Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Slodki Calus od Buby

W księdze jest 4991 wpisów.

Jesteś 235021 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4000
Czterema kończynami podpisuję się pod słowami niezawodnego w każdej sytuacji Pana Śliwy! ;-)
PS. MOHER JEST DŻEZI!!! :)
Wrocław rogaty, co się boi powrotów :)

czas wpisu: 2006-05-10 15:37:44

3999
Mili Moi, wkraczam sobie w łykend miniony w szlachetne podwoje Siekierezady i od progu zaskoczenie: szafa grająca cicho stoi, legutko zakurzona, za to na bałałajce ktoś coś znajomego brządka... Nadstawiam ucha, a tu... 'Jeszcze jeden wiersz dla Ciebie'! Na ciąg dalszy spuszczam zasłonę milczenia. ;) Powiem tylko, że cały SCoB - owy repertuar został przerobiony solidnie, a krakusy na własnych plecach dźwigały warszawiaków do Bacówki Pod Zgonem. :D Nie ma co - muzyka łagodzi obyczaje... ;) Uściski! :)
biesowate kotowate ;)

czas wpisu: 2006-05-10 13:29:35

3998
Gratulacje wszystkim Słodkim Całusom z okazji 4-tysięcznego wpisu do księgi śle śliwka z degederatów (a wiecie, że wpis 3-tysięczny był dokładnie rok temu?). Co do ostatniego weekendu - jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko wszystkim Kapciom i Jurkielom. I pamiętajcie - co złego, to na pewno my!
śliwka dgd

czas wpisu: 2006-05-10 12:53:26

3997
Jeśli chodzi o koncerty w 3m i okolicy, to się zbiera i zanosi, lecz Baca, dyżurny synoptyk twierdzi "ze racej kole Bozego Ciała gruchnie, a nie fceśniej" :)
Stormbringer

czas wpisu: 2006-05-10 09:31:05

3996
Ja chciałam tylko podziękować za te cuda, co to się zdarzają wciąż, szczególnie, jeśli chodzi o Powroty... :)))
Kto wie, ten zrozumie, a ów "raz do roku" niech trwa - choćby całymi godzinami! A jak! :)
wiadomo kto :)

czas wpisu: 2006-05-08 21:23:02

3995
Czy SCOB to czasem grywa w Trójmieście?? Np. w czerwcu?? Np. w pierwszej połowie?? Dokładnie między 4 a 6 czerwca??:)
marianka

czas wpisu: 2006-05-08 20:40:23

3994
a w bory to ktos przez łódź np nie jedzie? i ma wolne miejsce dla mnie? będe grzeczna
córóś

czas wpisu: 2006-05-08 14:16:05

3993
Dziękę, że w miom domu rozbrziewa dobra muzyka.
Teresa

czas wpisu: 2006-05-06 02:18:03

3992
Siedzé na obczyznie a wasze piosenki sa jak okruszki chleba rzucone na ziemie, które nie pozwalaja mi zgubic drogi do domu. Dzieki
Wojtek

czas wpisu: 2006-05-05 11:45:55

3991
podziękować. i na zdrowie ;]
córóś

czas wpisu: 2006-05-05 11:21:29

3990
córóś ja cię pozdro z krainy helwetów i pewną rudą z wolnego i szybkiego grodu
karva-człowiek

czas wpisu: 2006-05-04 15:25:08

3989
Plecak z zapasem tymianku na gardło (oj, przyda się po siekierskich bojach ;) już spakowany, jeszcze śpiwór kolanem upchnąć i gitarcię przytroczyć... Lecę badać, czy anioły jeszcze w swetrach! Buziaki dla tych, co nad morzem! :) Juuuupijjjaaajjjj!!! :D :*
słodkocałującawszystkich!

czas wpisu: 2006-04-28 18:21:53

3988
Paskudne terminisko. Paskudne. ;)
No ale cóż, będę miała okazję po raz kolejny udowodnć sobie, że nie ma rzeczy niemozliwych. Np. 400km w 3,5h, najlepiej stopem. Hee hee :D
:)

czas wpisu: 2006-04-28 16:58:12

3987
i już jasne. Matragone polecam: naleśniki po bieszczadzku ;] mniam

poza tym życzę udanego weekendu. tymianki dla tych co w górach
córóś

czas wpisu: 2006-04-28 12:57:25

3986
Obawiam sie , że raczej na pewno będzie to termin przed :) sory.
Wicked Messenger

czas wpisu: 2006-04-28 12:11:35

3985
To pięknie! Pytanie tylko, czy termin będzie przed-festiwalowy czy po-festiwalowy.. I oby ten drugi!
:)

czas wpisu: 2006-04-28 08:51:14

3984
Matragona będzie- terminowe nieporozumienie było. Minutka cierpliwości i znów sie pojawi Matragona ale z nowym terminem. Też sierpniowym.
jurkiel

czas wpisu: 2006-04-28 08:08:26

3983
Buuu... Co się stało z koncertem w Matragonie (Ustrzyki)??? :(
???

czas wpisu: 2006-04-27 23:31:30

3982
Chłopaki!!! I jak tu Was nie kochać!!!
Ciągle w głowie sobotni koncert, ech...

Silna grupa Fanek po 30-tce



kasia

czas wpisu: 2006-04-24 10:28:01

3981
kto ma rozumieć - rozumie ;]
a co do soboty : zielone wino spijajmy ostrożnie !!!! cudny wieczór.
córóś

czas wpisu: 2006-04-24 10:16:33

3980
ćpałaś "nie pisz"
"nie ćpiałaś" też nie pisz
......
bo i tak nic zrozumieć nie można
ekshibicjonistka

czas wpisu: 2006-04-23 09:38:58

3979
cóż sie tu oszukiwać, ozianko wiosenne.
córóś

www.podbuda.art.pl/teksty.htm
czas wpisu: 2006-04-21 13:47:41

3978
otywyte motocykl bmw
córóś

czas wpisu: 2006-04-21 08:57:30

3977
Bardzo fajnie tu!!
Pozdrowienia z Gorlic
BeskidBlues

www.muzycy.gorlice.info.pl
czas wpisu: 2006-04-21 01:40:44

3976
Och Córóś! BMW nowe czy stare zawsze jest fajowe. :-)
Olesia!

czas wpisu: 2006-04-20 15:40:18

3975
Olesia a co powiesz na bmw z 1938 r na chodzie?
córóś

czas wpisu: 2006-04-20 09:05:12

3974
I takie tam motory i trochę starsze.... a na nowe tak jak i na stare trzeba amatora. Chyba wolę stare, bo to klimacik taki, że.... ech - pozdrawiam zarówno Zespół jak i ekipę z Ustronia
sowa

czas wpisu: 2006-04-20 08:47:20

3973
junaki,emzetki,wueski... a co powiecie o nowych motorach???
Olesia!

czas wpisu: 2006-04-19 20:46:50

3972
uściski z muSeum motocykli. rdzawe diamenty - ustroń.
córóś

czas wpisu: 2006-04-16 14:06:04

3971
Wesołego królika,
co po stole bryka,
spokoju świętego
i czasu wolnego,
życia zabawnego
w jaja bogatego
i w ogóle
-wszystkiego kurde najlepszego!

pees
i żeby nam piwa w pubach nie zabrakło ;)
pozdrawiam i do miłego zobaczenia
WOYTAS

www.100lat.info/kaczki/
czas wpisu: 2006-04-14 21:33:48

3970
SŁUCHAJCIE KONCERTU DO GÓRY DNEM W WIELKANOCNĄ NIEDZIELĘ O 17:00 NA ANTENIE www.radiogdansk.pl
jurkiel

czas wpisu: 2006-04-14 21:05:34

3969
Nu, Panocki, to wesołego jajka, żółtych świąt, smacznego dyngusa i mokrych kurczaków! (oj, chyba coś się mię miesza, ale to nie stanowi ;))

PS. A piwko będzie, słowo się rzekło wszakże! Jak nie w Elblągu, to na BA - w Trollu, pod Trollem... ;) A w Gawrze - cóż - LYPA! - się 'kokoszkowa' część ekipy wykruszyła... Łobuzy ;-)

Wrocław rogaty :)

czas wpisu: 2006-04-14 12:17:14

3968
spokojnych radosnych pogodnych
córóś

czas wpisu: 2006-04-14 08:57:52

3967
Jakiś Dżo Satrapiani będzie chałturzył na wrocławskim Rynku. Kurde, poprzeganiać by tych żebraków...
Jasssssssiu

i1.tinypic.com/v7zhir.jpg
czas wpisu: 2006-04-12 16:31:26

3966
Ja do Krakowa się nie wybieram, ale możesz im podokuczać w moim skromnym imieniu.
Michigana

czas wpisu: 2006-04-12 14:41:40

3965
koncertem w Łodzi też bym nie pogardziła. ale przed Nami Kraków. i ozianko tradycyjne przez smoka.
czy znowu śniadanko na Kazimierzu?? uhahaa
córóś

czas wpisu: 2006-04-12 13:25:40

3964
Pożyjemy, zobaczymy.
Może jako pokutę dostanie kolejny koncert we Wroclawiu :)
Michigana

czas wpisu: 2006-04-12 12:53:05

3963
pamięta pamięta,
Kapeć , teraz sie z kłamstewka przed świętami wyspowiadaj,
a song moze być wykonany w warunkach okołoscenicznych.
bardzo wymagająca nie będę, text wydrukuję... podpowiem...
córóś

czas wpisu: 2006-04-12 11:05:06

3962
W pewnym sensie, Lidka została dłużej ja musiałam odwieżć znajomych, Co do "piwka" to Kapeć zarzekał się, że nie pamięta, ale jak się ofagujesz to kto wie może jakies pokłady pamięci sie odblokują.
Michigana

czas wpisu: 2006-04-12 10:03:00

3961
ja tam planuje oflagowanie sie w celu usłyszenia na koncercie słynnego songu: "piwo jest na stole". - pomysł zastrzeżony.
Michigana, czy tym razem poznałaś zespół? ;)
córóś

czas wpisu: 2006-04-12 09:32:59

3960
Od środy z wrocławskich Strachowic możemy latać do Gdańska. żeby wylądować w Gdańsku Rębiechowie trzeba wydać - 387 zł.
JampapampamJapapapampam

czas wpisu: 2006-04-11 20:19:30

3959
Oj, tak! Np. "Czasu nie mam za nic..." do słów Steda i "Pamiętasz lato 85..."! Koniecznie!!! :)
Wrocław rogaty :)

czas wpisu: 2006-04-11 15:22:11

3958
Koncert we Wrocławiu rzeczywiście cudo. Niemniej jednak mam jeszcze kilka "skamienielin" i kiedyś je od Was wyegzekwuję. Pozdrawiam
Michigana

czas wpisu: 2006-04-11 15:02:23

3957
rogate z wrocka jak chcecie to moge wam zagrac i zaspiewac.. :) np. chyba bede w krak na koncercie albo wawa.. a na 100% bazuna.. buehehe.. tylko nie wiem co na to autor :P
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-04-10 19:43:42

3956
:)))) w sprawach nieobjętych działaniem Njlepszego Zespołu Po Tej Stronie Motławy zapraszam na maila bądź gg (numer w kontaktach)
jurkiel

czas wpisu: 2006-04-10 18:18:27

3955
To "Aaaaa..." jest wielce wymowne... Wielce! :]
A ja mam jeszcze pytanko - jest taka piosenka "Powroty II" ("Boję się nieba w twoich o-o-czach" :)) - słowa i muzyka: wiadomo. Gdzie to można 'dostać' (jeśli w ogóle można)? :)
Wrocław rogaty :)

czas wpisu: 2006-04-10 17:38:41

3954
Jurkiel... jako przedstawiciel brzydszej płci interesują mnie bardziej foczki niż humbaki ;) a foczki najładniejsze mieszkają w Gdańsku i nawet moge tę tezę poprzeć fotografią...
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-04-10 17:25:29

3953
Aaaaa.... to już wiem, które:) Na Bazunie?- OK, czekamy, no i oczywiście BA. Płyta się kończy nagrywać i już widać światełko w tunelu.
Woyas- w Gdańsku teraz to nie foczki (nawet WYPASIONE), a humbaki, a to już cięższa kawaleria i podobno samiec:)
jurkiel

czas wpisu: 2006-04-10 15:50:05

3952
a tak na marginesie.. mielismy juz kozy rogate z krakowa, teraz mamy z wroclawia.. ciekawe czy dolacza do nich wypasione foczki z gdanska ;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-04-10 14:16:41

3951
co tam sesja.. zawsze sa poprawki ;)
gorzej z praca..
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-04-10 13:56:05

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!