| 7311 | nuuuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaaaaaaa....... coj |
| 7310 | Why don't you just...............Fuck Off. Dziewczyna napisała co myśli i spotkała się z głupotą innych. Wyszło szydło z worka. Fuckin' Myslovitz Anioł Stróż |
| 7309 | chcialam jeszcze tylko dodac... morgano przestam zachowywac sie jak osoba 10 razy bardziej inteligentna, obyta itd. której my nie dorastamy do pięt... na pewno do takich osób nie należysz bo tylko osoba o wyjątkowo wąskich horyzontach myslowych mogła sobie ubzdurac ze studiowanie dziennikarstwa daje przyzwolenie na obrazanie innych ludzi...... mozesz ksztautowac gusta innych ale nie im je narzucac... narvana R |
| 7308 | No to nie dość, że jestem zraniona, to jeszcze mam problem ;)))) A na problemy Misie najlepsze. Co innego gdyby był kłopot, bo na kłopoty to tylko Bednarski :))))))))))))) Zastępco, to Ty wskakuj w nową spódnicę, ja wskoczę w nowe obuwie, Prezes niech wskoczy w cokolwiek i lecimy do Misiów (na skrzydłach miłości, naturalnie ;)))) pozwierzać się z problemów :)))))) akapity Ciekawe, czy Prezes jest już uczepiony tak na stałe :)))))))))))) II Zastępca |
| 7307 | Alex witamy:) freak_lodz |
| 7306 | Dawno mnie tu nie było.Oj,dawno... Widzę,że wiele ciekawych dyskusji mnie ominęło,a szkoda.Jeśli chodzi o tą całą "zabawę" z Morganą,to dajmy sobie spokój.Dziwne jest to,że przychodzi tu jakaś dziewuszka i od razu wszystkich poprawia,itp.Kochana!Sama zrobiłaś w tym pamiętnym wpisie kilka błędów!Najpierw spójrz na siebie,a później oceniaj innych! Jeśli chodzi o Myslovitz...Każdy ma swoje zdanie,ale przyrko mi jest czytać takie okropne rzeczy.Ciekawa jestem czy chociaż odrobinkę znasz tych ludzi?Płakać mi się chce,gdy czytam,że Lala powinien wrócić do kopalni.W tym momencie jesteś żałosna i totalnie mnie irytujesz. Nie chce mi się więcej pisać,bo nie zamierzam polemizowac z kimś,kto w ten sposób wyraża własną opinię.Szkoda,że na studiach nie nauczono Cię,że własne zdanie można wyrażać,jeśli nie krzywidzi się przy tym innych osób.Takie podstawowe prawo.Ucz się dalej,bo jeszcze o wielu rzeczach nie wiesz.Nie przechwalaj się studiami,bo brakuje Ci najważniejszej rzeczy-dobrego wychowania. Pozdrawiam serdecznie, alex |
| 7305 | Do wszystkich osób "dyskutująćych" z niejaką Morganą - fajnie jest kopać się z koniem? ;) Dajcie sobie spokój, z głupotą się nie wygra Pozdrawiam, thom |
| 7304 | szkoda, że tylko ze stronki mozna sciagnac 3 teledyski... inne nie idą... da sie cos z tym zrobic ? bo sciagałam inne ale leci tylko głos a teledysku nie ma... jeśli mozna cos zrobic prosze o odpisanie na maila :D feno feno.blog.pl |
| 7303 | DO MISIÓW, DO MISIÓW - mam nowa spódnice i chce sie komuś pochwalić:)))) a któz to doceni, jęsli nie ci stuprocentowi mężczyźni?:))) akapity No i zranię Cie, moja kochana. Morgana powiedziała, że więcej się nie zjawi:)))) Przykro mi:))) Nie, nie jest mi przykro, to ty masz problem, nie ja:)))))))) Zastępca |
| 7302 | Tak jak wczoraj, dokładine;)))))) akapit DO MISIÓW DO MISÓW DO MISIÓW - to jedyny sposób jaki znam, zeby troszkę odreagować;)))))) Prezes w trakcie |
| 7301 | Ludzie jak wy sie klocicie .... ;))) Get In The Ring - W.A.R. Pozdrowka z Kraka! Tom www.blizzard.z.pl |
| 7300 | Misie moje najukochańsze!!!! Zadzwonił dziś pan z TP i powiedział, że mam się przestać ukrywać, bo już jest wszystko naprawione. Przychodzę więc i co widzę??? Że zrobiliście sobie beze mnie świetną imprezę!!!! Czy to dziewczę urocze przychodzi tu codziennie czy już definitywnie poszło i się spóźniłam?? Jeśli tak, to pogrążę się w otchłani rozpaczy ;))))) akapity Zarządzie, chcę do Misiów, chcę, chcę, chcę :)))))) W so. II Zastępca |
| 7299 | Prezesie, możemy sie kontaktowac "telepatycznie, telefonicznie":)))) Tak jak wczoraj:)))) Zastępca |
| 7298 | Ale się porobiło (bis:)!!! Tym razem nie musiałam wyjeżdzać,wystarczyło pójść spać a tu całe kilometry wpisów:))))) akapit Myślę, ze czas już zakończyć dyskusję, bo odnoszę wrażenie, że jest lekko jałowa. Poza tym wytykanie sobie wzajemnie błędów ort i gram jest dość szczególnym sposobem argumentacji:)))))) No i de gustibus non est disputandum, jak mówi ludowe przysłowie, więc zajmijmy się ciekawszymi rzeczami. akapit Zastępca II z tego co słyszałam, ukrywa si.ę przed nami w stałym miejscu zamieszkania:))))) akapit Opuszczam dziś swój lokal i udaję się w kierunku Posen. Proszę o wsparcie duchowe i łacznosć telepatyczną, tym bardziej, ze dziś wieczorem czeka mnie łzawe rozstanie;)))))) Czepnę się i nie puszczę - taka jets moja koncepcja;)))))))))) akapit Ściskam konwulsyjnie!!! Prezes ciągle jeszcze w trakcie |
| 7297 | morganO (mam nadzieje ze napisalam to zgodnie z wszelkimi zasadami gramatycznymi)co to są rzeczy robione "z pozytkiem dla wszystkich"??? jeżdzisz do czarnobyla i pmagasz tamtejszym ludziom? dziergasz sweterki na drutach i rozdajesz je zimą bezdomnym? prosze oświeć mnie bo jest niewiele (moim zdaniem)rzeczy które niosą pozytek WSZYSTIM..... moze po prostu piszesz swoje superobiektywne recenzje??? zastanawiam jak one wyglądają.... czy jezeli płyta ci sie nie spodoba to równiez piszesz (tak jak nam tutaj) "żal mi wszystkich którzy lubią ten zespół"????? mi zal przede wszystkim ciebie bo jak na młody wiek jestes wyjątkowo zgorzkniała Rozalinka |
| 7296 | ;-) PEGGY |
| 7295 | uciekam tam Maja |
| 7294 | gdzie mogę Kochać Kogo zechcę jak mocno chcę Maja |
| 7293 | Ach - zapomniałabym... Wydaje mi się, że człowiek kulturalny (a za takiego się uważasz, Morgano) nie zwraca innym uwagi, że robią błędy. Nawet, jeśli rzeczywiście je robią. Nikt bowiem nie jest doskonały... Swoich przyjaciół też ciągle poprawiasz? Współczuję im bardzo! No, chyba że są nieomylni, ale - z całym szacunkiem - jakoś w to wątpię. Ala Ciura |
| 7292 | Ala brawo! freak_lodz |
| 7291 | A ja to się chyba powinnam pociąć, co Morgano? Bo jestem panią magister polonistyki i dostałam ten tytuł właśnie za pracę o Myslo. I to nie od byle kogo, bo od profesora Miodka (mówi Ci coś to nazwisko???), a teraz jestem na studiach doktoranckich i jakoś nie czuję, żebym zmarnowała sobie życie. Pozdrawiam wszystkich! Ala Ciura |
| 7290 | Naprawdę słodko się zrobiło.. A może by tak zaprosić p. Morgane na forum? Skoro już marnuje swój jakże cenny czas, to może niech to robi w bardziej odpowiednim miejscu? Chcesz Morgano nawrócić wszystkich słuchaczy ? stawiasz sobie szlachetny cel Nie możesz jednak oczekiwać, że wszyscy będą słuchali tego co Pani Redaktor... niewykonalne Nie lubię ludzi, którzy za wszelką cenę starają się wpoić komuś swoje racje.. :\ Jest mi tym bardziej przykro, że po Twojej pierwszej wypowiedzi oczekiwałam czegoś więcej.. co nie znaczy że z naszej strony nie pojawiły się równie płaskie odpowiedzi... mimo wszystko chyba nie każdy potrafi przyjąć krytykę w odpowiedni sposób Myslovitz to jeden z wielu zespołów, które słuchamy.. resztę stanowią te, które (jak widać) szanujesz i podziwiasz Nie znasz nas i nie wiesz w jakich kręgach muzycznych się obracamy.. Dlatego krzywdzące jest sugerowanie, ze Janis Joplin, The Doors, Black Sabath, Pink Floyd, Led Zeppelin itp. to dla nas tylko puste, nic nie znaczące nazwy Z czasem gusta muzyczne się zmieniają.. Ty stwierdziłaś, że Myslovitz to dla Ciebie zbyt niski poziom.. Słusznie, czy też nie.. to chyba nieistotne Chciałabym Cię tylko prosić, żebyś mimo wszystko zachowała pewien umiar i nie narzucała się tak ze swoim zdaniem ... Masz pewne ( nie wiem jak duże) obeznanie z rynkiem muzycznym, potrafisz dość jasno przedstawić swoje stanowisko i popierasz je pewnymi argumentami... kariera stoi przed Tobą otworem... powodzenia Jednak pamiętaj, że bez względu na to czego słuchamy.. i jak bardzo idealne nam się to wydaje.. powinniśmy mieć szacunek dla ludzi o odmiennych gustach.. Nie jesteśmy tacy sami.. (to chyba dobrze)...i to właśnie dzięki tak odmiennym zdaniom możemy sobie podyskutować.. w CYWILIZOWANY sposób.. nie oczerniając się nawzajem.. I mam nadzieję, że dalsza rozmowa (o ile będzie miała miejsce) odbędzie się właśni justyna |
| 7289 | Nie zabijaj.Pozwól oddychać,pozwól żyć. Maja |
| 7288 | watpie...aby o tym widziala freak_lodz |
| 7287 | a i jeszcze jedno: skoro jestesmy tacy beznadziejni to spieprzaj z tad nieobiektywna/nietolerancyjna/glupiutka przyszla dziennikarko. i zostaw nas ludzi ulomnych! ja nie wlaze do ksiegi ich troje i nie wypisuje im jakiego do gowna sluchaja bo mimo ze sluchaja tego gowna to jest to ich osobista sprawa.wolny wybor. wiesz jak to sie nazywa? T-O-L-E-R-A-N-C-J-A . PEGGY BROWN |
| 7286 | Morgano,osmielam sie zauwazyc,ze we wpisie 7258 zrobilas dwa bledy. Powinno byc: nie wymieniam (kogo?czego?)pustych nazw (a jest: puste nazwy) oraz na bieżąco (jest: na bierzaco). Nie chce udzielac rad ani pouczac,ale moze tez powinnas sie zaprzyjaznic ze slownikiem skoro masz byc dziennikarka... coj |
| 7285 | morgano twoja beszczelnosc nie zna granic! z kad wiesz ze wymieniam puste nazwy? wyobraz sobie ze to sa moje ukochane zeposly i jestem 100%pewna ze gdybysmy sie spotkaly na zywo popisalabym sie duzo lepsza znajomoscia dobrych zespolow.juz samo to ze masz zaszczerzenia do Floydow swiadcza ze masz nie rowno pod deklem. koniec. z beznadziejnymi i nietolerancyjnymi ludzmi nie rozmawiam. PEGGY |
| 7284 | tv klamie! freak_lodz |
| 7283 | ...pani studyjna(podobno) nie potrafi dodac 2+2 i napisac 'chatka'...buuuuuuu... Hania |
| 7282 | ...Kasiu...pozyczyc mi płytke z teledyskami na jeden dzień?...prosze... Hania |
| 7281 | ...Wesoło mi! Stęskniłam się za takimi skrajnymi poglądami, które może wywołać kilkuminutowy program telewizyjny u osoby z głową zawieszoną gdzieś tam... tam, wysoko! Widzisz nas jeszcze? Pamiętajcie, że media kłamią. To dla tych, co studiują dziennikarstwo, a jeszcze nie posiadają takiej wiedzy. Jutro też tu przyjdziesz? Kupię dużo popkornu i zaproszę znajomych na darmowe kino humorystyczne. ;) Kaśka |
| 7280 | ja tez studiuje dziennikarstwo ale po to zeby cos pisac dobre recenzje a nie oceniac cos na czym sie nie znam freak_lodz |
| 7279 | Z chęcia powtórze, ale nie siedź tu dłużej, bo to się nudne robi faktycznie. CZy ten program wzbudził w tobie nienawiść do Myslo czy był kropla przepełniająca czarę??? Zastępca |
| 7278 | Leć, biały łabędziu...:)))) Zastępca Prezesa FC DSZNPIRPP(ANZJ) |
| 7277 | Możecie powtórzyć to wasze dociekliwe pytanie? Jakoś je pominęłam. A może to moje zapuchnięte od wpatrywania się w ekran oczka czegoś nie zauważyły? Morgana |
| 7276 | Męczysz mnie Zastępco. Tylko skąd ten nick ? Czyżby sekta obrońców zwierzatek pokrzywdzonych przez złe środowisko? Właśnie znikam. Może na MTVClassic nada coś dobrego. Morgana |
| 7275 | No to idź, jak Ci nudno:))) My się dobrze bawimy. akapity Nie odpowiedziałaś na moje i Prezesa pytanie. Powiedz, dociekliwe umysły chca znac prawdę:))) Zastępca |
| 7274 | pssst Maja |
| 7273 | czy już pisałam, ze mi was żal ? Powtarzacie się moi kochani i to się robi nudne ;-) Morgana |
| 7272 | A na siedzenie w kg masz czas???? Dziwne... No i oczywiście nie siedzisz przed ekranem... :))))))) Zastępca |
| 7271 | Nie mówi się w cudzysłowiu, tylko cudzysłowie - ósma klasa szkoły podstawowej. Morgana |
| 7270 | O la la...co tu się rozpętało. Przez ten 'niezwykle niwinny" wpis Morgany... A więc stuiujesz dziennikarstwo? ;> To ci niespodzianka:) Jak dla mnie - czytajac twoje wypociny w księdze - bardziej nadajesz sie na prawnika:) Czy ktos sie ze mną zgadza? Widze ze jestem tu bezlitośnie pomijana:( A...ja bede pamietac Myslo tez za jakies 10 lat, a moze i wiecej?:) Morgano - przepraszam za wyrazenie, ale mogłabyś sie już przymknąć z tą swoją cholerna ideologią? Napisalas to co mialas, ale nie kazdy chce to czytac. Po co wiec tu jeszcze przesiadujesz? Moglabys np. zaczac pisac ksiazke:P To jest przynajmniej bezpieczniejsze dla otoczenia:)))) Do p. Prezes - też kiedyś bralam udzial w mini playback show;) Przy okazji - pozdrowionka dla całego Wspanialego Zarzadu:-) No i reszty rzecz jasna;) DreamSeller |
| 7269 | Przykro mi Zastępco, ale nie mam czasu na wasze chaty. Wolę porozmawiać z ludzmi, z którymi łączy mnie coś naprawdę fajnego. A oczka mi się nie popsują. Nie mam czasu na siedzenie przed szklanym ekranem. Morgana |
| 7268 | Co to jest britpop wiem świetnie - mój brat tego słucha.Po drugie dziennikarstwo - specjalizacja - dziennikarstwo muzyczne. Komercja...hm.niestety zbyt dobrze znane dzisiaj słowo. Chcesz wiedzieć co to jest komercja ? Powiem Ci jednym słowem - Myslovitz. Cudzysłowów nie używa się przy pisaniu wyrazów, których znaczenie jest nam wszystkim znane - tego uczyli mnie na pierwszym roku na podstawach wiedzy o dziennikarstwie. A perfekcjonistką nie jestem i dzięki Bogu. Mahometowi, jak kto woli. Morgana |
| 7267 | Jezu, codź dziewczyno na czata b kg mi się wolno ładuje:)))) Zastępca |
| 7266 | Naprawdę mokrzy bylibyście po koncercie Oddziału Zamkniętego. To jest polska legenda. Tzrymają się od tylu lat...........bez komentarza Morgana |
| 7265 | No mi tez bardzo przykro:))))) Albo nie, to Ty masz problem nie ja:)))))) (żart dla bardzo wtajemniczonych:))))) akapity No to jest akurat literówka, to o co pytasz:))))) Zastępca |
| 7264 | Morgano... Pozwól, że zabiorę głos i dokonam sprostowania wpisu nr 7235. Otóż: 1. Prefekcjonistką to ty na pewno nie jesteś; 2. To, że masz stałe łącze to tylko i wyłącznie twój problem( bo ci się oczka popsują od patrzenia w ekran); 3. Dowiedz się najpierw, co to jest i czym charakteryzuje się britpop; 4. Nie chodź więcej na koncerty, bo staniesz się jeszcze większą(bo bardziej nieobiektywną już być nie możesz)zrzędą; 5. Poszukaj w słowniku znaczenia słowa komercja, a dopiero później go używaj; 6. Tytuły płyt racz pisać w cudzysłowiu( ...że też studenci robią takie błędy) Widzę, że wakacje nie wszystkim służą... :P ja |
| 7263 | Poczytaj sobie księgę gości to Ci się rozjaśni pamięć. A może jeszcze wtedy tu Cię nie było. Nie wiem.... A co to jest Lovers always come and lovers alays go ? Jeśli nie wiesz o co chodzi z Leszczyńskim to bardzo mi przykro........ Morgana |
| 7262 | Myslo dają mi radość i dzielą moje smutki... Jako fan alternatywnej muzy z GB autorytarnie stwierdzam, ze Myslo jak najbardziej daje rade. Bylem na ich dwoch koncertach(trzeci w planach)- po pierwszym kawałku bylem caly mokry i szczesliwy, ze i tu, w moim skormnym nadwislanskim kraju, mozna stworzyc tak przejmujaca muze. ps. pozdrawiam wszystkich dozgonnych fanow - do zobaczenia gdzies w Polsce :) Held |