| 8061 | a wrocław? ;[ elfik |
| 8060 | Maja kocham te sms od ciebie@!!!! Jestes wielka!!! Skakalam po pokuju chybza z 5 minut!!!:) Szkoda tyko ze jednak Dekompresja... freak_lodz |
| 8059 | 22 pażdziernik,Łódź,Dekompresja! :))))))) Maja |
| 8058 | wylize ja krocze prezesowi xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx pipol |
| 8057 | Nie mówcie do mnie, nie dotykajcie mnie!!!!!! Gryzę!!!!!!! Zapomniałam o niepytanym numerku. Zaraziłam sie skleroza Prezesa i dostałam po miejscu, w którym każdy harlejowiec wszystko ma:))))))) akapity Kochana moja, siedź pod tym kocem i kuruj się kuruj!!!!!! Ponoc maliny i ich przetwory są na to dobre:))))) akapity Miś i Robert???:))))Jasne:))))) Dziś kolega Maciej pozyczył mi Porcupine Tree, więc wale do Roberta jak w dym:)))))) Zastępca |
| 8056 | Jestem wielką fanką MYSLOVITZ, stronka jest super, super, super. Mam pod rękę wszystkie informacje o mojej ulubionej kapeli. Gratulacje dla poomysłodawców i autorów. podziwiam, podziwiam... BABKA |
| 8055 | UMAAARŁAAAAMMM..... Zrozumiałam, ze nie jest dobrze, gdy zaczełam sie trząść w dwóch swetrach i pod grubym kocem. Termometr potwierdził moje przypuszczenia - 39stC. akapit Pogadam z Zakiem, moze chcesz żebym zawróciła się również do Misia, ewentualnie do Roberta??:)))) akapit Z numerkiem nawet nie wysilaj sie,żeby móic FAK IT OL - wywie.ś tylko taka kartkę na plecaku:))))) Prezes |
| 8054 | trzymac go za reke jak dobrze by bylo móc tak tylko |
| 8053 | czemu to nie mam pojecia ale przykro mi ze to ja ten news musialam podac... freak_lodz |
| 8052 | buuuu ja to mam pecha tak sie szykowalam na koncert w katowicach a tu nici... ;(( czemu go odwolaliiiiii ;( marta |
| 8051 | ZIMA ZŁA???Alez ja dziś chodziłam w bluzce na ramiączkach:))))) Kochana, z Tobą jest naprawdę niedobrze:))))))) Zastępca |
| 8050 | No puścili mnie w końcu, chociaz Miś wołał z tłumu "Asia, Asia, nie odcjeżdżaj":))))) Ale byłam nieugięta:)))))) akapity Jutro to w ogóle wszystkim mówie FAK IT OL i nigdzie nie wychodzę, bo mam niepytany numerek:))))))))))) akapity Czy mogłabyś spytać Żaka w moim imieniu czy robi coś 2 pażdziernika????:))))) Bo nie mam z kim iść na połowinki:)))))) akapity Ja chce Wuuuuuuujaaaaaaaaa!!!!!!! :)))))))))) Zastępca |
| 8049 | UMIEEEERAAAMMMM..... akapit Chce do rodziny!!!!!! Choroba sprawia ze staję się nastawiona roszczeniowo-histerycznie do swiata:))) W dodatku Drugi siediz w tych ciepłych krajach, podczas, gdy korespondencja leży odłogiem, a w kraju ponownie zawitała zima zła...:) akapit Zastępco mam nadzieję, ze zboczeńcy rowerowi w końcu jednak pozwolili Ci powrócić do domu???? akapit Gdy będą Cie jutro w szkole maltertować, powiedz im FAK IT OL i wyjdź z klasy:))) Niehc gonią za Tobą, nie daj się namówić na powrót:))))) Prezes |
| 8048 | .między jedną kropką a drugą. . lubię Trzy Kropki . .chciałabym je poznać. |
| 8047 | A skarpetki:)) A co opowiadała Ci koleżanka? Bo był wątek o skarpetkach też.Takie tam...:)))))) Maja |
| 8046 | Większość zapadła w sen jesienno-szkolny.Studziaki też. A Michał na pełnych obrotach: nowelizuje, dokleja, ulepsza:). DZIEKUJEMY!!!!! ja |
| 8045 | Koleżanka opowiadała mi ostatnio o jakimś wywiadzie(o co chodzi z tymi skarpetkami)hehehe nie uwierzyłam jej...:))) magaw |
| 8044 | Michał dzięki za aktualne zdjęcia...bo zapominam powoli jak wyglądają...trzeba sie na koncert wybrac nie ma rady..:)) magaw |
| 8043 | już spokojnie można zasnąć,nie widzieć nic i nie czuć nic |
| 8042 | piątkowy koncert w Łodzi był fantastyczny. Rojek śpiewał tylko "dla mnie". wlasnie znalazlam sie na wiezy melancholii ale chyba przetrwam to z zamknietymi oczami... pozdrawiam was wszystkich - Paulina Malko |
| 8041 | nie jest mi nawet zal |
| 8040 | .kiedyś gwiazdy spadały parami. ... |
| 8039 | Prezesie, czy nie tęsknisz za Rodziną??? Bo ja uważam, że najwyższy czas odezwać się do Posiadacza:)))) Niech ten Drugi już wraca ze swoich wojaży!:)))))) akapity Poza tym jutro mam kolejne faki (FAK IT OL:))))))) z historii i prawdopodobnie znów bedę Cię zasypywać rozpaczliwymi esemesami:))))))) Przygotuj się:))) Zastępca |
| 8038 | ale galeria:) Brawa i usciski dla Michała!!! freak_lodz |
| 8037 | dobranoc jednym szeptem... |
| 8036 | dobry wieczor. czasem odwaga nie wystarcza... |
| 8035 | b.iały księżyc w czarnej pościeli. zrobił Ci miejsce obok siebie. obejmij go ramionami jak poduszkę. przykryj się niebem pod samą szyję. żebyś .nie czuła. zimna. pocałunek na dobranoc |
| 8034 | ...Opowiem, opowiem. Wszystkie 'm' ujawnię. Poleconym śmigną do stolicy razem z zażyczonymi dźwiękami. Już niebawem. 'Myszy...' były, choć zapewne nieplanowane. Siła paru twarzy spod sceny je wyprosiła. Mmmmmmmmmmmmmmmmm! ;) Kaśka |
| 8033 | hej neo...widze ze panowie terqaz wkladaja w swoja cala energie w Myszy bo lodz bylo to samo... freak_lodz |
| 8032 | Kaś... ta Twoja wypowiedź o koncercie jest bardzo niejednoznaczna. czy ma ona znaczyć: 'moje myslovitz molestowało mnie muzyką, mdlałam mocą 'myszy...', miało miejsce maksimum możliwości!'? ;) hm? marzyłaś, milczałaś, mruczałaś, machałaś? Nie wykręcaj się, tylko opowiedz! A że jako księgowy odźwierny się zagapiłaś, to ja na koniec tej niedzieli mówię 'dzień dobry' Szeptowi. ;) neo |
| 8031 | jezu nie moge mowic...ledwo chodze...ale kocham placebo... Maja co tam???...nie mam nr niestety do ady!!! My bylysmy dopiero o 18:40 i to dluga historia...na ckod! Konecrt nie byl w takim klimacie jak ten w stodole ale ledwo zyje... Kocham placebo... A pan Pilar byl:) freak_lodz |
| 8030 | Prezesie, w zasadzie dalczego nie??? Może gdyby Pan Kaszana jako dzielny ratownik uratował Kamilę to by z nim uciekła??:))))) akapity Kochana - starość nie radość:)))))) W końcu jesteś na tyle staruszką, żeby byc na TY ze wszystkimi:))))))) akapity Ambitna to ja jestem, ale coś właśnie nie wyrabiam...:)))))))) Zastępca |
| 8029 | Skrzypią mi kolana - obawiam sie, że to kolejny objaw starzenia sie, oprócz siwych włosów....:) Prezes |
| 8028 | Faktycznie - przecież jak wszyscy szczęsliwi, to wszysyc - nawet Zak:))))) akapit Potonęłby, oczywiście, mam tylko nadzieję, że nie w tym jeziorze w Chmielnikach, ani nie w tym, nad którym Pan Kaszana bawił się w słoneczny patrol:)))))) akapit Jak idzie nauka???? Mam nadzieje, zę jestes ambitna i wyrabiasz te 200-250% normy???;))))))) Prezes |
| 8027 | Kochani!! Wczorajszy koncert myslo był niesamowity. Mickey to po prostu magia w muzyce... Dziękuję serdecznie Arturowi za wczorajszą rozmowę, zdjęcia i za każdy jego gest. Tego wieczoru nie zapomnę do końca życia :)) Dziękuję, że jesteście i bądźcie zawsze :] nakręcona |
| 8026 | Ewa,to Wy wczoraj późno dojechałyście,tak przynajmniej mnie się wydaje.Jak wysyłałam Ci tamtego smsa to wchodziłyśmy do środka już.Mam nadzieję,że chociaż Wy dobrze się bawiłyście bo ja to miałam taki zakręt,że lepiej nie mówić.Jak się zobaczymy na C.K.O.D to opowiem Ci o paru rzeczach... Maja |
| 8025 | Taaak,koncert w Łodzi:)) Tomek przepraszam raz jeszcze,jak dzwoniłeś do mnie to nie słyszałam:( A o wczorajszym dniu to w ogóle nie wspominam.Już nigdy więcej Torwaru,mam okropnego pecha do Warszawy,naprawdę.Jak nie Stodoła to Torwar.Poza tym "zgubiłam" koleżankę bo nawiałam z koncertu Placebo i wybrałam się na wycieczkę po mieście metrem.Hihi,jak ja lubię przeskakiwać przez te bramki bo nie piszczą tak jak w Londynie:) :(...ach:/ A mój telefon,ja już mam naprawdę dość wszystkiego.Muszę zadzwonić albo wysłać sms a nie pamiętam numeru. Ewa,Ty nie masz może numeru do Ady? Ja nie mogę :/ Maja |
| 8024 | 1 rok i 1 dzien wstecz. 2 tygodnie i 2 dni w przod. 3 czasy.przeszly.terazniejszy.przyszly. |
| 8023 | ...O koncercie? Mmmmmmmmmmmm! ;) Kaśka |
| 8022 | A na następnym koncercie chciałabym usłyszeć także 'Kraków' i 'Zwykły dzień', a może po prostu się zagapiłam i nie słyszałam :) Zresztą ja chcę słyszeć po prostu Myslovitz i umieram już z tęsknoty za następnym koncertem! Whisper |
| 8021 | Zapewne nie znasz:))))) I lepiej nie poznawaj:)))) akapity Z jakim z Zairu, z jakim z Zairu????:))))))) Niech ona lepiej z Żakiem ucieka:))))))))) akapity No... Gdyby była sprawiedliwośc wszystkie byłybyśmy teraz szczęśliwe i parzyste:)))))))))))) I niektóre Kamile potonęłyby w odmętach licznych jezior Kuj-Pomu:))))))))) Zastępca |
| 8020 | No 4b, chyba że się przeniosła:))) Jaki chłopiec??? Znam go??? Z pewnoscią nie. Ja nie znam nikogo oprócz paru waznych osób;)))))))))))) akapit Oczywiscie moja droga, że nia ma. Jakby była sprawiedliwość, to by ta jego z Karaibów już dawno uciekła z tym z Zairu:))))))) Prezes |
| 8019 | Wielkie dzięki za tą stronę, jest jak dotąd najlepsza w całej sieci!!! Kocham Myslovitz i ubóstwiam głos Rojka. Koncert w Łodzi był niesamowity. Szkoda tylko, że nie zagrali "peggy sue..."... karolka |
| 8018 | kult tez jest fajny;] elfik |
| 8017 | przecież wiem, przejdzie ci... kropkakropkakropka |
| 8016 | nic to nic ... ... |
| 8015 | ech... bolą oczy... ........................................ |
| 8014 | PIERDOLISZ??? ... |
| 8013 | Ten pan z Długości...to Robert Gonera. Ala |
| 8012 | Ano, troszkę się zirytowała, ale obiecałam jej przynieść własnego Mistrza i Małgorztę:))))) Trochę ja to uspokoiło:))) Mówisz, że ona jest z 4b??? Mam nadzieję, że nie będę musiała wchodzić do jej klasy - jest tam chłopiec, za którym nie przepadam:)))))) akapity Dary są z gatunku, który zupełnie Cię nie interesuje:)))))) Za to Miś dał przy mnie kiedyś wyraz swemu uwielbieniu dla zespołu SUEDE:))))))) akapity Poza tym powiem wszystkim tyle: NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI W TYM ŚWIECIE, OJ NIE MA:)))))))) Zastępca |