Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

7361
Z tym wrabaniem ciastek to jak z WSNR
ojciec rodziny-wrocil

7360
Prezesie, chciałam Ci tylko powiedziec, że bede się bała gdziekolwiek z Toba chodzić:)))) No, chyba, ze obłozysz sie z przodu i z tyłu poduszkami amortyzującymi ewentualny upadek:))))))
Zastępca

7359
tej z artykułu "pięciu gitarowych chłopaków i dziewczyna z kraśnika" sie fuksło!!
klaudia

7358
neo...i co ja mam powiedzic...marne sznase nie mam biletu na rem...a mam jechac do - miasta-...raczej now way...
freak_lodz

7357
...Nadeszedł czas pożeganiania, na szczęście nie na zawsze...za około 30 minut wyjeżdżam, przed przekroczeniem granicy bede puszczać jeszcze znikome sygnały...do ludzi których komórki mam, a jest ich bardzo mało...czekajcie na mój raport...

...P.S...Kev poszukam dla Ciebie tej płytki...może ją kupie, pozdrawiam...
Hania

7356
Freak... proszę 9.07. pojawić się w mieście wiadomym w celu spotkania się ze mną i z Kaś.
Freak... pamiętaj, że moje uszy nie słyszą 'nie' ;)
neo

7355
:* chcialam tak mocno...
'tak bardzo, tak chcialam*, w przestrzeni (slow) lekko stapac...'
[3:30]
neo

7354
:* chcialabym tak mocno...
[2:10]
neo

7353
.jestem.
































where I end and You begin

7352
sorka...do you know what I mean?:)))
magaw

7351
Dla mnie ten koncert był wyjątkowy bo byłes blisko,mogłam sie poprzytulać i wogóle...niezły klimat...you know what I mean?:)))MYSLOVITZ FOREVER!!!
magaw

7350
Mówiłam że są najlepsi:))))))A teraz zbieramy na Krasnystaw:)))
magaw

7349
Nie ma sprawy kochanie...jeszcze Cie zabiore na nich nie raz:)))
magaw

7348
Mhmm,witam:)Nie w kazdym dzwieku i slowie mozna dostrzegac piekno,wizerunku,gescie..W znaczacej mierze Panom z Myslovitz ta sztuka udala sie,nisko chyle glowe i byc moze jeszcze raz przejda mnie takie dreszcze jak na koncercie w Radomiu(..)
Pozdrowka^-^,Magdalenko dziekuje:***********
obserwator

7347
Anglojęzyczny album Myslovitz "Korova Milky Bar", z który promuje singiel "Sound of Solitude", w okresie od 7 do 18 lipca ukaże się w sklepach muzycznych w Niemczech, Austrii, Grecji, Czechach, Rosji, Belgii, Danii, Chorwacji, Szwecji, Norwegii i na Węgrzech. Jesienią trafi na półki sklepowe również do Hiszpanii i Włoch.

Klip do "Sound Of Solitude", w reżyserii Janusza Kamińskiego zyskał statut "Network Priority" we wszystkich europejskich oddziałach MTV.

"Network Priority" to specjalne określenie dla teledysków o zwiększonej ilości emisji w MTV. Aby teledysk mógł być wyróżniony, powinien spełniać następujące wymogi: przebojowy potencjał utworu, wysoka jakość produkcji oraz zaangażowanie rodzimej wytwórni płytowej w promocję artysty na europejskich rynkach muzycznych.

"Jest to dla nas świetna wiadomość i jednocześnie prezent, gdyż w tym roku MTV Polska obchodzi swoje trzecie urodziny. To jasny sygnał dla wszystkich wykonawców, że MTV otwiera drzwi do międzynarodowego sukcesu" - mówi Jarek Burdek, Dyrektor Programowy MTV Polska.

Przypomnijmy, iż zespół Myslovitz był 3 razy nominowany do prestiżowej nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii "Najlepszy Polski Wykonawca". W 2002 roku stał się jej laureatem. Zespół wielokrotnie koncertował w Europie. Wystąpił m.in. u boku tak wielkich artystów jak Iggy Pop czy Simple Minds.
Hania dla tych co nie wiedzą

7346
A ja myślałam, ze mi minęło... Przekonałam się, że nie, kiedy wczoraj wypowiedziałam słowa "Mi wcale nie zależy, niech żyją razem długo i nieszczęśliwie":)))))
Zastępca

7345
JUZ NIGDY JAK OKRUTNIE DWA SŁOWA TE BRZMIĄ!!!!!!! IT`S OVER:(((((((
Nieee no jak tak być moze????
Prezes

7344
jestem misie...teraz ledwo zyje jutro postaram sie napisac jak bylo..
megi sciskam
freak_lodz

7343
mozna :)))
rysa

7342
hiehie a samochodzie tez mozna pic :P
pieggi brown

7341
Rąbania aż wióry lecą :)))) WIEwióry :))))))))
II Zastępca

7340
Ciastka bez napojów sie nie liczą;)))))))) Bardzo ważne są też uwagi poboczne dot rąbania ciastek:))))))))))
Prezes

7339
Dlaczego Myslovitz byli wczoraj przedostatni na koncercie? Ale opłacało się czekać:) Fajni są.
Valentine

7338
"kiss me ass"? eee... chyba my, ale mniejsza o szczegóły..
( podszywacz)

7337
jest jest jest

znowu jak widze ktos nam chce pokazac naga prawde:)

super ze jest tylu wspanialych ludzi;]
na prawde dzieki!;]
elfik

7336
Żałosna banda udawaczy ( podszywaczy).
Fuckin' Myslovitz.
kiss me ass!!!!!!!!!!!

Anioł Stróż

7335
w nocy to oni jechali do Sopotu (wyjechali bardzo późno z M-wic)
:)

7334
a wedlug mnie chlopaki mieli jakas imprezke w nocy i troche za duzo % wypili...bo jacys dziwni byli,a rojek cos z glosem mial nie tak ;-)
oczywiscie mimo wszytsko wystep bardzo mi sie podobal:-)
pieggi brown

7333
Prezesie, FATALNIE!!! Ale mówi się trudno, będziemy się z Tobą łączyć telepatycznie. Uważaj tylko, żeby Ci się nie pomyliło to, co masz mówić, z tym, co Ci będziemy przekazywać :)))) Żądaj dużo ciastek!!!! :))))))))
II Zastępca

7332
O cyzm piszecie, moi drodzy??? ZNów coś przegapiłam?????
akapit
Tak to niestety jest z poprzeczkami, że jak się je za wysoko powiesi, to potem trudno przeskoczyć:))))))) To jest taka myśl dnia na dziś:))))))))
akapit
Czwartek, godz 17, Mała Aula, wejscie od Wieniawskiego:)))) To do Zastępców:)))))))Już mozecie niestety przestać bukować miejsce w autku...:(
Prezes

7331










Ja znikam.
Maja

7330
Jeeeeeaaaaaa!!! pLaTyNa dla myslo :))hehs, ale sie ciesze :D
No i jak zwykle suuuuuuuuuper wystep!!! I chociaz po tych wspanialych 3 utworach czuje wielki niedosyt, to jestem bardzo HaPpY:)) Tak trzymac chlopcy!!! PoZdRoWkA dLa WszYstKicH myslofanow :D
nakrecona

7329
mhm. :)
jako jedyni 'wymietli' tam porządnie ;)
pomińmy milczeniem fakt, że Artur jak zwykle tekstu zapomniał. ;)

neo

7328
dopiero mi internet wlaczyli i przepraszam ze nie odpisywalam na emaile

ale to w tv bylo fajne.

pozdrawiam
elfik

7327
my ciebie tez
:-)
peggy

7326
kocham was
morgana

7325
No i chyba jednak Misie nie na wszystko pomagają... Zwłaszcza jak nie mają tego, o co człowiek prosi:)))) Ale rozczulił mnie dziś Miś1 mimo wszystko:)))) Jest mi prawie tak drogi jak PM:))))))
Zastępca

7324
...Hey...
...Oj troche czasu mnie tu nie było...Chciałam wszystkich serdecznie pozdrowić,a w szczególności She, z którą jakoś mi się urwało...Obiecuję, że w najbliższym czasie choć postaram sie wyskrobać jakiegoś maila, żeby nawiązać od nowa kontakt...Ah te nasze ploteczki She...takie kochane to było...A mam Ci tyle do opowiedzenia...

...Freak słyszałam pojechała do Węgorzewa...tak chciałam tam być...no coż...Chcieć nie zawsze znaczy mieć. Miłej zabawy :) (chyba trochę za późno,ale szczerze...)
Miłych wakacji życzę :)

"Have a nice day..." :]
dawno już zapomniana... *Megi* :]

7323
NIeeee CHARLI CZARLI to zła piosenka na jutro;))))) Bo zamiast Czarli można podstawić Marek:)))))))) BEZNADZIEJA:))))))))))
Prezes

7322
Prezesie - ja licze na to samo - że dzięki misiom wreszcie zapomnę. W końcu ktos, kto chce ci śpiewać CZARLI CZARLI może miec moc uzdrawiania z nieszczęśliwej miłości:)))))
Zastępca

7321
Nie musiałam sie wcale uczepiać - sam zawisnął mi na szyi!!!!:)))))))) Jaki on jednak kochany:))))))) Dobrze ze jutro Misie, moze uda mi sie zapomnieć:)
Prezes praktycznie po:)

7320
...byłam w IDOL'u!!...buahahaha...mam fotki jak by ktos chciał dajcie znac...
Hania

7319
Bea,proszę bardzo:)
Maja

7318
Maja, mam do Ciebie prośbę. Mogłabyś zostawić swojego maila, to wyjaśnię, o co chodzi.
Bea

7317
Projekt, Projekt:))))) Za Chiny Ludowe nie pamiętam jak ta plyta się nazywa:))))
Zastępca

7316
Zastępco, a co nabywasz u Misia? Projekt?? Czy może to co kiedyś tam chciałaś, ale nie miałyśmy czasu po to wrócić, a ja nie pamiętam, co to jest? :)))))))))
II Zastępca

7315
no wiec jedziemy...:)
w niedziele zdam relacje jesli dam rade...
freak_lodz

7314
...spaj, gdzie Ty jestes?...
Hania

7313
Nuuuuuuuuuudaaaaaaaaa, coju to jest nowy Matrix:))))
akapity
Dziewczeta, czy myslicie, że uda mi się uzyskać jakiś rabat od Misia1 czy lepiej nie próbować???:)))) Nie chciałabym mu więcej klientów płoszyć, ale pokusa otrzymania pieczatki jest bardzo silna...:))))
Zastępca

7312
buhahaha
marcinek

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!