Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: SCOTT WEILAND.pl

W księdze jest 1404 wpisów.

Jesteś 44757 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

39
IF THIS IS WHAT LIFE AND LOVE IS ALL ABOUT I'D RATHER DIE...
Scott Weiland Worshiper

czas wpisu: 2000-02-28 18:48:00

38
Fuckhead-Spokojnie stary nie chcialem byc taki nachalny.Tak wiec uprzejmie PROSZE ote kasety.:)
POPEK

czas wpisu: 2000-02-27 19:39:00

37
gimme a call
Sznurek I Topór

czas wpisu: 2000-02-27 18:15:00

36
Popek, walnę Ci emalię jak sie odblokuje onet więc znowu nie panikuj, że się nie spieszę itp.
Stone Cold 3:16

czas wpisu: 2000-02-26 16:06:00

35
Po pierwsze do kurwy nędzy stary nie rozkazuj mi - "masz sprawdzić"... a po drugie jak mi się będzie podabało to będę śledził hyde na WrestleFans, a jak nie to nie. Nie uważaj się za bardzo, bo kurwa jakimś bogiem nie jesteś. Ok, to tyle wstępem. Teraz tak - WM IX mi brat kurwa skasował, mam wszystkie pozostałe, w WM X jest walka Doink/Dink vs. Bam Bam/Luna, o cenie już pisałem. Tyle. Jak Ci zależy to nie odstawiaj mi tu w Księdze Gości jakiegoś leszcza do kurwy nędzy.
Fuckhead 3:16

czas wpisu: 2000-02-25 20:40:00

34
Bede w Hydepark na WCWfans.Z meilem jest gorzej bo mialem krotke przerwe w surfuwaniu i konto skasowalem,ale spoko niedlugo bedzie nowe sledz uwaznie WCWfans odezwe sie ,wkoncu to mi zalezy.
POPEK

czas wpisu: 2000-02-24 16:06:00

33
Cześć Fuchead!
Czemu, znowu nie wziołeś swojej płyty?!
Laura Nothing

czas wpisu: 2000-02-24 15:04:00

32
Yo!! Cool site, zeby sie nie rozpisywac. Pozdrowienia...
Kerulet

free.polbox.pl1/1/1manson
czas wpisu: 2000-02-22 08:58:00

31
Słuchaj Weed nie wiem gdzie jesteś, ale ja spierdalam. Trzasne kilka raportów, zapalę i idę kurwa spać, dobre się skończyło... Jutro kurwa pobudka o 7 (ale chyba warto - wiesz co (kogo) mam na myśli). Tyle Nara.
Fuckhead 3:16

czas wpisu: 2000-02-21 18:30:00

30
Dobra kurwa zaraz czas mi się kończy. Więc nie dziw się jak nagle znikne.
Weed 3:16

czas wpisu: 2000-02-21 18:27:00

29
Już jestem. Spoko. Byłem w onecie. Możemy pogadać na Wrestlefans.
Weed 3:16

czas wpisu: 2000-02-21 18:24:00

28
Weed Ty chuju, gdzie żeś znowu polazł???????!!!!!!!!!
Fuckhead 3:16

czas wpisu: 2000-02-21 18:23:00

27
No, kurwa, dobrze, że jesteś. O Stingu już wiem z Hydu WCW. Żurek się ucieszy. Co to za zjeb na Hydzie WCW-CROW? On lubi Hogana i uważa, że Hogan jest dobry!?! A tak na marginesie. Ciekawe jak zareagują twoi starzy jak przyjdzie rachunek za telefon za luty.
Weed 3:16

czas wpisu: 2000-02-21 18:13:00

26
Nie piprz mi tu. Jestem non-stop. A co do SuperBrawl, w walce Hogana udzielił sie Sting i robi za maksymalnego face'a.
Fuckhead 3:16

czas wpisu: 2000-02-21 18:08:00

25
Kurwa Fuckhead gdzie polazłeś? Ja tu siedze i płace i czekam na ciebie a ty co? W kulki sobie kurwa lecisz?
Weed 3:16

czas wpisu: 2000-02-21 18:06:00

24
Jestem byłem i będę. Ewakuuję się 15 po. Tylko wiesz, trochę na WrestleFans, troche tu, ale otworzyłem sobie teraz swoją stronę w nowym oknie i gra muzyka. Czytałeś newsy o STP? Fajnie Weiland wygląda jak Lennon, a co tam u Nothing i Scavangera?
Fuckhead 3:16

czas wpisu: 2000-02-21 18:05:00

23
Chej Fuckhead! Jesteś tam jeszcze? Ja zostaje jeszcze pół godziny. Odezwij się.
Weed 3:16

czas wpisu: 2000-02-21 18:02:00

22
Dziękuję bardzo uprzejmie Scavanger. Doceniam gest. Pozdrowienia. Fajna się tworzy gadka na WrestleFans, w hydzie WCW, możecie wpaść...
Fuckhead 3:16

czas wpisu: 2000-02-21 17:56:00

21
No kurwa jasne, że tak. Przecież wiesz, że go właściwie czcze. Nawet jako face'a. He's the best!!! Może jak zostanie facem to wreszcie normalnie (czysto) wygra tytół.
Weed 3:16

czas wpisu: 2000-02-21 17:55:00

20
Gratuluje ciekawej i pouczjącej strony Fuckhead'zie
Scavemger

czas wpisu: 2000-02-21 17:52:00

19
No właśnie... ale Taker to Taker, czy face, czy heel zawsze jest zajebisty, chyba sie zgodzisz?
Fuckhead 3:16

czas wpisu: 2000-02-21 17:52:00

18
War-ash zaraz się odezwie. Ale Taker jako face?!? Kurwa mać!
Weed 3:16

czas wpisu: 2000-02-21 17:50:00

17
OK, to dla Żurka - wyniki SuperBrawl - ten pajac Prince jest nowym Cruiserweight champion, Knobs nowym Hardcore champion, Sid pokonał Jarretta i Halla, Flair pokonał Funka, Hogan oczywiście wygrał Legdropem Lugerem, a Vampiro wtopił z Kidmanem. Teraz o WWF, Taker ma wrócić po operacji jako klasyczny face, Stone Cold raczej nie udzieli sie podczas WM 2000, chodzi o to, że cały czas musi nosić kołnierz...
Pozdrowieni Weed, jężeli jest z Tobą War-Ash to niech się odezwie...

Fuckhead 3:16

czas wpisu: 2000-02-21 17:47:00

16
Żurek chciał wyniki. Mnie interesuje tylko main evant. A co do newsów to kiedy indziej, może jutro wieczorem przekręce (chyba, że masz coś extra).
Weed 3:16

czas wpisu: 2000-02-21 17:45:00

15
No jasne, że kurwa mać jestem. Czekam już ze 100 minut, ale spoko. Jak chcesz to mogę Ci rzucić wyniki SuperBrawl i leciutko newsy z WWF.
Fuckhead 3:16

czas wpisu: 2000-02-21 17:42:00

14
Słyszałem Fuckhead, że będziesz dzisiaj w sieci i będzie można z tobą pogadać na żywo przez księge. Jeśli mi odpowiesz to będę zaszczycony.
Weed 3:16

czas wpisu: 2000-02-21 17:40:00

13
Coś słyszałem o Stuck Mojo, wisziałem ich video do "Rising", było tam trochę wrestlingu, ale gwiazdy z WCW - Raven DDP itp. Co do talk show, jeżeli chodzi Ci o Weilanda to gówno z tego, nie ma nigdzoe stacji abc...
Fuckhead 3:16

czas wpisu: 2000-02-20 16:51:00

12
Stuck Mojo sa wielkimi fanami WWF !!!
nie ma jak STP i Biz Limpkit na SO !!!
przy okazji -> gdzi jest Talk Show ???
peace
Phil da Pain

...
czas wpisu: 2000-02-20 12:59:00

11
Nothing, spoko jestes, ale bez ściem, strona jest średnia, jak dorzucę mp3 w Pilotsach, zrobię ECW itd., to wtedy będzie może lepiej niz średnia, ale mimo wszystko dzięki. Jutro poważna aktualizacja... Weronika, OK, napisałas że ładnie, ale chodzi mi o druga część - "dobrze synku, brałeś lekarstwa" - wyjaśnij mi ją. ECW !!! ECW !!! ECW !!! EC FUCKIN' W !!!
Fuckhead 3:16

czas wpisu: 2000-02-19 17:22:00

10
LUDZIE!!! Fuckhead is GOD!!!
Jego poglądy są święte!!!
Znam go kurwa i nie myślałem że może zrobić coś tak zajebistego.
Laura Nothing

czas wpisu: 2000-02-19 17:18:00

9
Fajna ta strona fuckhead
goldberg

czas wpisu: 2000-02-19 16:25:00

8
przeciez powiedzialam ze ladnie...
weronika

czas wpisu: 2000-02-18 22:45:00

7
Jasna kurwa sprawa, że ratingi WCW będą rosły, po ostatnim Thunderze jestem tego pewien. Fani WWF mają już prawie 100% kopię swojej ulubionej federacji, czyli WCW Attitide. Weronika - o co Ci kurwa chodzi?
Fuckhead 3:16

czas wpisu: 2000-02-18 22:35:00

6
Mamo jak tu ładnie-dobrze synku brałeœ lekarstwa ?!
weronika

czas wpisu: 2000-02-18 22:00:00

5
Senks Łid. Trasa po Stanach jest na bank, jeżeli będzie po Europie to nie wcześniej niż w okolicach jesieni 2000, za chuja nie przyjadą do Polski, chyba, że stałby się jakiś cud. Trasa po USA bedzie dosyć długa, ostatnio STP grali tam trasę w 1997, później tzn. w 1998 była trasa Weilanda, ale chyba po dwóch koncertach się skończyła i Scottie trafił na odwyk. Tyle nara. ODPOWIADAŁ - PRACOWNIK SMACKDOWN HOTEL - FUCKHEAD.
Fuckhead 3:16

czas wpisu: 2000-02-18 18:17:00

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!