Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

5920
efekcie fani grupy Myslovitz ujrzą swoich idoli w całkiem nowym świetle". z cgm
ja chce to zobazcyc...
freak

5919
No ja przepraszam, a kto mi próbował wuja wcisnąć na siłę zamiast Parówki?????:)))))
Prezesie, bpo trzeba się uważniej rozglądać:))) Chodziłam dziś po szkole na pół roznegliżowana:)))
Zastępca

5918
Mysia czuje się dobrze, dzięuję;)))))
akapit
Zastępco - dlaczego próbujesz promować związki wbrew prawu??????? Takie ziwązki, to związki bez przyszłości:))))))))))))) Poza tym dlaczego nie widziałam Cię dzis w szkole??? Czyżbyś utknęła w drodze, przy znaku Hot-dog 1.99?????:)))))))))))
Prezes

5917
Zastępco, co też za pomysły Ci do głowy przychodzą???? Po pierwsze Wuj to rodzina, a po drugie bardzo kocham Człowieka z Igloo (jego igloo także, zwłaszcza te szafki... ;))))))) i żadnego Wuja nie chcę!!! :))))))))
II Zastępca

5916
.....///\\\jestesmy dla siebie stworzeni.....///\\\
elfik

5915
02.05 - Jelenia Góra, Stadion Miejski (godz. 18.00)
a nie klub:)

z gory dziekuje za list
freak

5914
Kochana moja, nie postarzaj się tak, bo niedługo będziemy Cię musiały z Wujem swatać, abyscie sobie wspólnie pomarudzili na ciężka starość:))) I co wtedy powie Zdziwiony??? "Zonę wziąłes sobie sam"?:))))))
Zastępca

5913
...Nie mam pojęcia, gdzie jest koncert. Ten klub wyszedł tak z pośpiechu, więc to równie dobrze może być występ plenerowy. ;) Dojechać bardzo bym chciała, ale nie zawsze chcieć = móc. ;) Za to wysłałam Ci dziś list z pięknym tworem na kopercie, autorstwa mojej koleżanki. ;)))
Kaśka

5912
Zarządzie, padam na twarz!!!!! Takie intensywne mityngi to już nie dla mnie - staruszki ;)))))))

Prezesie, jak MYSIA???

II Zastępca poświątecznie

5911
mnie oblano woda gdy smacznie spalam..ale nie utopilam sie..zreszta bardziej przejmowlam sie tym czy aby nie zalany zostanie moj piekny plakat placebo z konncertu z stodoly:)
kaska...jedzesz ja ci o nakazuje:)ja jade z lodzi to ty mozesz dojechac...
to ten koncert jest w klubie???
freak

5910
Zarządzie!!! Kiedy wracałam do domu minęłam znak Hot-Dog 1.99 zł:))) To dobrze wrózy:)))
Zastępca

5909
jutro szoła. buuuuuuuuuuuuuuuu!!! pozdrawiam was:]
spaj:)

5908
Witamy z mityngu w lokalu "U Prezesa"!!! Obrady przebiegają pomyślnie, akcja MYSIA dopięta na ostatni guzik, dopracowujemy szczegóły akcji HOT-DOG:))) Przy przeprowadzniu tej ostatniej liczymy na aktywny udział naszego ulubionego Wuja:)))) Powoli przechodizmy do części mniej oficjalnej, zwłaszcza, ze parkiet został oczyszczony z jedzenia:))) Pozdrawiamy ze słonecznego Kuj-Pomu, żałujcie, ze Was tu nie ma!!!
Zarząd FC DSZNPIRPP(ANZJ)

5907
...Gdyby to tylko ode mnie zależało, to już dawno siedziałabym pod klubem w Jeleniej. ;)
Kaśka

5906
dalej żadna kobietka nie opowiedziała mi jak dzisiejszy dzień przetrwała;]
spaj:)

5905
mamy... A JAK...OD KOCHANEJ MYSLORODZINY:) KASIA RUSZ 4LITERY...TAK BLISKO!!!
FREAK

5904
...Freak, jutro postaram się wysłać, to będzie wcześniej. ;) Jelenia, wciąż nic nie wiem, ale raczej nie warto sobie robić nadzieji...
Kaśka

5903
i jak tam panny po dzisiejszym oblewaniu?? ja np. pływałem dzisiaj w stawie. ubranie jeszcze schnie:]
spaj:)

5902
Hej fani myslovitz.macie moze teledyski na CD lub VHS?
jagódka

5901
czyli dopiero 28!!!kasik a jak jelenia?
freak

5900
żanej kariery nie zrobia. na 10000000000000000000%
.

5899
...Na początku przyszłego tygodnia powinien już być u Ciebie.
Kaśka

5898
dobra...kasik ja mam do wrzucenia na ta mc tyle fajnych myslo song...kiedy list dostane?
freak

5897
Niewielu penie pamięta o wczorajszej rocznicy... Rocznicy wydarzenia, które na zawsze zapisze się w naszych sercach:))) Apeluję do wszystkich: pijcie z nami zdrowie Kluseczki:)))
Zastępca

5896
...Freak, czy ja bym Cię mogła tak ładnie prosić o wrzucenie tego wywiadu na mc, mogłabym, mogłabym? Moje szczęście jak zwykle pozbawiło mnie możliwości usłyszenia tego na antenie. ;)
Kaśka

5895
Prosze o przypominanie mi, zebym sie tu czesciej dopisywala... pamiec juz nie ta ; ///
mokrego śmigusika zycze wszystkim ;*
DreamSeller

5894
Sensacja mam nadzieje, ze wielu z was miało takie szczęście jak ja!!!

Włączyłam dosłownie 3 (ok. godz. 19:22) i leciał „acidland” miałam przełączyć, ale coś mnie pokusiło…eee… zostawie…

I co Piotr Stelmach zapowiada, ze ma przyjemność rozmawiać z Wojtkiem Powagą!!!
Prawie, zębow nie wybiłam przy rzucaniu się na odtwarzacz:)

A oto jak wyglądał ten wywiad!
( może trochę skrócę i może będzie nie po Polsku…)

Przywitanie…itk…
Stelka: Już po świętach…
Powaga: Nie, w trakcie świat. Bardzo fajnie ze zrobiło się pogoda, rano poszedłem z aparatem do lasu porobić sobie zdjęcia noj teraz trochę cierpię, ponieważ jestem alergikiem nie ciekwie się czuje…
Stelka: Ale nie musze pyta, mówić ze w Mysłowicach, prawda?
Powaga: Tak, tak oczywiście.
Stelka: Wojtek jak wspominacie nagranie tej LP KOROVA…? Czy było jakieś ciśnienie wyczuwalne wtedy w studiu gdy pracowaliście nad nią po takim LP jakim była MIŁOŚĆ…
POWAGA: Wiesz, co w studiu to może nie. Czuliśmy ciśnienie, kiedy miliomy się już zabrać było to jakieś 3-4 miesiące przed momentem wejścia do studia. Tak myśleliśmy cały czas, to tak psychicznie odkładaliśmy to wejście, caly czas zastanawialiśmy się czy damy rade przeskoczyć, czy damy rade wejść jeszcze stopień wyżej tak jak to nam się szczęśliwie udaje.
STELKA:, Czyli rozumiem, ze tym samym mówisz ze KOROVA twoim zdaniem jest trochę lepsza o MIŁOŚCI?
POWAGA: Trochę lepsza od MIŁOŚCI a trochę gorsza od 1 LP MYSLOVITZ (śmiech)
STELKA: Aha…w ten sposób. Słuchaj to jest taka historia, za która my wszyscy 3mamy kciuki i tak gdzieś zapowiadając te wasze piosenki na antenie wywołujemy to, przywołujemy to do nas do fanów, co być może się stanie. Zespól czeka na wydanie tej LP na zachodzie i być może będzie z tej maki chleb. Powiedz, jakie działania strategiczne będą przedsięwzięte żebyście zaistnieli i tam.
POWAGA: Płytka w wersji ang
FREAK

5893
ja nie..//

zycze wszystkim mokrych ubran..//
elfik

5892
ale jeszcze dzis umieszcze tu wywiad z Powaga..ktory byl krotki ale byl...na 3!!!kto slyszal??
freak

5891
freaku, ty masz 30godz/60zł?? ja wcale nie błagam tylko się pytam. a już juterko dzień w którym wszystkie panny na legalu będą oblane;P
spaj:)

5890
...Freak, Ty rozkładzasz sobie czas tak jak Spaj, który pod koniec miesiąca błaga mnie o parę minut. ;)
Kaśka

5889
konczy mi sie pakiet...koszmar...a do nastepnego misieaca tyle dni..
freak

5888
wiadro to pojemnik na bizuterie
:)

5887
...Spaj...szczerze mówiąc/pisząc nie wziełam tego od Was, tylko z jakiejś mp3ki, albo filmiku...NIe pamietam... w każdym bądź razie wiem, że było to z czegoś śmiesznego - nie od Was...
*Megi*

5886
megi, to plum-plum widziałem jakieś pół rocku temu na moim i kaśki opisie na gg. chyba ci się spodobało. jak chcesz to możemy powymyślać jeszcze pare takich fajnych tworków.
spaj:)

5885
a pije ktos skocznego johna...czy wiadro to walec bez dna?? - nurtuje mnie to - prosze o odpowiedz
henio

5884
dziekuje:)
freak

5883
...[7:48] smacznego śniadania Wielkanocnego!...
Hania

5882
godzina oo:20 papa
freak

5881
FAIPTH - zajrzyj na strone www.myslovitz.binet.pl/inne.htm - byc moze to cos Ci pomoze. Ponadto z tego co wiem to Przemek Myszor jest od niedawna wspolproducentem utworow i czlonkiem myslowickiego zespolu Delons (info Gazeta Wyborcza). Artur Rojek i Jacek Kuderski mieli takze swoj udzial w nagraniach zespolu Lotyn (szczegoly na podanej wyzej stronie). Pozdrawiam.
michal

5880
...Plum.plum.plum...
...Godzina 22.20 Megi siedząca u Szopy Was pozdrawia... ;]
...Mimo, że sama atmosfery świąt nie czuję, chciałam Wam życzyć, żeby te święta były lepsze od poprzednich i żebyście zawsze byli szczęśliwi, bo szczęście potrzebne jest nam do życia w tym samym stopniu co tlen...Oto życzonka płynące prosto z mojego malutkiego serduszka...
...Zaraz wracam do domku i kładę się spaciulać, więc życzę Wam Karmelkowych Snów...
*Megi*

5879
kasia szczegolnie tych z poznania:)
freak

5878
FAIPH, ty jesteś dużo bardziej zorientowany ode mnie z tymi 'ubocznymi projektami';]
spaj:)

5877

Jako, że ja nie jestem fanatycznym fanem żadnego zespołu(choc zdarzają sie okresy fanatyzmu), bo pełno fajnych zespołów w Polsce i na świecie jest (m.in. Myslovitz), a wy, czyli uzytkownicy tego forum jesteście fanami Myslovitz mam do was małe pytanie związane z tym zespołem.
Chodzi mi o tzw. projekty uboczne poszczególnych członków zepołu Myslovitz.
Oczywiscie wiem, że Lenny Valentino i A.Rojek i członkowie grupy Ścianka i Mietall z Negatywu, mam w domu płyte "Uwaga! Jedzie tramwaj" i bardzo sobie ja cenię i słucham od czasu do czasu, szkoda, że nie byłem na żadnym koncercie lv. Bardzo żałuję. Wiem też, że A.Rojek pospiewał sobie u Smolika.
Wiem, że P.Myszor napisał muzyke i słowa do sympatycznego utworu "Bo jesteś ty", wyprodukował tę piosenke A.Smolik, po czym do studia przyszedł pan Kristof Krawczyk, manager dał mu tekst do ręki, po czym ten bardzo twórczy artysta estradowy założył słuchawki i zaśpiewał prosto w studyjny mikrofon swoim kreatywnym głosem.
Ale wiem tez, że J.Kuderski ma jakiś zespół poza Myslovitz, i że P.Myszor tez udziela sie i tworzy w jakimś 'projekcie ubocznym'. Jeśli ktoś wie cos więcej na ten temat, jak nazywają się te zespoły, czy były jakies płyty(wiem, że J.Kuderski z zespołem; którego nazwa zaczyna sie na litere "l", a której zapomniałem; coś wydał), czy są lub bedą jakies koncerty proszę o info na emaila, który podałem.
Z góry dziękuję.



FAIPH

5876
Wydaje mi sie ,ze mistrz kierownicy stal sie rowniez mistrzem jodlowania:)Zycze ,aby wszystkie moje ukochane z tej ksiazeczki nabyly rowniez takie umiejetnosci:)) A sobie zycze jeszcze kilku Kurczaków:)))))
Samrkiii -Out of Time

5875
...Z tym uwielbianiem wujków to ja bym się głęboko zastanowiła. ;) Spaj, nie marudź! ;)
Kaśka

5874
i nadal tam siedzisz...bidny tai sam..:(
freak

5873
freaku, ciebie lubię, a reszty nie lubię. Żadne z was niedobre zdrajce na czata nie weszło, półgodziny zmarnowane:P
spaj:)

5872
spaj widze ze jestes...ale jak iwesz ja moge byc na nim jedynie duchowo...16:27
freak

5871
czemu niekogo na czacie nie ma?? co wy robicie w tych domach, że do neta nawet nie wchodzicie?? :]
spaj:)

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!