| 6120 | ___ ".-." <-> " . |
| 6119 | Kulki to lecą do Bydgoszczy w końcu:)))) akapit Nie, żaby Moniki nie:) akapit 2+2=5:))))) Prezes |
| 6118 | Kaś! Zapomniałam w emalji napisać, że klip za sprawą pewnoego cudu widziałam. O.B.Ł.Ę.D.N.Y. Pieknę ujęcia, niezwykłe światła, migoczące i odbijające się w wodzie, obraz raz zwolniony, raz przyśpiszony, no i te wyskoki chłopców! Mowę mi odebrało - taki cudny! Pozdrawiam Cię ciepło. I Neo milczącą, i Magaw, i Sapaja, który też ostatnio ucichł. Bea |
| 6117 | czyli lecea sobie w kulki..i hope.. FREAK |
| 6116 | chociaz na http://www.placeboworld.co.uk/site/tour.html nie ma polski ( a byla na 6.09) wiec moze bedzie 3 miesiace wczesniej [; GulasH |
| 6115 | w mtv select tak mowili ale to chyba mzonki ;/ GulasH |
| 6114 | .anioł porwał mnie do nieba. pstryk |
| 6113 | ........ ....... |
| 6112 | ........ ....... |
| 6111 | kiedy leżę na ziemi to sięgam nieba ( ) |
| 6110 | Nie będę przeszkadzał Zarządowi gdyż tylko do jutra czekam na sprawozdanie.Proszę tylko żeby nie odpowiadać na prowokacje i nie mieszać się w decyzje prezydenta miasta wybranego w wyborach bezpośrednich przez mieszkańców.A że się nie zna na sztuce to pewnie nie jego wina.Tylko tych co wybierali.Rada Nadzorcza wybiera Zarząd i każdy ma to na co zasługuje.Nawet premiera.Pozdrawiam, Prezes Rady Nadzorczej |
| 6109 | Czy bocian zjadłby żabę Monikę, jakby ją spotkał??? :))))))))) II Zastępca |
| 6108 | A bociany latają nisko bo szuają STARSNYCH ZAB:)))))))) Tych od PEWNEJ PANI NA MARRSAŁKOWSKIEJ KTÓRA KUPOWAŁA SYNKĘ Z GROSKIEM:))))))))) Prezes |
| 6107 | Bardzo, bardzo lubimy:))) Sczególnie, że to lubienie jets wyrazem lokalnego patriotyzmu, gdyż zjawiska atmpsferyczne okazują się wpsólne dla naszego przepięknego regionu - Kuj-Pomu:) Prezes |
| 6106 | Nisko przelatujące bociany okazały się być zwiastunem burzy z obfitym opadem gradu i ładnymi błyskawicami :))))) Lubicie burzę??? :)))))) II Zastępca |
| 6105 | BARDZO JESTEM NERWOWA...CO Z TYM KONCERTEM!!! FREAK |
| 6104 | Freak, Ty sie nie denerwuj, Zarząd może wsyztsko, zajmiemy się kim trzeba;))))))))) akapit Kartofelki są pyszne, najlepiej smakują z gulaszem:))))) Prezes |
| 6103 | ze co jakim cudem...mial byc na 100% wrzesien..skad masz te info...???????????????????????????????????????????????????????????????????????? freak |
| 6102 | Placki beda grali w Polsce chyba 6 czerwca a nie wrzesnia, yeah [; GulasH |
| 6101 | i ponownie pojawil sie syndrom posla ziobro...jak ja nie cierpie takich wpisow!!! tak tak wszyscy widza ze jestes w kg!!! nie musisz sie powtarzac... sigur ros..miodzio!!! ja chce zmiany prezydentamiasta lodzi..wlasnie bylam na konferecji...z nim..pojeb!!!!!!! freak |
| 6100 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6099 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6098 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6097 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6096 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6095 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6094 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6093 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6092 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6091 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6090 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6089 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6088 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6087 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6086 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6085 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6084 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6083 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6082 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6081 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6080 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6079 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6078 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6077 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6076 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6075 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6074 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6073 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6072 | pozdrawiam - 6047 . |
| 6071 | pozdrawiam - 6047 . |