| 4 | Niezła strona Fuckhead. Naprawde mi się podoba. Lubie STP i wrestling więc dla mnie wporzo. Słuchaj mam pytanie. Napisałeś, że kiedy Scott wyjdzie Piloci zagrają trase po Stanach. Czy nie wiadomo ci nic o ich ewentualnym przyjeździe do Europy, albo może Polski (w to ostatnie wątpię bo przecież jesteśmy dla nich trzecim światem). I'M HALF THE MAN I USED TO BE. Weed 3:16 czas wpisu: 2000-02-18 18:16:00 |
| 3 | Stone Temple Pilots są spoko. Nirvana Fan czas wpisu: 2000-02-18 16:01:00 |
| 2 | HELL YEAH! Na początku pozdrawiam Boryssa, Keruleta, Baldy'ego, Weeda, Nothing i Żurka oraz wszystkich z fanclubu WWF i WCW na stronie WrestleFans. AND THAT IS THE BOTTOM LINE. Fuckhead 3:16 czas wpisu: 2000-02-18 01:07:00 |
| 1 |