| 2411 | Właśnie miałam pytać o to co Rafał...czy nie wiecie czy będą kolejne sezony Buffy w wersji "polskiej" na płytach?Np aż do 7sezonu...? :D Favori czas wpisu: 2007-08-28 22:15:10 adres wpisu: 81.219.144.* |
| 2410 | witam, czy ktos moze mi powiedzieć o co chodzi w filmiki z podanego przeze mnie linku, skąd w buffy jakies kosmiczne statki?? http://pl.youtube.com/watch?v=U3D9Yfdki3E Janeq gg:4929319 czas wpisu: 2007-08-21 19:13:24 adres wpisu: *.ghnet.pl |
| 2409 | Wiecie coś o tych polskich płytach z Buffy?Kiedy ukażą się następne sezony i w jakich cenach? Rafał czas wpisu: 2007-08-20 21:07:57 adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 2408 | Kocham ten serial cale wakacje go ogladalam az do sezonu 6. 7 nie mam na razie:(((a w tv to sie nie doczekamy nigdy nastepnych sezonów Anja gg:8250076 czas wpisu: 2007-08-05 22:54:39 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2407 | Pozdro dla wszystkich fanów najbardziej odjadowego serialu wszechczasów. fatalny czas wpisu: 2007-07-30 21:53:24 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2406 | Co to znaczy,że "adres tej strony nie jest na liście dozwolonych stron z czatem"? Rafał czas wpisu: 2007-07-14 23:59:07 adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 2405 | Przeczytaj sobie pierwszy człon swojego nicka... Drugi w sumie też... Ja osobiście to już straciłem nadzieję... skolmon czas wpisu: 2007-07-07 11:14:55 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2404 | Czy wiecie może kiedy na antenę telewizyjną powróci serial Buffy lub Anioł Ciemności?????????? Never Again www.blood-vampire-life.blog.onet.pl gg:1147107 czas wpisu: 2007-06-29 11:13:14 adres wpisu: *.eranet.pl |
| 2403 | Uwielbiam Buffy... ten serial mogłabym oglądać godzinami... :) Anga gg:7702777 czas wpisu: 2007-06-28 22:58:19 adres wpisu: *.chello.pl |
| 2402 |
| 2401 | Najlepsza aktorka:) mikid993 gg:5958473 czas wpisu: 2007-06-28 16:25:02 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2400 | I co? jakie wrażenia? Skilful czas wpisu: 2007-06-25 19:15:40 adres wpisu: 212.244.222.* |
| 2399 | Ja uwielbiam Buffy i Angela!!! po prosyu ich kocham tak jak Kate i Sawyera :) Karolina gg:517066 czas wpisu: 2007-06-09 15:22:02 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2398 | Ja czytałam, ale tylko pierwszą część Pozdrowienia Alex www.czarne-chmury.mylog.pl gg:7754865 czas wpisu: 2007-06-05 14:56:28 adres wpisu: *.adsl.inetia.pl |
| 2397 | Czy ktoś może czytał książki z serii BtVS? Skilful czas wpisu: 2007-05-08 13:36:51 adres wpisu: 80.54.199.* |
| 2396 | Rovan! Ja opóźnony nieco jestem. Ale 8 sezon to jest w komiksie. Magik czas wpisu: 2007-04-23 09:34:17 adres wpisu: 80.54.199.* |
| 2395 | Przyjmijmy,że nie po naszemu. I po kłopocie. Magik czas wpisu: 2007-04-23 09:28:05 adres wpisu: 80.54.199.* |
| 2394 | Fajna stronka, godna uwagi i poświęcenia !!! M@DZ!@ www.extra-sarah-michelle-gellar.blog.onet.pl gg:412093 czas wpisu: 2007-04-20 22:18:53 adres wpisu: 83.238.180.* |
| 2393 | jestes mija najlepsza aktorka jestes wspaniala podziwiam cie masz piekneego meza mania czas wpisu: 2007-04-19 16:09:16 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2392 | Wg. wszelkich znaków na niebie i Ziemi miał li to być czeski lub słowacki ;-) Ale czy takowym był to głowy nie dam. RMK www.smg.stopklatka.pl/buffy czas wpisu: 2007-04-17 19:57:53 adres wpisu: *.eranet.pl |
| 2391 | Czy wiecie ,w jakim języku mówili mnisi z "No place,like home"?(5 odcinek 5 sezonu)Czy to był chorwacki?Bo bardzo przypominał polski... Ostatni Maruder spośród byłych fanów... czas wpisu: 2007-04-17 15:42:38 adres wpisu: *.gprspla.plusgsm.pl |
| 2390 | czadowy serial.. az zal ze nie dali jeszcze kilku serii:( a tv4 przestal emitowac....zal..... Justine czas wpisu: 2007-03-22 22:22:50 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2389 | Uwaga wszystkie Boreanazomaniaczki! w piątki o 22.00(trochę późno)tv4 emituje serial z wyżej wymienionym pt. Kości. osobiście polecam. p.s. jakby ktoś nie wiedział to on grał Anioła Wielka kombinatorka czas wpisu: 2007-03-06 13:26:51 adres wpisu: 80.54.199.* |
| 2388 | Super strona!!! Nie zamykajcia jej!!! MIMI czas wpisu: 2007-03-01 13:21:20 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2387 | Dzięki Skolmon(?)jeśli pomyliłam to sorki. Wcześnie odwiedziłam tę stronę:-) Wielka kombinatorka czas wpisu: 2007-02-26 08:16:47 adres wpisu: 80.54.199.* |
| 2386 | jak komuś jest potrzebna muzyka jak się zaczyna serial buffy to jest to- Nerf Herder - Buffy the vampire slayer theme(long version)pobrana przez BearShare WINKOłak czas wpisu: 2007-02-11 08:28:07 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2385 | Whedon "wróci" z bombowym dwuodcinkowym finałem serii trzeciej. Już wkrótce! skolmon czas wpisu: 2007-02-02 16:45:22 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2384 | O tych, które emituje Tv4 w soboty. Uwielbiam ten serial ale kiedy wróci Whedon? Wielka kombinatorka czas wpisu: 2007-01-22 08:18:09 adres wpisu: 80.54.199.* |
| 2383 | Co sądzicie o miasteczku Point Pleasant? Rafał czas wpisu: 2007-01-15 15:53:21 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2382 | O jakich"obecnych odcinkach "Byffy" "mówisz? Rafał czas wpisu: 2007-01-15 15:43:27 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |