Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

8011
A tak poza tym, to macie całkiem świetną księgę, jaka domowa atmosfera :) Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, jeśli będę częściej zaglądać ;)
Whisper

8010
Łódzki koncert był fantastyczny, czekam z utęsknieniem na kolejny pod koniec listopada, Buziaki dla wszystkich fanów Myslovitz i wielbicieli głosu Artura najbardziej niesamowitego na świecie.
Przeogromne dzięki dla faceta w czerni, który użyczył mi kartki na autograf (trzeba być naprawdę mną, żeby nie wziąść ze sobą płyty do podpisania :)
Whisper

8009
Czesc wszystkim! Jestem na tej stronie po raz pierwszy - podoba mi sie. mam pytanie: jak nazywa sie aktor wystepujacy w teledysku dlugosc dzwieku samotnosci? jesli ktos potrafi mi pomoc prosze o maila. dzieki.pozdrowienia dla fanow myslowitz!
Kaa

8008
Kasia udanej zabawy w Lubinie:)

Pozdro Dla panow z myslo...Przemka, Jacka...Lala! Wojtek I Artur tez:)

Jak hero???
freak_lodz

8007
koncert w Łodzi spox. pozdro dla tej dziewusi ktora w czasie koncertu intensywnie wbijała mi łokieć w miednice.
Mickey zarabisty, ogólnie koncert spox.
Myslo maja byc w Łodzi na koncercie klubowym koniec listopada, poczatek grudnia.

cool kid of death

freaks.blog.pl

8006
juz po koncercie byl swietny..zawod fotograf,myszy i ludzie...mickey..pieknie...

Tomek jesli to czytasz to sorry...Z maja sie widzialam ale nic poza tym ciebie nie...bardzo przepraszam...
freak_lodz

8005
niemamaiSTOPmalowpisowSTOPniemafreakSTOPmalowpisowSTOP
juz wy wiecie kto

8004
Moja Dorga - cyz ta dziewczynka od apteki i książek bardzo się piekliła???:))) Trochę się jej boję;)))))
akapit
Ucz się, dziecko, ucz, bo nauka to potęgi kluvcz, jak mói ludowe przysłowie;))))
akapit
Jakie dary, jakie dary????
akapit
Misie to fajne stworzonka;)) Obojętnie w jakiej postaci:))))))
Prezes

8003
http://www.monika.div.pl/index.html


to jest link świadczacy o tym, od czego moga byc przyjaciele..;]
elfik

www.monika.div.pl/index.html

8002
nareszcie wekend;]
pozdrawiam
elfik

8001
ŁIKEND. Dwa dni i trzy noce na naukę:)))))))))))
akapity
Delegacja dyplomatyczna ze Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej powróciła:)))))) Przywiozła torby z darami, którymi będę szpanować przed Misiem:))))))
akapity
W ogóle to kocham go bardzo:))))) Polecam każdemu zapoznanie takiego Misia:))))))))
Zastępca

8000
koncert juz dzis/!!!!
freak_lodz

7999
Polecający poleca polecaną stronę www.mwwroclaw.w.pl, zapraszam wszystkich poleceniobiorców!
Polecający

www.mwwroclaw.w.pl

7998
hejka maja :) co tam u Ciebie slychac?dawno nie gadalysmy :(...pozdrawiam 3mkaj sie :)
koszulka

7997
'angel, can you .feel. the sunshine on you today?
do you .feel. this way?
angel, do you .feel. the morning dawn down on you?
do you .feel. it too?
angel, can you read in my mind?
i'm here for you, it's really true'
pocałunek na dobranoc

7996
usiade naprzeciwko. na drugim koncu. a Ty wznies sie wysoko do nieba. nieba wieczornego.
hustawka jesienna

7995
Ufff... ulżyło mi. Bardzo sie o niego martwiłam.
Nie mam siły na nic więcej:))))) Dziękuję za notatki, lecę do nauki:)))))))
Zastępca

7994
Junior uratowany!!!! Dptsał zastrzyk i pdobno nic mu nie powinno być, a opuchlizna ma wkrótce zejść.
akapit
Zastępco - zapomniałąm Ci dać ksiażek dla tej dziewczynki z 4b. Jakby sie pojaiwła, to powiedz, ze next czw przyjdę do szkoły. Jakie ja mam dobre serce...
Prezes

7993
Zakupy jak najbardziej udane - udzielono nam także rabatu i to bez uprzedzenia, zupełnie znienacka!!!:)))
akapit
Reprezentacja Zarządu pozyskała nowego fana w środowisku muzycznym, w osobie niejakiego ROBERTA:))) Pozdrawiamy Roberta!!!!:)))
akapit
Księgi rozrachunkowe skontrolowane, na pierwszy rzut oka wszystko się zgadza, ale to nie uśpiło naszej czujności:)))Uważaj (Misiu)!!!!:)))
Prezes&Zastępca

7992
Kocham Myslovitz i wcale nie jestem pedałem:)
Havi

7991
git!

freak_lodz

7990
16:30 może być? Ja w każdym bądź razie wyjdę sobie z domu tak o 16 to za pół godziny była bym na Placu.
Maja

7989
heh Maja to Ktora godzina ???


Bo ja to musze z Kura ustalic...
freak_lodz

7988
Prezesie, czy Ty także zamierzasz coś zakupić u Misia??? Może uda nam sie uzyskać jakieś rabaty???:))))))) W ogóle pragne mu zrewidować jego kajecik z zapisaną sprzedażą:))))))) Nie wierzę w te DVD Madonny:))))))))))))
Zastępca

7987
Prezesie, czy Ty także zamierzasz coś zakupić u Misia??? Może uda nam sie uzyskać jakieś rabaty???:))))))) W ogóle pragne mu zrewidować jego kajecik z zapisaną sprzedażą:))))))) Nie wierzę w te DVD Madonny:))))))))))))
Zastępca

7986
Pragnę wszystkich ostrzec: NIE DAJCIE NAUCZYCIELOM ODCZUĆ, ŻE JESTEŚCIE OD NICH MĄDRZEJSI!!!!!!!!! Ja żyję w strachu tylko dlatego, że wyrwało mi się parę słów za dużo:))))))) Nie popełniajcie tego błędu:)))))))))
Zastępca

7985
Tak, wyjdzie spod lady i zaśpiewa "Ola Ola what are you doing to me";))))))))))))
akapit
Czemu gadu znów nie wysyła smsów?????????
akapit
Zastępco - Morgen 13.30:)))) Jakby mnie nie było, to znaczy, ze kolejne drzwi pojawiły się znikąd;)))))))))
Prezes

7984
To nie wiedziałam,że ma być jakiś support.Ja i tak będę przed początkiem całej imprezy,supportów też.A Tomkowi zaraz powiem co i jak.
Maja

7983
beda jakies 2 lodzkie zespoly...one sa na liscie u Adama w radiu lodz...tak on mowil...wiec to chyba dla tego 17!!!

A co z zabieganym???
hmm..no omge byc wczesniej...ale my chcemy zalapac sie na probe>???
freak_lodz

7982
A najlepiej będzie jak wyjdę z domu po obiedzie,wtedy zdążę na pewno bo nie wiem o co chodzi z tą 17!
Maja

7981
A Kropiwnicki ma nowy TRON.Buahahahaha
Maja

7980
Byłam dziś w mieście,widziałam plakat piątkowego koncertu Myslovitz i wyraźnie było na nim napisane:POCZĄTEK KONCERTU GODZ 17!

Nie wiem o co biega,może chodzi o początek imprezy z tym,że nie wiem co ma być przed Myslo... :|Ewa ja chyba będę na Rynku wcześniej.Może o innej godzinie się umówimy? Co o tym myślisz? Chyba,że spotkamy sie tam na miejscu,to znaczy przed barierkami gdzieś...
Maja

7979
Dobrze Neo, wiem, starość nie radość i mozna zapomnieć o czymś takim jak reforma edukacji:))))))))))
akapity
Gdyby Mis wpadł pod ladę to mógłby wyjść spd niej z mikrofonem, jak to się czasem zdarza:))))))) I zaśpiewać: OLA, OLA, WHAT ARE YOU DOING TO ME???:))))))))))
akapity
Poza tym MAM DOOOOOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli w ciągu najbliższych miesięcy nie zamienie się w małą, pomarszczoną staruszkę, to w Watykanie uznają to za cud:)))))))))
Zastępca

7978
no i tak wlasnie myslalam..
freak_lodz

7977
Bo ni wybrało.To info z gazety to zwykła ściema.Odyssey wybrało support...
Maja

7976
nie!!!!!!!!!!!!
To jest pomylka a nie support...

I na bank same placebo ich nie wybralo!!!
freak_lodz

7975
poszukuje informacji prosto z komina o supporcie Placebo.Co to za Toster?Nie podawajcie marki, tylko napiszcie , czy zasluzyli na takie wyroznienie?
ja

7974
albo nie . nic nie mów .
h.z.f

7973
powiedz . dlaczego nic nie czuję ?
her.b.ata z fusami

7972
Zastępco - mam nadzieję, że nie wcięło Cię w tej skzole (nie odzywasz się), bo ja tu intensywnie liże rany, aby na czw już jako tako wygladać (i nie strasyzć ludiz na ulicy, a przede wsyztskim Misia, któy mógłby wpaść pod ladę - I CO BY WTEDY BYŁO??:)))))
akapit
To co Cię dotknęło, Zastępco, to jednak nie było sprzysiężenie fryzjerów przeciwko FC. U mnie wszytsko OK, może to kwestia tego złowróżebnego opatrunku na twarzy, a moze groźba poszczucia wielkim, czarnym psem:))))))))
Prezes

7971
Kasik nie scislaj nas tak mocno...dostalam twoj list...chyba w ramach usciskow:)

Pytanie do pani z ZArzadu...jak wnosilas aparat na rem na torwar...normalnie czy z ukrycia...bo mysle o placebo:)
freak:)

7970
...Jeżeli reszta roku będzie wyglądała podobnie do dnia dzisiejszego to dam radę przejść ten etap edukacji bez zimowania. ;) Neo, przy naszej ulubionej pani Ł. na stanowisku ministra jestem w stanie zrozumieć brak orientacji w reformach szkolnictwa. ;) Bea, najwyższy czas pogodzić się ze sprzetami mechanicznymi! Zaraz Ci odpiszę, tylko się po tych paru godzinach w obcym towarzystwie poskładam. ;) Ściskam i całuję tych, którzy wiedzą, że mam ich na myśli. :*
Kaśka

7969
Nie no Ewa,jak wszystko będzie grało na 100% to wtedy powiem:)))
Maja

7968
acha...
freak_lodz

7967
Ani o piątek,ani o sobotę...Nie mogę powiedzieć.To moja słodka tajemnica:))))

Pozdrawiam wszystkich!
Maja

7966
What?????

Maja o co biega...chodzi o piatek...sobote czy co??
freak_lodz

7965
Nic nie powiem o co chodzi,bo nie chcę zapeszać,ale...Ale fajnie:))
I wreszcie zrealizuję swój wielki plan.To będzie WIELKI DZIEŃ :D ;P :))))
Maja

7964
Yes,yes,yes,yes,yes,yes,yes,yes,yes,yes,yes,yes,yes :)))))
Maja

7963
Jaki dziwny poniedziałek... Tak daleko do bliskości...
neo

7962
Zastępco, absolutnie nic nie sugeruję, ja tylko chciałabym, żeby Kaś była jak najlepiej wyedukowana ;) A poza tym wiadomo, że ja tu reprezentuję najstarsze pokolenie, które wszakże żyło etapami czteroletnimi. Proszę o szacunek należny mojemu wiekowi ;)
Coju – widzę, że przestałaś krzyczeć, a zaczęłaś się w zamian głośno śmiać...;)
neo

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!