| 4900 | pare wybranych foteczek z YAPY ..raz do roku, zrob fikolka.. ;) pozdr WOYTAS picasaweb.google.pl/woytas.gallery czas wpisu: 2009-03-19 11:31:24 |
| 4899 | jak miło że wystąpicie na Aniołach! ;)) wiosna czas wpisu: 2009-03-17 20:18:30 |
| 4898 | chyba się starzeję, E. to potwierdza, ale to był najpiękniejszy WASZ koncert jaki kiedykolwiek słyszałem i widziałem. Z pewną nieśmiałością podszedłem do braku perkusji licząc po cichu na Bartka, który teraz po WAS występuje. REWELACJA. Wszyscy byli dobrze nagłośnieni i mogli pokazać swoją wielkość! WIELKIE GRATULACJE !!! et czas wpisu: 2009-03-14 23:28:58 |
| 4897 | poprostu super. Szkoda , że tak mało koncertów dajecie 3-city. Posuchałabym na żywo!!!Pozdrawiam serdecznie. ps- Zawsze wiedziałam ,że prof. " Jurant" to normalny gość i wie co dobre! IV Thb (matura 2007 ) czas wpisu: 2009-03-06 02:14:52 |
| 4896 | ...a i trzeciego przedstawiciela w Rotundzie w jeszcze innym repertuarze :) krak czas wpisu: 2009-02-22 22:07:37 |
| 4895 | miłą bardzo niespodzianką było zobaczenie dwóch przedstawicieli zespołu wczoraj w porcie :) (choc w innym repertuarze) do zobaczenia 21 marca w tym samym miejscu! :) zielona czas wpisu: 2009-02-22 10:53:06 |
| 4894 | hej w zalaczniku pare fotek z lodzkiego GP WOYTAS picasaweb.google.pl/woytas.gallery czas wpisu: 2009-02-15 20:17:02 |
| 4893 | było jak zwykle cudownie. Niestety nagłośnienie nowego GP dużo nam zabrało. Może się na tym nie znam, ale nie było ani jednego głośnika skierowanego na salę, i dźwięki dochodziły jedynie "ze zwrotnej". Były odbite i trochę nieczyste et czas wpisu: 2009-02-08 23:01:11 |
| 4892 | Ja ze swojej strony również chciałem podziękować za tych kilka wspólnie spędzonych kieliszków słów i muzyki. Czasu niestety nie mieliśmy za nic, i nie zdążyliśmy pośpiewać po rosyjsku i nie zaczęliśmy wódki pić szklankami, ale myslę że jeszcze wszystko jest przed nami i spotkają się niedługo znów nasze równoległe... A wieść niesie że już na YAPIE ;) Boro czas wpisu: 2009-02-06 10:41:43 |
| 4891 | Dzięki ogromne za zaproszenie do Gdańska - to dla nas zawsze wielki zaszczyt i ogromna przyjemność spotkać się i grać z Wami, no a już piosenka "Smutek" rozłożyła nas na łopatki od pierwszego zasłuchania - PRZEPIĘKNIE, jak zawsze u Was.Do zobaczenia - mamy nadzieję wkrótce! Pozdrawiamy znad bardziej trochę zachodniego morza! Michał www.ciszajakta.prv.pl czas wpisu: 2009-02-03 15:46:48 |
| 4890 | tak jakby dozobaczyska w piatek ;) WOYTAS czas wpisu: 2009-02-03 14:41:56 |
| 4889 | wszystkiego najlepszego w 2009 roku życzą wierni słuchacze et z czteronożną bubą czas wpisu: 2009-01-04 22:35:15 |
| 4888 | Kapeciu - kliknij sobie czasem w tą linkę i nadstaw ucha na dziwne dźwięki :) Bądź cierpliwy, bo czasem dziwactwa z tego wypłyną, a czasem perełki. Taki bowiem jest lajf :) Jassssssssiu www.lastfm.pl/listen/artist/Iron%2B%2526%2BWine/similarartists czas wpisu: 2008-12-02 22:35:28 |
| 4887 | Panowie! rozśpiewaliście sie po całym naszym rozległym kraju i tęsknota zżera. Pewnie za jakiś czas autokary za Wami będą jeździły, ale póki się tak nie dzieje, grajcie częściej w 3city, bo youTube to mała pociecha...albo teledyski zacznijcie nagrywać :D. Fanka czas wpisu: 2008-11-29 22:43:11 |
| 4886 | Dzień dobry, to znowu ja... http://pl.youtube.com/watch?v=-EODS4mq9UE&feature=related Kurde, z niezrozumiałych przecież powodów, łzy w oczach miałem, jak tego słuchałem :) Jasssssssiu czas wpisu: 2008-11-19 11:24:11 |
| 4885 | Który to Chick, a który Corea jutro? http://www.lastfm.pl/event/703883 i kolejne kontrolne pytanie - o której gracie i dlaczego najlepiej po 22? jassssssiu czas wpisu: 2008-11-13 13:09:11 |
| 4884 | W Brest dopadł nas już na wstępie aksamit Jurkiela, nieco później Obywatel GC, towarzystwo prześliczne, dziękujemy i polecamy szczerze. grejs czas wpisu: 2008-11-09 22:10:13 |
| 4883 | Zapraszamy do słuchania internetowego radia naszego kolegi Jacka - BREST FM. Można usłyszeć tam dużo dobrej muzyki (nie licząc nas oczywiście). Maria Szek www.brest.fm/ czas wpisu: 2008-10-30 08:03:16 |
| 4882 | Kawałek koncertu ostatniego z Wawy: :) pl.youtube.com/watch?v=iuTGWno-4SU czas wpisu: 2008-10-29 14:54:45 |
| 4881 | UWAGA UWAGA POSZUKUJĘ MĘŻCZYZNY Z HARMONIJKĄ który na koncercie w GP zagrał "barowo" z Całusem gościnnie ( i nie był to Medyk :). Rzucił na mnie silny urok i proszony jest o odczynienie lub utrwalenie :))). Kontakt (znany redakcji :)) poniżej. Bo przecież ponoć w nieskończoności tajemniczej to nawet i równoległe........:))) pozdrowienia wszystkim Ka-pusta gg:4740141 czas wpisu: 2008-10-27 20:41:36 |
| 4880 | warto było do tego Krakowa na bardzo ruchliwy zespół się wybrać :) czylija czas wpisu: 2008-10-27 17:56:47 |
| 4879 | no i tak oto pojawiła się odpowiedź na długo stawiane pytanie:" Ile lat, panie ile to już lat....?" KILKADZIESIĄT córóś www.slmballada.home.pl/galeria%20spiewajacych%20poetow2008.htm czas wpisu: 2008-10-27 08:51:47 |
| 4878 | dwie nowe piosenki świetne są! ziel czas wpisu: 2008-10-26 15:12:50 |
| 4877 | A dziękować, dziękować za klimatyczno-energetyczny koncercik w Chorzowie. Mam nadzieję usłyszeć Was znów. E.T. ;) czas wpisu: 2008-10-25 02:35:49 |
| 4876 | i Kraków niedługo! :D yaya czas wpisu: 2008-10-16 21:18:29 |
| 4875 |
| 4874 | No no no, była KROPKA, a w listopadzie widzimy się we Wrocku :) potas zamalopiwa.art.pl gg:1055290 czas wpisu: 2008-10-08 21:21:19 |
| 4873 |
| 4872 | gracias.. :) WOYTAS czas wpisu: 2008-09-28 01:48:25 |
| 4871 | to kusi i to neci.. ;) WOYTAS czas wpisu: 2008-09-19 23:03:06 |
| 4870 | zaczynam odliczać...do zobaczenia w Łodzi...będziemy grzeczne...prawie :) i ten Kraków tak kusi :) aga czas wpisu: 2008-09-15 14:06:23 |
| 4869 | No jest przecież :) czas wpisu: 2008-09-01 08:36:26 |
| 4868 | a co sie stalo z koncertem w Lodzi? :( WOYTAS picasaweb.google.pl/woytas.gallery czas wpisu: 2008-08-20 22:20:44 |
| 4867 | A jak się wychodzi z Xięgi Gości na stronę www, wtedy pada prawdziwy lipcowy śnieg na prawdziwy Gdańsk. (Po 4793) to już drugi cud ekologiczny. Z drugiej strony to bardzo miłe, że w naszej strefie (wspólnego mianownika, a także strefie geograficznej) taka różnorodność klimatyczna. Grejs czas wpisu: 2008-07-25 21:14:53 |
| 4866 | (Wpadając w powyższy elegancki ton): - Doprawdy, słucha się niezwykle przyjemnie. Grejs czas wpisu: 2008-07-25 21:01:58 |
| 4865 | a moimi faworytami są 'Siebie poproś' i 'Jabłka' ;) płytki słucha się bardzo przyjemnie :D swoją też kupiłam na bazunie i nawet udało mi się zdobyć kilka autografów ;] ;] fin czas wpisu: 2008-07-19 07:20:49 |
| 4864 | Płytka BJ i SCOB to naprawde kawał dobrej muzyki z dobrym tekstem do tego fajnie wydana. Gratuluję. Dla mnie bomba. Jan czas wpisu: 2008-07-16 10:33:03 |
| 4863 | Stara nieprawda jakich słów trzeba użyć w jakie nuty zamknąć swe myśli żeby zmierzyć się z życiem wolnym od trosk i nienawiści ile światów przemierzyć z ilu źródeł napić się wspomnień by się dowiedzieć kto zatracił się nieprzytomnie z wiary w wiarę z mroku w cień każdy człek ma w życiu taki jeden dzień kiedy zawodzą prawa fizyki i nagle milkną wszystkie wyrzutów krzyki jeżeli radość zszarzała do cna nie mogąc zaczerpnąć życia do dna po co wymyślił ktoś kiedyś gdzieś to czego nie można znieść a nazywa się życiem czy snem -niewiem -może Belon wie NN czas wpisu: 2008-07-15 14:26:52 |
| 4862 | Gratuluję! Ta płyta jest po prostu piękna!Potrafiliście połaczyć dwa wspaniałe zywioły. Dziekuję Panowie! kasia czas wpisu: 2008-07-11 19:14:36 |
| 4861 | Konread, Cóż, zdania są podzielone. Jedni twierdzą, że lało inni , że wręcz przeciwnie. Wygląda na to, że jesteśmy świadkami powstawania apokryficznej wizji zdarzeń. Inaczej rzecz ujmując - oto rodzi się legenda :))) Love Minus Zero czas wpisu: 2008-07-10 17:53:16 |
| 4860 | Właśnie rozpływam się przy dźwiękach Waszej nowej płyty, którą właśnie otrzymałem. Wielkie dzięki za szybką przesyłkę, ale widzę malutką wtopę na śródokładce. Otóż strugi lejącego się deszczu i owszem były, ale na Bazunie 2007, na Waszym jubileuszu w 2006 wieczór na elbląskim podzamczu był nad wyraz pogodny;) Konread konread.blox.pl gg:3747751 czas wpisu: 2008-07-10 01:47:14 |
| 4859 | Pośród ludzi, pośród gwaru dnia, idę dalej idę dalej sam..... Kiedyś takie dni nadejdą, gdy marzenia się wypełnią, Wiem na pewno .... ++++ Marek Kojro +++++ tom2old czas wpisu: 2008-07-09 15:47:37 |
| 4858 | Saskia - to moj wybor. Mania czas wpisu: 2008-07-08 15:27:17 |
| 4857 | Moze cos zglosimy Kochani do listy przebojow Trojki - [email protected] - dajmy Im szanse :) Mania czas wpisu: 2008-07-08 15:12:38 |
| 4856 | to ja mialam 5... dla Fakusty, Fierzbika i 2 dla znajomych c. ;] aaaaa i 2 plakietki!!!!!!! c czas wpisu: 2008-07-07 21:41:30 |
| 4855 | I ja dodam swoje slowo pochwaly. Bardzo dobrze sie slucha plytki. Do zobaczenia na koncertach. Artur czas wpisu: 2008-07-07 20:18:17 |
| 4854 | Gratulacje. Płyta wyborna. Dobra muzyka z dobrym tekstem i o to chodzi.Pozdrawiam. Jaca czas wpisu: 2008-07-07 18:54:22 |
| 4853 | też kupiłem, też leżę porażony, ale chała rojek czas wpisu: 2008-07-07 18:21:53 |
| 4852 | Płytę kupiłem na Bazunie, przesłuchałem i leżę porażony mocą. W tej pozycji czekam na część drugą. Pozdry! :-) Tom z Sopotu czas wpisu: 2008-07-07 15:12:01 |
| 4851 | pozdrowienia z Torunia...Na bazunie było super( jak zawsze zresztą fajnie zagraliście,do zobaczenia gdzieś w Polsce. w sumie mój występ na Bazunie też sie udał.pozdrawiam "Cybull" Janusz \\ www.cybull-bard-uliczny.pl.tl/ gg:10532293 czas wpisu: 2008-07-03 01:20:42 |