| 8011 | A tak poza tym, to macie całkiem świetną księgę, jaka domowa atmosfera :) Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, jeśli będę częściej zaglądać ;) Whisper |
| 8010 | Łódzki koncert był fantastyczny, czekam z utęsknieniem na kolejny pod koniec listopada, Buziaki dla wszystkich fanów Myslovitz i wielbicieli głosu Artura najbardziej niesamowitego na świecie. Przeogromne dzięki dla faceta w czerni, który użyczył mi kartki na autograf (trzeba być naprawdę mną, żeby nie wziąść ze sobą płyty do podpisania :) Whisper |
| 8009 | Czesc wszystkim! Jestem na tej stronie po raz pierwszy - podoba mi sie. mam pytanie: jak nazywa sie aktor wystepujacy w teledysku dlugosc dzwieku samotnosci? jesli ktos potrafi mi pomoc prosze o maila. dzieki.pozdrowienia dla fanow myslowitz! Kaa |
| 8008 | Kasia udanej zabawy w Lubinie:) Pozdro Dla panow z myslo...Przemka, Jacka...Lala! Wojtek I Artur tez:) Jak hero??? freak_lodz |
| 8007 | koncert w Łodzi spox. pozdro dla tej dziewusi ktora w czasie koncertu intensywnie wbijała mi łokieć w miednice. Mickey zarabisty, ogólnie koncert spox. Myslo maja byc w Łodzi na koncercie klubowym koniec listopada, poczatek grudnia. cool kid of death freaks.blog.pl |
| 8006 | juz po koncercie byl swietny..zawod fotograf,myszy i ludzie...mickey..pieknie... Tomek jesli to czytasz to sorry...Z maja sie widzialam ale nic poza tym ciebie nie...bardzo przepraszam... freak_lodz |
| 8005 | niemamaiSTOPmalowpisowSTOPniemafreakSTOPmalowpisowSTOP juz wy wiecie kto |
| 8004 | Moja Dorga - cyz ta dziewczynka od apteki i książek bardzo się piekliła???:))) Trochę się jej boję;))))) akapit Ucz się, dziecko, ucz, bo nauka to potęgi kluvcz, jak mói ludowe przysłowie;)))) akapit Jakie dary, jakie dary???? akapit Misie to fajne stworzonka;)) Obojętnie w jakiej postaci:)))))) Prezes |
| 8003 | http://www.monika.div.pl/index.html to jest link świadczacy o tym, od czego moga byc przyjaciele..;] elfik www.monika.div.pl/index.html |
| 8002 |
| 8001 | ŁIKEND. Dwa dni i trzy noce na naukę:))))))))))) akapity Delegacja dyplomatyczna ze Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej powróciła:)))))) Przywiozła torby z darami, którymi będę szpanować przed Misiem:)))))) akapity W ogóle to kocham go bardzo:))))) Polecam każdemu zapoznanie takiego Misia:)))))))) Zastępca |
| 8000 | koncert juz dzis/!!!! freak_lodz |
| 7999 | Polecający poleca polecaną stronę www.mwwroclaw.w.pl, zapraszam wszystkich poleceniobiorców! Polecający www.mwwroclaw.w.pl |
| 7998 | hejka maja :) co tam u Ciebie slychac?dawno nie gadalysmy :(...pozdrawiam 3mkaj sie :) koszulka |
| 7997 | 'angel, can you .feel. the sunshine on you today? do you .feel. this way? angel, do you .feel. the morning dawn down on you? do you .feel. it too? angel, can you read in my mind? i'm here for you, it's really true' pocałunek na dobranoc |
| 7996 | usiade naprzeciwko. na drugim koncu. a Ty wznies sie wysoko do nieba. nieba wieczornego. hustawka jesienna |
| 7995 | Ufff... ulżyło mi. Bardzo sie o niego martwiłam. Nie mam siły na nic więcej:))))) Dziękuję za notatki, lecę do nauki:))))))) Zastępca |
| 7994 | Junior uratowany!!!! Dptsał zastrzyk i pdobno nic mu nie powinno być, a opuchlizna ma wkrótce zejść. akapit Zastępco - zapomniałąm Ci dać ksiażek dla tej dziewczynki z 4b. Jakby sie pojaiwła, to powiedz, ze next czw przyjdę do szkoły. Jakie ja mam dobre serce... Prezes |
| 7993 | Zakupy jak najbardziej udane - udzielono nam także rabatu i to bez uprzedzenia, zupełnie znienacka!!!:))) akapit Reprezentacja Zarządu pozyskała nowego fana w środowisku muzycznym, w osobie niejakiego ROBERTA:))) Pozdrawiamy Roberta!!!!:))) akapit Księgi rozrachunkowe skontrolowane, na pierwszy rzut oka wszystko się zgadza, ale to nie uśpiło naszej czujności:)))Uważaj (Misiu)!!!!:))) Prezes&Zastępca |
| 7992 | Kocham Myslovitz i wcale nie jestem pedałem:) Havi |
| 7991 | git! freak_lodz |
| 7990 | 16:30 może być? Ja w każdym bądź razie wyjdę sobie z domu tak o 16 to za pół godziny była bym na Placu. Maja |
| 7989 | heh Maja to Ktora godzina ??? Bo ja to musze z Kura ustalic... freak_lodz |
| 7988 | Prezesie, czy Ty także zamierzasz coś zakupić u Misia??? Może uda nam sie uzyskać jakieś rabaty???:))))))) W ogóle pragne mu zrewidować jego kajecik z zapisaną sprzedażą:))))))) Nie wierzę w te DVD Madonny:)))))))))))) Zastępca |
| 7987 | Prezesie, czy Ty także zamierzasz coś zakupić u Misia??? Może uda nam sie uzyskać jakieś rabaty???:))))))) W ogóle pragne mu zrewidować jego kajecik z zapisaną sprzedażą:))))))) Nie wierzę w te DVD Madonny:)))))))))))) Zastępca |
| 7986 | Pragnę wszystkich ostrzec: NIE DAJCIE NAUCZYCIELOM ODCZUĆ, ŻE JESTEŚCIE OD NICH MĄDRZEJSI!!!!!!!!! Ja żyję w strachu tylko dlatego, że wyrwało mi się parę słów za dużo:))))))) Nie popełniajcie tego błędu:))))))))) Zastępca |
| 7985 | Tak, wyjdzie spod lady i zaśpiewa "Ola Ola what are you doing to me";)))))))))))) akapit Czemu gadu znów nie wysyła smsów????????? akapit Zastępco - Morgen 13.30:)))) Jakby mnie nie było, to znaczy, ze kolejne drzwi pojawiły się znikąd;))))))))) Prezes |
| 7984 | To nie wiedziałam,że ma być jakiś support.Ja i tak będę przed początkiem całej imprezy,supportów też.A Tomkowi zaraz powiem co i jak. Maja |
| 7983 | beda jakies 2 lodzkie zespoly...one sa na liscie u Adama w radiu lodz...tak on mowil...wiec to chyba dla tego 17!!! A co z zabieganym??? hmm..no omge byc wczesniej...ale my chcemy zalapac sie na probe>??? freak_lodz |
| 7982 | A najlepiej będzie jak wyjdę z domu po obiedzie,wtedy zdążę na pewno bo nie wiem o co chodzi z tą 17! Maja |
| 7981 | A Kropiwnicki ma nowy TRON.Buahahahaha Maja |
| 7980 | Byłam dziś w mieście,widziałam plakat piątkowego koncertu Myslovitz i wyraźnie było na nim napisane:POCZĄTEK KONCERTU GODZ 17! Nie wiem o co biega,może chodzi o początek imprezy z tym,że nie wiem co ma być przed Myslo... :|Ewa ja chyba będę na Rynku wcześniej.Może o innej godzinie się umówimy? Co o tym myślisz? Chyba,że spotkamy sie tam na miejscu,to znaczy przed barierkami gdzieś... Maja |
| 7979 | Dobrze Neo, wiem, starość nie radość i mozna zapomnieć o czymś takim jak reforma edukacji:)))))))))) akapity Gdyby Mis wpadł pod ladę to mógłby wyjść spd niej z mikrofonem, jak to się czasem zdarza:))))))) I zaśpiewać: OLA, OLA, WHAT ARE YOU DOING TO ME???:)))))))))) akapity Poza tym MAM DOOOOOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli w ciągu najbliższych miesięcy nie zamienie się w małą, pomarszczoną staruszkę, to w Watykanie uznają to za cud:))))))))) Zastępca |
| 7978 | no i tak wlasnie myslalam.. freak_lodz |
| 7977 | Bo ni wybrało.To info z gazety to zwykła ściema.Odyssey wybrało support... Maja |
| 7976 | nie!!!!!!!!!!!! To jest pomylka a nie support... I na bank same placebo ich nie wybralo!!! freak_lodz |
| 7975 | poszukuje informacji prosto z komina o supporcie Placebo.Co to za Toster?Nie podawajcie marki, tylko napiszcie , czy zasluzyli na takie wyroznienie? ja |
| 7974 | albo nie . nic nie mów . h.z.f |
| 7973 | powiedz . dlaczego nic nie czuję ? her.b.ata z fusami |
| 7972 | Zastępco - mam nadzieję, że nie wcięło Cię w tej skzole (nie odzywasz się), bo ja tu intensywnie liże rany, aby na czw już jako tako wygladać (i nie strasyzć ludiz na ulicy, a przede wsyztskim Misia, któy mógłby wpaść pod ladę - I CO BY WTEDY BYŁO??:))))) akapit To co Cię dotknęło, Zastępco, to jednak nie było sprzysiężenie fryzjerów przeciwko FC. U mnie wszytsko OK, może to kwestia tego złowróżebnego opatrunku na twarzy, a moze groźba poszczucia wielkim, czarnym psem:)))))))) Prezes |
| 7971 | Kasik nie scislaj nas tak mocno...dostalam twoj list...chyba w ramach usciskow:) Pytanie do pani z ZArzadu...jak wnosilas aparat na rem na torwar...normalnie czy z ukrycia...bo mysle o placebo:) freak:) |
| 7970 | ...Jeżeli reszta roku będzie wyglądała podobnie do dnia dzisiejszego to dam radę przejść ten etap edukacji bez zimowania. ;) Neo, przy naszej ulubionej pani Ł. na stanowisku ministra jestem w stanie zrozumieć brak orientacji w reformach szkolnictwa. ;) Bea, najwyższy czas pogodzić się ze sprzetami mechanicznymi! Zaraz Ci odpiszę, tylko się po tych paru godzinach w obcym towarzystwie poskładam. ;) Ściskam i całuję tych, którzy wiedzą, że mam ich na myśli. :* Kaśka |
| 7969 | Nie no Ewa,jak wszystko będzie grało na 100% to wtedy powiem:))) Maja |
| 7968 | acha... freak_lodz |
| 7967 | Ani o piątek,ani o sobotę...Nie mogę powiedzieć.To moja słodka tajemnica:)))) Pozdrawiam wszystkich! Maja |
| 7966 | What????? Maja o co biega...chodzi o piatek...sobote czy co?? freak_lodz |
| 7965 | Nic nie powiem o co chodzi,bo nie chcę zapeszać,ale...Ale fajnie:)) I wreszcie zrealizuję swój wielki plan.To będzie WIELKI DZIEŃ :D ;P :)))) Maja |
| 7964 | Yes,yes,yes,yes,yes,yes,yes,yes,yes,yes,yes,yes,yes :))))) Maja |
| 7963 | Jaki dziwny poniedziałek... Tak daleko do bliskości... neo |
| 7962 | Zastępco, absolutnie nic nie sugeruję, ja tylko chciałabym, żeby Kaś była jak najlepiej wyedukowana ;) A poza tym wiadomo, że ja tu reprezentuję najstarsze pokolenie, które wszakże żyło etapami czteroletnimi. Proszę o szacunek należny mojemu wiekowi ;) Coju – widzę, że przestałaś krzyczeć, a zaczęłaś się w zamian głośno śmiać...;) neo |