| 6170 | ja mam nadzieje ze twoja tez... ksiega do roboty...hmmm no nic..wysylam kasik...tylko jak wroce z jeleniej...bo moze tam uda mi sie zrobic ciekaWSZE...jak nie...to wysle to co mam...acha i tobie wyslalam ze 100:) freak |
| 6169 | ciekawe czy na okładce zobacze którąś z waszych sympatycznych mordek:] pozdrawiam! spaj:) |
| 6168 | Bea wysylasz...ja chce wiedziec kto na to sie pisze freak |
| 6167 | Akcja zdjęciowa do płyty "The Best Of" trwa tylko do 6 maja, dlatego reagować należy niezwłocznie. Ślijcie, ślijcie. Będzie czym się chwalić wnukom! Bea |
| 6166 | 'chwała najsampierw tobie trawo przychylna każdemu; kraino na dół od Edenu, gloria, gloria...' pstryk |
| 6165 | lalallalallaaa kocham swiat lalalallallalalaaa pieggi |
| 6164 | choc wezy nie lubie to tamten jest swietny:) ktosik znow |
| 6163 | hej dziewczyno nie mow nic chodz na wino:-)))) ktosiek |
| 6162 | ...potrzebne zakręcone i zwariowane fotki...Kasik aparat biore do szkoły i wam cos porobie...może akurat wygracie :P... Hania |
| 6161 | jak sie nie nudzi to powinni go gdzies zamnknac... kasik nie mam pojecia co z tymi fotami...byc na okladce...to chyba nie dla mnie,nawet jesli ma byc milimertowej wilekosci...a reszta...bo jesli zrobimy akcje ksiega wysyla...to i ja wysle...Przemek pozdrawial nas na Korovie wiec moze i my...cos musimy zrobic...:) freak |
| 6160 | 'Jak ty, tak ja, nie pozwól mi Oddalić się, zapomnieć ' ( ) |
| 6159 | KONKURS!! KONKURS!! KONKURS!! [30 kwietnia 2003] Chcesz być "The Best"? Chcesz być na okładce?? Nic prostszego!! Zespół Myslovitz czeka teraz na Twoje najbardziej zakręcone, zwariowane zdjęcie. Prześlij je na adres [email protected], a jeśli będziesz miał/miała szczęście i fotka sie spodoba, to razem z innymi trafi na okładkę najnowszej płyty "The Best Of"!! Premiera albumu już w czerwcu, tak więc termin nadsyłania zdjęć ograniczony - czyt. jak najszybciej! :) michal |
| 6158 | 'zabiłam marzenia . . . . . . . . moje marzenia' * może za rok.prawda ... ? ( ) |
| 6157 | a moze jednak nie elfiik |
| 6156 | Koniecznie musi. KO :))))))))))) II Zastępca |
| 6155 | czy ksiega musi byc zasmiecana? elfik |
| 6154 | ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,........................................???????????????????????????????????????? 26121983 |
| 6153 | Czy tego już tu kiedyś nie było?? ;))))))))) II Zastępca |
| 6152 | ____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$______________ _________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___________ _______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_________ ______$$$$$$$$$$_________$$$$$$$$$$$$_______ ______$$$$$$$$$______________$$$$$$$$$______ _____$$$$$$$$$________________$$$$$$$$______ ____$$$$$$$$$$$_______________$$$$$$$$$_____ ___$$$$$$$$$$$$_______________$$$$$$$$______ ___$$$$$$$$$$$_______________$$$$$$$$$______ ____$$$$$$$_$_______________$$$$$$$$$_______ ___$$$$$$$$$_______________$$$$$$$$$________ ___$$$$$$$$_______________$$$$$$$$$_________ ___$$$$$$$_______________$$$$$$$$$__________ ____$$$$_______________$$$$$$$$$$___________ _____$_______________$$$$$$$$$$_____________ ____$______________$$$$$$$$$$_______________ ____$____________$$$$$$$$$$_________________ ___$___________$$$$$$$$$$___________________ __$_$________$$$$$$$$$$_____________________ ___________$$$$$$$$$$_______________________ _________$$$$$$$$$$_________________________ ________$$$$$$$$$___________________________ _______$$$$$$$$$____________________________ ______$$$$$$$$$_____________________________ ______$$$$$$$$______________________________ ______$$$$$$$$______________________________ ______$$$$$$$$______________________________ ______$$$$$$$$$_____________________________ _______$$$$$$$$$____________________________ ________$$$$$$$$$___________________________ _________$$$$$$$$$$_________________________ ___________$$$$$$$$$$_______________________ _____________$$$$$$$$$$_____________________ _______________$$$$$$$$$$___________________ _________________$$$$$$$$$$_________________ ___________________$$$$$$$$$$_______________ _____________________$$$$$$$$$$_____________ _______________________$$$$$$$$$$___________ _________________________$$$$$$$$$$_________ ___________________________$$$$$$$$$________ ____________________________$$$$$$$$$_______ _____________________________$$$ a to Wam się podoba? |
| 6151 |
| 6150 | A skąd wiesz, że się nudzi??? :))))) Może to właśnie ulubione zajęcie tej osoby i wcale się przy nim nie nudzi :)))))) akapity Z niepokojem zauwAżyłam dziś malejący współczynnik optymizmu u Prezesa. CO SIĘ STAŁO???? II Zastępca |
| 6149 | i ktos sie nudzi...tojuz w piatek... FREAK |
| 6148 | To dobrze, bo lubiłam żabę Monikę, choć zawsze Kulfon był fajniejszy :))))))))) II Zastępca |
| 6147 | moje oczy pachną krwią / |
| 6146 | najs dej very very najs . . . |
| 6145 | ___ ".-." <-> " . |
| 6144 | ___ ".-." <-> " . |
| 6143 | ___ ".-." <-> " . |
| 6142 | ___ ".-." <-> " . |
| 6141 | ___ ".-." <-> " . |
| 6140 | ___ ".-." <-> " . |
| 6139 | ___ ".-." <-> " . |
| 6138 | ___ ".-." <-> " . |
| 6137 | ___ ".-." <-> " . |
| 6136 | ___ ".-." <-> " . |
| 6135 | ___ ".-." <-> " . |
| 6134 | ___ ".-." <-> " . |
| 6133 | ___ ".-." <-> " . |
| 6132 | ___ ".-." <-> " . |
| 6131 | ___ ".-." <-> " . |
| 6130 | ___ ".-." <-> " . |
| 6129 | ___ ".-." <-> " . |
| 6128 | ___ ".-." <-> " . |
| 6127 | ___ ".-." <-> " . |
| 6126 | ___ ".-." <-> " . |
| 6125 | ___ ".-." <-> " . |
| 6124 | ___ ".-." <-> " . |
| 6123 | ___ ".-." <-> " . |
| 6122 | ___ ".-." <-> " . |
| 6121 | ___ ".-." <-> " . |