| 5970 | recenzja prezesow wydaje sie byc bardzo dobra..choc mam watpliwosci co do parowki...ja nie widzialam klipu ale czekam na dalsze relacje..wuja bylo malo??serio..buuu frea |
| 5969 | ...Gulash, nie przejmuj się. Nie tylko Twój program telewizyjny zawiódł dzisiejszego dnia. ;) Kaśka |
| 5968 | co myslo bylo o 12:00 i to czytalam w wyborczej!!! freak |
| 5967 | ale syf... w programie tv z dodatku do wyborczej bylo napisane ze Za kulisami - Myslovitz bedzie o 17:30 a tu patrze i jest ..Jenifer Lopez ;/ a Myslo juz pewnie bylo wczesniej, nie ? GulasH |
| 5966 | hieh na koncercie T.LOVE panu Munkowi odpial sie rozporek i bylo wiadac jego urocze biale bokserki w zielone paseczki hieh;) PEGGY_BROWN:)))))))) |
| 5965 | Na szczęście mamy sporo czasu i na pewno znajdziemy dla Igloo coś wspaniałego i wyjątkowego:))))))))) BEZ OBAW:)))))))))) Prezes |
| 5964 | Tak jest, ale dla Igloo trzeba będzie wymyślać atrakcje całkiem nowe i całkiem innego typu :)))))))) PRZECIEŻ GO NIE UWUIMY!!!!!! :))))))))))) II Zastępca |
| 5963 | Cieszy mnie to postanowienie, bo od pomyślnego zakończenia akcji MYSIA, z niepokojem zauważyłam, ze w moim życiu zapoanowała pustka;)))))))))))))) TERAZ MAMY NOWY CEL!!!!!!!!:))))))))))))))) Prezes |
| 5962 | Uważam, że należy postawić jasno określony cel przed FC - oswojenie Igloo. Powinno to być o tyle łatwiejsze, że tworzy on parę z Wujem :))))))))))) II Zastępca |
| 5961 | Na pewno - czy uważasz, ze Parówka dałaby sobie zrobić zdjecie z gorszego profilu???:)))))) No muszę przyznać, że mnie Igloo rówineż bardzo ujęło za serce i w tej sytuacji trzeba się bedzie zastanowić nad dalszym rozkładem naszych uczuć w zespole:))))))))))))))) Prezes |
| 5960 | Ja się Maleństwa nie czepiam, tylko uważam, że w ujęciu Wielka Głowa wyglądał mniej korzystnie niż w pozostałych ujęciach :))))))) Podczas kiedy Igloo wyglądało super w każdej sytuacji :))))))))) Nie rozumiem, dlaczego Parówka przez cały klip jest pokazywana z jednej strony. Czy to jego korzystniejszy profil???? :)))))) II Zastępca |
| 5959 | Ja bym się wyjątkowo tym razem Maeleństwa nawet nie czepiała:)))))))) Z głową było nieźle, choć widziałam, że jakaś stylistka się próbowała czepnąć:)))))) Igloo rule!!!!!!!!!!!:))))))))))))) Gwiazda medialna zaraz obok Parówki:))))) Prezes |
| 5958 | Maleństwo powiedziało "to będzie ładnie wyglądało" i rzeczywiście wygląda!!!! :))))))))) Gratuluję w końcu fajnego klipu :))))))))) Jeśli chodzi o szczegóły, to Parówka zawodowa, Igloo fantastyczne, Maleństwa było trochę za dużo w ujęciach typu "Wielka Głowa", ale w pozostałych okej, Wuja jak zwykle było najmniej, a szkoda, bo po goleniu prezentował się schludnie ;)))))), a KLuseczka mimo bycia Kluseczką dała się zjeść :)))))) PODOBA MI SIĘ :)))))))) II Zastępca |
| 5957 | Skesapil naszczęście nie wylewa sie z ekranu, klip uważam BARDZO BARDZO UDANY!!! Również piosenka brzmi lepiej niz wersja oryginalna, zresztą klip jest tak miły dla oka, że ucho się chwilami wyłącza i ine słyszy tgo, czego nie powinno:))))))))))) Prezes |
| 5956 | Po omówieniu podstawowych problemów natury moralnej i etycznej, Zarząd udaje się podziwiać seksapil i nowe światło w nowym klipie ;)))))))))))))))) POWRÓCIMY :)))))))))))) II Zastępca |
| 5955 | Ta częśc rodziny, która mogła cos wiedzieć, niestety również nic nie wiedziała:))))))))))) Prezes |
| 5954 | jak bażanty co nigdy parami nie chodzą / |
| 5953 | ...Nic a nic. Czekam na list. ;) Kaśka |
| 5952 | Pozostajemy wbite w podłoże :))))))))))) Zarząd FC DSZNPIRPP(ANZJ) |
| 5951 | Kasia list juz napisany..ja to mam tempo...i nadal chce wiedziec co z Jelenia??Poza tym czy ktos moze mi udzielic info. na temat tego koncertu czy on est platny czy nie...prosze o kontakt..!!!to szkoda kasia..nic nie da sie zdzialac?? freak |
| 5950 | Nie orientuję się za dobrze, jak wyglądała sytuacja z chłopcem, ponieważ znajdowałam się akurat po przeciwnej stronie wycieczki :))))))) Dziwię się jednak, Prezesie, że nie odesłałaś go do bardziej obeznanej w terenie części rodziny, gdyż przecież takowa była obecna!!! II Zastępca |
| 5949 | Ależ nie ma za co:) Ja również chciałam wszytskim obecnym wczoraj jescze raz podziękować za miłe towarzystwo, a także przeprosić Chłopca, ktorego w rozbawieniu wprowadziłyśmy w błąd w kwestii kierunku, w jakim mogła znajdować się jakaś bardziej rozwinięta (pod względem transportu) cywilizacja:)))))) NAPRAWDE NIE CHCIAŁYŚMY!!!!!!!!!:)))))))) Prezes |
| 5948 | Pragnę także raz jeszcze serdecznie podziękować Prezesowi i Rodzinie Prezesa za wszystkie dobre uczynki ;))))))) II Zastępca |
| 5947 | Przesłałabym uściski dla Pani Redaktor, jednak boję się, że moje ramiona nie dadzą rady jej uściskać... ;)))))))) Chciałabym jeszcze pozdrowić serdecznie RODZINĘ (to przede wszystkim), a także Pana Szafę i wszystkich tych, którzy nas wczoraj znienawidzili :))))))))) II Zastępca |
| 5946 | James, radiogłowi i żuk z rewolwerem jadą there... (przepraszam za wykorzystanie tu słów które widziałam dziś w innym miejscu...to silniejsze ode mnie) :) neo |
| 5945 | ...Ufam, że dzieło na kopercie zostało docenione. Koniecznie muszę dodać, że było tworzone w niezwykle ekstremalnych warunkach. :) Jelenia- no, sorry. :/ Kaśka |
| 5944 | fajno;) Kef |
| 5943 | jeeeee wiosnaaaaaaaa i T.LOVE dzisiaj u mnie gra lalalalla;) PEGGY_BROWN:)))))))) |
| 5942 | My o butelkach nigdy nie zapomnimy - NIE DAJ SIĘ NABRAĆ to nasza dewiza:))))))))))))))) Prezes |
| 5941 | Pozdrowienia dla Michala, z laborek na ktorch(szczesciarzu) cie nie ma :) A co do Rojka to jak dla na sza bardzo piszczy ale ogólnie to OK Najrod i Kudlaty |
| 5940 | dobrze drogi prezesie bo juz myslalam ze zapomnialyscie o akcji butelek z benzyna... kasia list jest a co z jelenia> freak |
| 5939 | ...ale fajnie mieszkac pod szkoła której patronuje wojsko...właśnie dziś podstawówka obchodziła 10 lecie nadania imienia Stanisława Generała Maczka...i była kompania honorowa...strzelali...a potem dzieci rzuciły sie na łuski!...buhaha śmieszny widok... ...ja sie musze szykować za 40 minut na fizykoterapie jade trzymajcie sie... ...pozdrowienia dla zarządu!... Hania |
| 5938 | Genralnie jak zdrowie, Dziewczęta????:)))))))))) Prezes |
| 5937 | Najżywsze, najserdeczniejsze, najczulsze, choć z daleka, pozdrowienia przesyłam również dla Pani Redaktor!!!!!:))))))))))) Butelki już się napełniają benzyną!!! Prezes |
| 5936 | Witamy! Już po wszystkim:) Niniejszym chciałabym podziękowac Panu Wujowi, za to, że stanął na wysokości zadania i : a)umożliwił przeprowadzenie akcji HOT-DOG b)po przeprowadzeniu akcji MYSIA nie padł trupem i nie musiałyśmy go zbierać z podłogi kawiarenki (co mogłoby stanowić pewien problem dla Zarządu - nawet mimo wzmocnionego składu:))))) RODZINA PRZEDE WSZYSTKIM!!!!:))))))))) Prezes |
| 5935 | dziwny w ustach mam smak. ( ) |
| 5934 | oj to ja tez zdrowka zycze megaw..nie mam do inkogo maila..i nie moge ci nic wyslac...bu... kaska listu nadal nie ma ale sobie dzis fajne spodnie kupilam:) czy ktos jedzie do jeleniej...ponawiam pytanie.. freak |
| 5933 | a ja nie wiem czy jeszcze w terminie ale też dołączam się do wszystkich życonek for magaw:] spaj:) |
| 5932 | ...prosze bardzo...ciesze sie że Ci sie podobała... pozdrawiam... Hania |
| 5931 | Dzieki wszystkim za kartki i zyczonka z okazji urodzin!!!!Jesteście kochani:)))) magaw |
| 5930 | ...Stoooooo Laaaaaaaat Stoooooo laaaaaaaaat...skałdam serdeczne życzenia myslosiostrze Magaw z okazji urodzin...zdrowia, szczęścia, pomyslności, samych radosnych dni i aby zawsze była uśmiechnieta... Hania |
| 5929 | Hej Ludki! Jestem chora, wiec siedze i czytam sobie ksiege..... i tak: koncert PLacebo nie jest w rzadnym klubie, tylko na torwarze ;)(gosh.... ja juz nei moge sie doczekac a do wrzesnia jeszcze tyle czasu.....) a jesli chodzi o teledysk myslo i kaminskiego to bardzo profesjonalne zdjecia, ale w sumie to nic takiego poza tym, widzialam go tylko czesciowo bo dwaj stojacy przede mna ochroniarze mi zaslaniali!!!!! a z tego co wlasnie widzialam to w sumie jest ok. ale sami przekonacie sie w sobote ;) a teraz wracam spowrotem do ksiozek, bo juz za dwa tzgodnie te wstretne egzaminy!!!!! papapapapapapapa pozdrowionka dla wszystkich mysloludkow!!!!! z pozdrowieniami....... pinka |
| 5928 | 12 w sobotę wszyscy oglądamy:))))))) Wtedy się okaże, co toza NOWE ŚWIATŁO:))))))))))))))))) Prezes |
| 5927 | ...jak mnie tu dawno nie było... ale nic sie nie zmieniło...pozdrawiam... Hania |
| 5926 | jajeczko freaku. 1:0 dka mnie;P spaj:) |
| 5925 | co???? freak |
| 5924 | a co to jest 'nowe swiatlo'?@!? ELFIK |
| 5923 | No ja też czekam na to nowe swiatło:)))))))) Szcególnie ze względu na to , ze "zawsze sprzedaje się seksapil (...) każdy z chłopaków jest atrakcyjny, ubiera się modnie, można go pokazać bez kompleksów". MAM NADZIEJĘ, ZE TERAZ WSZYSCY BĘDĄ SIEDZIEĆ PRZYLEPIENI DO EKRANÓW:)))))))) Prezes |
| 5922 | Bierz Parówkę, z bólem serca Ci ją oddaję:))))))))) akapit A skoro roznegliżowana, to ja Cie nie mogłam widziec, bo zawsze odwracam głowę na widok nieprzywoitych scen:)))))))))) Prezes |
| 5921 | .zielony.zielnik.z zasuszoną.nadzieją. pstryk |