| 8411 | spędzam z Tobą czas wołając oczami |
| 8410 | źle * |
| 8409 | spędzam z Tobą czas krzycząc oczami |
| 8408 | Wcale że nie prawda, ze nikt, bo ja ogladałam i mam to nagrane i w ogóle jestem wzorową fanką i siostrzenicą!!!!:))))))) To wy jesteście wyrodne:)))))) Zastępca |
| 8407 | No właśnie nikt nie ogladał, bo niektórzy mają sklerozę w młodym wieku:))))))))) akapit Dziewczeta!!!!! Szalenie mi pryzkro, ze padłam na twarz akurat dziś;((((( A tak miałam ochotę zbiorowo sobie ponarzekać...:))))) akapit Drugi - co to ma znacyzc, ze komp Ci pada - ja potrzebuję ciąglłego wsparcia duchowego!!!!!!!:))) W skrajnej syt naciagnę Cię na kolejny telefon na koszt rodizny:)))))))))))))) akapit Czy wiecie co to jest optatyw??? Ja wiem, ale nawet jeśli Wy nie wiecie, to nie powiem, bo do niczego Wam to nie jets potrzebne;))))) akapit Mówię Wam zbiorowo BIS!!! Postaram się znaleźć jakiś kontakt. W ścianie np:)))))A i będę próbowała nadal załatwić tikety:) Prezes |
| 8406 | CZY JEST KTOS KTO OGLADAL WCZORAJ KONCERT MYSLOVITZ Z LONDYNU I MA NAGRANY?PROSZE O KONTAKT I POZDRAWIAM:) AGNIESZKA mysloaga.blog.pl |
| 8405 | 'oskarżam Cię o osamotnienie' testosteron |
| 8404 | Nie ma pojecia dlaczego w ksiedze gosci niektore osoby wypisuja takie idiotyzmy werver |
| 8403 | A ja to jestem niereformowalna niczym starej daty nauczyciel:)))))))))))) I kompletnie nie rozumiem, o co chodzi, bo ja zwykle nie czytam rzeczy, które mi nie pasują, poza niektórymi lekturami szkolnymi:)))))))))) akapity Prezesie, nie dramatyzuj, tylko przybywaj na uprzednio wyznaczone miejsce. Zastępca |
| 8402 | Zupełnie nie rozumiem, dlaczego osobom Wypad, Pieprzyć Zastępca, Współczuć itp tak bardzo przeszkadzają nasze wpisy, skoro na co dzień sami się do ksiegi nie dopisują... Ale jestem taka "niewyuczalna", więc to nic dziwnego, że nie potrafię tego zrozumieć:)))) akapit Tym bardziej idzie mi cięzko, gdyż UMIEEEERRRAAAAMMMMMMMMM:))))))) Podejrzewam, że to te dramatyczne niusy ostatnich dni tak podkopały moje zdrowie;))))))))))))) akapit PRZYBĄDŹCIE DO MNIE!!!!!!:))))))) CHorych nawiedzać, przypominam:)))))))) Prezes |
| 8401 | 'chcesz powiedzieć o tym, co myślisz. ja mogę wyczytać to z gwiazd. * * * hello, to już jest koniec' tłumaczenie własne.bardzo. |
| 8400 | A te znowu swoje. Niektórzy są po prostu nie do zresocjalizowania. Pozostaje współczuć. |
| 8399 |
| 8398 | Chciałam tylko powiedzieć, ze w porównaniu z Franem Healy to nawet Południowiec przegrywa:))))))))))))) akapity Apeluję do dziewcząt - nie zapomnijcie wyrazić stosownego zachwytu moim nowym kolorem włosów:))))))) Zastępca |
| 8397 | No wiec... od tygodnia mam naszywke myslovitz , jupi :-) i kazdy w szkole czyta ja, :P nie ktorzy sie brechają - nie wiedzą co dobre.... a ja nie zrwacam na nich uwagi :P MYSLOVITZ THE BEST! ! ! Karolcia_peace |
| 8396 | Kto jest łośkiem ten jest:)))))))))) akapity Prezesie, nie łam sie. Mnie rzucił dla jakiegoś pospolitego polnego rumianku:)))))))) A Murzynka czy nie - utopimy ją i tak:))))))))))) FUCK POLITICAL CORECTNESS:)))))))))))) akapity Własciwie dlaczego mówi się KULTURA WYSOKA????:)))))) Zastępca |
| 8395 | Rzucił mnie dla francuskiej Karaibki, która okazała się MURZYNKĄ:)))))))))))))))))) Jutro wypłaczę cały ten żal:))))))) Jakie to szczescie, ze mam wtykę w środow. nauk. Posen w postaci Prof. B.:)))))))))))))) Bez niego do dzis żyłabym w nieświadomosci:)))))))) akapit Dla mnie proszę smak antydepresyjny z zapasów imieninowych:)))))))))))) akapit Postaram się znaleźć n/w kliszę, ale hmmmmm... nie przypominam sobie, gdzie mogłam ją ukryć;))))))) Przed wzrokiem niepowołanych, naturalnie:))))))))) Prezes |
| 8394 | Zarządzie, od teraz kontakt ze mną wyłącznie przez kom, więc jeśli w sprawie jutra miałoby się coś zmienić, to proszę mnie w ten sposób poinformować :)))))))))) akapity POKAŻĘ WAM JUTRO ALBUMIK :)))))))))))))) A propos - proszę, żeby Prezes zaopatrzył się jutro w kliszę z sesją przetwórczo-władywostocką :))))))))))) II Zastępca |
| 8393 | 'od grzechu gorsza jest samotność' |
| 8392 | Smak antydepresyjny to CZEKOLADOWY, łośku :))))))))))))) akapity Mowa o nośnikach, których potajemnie zamierzałam się pozbyć, przekazując je Prezesowi pod przybytkiem kultury wysokiej :))))))))))) akapity Co to znaczy "bezpośrednio"????? Czy dotychczas kontaktowałaś się z nami przez pośredników i tzw. osoby trzecie???? :)))))))))) akapity I OD DZISIAJ WYNAJĘTY MORDERCA MA PILNOWAĆ DROGI DO MOJEGO SERCA :)))))))))))) I tyle Wam powiem :)))))))) II Zastępca |
| 8391 | A o jakich nośnikach mowa???? Nie przypominam sobie, żebym Ci cos doręczała:)))))) Weźmy jednak poprawkę na mój zły stan zdrowia i powiększające się dziury w mózgu i języku:))))))) akapity Smak antydepresyjny to RUMOWY????:))))))) akapity Dokonałam pozyczki i juz wkrótce bedzie się można ze mna kontaktować bezpośrednio:))))))))) Zastępca |
| 8390 | Pewnie ze tak:) freak_lodz |
| 8389 | Drogi Zarządzie!!! Pragnę Was poinformować, iż w dniu dzisiejszym rozpoczęłam zapoznawanie się z nośnikami, dostarczonymi przez Zastępcę, i jestem momentami ZACHWYCONA :))))))))) Nie rozumiem zupełnie, dlaczego Wam się na początku nie podobały!!!! :)))))))))))) akapity Przypominam Zastępcy o KO zgromadzenia na jutro odpowiedniej ilości budyniu :))))))))) Nie muszą być w smakach antydepresyjnych ;)))))))))) II Zastępca |
| 8388 | Ewa a ja się tylko chciałam Ciebie zapytać,czy jeśli wszystko ułożyło by się po mojej myśli to czy reflektujesz z Anią za? Przypuszczam,że tak,prawda? :) Maja |
| 8387 | MAja sie nie skoczy bo to jest jak w Funaberii wchodzisz tylko z karta...a zeby karte miec musisz miec rekomendacje od 3 osob...wiec bedzie cienko./.Paprote znalam..ale to juz chyba nie jej dzialka od dawna wiec mi nie pomoze...i jeszcze znam jedna taka od paznokci...ale to i tak malo./..i znam ja z widzenia... freak_lodz |
| 8386 | dla nikogo bardziej niż dla mnie 'silence is easy' |
| 8385 | Z przykrością zauważyłam, ze od mojego ostatniego wpisu przelało się przez te Księgę mnóstwo agresji:)))))))PO CO TEN STRES??????? Ale to pytanie (tak podejrzewam:))) odbije się również jak groszek zielony od ściany:)))))))) akapit Czy wiecie, ze jestem osobą szeroko oplotkowywaną w środowiskach naukowych Posen???????:)))))))))))) Osładza mi to nieco przykrą nieobecnosć Padalca w zasięgu mojego wzroku:))))))))) akapit W połowie drogi się spotkamy i porachujemy:))) Już w nd;))))))) Bis 16Uhr:))))))) Prezes Forever:)) |
| 8384 | przestań pieprzyć zastępca |
| 8383 | Ależ halo halo!!!! Przecież PRZEMAWIAŁ DZIAD DO OBRAZU, A OBRAZ DO NIEGO ANI RAZU!!!! A my do Naszych Wiernych Czytelników - zawsze i wszędzie przemawiamy :))))))))))))) Jest mi niezwykle przykro, jednak jest to kolejne chybione porównanie :))))))))))) II Zastępca |
| 8382 | HUHUHUHUHUHUHU, to co, będziemy się bić???? Tym razem - W BUDYNIU??? :))))))))))) akapity Pragnę zauważyć, iż Zarząd nie bierze na siebie odpowiedzialności na naturalne procesy fizjologiczne zachodzące w organizmach Naszych Wiernych Czytelników, tak doskonale zorientowanych w bieżących wydarzeniach :)))))))))))) akapity Stanowczo zaprzeczam, jakoby wszystko odbijało się od Zarządu "jak grochem o ścianę"!!!!!!!! Na groch jesteśmy szczególnie wyczulone - jak KSIĘŻNICZKA NA ZIARNKU GROCHU :)))))))))))) Wasz zawsze kochający II Zastępca |
| 8381 | A.D,bo do prezesów i zastępców to jak z tym dziadem co przemawiał do obrazu...To prezesostwo to w ogóle jakieś niewyuczalne jest,heh.Żałośnie jesteście P,Z i Z2... buahahahaha! |
| 8380 | Ja też mam powoli dość tej całej biurokracji w księdze.Zbudujcie sobie jakiś urząd i tam się wymądrzajcie.Ile można słuchać o waszych spotkaniach, budyniach,akapitach,Juniorach,szkole etc.Litości!To przestało być zabawne.Piszę to, zdając sobie sprawę ,że i tak moje słowa odbiją się od was jak grochem o ścianę. W końcu nikt nie lubi słuchać krytyki, nawet jeśli jest ona szczera i nie robiona "na złość".A szkoda. A.D. |
| 8379 | Acha,nie napisałam kiedy,26 październik. Maja |
| 8378 | Tak,będę na 100% i bardzo się cieszę :) P.S Ewa,a do PRLu może po Dekompresji się skoczy,co o tym myślisz? :) Maja |
| 8377 | Maja to jedziesz na Smolika tak??? a kiedy to??? Wiesz ja i tak bym ci nic nie napisala bo nie mialam o tym pojecia... Acha mam news...Rojas wraz ze swoja Ania byl naotwarciu nowego pubu PRL przy al. Kościuszki, ktory przymierza sie do otwarcia wlasnego pubu w Katowicach:) freak_lodz |
| 8376 | Do prezesa i zastępcy,albo nauczcie się po polsku rozmawiać tak aby w waszych wypowiedziach dało się odczuć choć odrobinę racjonalizmu i konstruktywizmu (bo jak na razie to bredzicie na całego),albo wypad |
| 8375 | Właśnie przeczytałam na temat Pokojowej Nagrody Nobla kto,co i jak... P.S A co złego widzisz w organizacjach gejowskich i feministycznych,hmm? Maja |
| 8374 | PAPIERZ nie dostał nobla ............. czego chcą te barbarzyńskie państewka do katolickiej Polski? Tam autorytetem są organizacje gejowskie i feministyczne, tam panuje kultura konsumpcji, ludzie są sługami przedmiotów, a dla Boga nie ma tam miejsca. Jeszcze bardzo dużo im brakuje, aby dorównać Polsce. Rozwój gospodarczy i pieniądze to nie wszystko. Pozostaje jeszcze mentalność obywateli, a jaka jest - mieliśmy przykład jak przypłynął "Langenort". To był szczyt chamstwa i inwazja na suwerenne państwo Polskie. ps. proponuje abdykacje tych prezesów i zastęców bo sa mdli jak liberałowie! prezes i grono do dymisji !!! obojczyk |
| 8373 | ojej ktos znowy wupowiada wojne Prezesurze...:) freak_lodz |
| 8372 | banda biednych prezesów i zastępców o swojej zbiorowej schizofremi na forum piszą ! prezesura kaput |
| 8371 | I co prezes i zastępca,zatkało? buahahahaha! |
| 8370 | prezesi i zastępcy buahahahaha! |
| 8369 | *księżyc-widmo na drodze mlecznej chmur* |
| 8368 | zastępcy-okurwieńcy yo-yo |
| 8367 | srać sie chcę od tych prezesów i innych chujków.tylko zastępca i prezes (co to za urojeone wpisy).te paszkwile chyba się potwornie nudzą.zresztą smierdzi od nich pasztetem marki "gnojna" JUROP |
| 8366 | trujące kwiaty, trujące róże pną się wokół mnie potrzebny mi strzał, jeden strzał |
| 8365 | Melduję, iż przełomu dokonałam, a wiedzy do zgłębienia okazało się nie być wcale tak dużo :)))))))))) Fizyka z astronomią nie jest jednak tak pasjonującym przedmiotem jak historia, więc nie będę zarzucać teraz pytaniami z serii 'CZY WIECIE ŻE...' ;))))))))) akapity Zagubienie telefonu świadczy tylko na Twoją niekorzyść, Zastępco!!!!! POmyśl, co by było, gdyby stało się coś ważnego - np. gdyby nagle okazało się, że masz SPRZEDAWAĆ, SPRZEDAWAĆ :)))))))))) akapity Jestem za spotkaniem w nd W POŁOWIE DROGI :))))))) Mam nadzieję, że Prezes nie wyrazi obiekcji :))))))))))) II Zastępca |
| 8364 | Teraz to ja SIĘ Z TOBA NIE ZGADZAM!!!:))))) Z przyjemnością bym Ci odpisała, gdyby nie fakt, że a) telefon odnalazłam dziś po południu zagrzebany gdzieś pod stosami innych rzeczy:))) b) skończyała mi sie karta i chyba będe musiała zaciagnąc dług w Providencie, żeby kupic nową:)))))))) akapity Co do przybycia Zarządu do mojego lokalu - NIE WYRAŻAM OBIEKCJI, będzie mi bardzo miło Was gościć:)))))))))) GOŚĆ W DOM, BÓG W DOM, jak mówi staropolskie przysłowie:)))))))))) akapity WSZĘDZIE JEST DOBRZE GDZIE NAS NIE MA...:)))))))))))) Zastępca |
| 8363 | Zastępco, cóż to za pokrętne wnioskowanie!!!!!!! WCALE TAK NIE JEST, JAK TY MÓWISZ ;)))))))))))) Poza tym Ciebie do odpisywania na moje SMSy nie zachęca absolutnie nic, więc KTO TU KOMU WYRZUTY ROBI :)))))))))))) akapity Jeśli zaraz nie dokonam jakiegoś spektakularnego przełomu w pogłębianiu wiedzy z dziedziny fizyki i astronomii, to mi nawet cudze zrywanie się bladym świtem nie pomoże!! :)))))))))))) akapity A może by tak Prezes zahaczył o lokal Zastępcy w nd w tych samych godzinach, co ja???? Trzeba by się tylko jakoś zsynchronizować.... :))))))))))) II Zastępca |
| 8362 | Ja za Toba, Prezesie, zawsze i wszędzie, nawet do piekła, ale z tym kinem to bym się wstrzymała trochę, zwłaszcza, że nie wiadomo, czy te tikety rzeczywiście sa TANIE:))))))))) akapity Zauważyłam, ze Drugi Zastępca pojawia się na Księdze dopiero, kiedy zachęci go do tego obecnośc Prezesa. Teraz ja jestem na Maxa Heckera zazdrosna:))))))))) akapity W ogóle to ja nienawidzę historii, porzucam wszelkie ambicje i zaczynam łowy na bogatego męża:)))))))))) Część pierwsza polowania: nd, Posen:))))))) Liczę na Waszą pomoc, dziewczęta:)))))))))) Zastępca |