| 8361 | ZAPRASZAM W IMIENIU MOIM I ANKI CZYLYLI KUROŚ NA NASZA STRONE ( ONA JA ROBILA...ALE JA JESTEM ODPOWIEDZIALNA ZA SPORA CZESC MATERIALOW NOJ BEDE SIE TERAZ DO NIEJ DOKLADAC) O SLOWACKIEJ GRUPE NOCADEN!!! POLECAM GORACO!!! http://www.wsinf.edu.pl/~freak2/ KSIEGA CHWILOWO NIE DZIALA freak_lodz www.wsinf.edu.pl/~freak2/ |
| 8360 | Moje drogie!!!!! Jako osoba ekstremalnie zaborcza i MAXymalnie zazdrosna, ABSOLUTNIE NIE ZGADZAM SIĘ NA WASZE WYJŚCIE DO KINA!!!! Ja też chcę iść!!!!! A jako osobie, której po raz drugi już odebrano połowinki, NALEŻY MI SIĘ TO!!!! :))))))))))))) No ale niestety nie w ten łikend :((((( (ten obłudny smutek ;)))))))))))) akapity Poza tym, zgodnie z zaleceniami Zastępcy, oświadczam, że ZA DOBRA JESTEM :)))))))))) Widać w niewystarczającym stopniu opanowałam ofiarowaną przez Was lekturę obowiązkową :))))))))) akapity JESTEM MAŁYM DRESIKIEM W KOLORZE WIELBŁĄDZIM ;)))))))))))))) Tzn. CAMEL :)))))))))))) II Zastępca |
| 8359 | ciekawe co za Ktos to napisal, heh..;/ elfik |
| 8358 | no tak Megi sorry:) freak_lodz |
| 8357 | Własnie Onet zrobił mi to, co nam kiedyś zbiorowo ucyznił... GUUUUUPPPOOOOOLLLLL:)))))) Nie chce mi się z pamięci odtwarzać;))) Bo co jedna głowa to nie 3:)))))) Ide stąd bo się zdenerwowałam:))))))) BAJBAJ:))) Prezes |
| 8356 | JESTEM BIEDRONKĄ, JESTEM BiEDRONKĄ - NIE MYL MNIE ZE STONKĄ!!!! JESTEM BIEDRONKĄ, JESTEM BIEDRONKĄ - BARDZO LUBIĘ SŁONKO!!!! jESTEM BIEDRONKĄ, JESTEM BIEDRONKĄ - I SOCZEK ZE SŁOMKA!!!!!!!:))))) akapit Jestm po imprezie, przecieram szlaki, organizuję kwaterę głowną na przybycie pozostałych 2/3 Zarządu:)))) Tikety ponoć TANIE:) Jutro czekając na prof. Schramma (z chlebem i solą w reklamówce)pójdę się zorienotować konkretniej:)))) Nabywam BEZ PYTANIA!!! NIE PRZYJMUJĘ DO WIADOMOSCI ODMOWY - OBECNOŚC BEDZIE OBOWIĄZKOWA, POD RYGOREM SkREŚLEniA Z LISTY:)))) akapit MANIKIUR moja droga, nie MANIKIR:)))))) akapit Wy mi tu o Francuzicach tutaj nawet nie wspominajcie, bo MI SIE DROBNE W KIESzENI NIE ZGADZAJĄ, jak myślę o takiej jednej, co izoluje ode mnie takiego jednego padalca:)))))) akapit Zastępco, może chociaż Ty się ze mną dokulturalnisz im Kino, wahrend des łikends???:))))))))))))Bede jutro ciemną nocą zu Hause - wiec ew. termin to so:)))) Śxciskam i mówię Wam: BiS!!!!!:))) Prezes spopod Lokalu Prezesa:)) |
| 8355 | ...Ehhh...popatrzałam sobie wczoraj na pana ortopedę, ale na skalpel nie miałam okazji...Ale popatrzę na niego już po badaniach i prześwietleniach... :D *Megi* |
| 8354 | ...Freak...zamiast "przyłącz" powiedziałabym "wróć"... ;] *Megi* |
| 8353 | wielkie dzięki :) pozdro! .:neurona:. |
| 8352 | Wszystkim zainteresowanym moja garderoba oznajmiam, że dysponuję nową bluzką w kolorze fioletowym:)))))))))) akapity Obejrzałam wstępnie test na politologię. JA WYSIADAM:))))))))) Zdecydowana jestem podjąć prace zarobkowa zaraz po zakończeniu szkoły:)))))) Prosze dopisać mnie pod nazwiskiem Marcina U. w dziale MISIE:)))))))))) Zastępca |
| 8351 |
| 8350 | Kaś... a jednak nieprawda. To dziś już. Znalazłam jak wychodziłam po południu z domu :) Dobrze, że drogę prostą miałam, to udało mi się nie wywrócić, choć patrzyłam na nią tylko kątem oka znad liter ;) neo |
| 8349 | Artur był nauczycielem wychowania fizycznego,w-f,a nauczycielem życia jest nadal :) Maja |
| 8348 | Nauczycielem ŻYCIA:)))))))))))))) Zastępca |
| 8347 | PYTANKO DLA WSZYSTKICH GŁĘBOKO ZAINTERESOWANYCH ZESPOŁEM ... CZEGO NAUCZYCIELEM BYŁ ARTUR ROJEK? :> MAM NADZIEJĘ, ŻE KTOŚ WIE... A MOZE TYLKO JA TEGO NIE WIEM ? W KAŻDYM RAZIE PROSZE O ODPOWIEDŹ ;) PAPA!! .:neurona:. |
| 8346 | ...Z okazji urodzin dla Panienki, o której myślę, buziak potężny. :* Kaśka |
| 8345 | dzielimy wszystko na pół na dwa na dwie połówki które zawsze nie pasują... do siebie. |
| 8344 | na pół na dwa |
| 8343 | OK, OK, to ja łowię Parówę na koronkowe stringi, Ty uwodzisz Kluchę i razem odjeżdżamy autkiem do Manieczek pod Poznań, gdzie już czeka na nas Prezes z Thomem:)))))) A autko buja się w rytm JUNGLE BOOGIE:))))))))) akapity To o pańszczyźnie wiedziałam, a czy orientujesz się może, jak był podzielony kalendarz w Rzymie??? BO JA NIE:)))))) Zastępca |
| 8342 | heh...to juz ten dzien:) freak:) |
| 8341 | Ależ Zastępco, na stringi to Ty możesz złapać nawet Parówkę, a ja do kogo mam uderzać z moim dresikiem, jak nie do Kluseczki???? NIE BĄDŹ TAKA I SIĘ PODZIEL ;)))))))))))))))) akapity Czy wiedzieliście, że maliny rzekomo znajdujące się w budyniach instant pewnej znanej firmy przetwórczej tak naprawdę są Z PROSZKU??? Jedliście kiedyś malinę w proszku??? :)))))))))))) akapity A czy wiecie, kiedy wprowadzono taksy wojewodziańskie??? I że pańszczyznę można było odrabiać nawet PONAD 7 dni w tygodniu???? NO CZY TO NIE FASCYNUJĄCE???? ;)))))))))) akapity JUNGLE BOOGIE...PARARAM PARARAM ;)))))))) II Zastępca |
| 8340 | "moja pierwsza miłośc zaczęla sie i nagle skonczyła.."kawalek z mego zycia..cala piosenka jest the best... Zagadka//:jak brzmi nazwa najlepszego zespolu na calej kuli ziemskiej???MYSLOVITZZZZZZ WERONIKA |
| 8339 | Wkrótce juz zobaczymy go jak śpiewa "TO BYŁA BLONDYNKA/TEN KOLOR WŁOSÓW TAK ZWĄ/SPRAWIŁA, ŻE MIAŁEM/WAKACJE KOLORU BLOND":))))))))))))) Zastępca |
| 8338 | Postanowiłam zasypać dziś Księgę swoimmi wpisami:))))))))))))) akapity Do Francji niebezpiecznie blisko:))))) Mam już nawet balejaż:))))))))) Jeszcze tylko francuski MANIKIR i Klucha jest moja:))))))))) Zastępca |
| 8337 | Ale witamy witamy Megi na pokladzie:) Nie podziwijaj nas tylko przyłacz sie do nas:) freak_lodz |
| 8336 | ...Łiii...jutro nie idę do szkoły... :) Będę miała jeszcze więcej zaległości (poprzedni tydzień przesiedziałam w dom uchora), ale to nieważne... przynajmniej nie będę musiała oglądać twarzy niektórych nauczycieli... ;) ...Za to popatrzę na twarz pana doktora, który najprawdopodobniej wytnie mi coś z mojej nieszczęsnej kostki... ;] *Megi* |
| 8335 | ...Freak...eeee...yyy...Tak wyszło... *Megi* |
| 8334 | Zapomniałabym o najważniejszym: JUNGLE BOOGIE PARAM PARAM JUNGLE BOOGIE... GET DOWN GET DOWN :)))))))))))) Zastępca |
| 8333 | TRZY DNI WOLNEGO!!!!!!1 HALLELUYAH, HALLELUYAH:))))))))))))))))))) akapity Naszło mnie ostatnio pragnienie zostania zmanierowana Francuzicą i za każdym razem, kiedy zakładam mój sweter w kolorze lila róż, to czuję, że jestem coraz bliżej Francji:))))))) ŁI ŁI:)))))) akapity No, kochana, Ty się do Kluski z dresikiem tak od razu nie pakuj, bo jak zobaczysz moje nowe stringi, to od razu przyznasz, że mam pierwszeństwo:))))))) Zastępca |
| 8332 | '...but the moment never came' to wszystko musi się skończyć szczęśliwie... (?) |
| 8331 | ech all the best wishes...:) freak_lodz |
| 8330 | MOJA DROGA, GRATULUJĘ!!!!!!!! Cieszy mnie to bardzo, zarówno progres wiedzy jak i nastroju :)))))))))) akapity Ja natomiast pragnę zawiadomić, iż dokonałam dziś zakupów kosmetycznych pod kolor sweterka :))))))) Przy okazji zauważyłam też, że producenci mazideł do powiek zupełnie nie mają gustu, jeśli chodzi o kolorystyczne melanże :)))))))))) akapity Poza tym tradycyjnie MISIE MOJE ŚPIĄ NA ZIEMI :))))))))) akapity ALE MAM CZADOWY DRESIK!!!!!! Mogę odjeżdżać z kluseczką tym czerwonym autkiem ;))))))))))) II Zastępca |
| 8329 | Pragnę zawiadomić moich wiernych fanów, że odniosłam dziś największy w moim zyciu sukces naukowy, oapanowyjąc w ciągu dwóch dni wiedzę o 3,5 stopnia wzwyż od stanu poprzedniego:)))))))) Gratulacje przyjmuję po 20.45:)))) akapity Poza tym: JUNGLE BOOGIE PARAM PARAM JUNGLE BOOGIE... GET DOWN GET DOWN...:))))))))) Zastępca |
| 8328 | Dziś imieniny Artura,także Najlepsze życzenia dla Solenizanta i w ogóle wszystkiego dobrego! Pozdrawiam ciepło!:) Maja |
| 8327 | Jakie życzenie?????? Bo jeśli sie spełniają, to ja ZYCZE SOBIE, ŻEBY PAN OD MATEMATYKI DOZNAŁ DUCHOWEJ PRZEMIANY!!!!!!!!:)))) akapity Ja również chciałabym wiedzieć, po ile te tikety, zwłaszcza, że z kasa kruchą, a ważnych wydarzeń kulturalnnych przybywa:)))))))))) akapity Ja chcę jeszcze jednych 7 godzin przy tekno!!!!!! Czuję sie niedostatecznie wyfikana:))))))))))))) Zastępca |
| 8326 | z wielkich domysłów spadł deszcz .zmokłem. krakowski spleen |
| 8325 | Fajnie że autor uruchomił angielską wersję strony - to był super pomysł !!!
dżafeł www.myslovitz.kom.pl |
| 8324 | Megi co ci sie stalo ze trafilas do nas...??? i na Forum???:) freak_lodz |
| 8323 | Pragnę też zwrócić uwagę Zastępcy, iż jej dzisiejsze życzenie zostało spełnione w trybie natychmiastowym ;))))))))) TAKIEJ TO DOBRZE ;)))))))))) II Zastępca |
| 8322 | Misiu, na jaką niedzielę??? Tę odległą w czasoprzestrzeni???? Jeśli tak, to ja bym się bardzo chciała dowiedzieć, za ile ktoś chce nam te tikety sprzedać :))))))) akapity NUTELLA NUTELLA NUTELLA RULESSSSSSSS ;))))))))))))) akapity Zarządzie, odnalazłam w sobie całe złoża tudzież pokłady świeżej energii, CHCĘ AKCJI, CHCĘ ZJAZDU, CHCĘ FIKAĆ, CHCĘ DZIAŁAĆ :))))))))))))))))) II Zastępca |
| 8321 | kocham muzyke Myslovitz teksty też moga byc... Rajfur |
| 8320 | ...Hmmm...jak do tej pory nie byłam jeszcze na forum. Nie chciałam zdradzać księgi, ale skoro potrafiłam ją opuścić na tak długi czas, to mogę zdradzić ją z forum... :P ...Chyba tylko ja z tutaj zgromadzonych tam nie byłam... :P *Megi* |
| 8319 | ...Kaś :))) Ja już dostałam odpowiedź od Wikinga... :) ...Musimy ją jakoś dorwać, widziałam ją ostatnio na zakończeniu roku szkolnego... (?) Strasznie się stęskniłam... :) *Megi* |
| 8318 | BIS BIS BIS!!! BIS raczej niedługo:)))))) akapit Zarządzie - czy mam załatwiać tikety na niedzielę???? Nastąpi to (załatwianie:) we wt i do czego czasu proszę o ew uwag lub zażalenia na kom:)))))))) NIE KOMP:))))))))) Prezes |
| 8317 | hihi...:) Thanx for all:) freak_lodz |
| 8316 | ...Pierwszy raz w życiu priorytet mnie nie zawiódł. :) Kaśka |
| 8315 | ...Freak, pofrunęło do Ciebie wczoraj. Ale do Neo już nie. Zapomniałam wziąć adresu i wizyta na Poczcie zakończyła się porażką. Następne podejście szykuje się na poniedziałek. ;) Kaśka |
| 8314 | Kasia dzieki za list i plytki! freak_lodz |
| 8313 | /kasia a do mnie tez cos podeslesz??? freak_lodz |
| 8312 | BĄZUR BĄZUR:))))))) Jak powiedział by ŻĄ MISZEL:)))))))) akapit No ja na wojne jestem gotowa, choć fryzura po depresyjnej wielkopolskiej pogodzie zrobiła mi się straszna;)))))))))) Ale mam nadzieję, ze w ferworze walki nikt teog nie zauważy:)))))))) akapit WSZYSTKLIM PADALCOM UKRYWAJACYM SIĘ PO KĄTACH MÓWIMY STANOWCZE NIE!!!!!!!!!!!!:))) Prezes |