:)))))) J&W&O |
| 5514 | no wreszcie..!!!megi moj szbieg potwierdza:) myslo jutro na tvp!!!!!!hurra freak |
| 5513 | .wyciągnij mnie. pstryk |
| 5512 | jutro o 20 w dwójce Myslovitz o współpracy z Kamińskim i albumie zagranicznym.fragment teledysku nowego news |
| 5511 | ...Nom, a ja nawet dziś widziałam jak Kaś wracała z Poczty. =) Niestety poszła w innym kierunku niż ja i nie goniłam jej, ponieważ musiałam mknąć do domq...obowiązki... :] *Megi* |
| 5510 | ...List jest obecnie w rękach Poczty Polskiej. Radzę wypatrywać listonosza! ;) Kaśka |
| 5509 | No co Wy:) Oczywiscie, ze NIC nie powiedizałam:) Zbyłam to milczeniem - przecież co chwila ktos mi takie rzeczy mówi:)))))))))))))))))))))) Prezes |
| 5508 | kaska!!!!!!!!!!!!!!!list???????? neo..slonko..moze bede w wawie w piatek...tam w empiku...???moze sie stykniemy>? freak |
| 5507 | ...Dziękuję ogromnie, Neo! ;) Kaśka |
| 5506 | Jeśli mu powiedziała, to co najwyżej PAN TEŻ :)))) Wszak tak ogrooooooooomna różnica wieku musi budzić pewien szacunek ;))))))))))) Zwykłyśmy być bardzo konsekwentne w tej kwestii :))))) II Zastępca |
| 5505 | Ogromne uściski dal Smarów, KEINE GRENZEN między nami:)))) Zastępca |
| 5504 | Kaś... poszło. Koło południa. neo/ mtv news |
| 5503 | pozdrawiam w kapeluszu z piorkiem i spodnaich do kolana;) szczegolne pozdrowienia dla moich nowych kolezanek z Ladka:))))))))))))) Smarkiii z kufelkiem:) |
| 5502 | ..a ja kieszenie pelne czeresni... elf |
| 5501 | Oczywiście cały wieczór dyktowałam Kluseczce co ma pisać:))) Prezesie - Thom Yorke chlubnym wyjątkiem!!! Generalnie facetom po 30 nie nalezy ufać:)))) A czy powiedziałaś mu TY TEŻ?:))) Zastępca |
| 5500 | .wyciągnij mnie. pstryk |
| 5499 | Dzieci, dzieci, to takie proste...:)))) Prezes |
| 5498 | "MYSIĘ PARÓWCE DAMY!!!!!!!!!!!!! (z Ż bez D:)))))))))))" - Prezesie, proszę o rozwinięcie skrótów w nawiasach. II Zastępca |
| 5497 | Zarządzie, ewentualne uszkodzenie Kluseczki to najlepszy dowód na to, że mysłowickie numery nie popłacają. Ale jak tu się od nich uwolnić???? :)))))) akapity Zastępco, dziecko, dlaczego ciągle u Ciebie zajęte??? Możnaby pomyśleć, że uruchomiłaś telefon zaufania dla Kluseczki, gdyby nie fakt, że Kluseczka najprawdopodobniej leży oszołomiona :))))))) II Zastępca |
| 5496 | świetna strona na prawde...jest rewelacyjna.... kokainka |
| 5495 | Aha C O to nie jest skrót od centralnego ogrzewania:)))) Prezes |
| 5494 | Sąsiadka - ta sama:)))))))) Prezes |
| 5493 | Słuchaj facetów po trzydziestce - oni zawsze mają rację;)))))))))) Prezes |
| 5492 | Jak to co? ŻE MAM C O:))))))))))))))))))))) Prezes |
| 5491 | A co Ci dziś, Prezesie, Thom takiego powiedział???:)))))) CZy mówimy o tej sąsiadce, której Klucha kupuje koszulki?:))) Zarządzie, a jesli naprawdę przyprawiłyśmy go o zawał??? Jak tu się teraz wytłumaczyć, ze to był taki mysłowicki żart??? Zastępca |
| 5490 | Chciałam jesczze tylko jedną rzecz dodać - SŁUCHAJCIE TOMA YORKA ON WIE CO MÓWI:)))))))))))))))))))))))) Prezes z C O:) |
| 5489 | Leży jak nic:) Ciekawe kiedy pies sąsiadki odkryje jego rozkładające się zwloki:) To takie mysłowickie żarty-ostatnio się mnie trzymają:) akapit Jasne ze warto było żyć te trzy lata:) Pomyśl ile lokali zwiedziłaś, lokali, do kktórych przy zdrowych zmysłach nikomu nie dałabyś sie zaciągnąc:))))) akapit MYSIĘ PARÓWCE DAMY!!!!!!!!!!!!! (z Ż bez D:))))))))))) Prezes |
| 5488 | Niestety po raz kolejny muszę przyznać Ci rację, drogi Zastępco. Ale porzućmy już te błękitne wspomnienia - ja się pytam, co się z Kluseczką porobiło??? Czyżby dalej w stanie ciężkiego szoku leżał na podłodze?? Mógłby już ochłonąć :))))))) II Zastępca |
| 5487 | Nieszczere, acz uprzejme, zważywszy na okoliczności (a było nas wszak 4 razy więcej niż powinno:))) Wziąwszy pod uwage późniejsze wydarzenia, był to i tak jeden z jaśniejszych punktów wieczoru:)))) Zastępca |
| 5486 | "Fajnie, że jesteście" było nieszczere. Nie daj się nabrać, członku FC! :))) II Zastępca |
| 5485 | No i nie zapominajmy także o "fajnie, że jesteście" czy jak to tam brzmiało:)))) Zastępca |
| 5484 | Masz rację, Zastępco. "To ja go tam poszukam" :)))))))) II Zastępca |
| 5483 | Spotkania z zespołem są gorsze od spotkań z ludźmi:)))) Bo np. spotkania w okolicznościach "piwo onet.pl" bywają bardzo sympatyczne:)))) Zastępca |
| 5482 | ...ku pamieci wspominac jak bardzo nie lubie chemii i niemieckiego... Hania |
| 5481 | Spotkania z ludźmi są niefajne. Spotkania z zespołem też :)))))))))))))) Te oto dwa wnioski wysnuwam po tych trzech latach.... :))))))))))) I jeszcze: POZORY MYLĄ, NIE DAJ SIĘ NABRAĆ CZŁONKU FC!!!!!! :))))))))))) II Zastępca |
| 5480 | Kiedyś jak pisaliśmy CV wpisalam sobie w "zainteresowaniach" spotkania z ludźmi:)))) Wycofuję się z tego:))) Masz rację, II Zastępco, ile ciekawych doświadczeń człowiek nabył przez te 3 lata:))) TRZY - zwróćcie uwagę:)))) Zastępca |
| 5479 | 'of the aircrash...' Kaśka |
| 5478 | 00:40 ...Dobranoc... *Megi* |
| 5477 | .wyciągnij mnie. pstryk |
| 5476 | ja mam nadzieje...!!! freak |
| 5475 |
| 5474 | ekhm... :\ Justyna |
| 5473 | Zastępco, NO COŚ TY????? Z całym przekonaniem stwierdzam, że NIE LEPIEJ BYŁO :))))))))) II Zastępca |
| 5472 | ...I to bardzo mocno! ;) Jutro przy pięknej pogodzie maszeruję na Pocztę. ;] Kaśka |
| 5471 | komuś sie nudzi? freak |