Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

6120
___
".-."
<->
"
.

6119
Kulki to lecą do Bydgoszczy w końcu:))))
akapit
Nie, żaby Moniki nie:)
akapit
2+2=5:)))))
Prezes

6118
Kaś! Zapomniałam w emalji napisać, że klip za sprawą pewnoego cudu widziałam. O.B.Ł.Ę.D.N.Y. Pieknę ujęcia, niezwykłe światła, migoczące i odbijające się w wodzie, obraz raz zwolniony, raz przyśpiszony, no i te wyskoki chłopców! Mowę mi odebrało - taki cudny!
Pozdrawiam Cię ciepło. I Neo milczącą, i Magaw, i Sapaja, który też ostatnio ucichł.
Bea

6117
czyli lecea sobie w kulki..i hope..
FREAK

6116
chociaz na http://www.placeboworld.co.uk/site/tour.html
nie ma polski ( a byla na 6.09)
wiec moze bedzie 3 miesiace wczesniej [;
GulasH

6115
w mtv select tak mowili ale to chyba mzonki ;/
GulasH

6114
.anioł porwał mnie do nieba.
pstryk

6113
........
.......

6112
........
.......

6111
kiedy leżę na ziemi to sięgam nieba
( )

6110
Nie będę przeszkadzał Zarządowi gdyż tylko do jutra czekam na sprawozdanie.Proszę tylko żeby nie odpowiadać na prowokacje i nie mieszać się w decyzje prezydenta miasta wybranego w wyborach bezpośrednich przez mieszkańców.A że się nie zna na sztuce to pewnie nie jego wina.Tylko tych co wybierali.Rada Nadzorcza wybiera Zarząd i każdy ma to na co zasługuje.Nawet premiera.Pozdrawiam,
Prezes Rady Nadzorczej

6109
Czy bocian zjadłby żabę Monikę, jakby ją spotkał??? :)))))))))
II Zastępca

6108
A bociany latają nisko bo szuają STARSNYCH ZAB:)))))))) Tych od PEWNEJ PANI NA MARRSAŁKOWSKIEJ KTÓRA KUPOWAŁA SYNKĘ Z GROSKIEM:)))))))))
Prezes

6107
Bardzo, bardzo lubimy:))) Sczególnie, że to lubienie jets wyrazem lokalnego patriotyzmu, gdyż zjawiska atmpsferyczne okazują się wpsólne dla naszego przepięknego regionu - Kuj-Pomu:)
Prezes

6106
Nisko przelatujące bociany okazały się być zwiastunem burzy z obfitym opadem gradu i ładnymi błyskawicami :))))) Lubicie burzę??? :))))))
II Zastępca

6105
BARDZO JESTEM NERWOWA...CO Z TYM KONCERTEM!!!
FREAK

6104
Freak, Ty sie nie denerwuj, Zarząd może wsyztsko, zajmiemy się kim trzeba;)))))))))
akapit
Kartofelki są pyszne, najlepiej smakują z gulaszem:)))))
Prezes

6103
ze co jakim cudem...mial byc na 100% wrzesien..skad masz te info...????????????????????????????????????????????????????????????????????????
freak

6102
Placki beda grali w Polsce chyba 6 czerwca a nie wrzesnia, yeah [;
GulasH

6101
i ponownie pojawil sie syndrom posla ziobro...jak ja nie cierpie takich wpisow!!! tak tak wszyscy widza ze jestes w kg!!!
nie musisz sie powtarzac...
sigur ros..miodzio!!!
ja chce zmiany prezydentamiasta lodzi..wlasnie bylam na konferecji...z nim..pojeb!!!!!!!
freak

6100
pozdrawiam - 6047
.

6099
pozdrawiam - 6047
.

6098
pozdrawiam - 6047
.

6097
pozdrawiam - 6047
.

6096
pozdrawiam - 6047
.

6095
pozdrawiam - 6047
.

6094
pozdrawiam - 6047
.

6093
pozdrawiam - 6047
.

6092
pozdrawiam - 6047
.

6091
pozdrawiam - 6047
.

6090
pozdrawiam - 6047
.

6089
pozdrawiam - 6047
.

6088
pozdrawiam - 6047
.

6087
pozdrawiam - 6047
.

6086
pozdrawiam - 6047
.

6085
pozdrawiam - 6047
.

6084
pozdrawiam - 6047
.

6083
pozdrawiam - 6047
.

6082
pozdrawiam - 6047
.

6081
pozdrawiam - 6047
.

6080
pozdrawiam - 6047
.

6079
pozdrawiam - 6047
.

6078
pozdrawiam - 6047
.

6077
pozdrawiam - 6047
.

6076
pozdrawiam - 6047
.

6075
pozdrawiam - 6047
.

6074
pozdrawiam - 6047
.

6073
pozdrawiam - 6047
.

6072
pozdrawiam - 6047
.

6071
pozdrawiam - 6047
.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!