Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Ender & RMK

W księdze jest 2477 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

2411
Właśnie miałam pytać o to co Rafał...czy nie wiecie czy będą kolejne sezony Buffy w wersji "polskiej" na płytach?Np aż do 7sezonu...? :D
Favori

czas wpisu: 2007-08-28 22:15:10
adres wpisu: 81.219.144.*

2410
witam, czy ktos moze mi powiedzieć o co chodzi w filmiki z podanego przeze mnie linku, skąd w buffy jakies kosmiczne statki?? http://pl.youtube.com/watch?v=U3D9Yfdki3E
Janeq

gg:4929319
czas wpisu: 2007-08-21 19:13:24
adres wpisu: *.ghnet.pl

2409
Wiecie coś o tych polskich płytach z Buffy?Kiedy ukażą się następne sezony i w jakich cenach?
Rafał

czas wpisu: 2007-08-20 21:07:57
adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl

2408
Kocham ten serial cale wakacje go ogladalam az do sezonu 6. 7 nie mam na razie:(((a w tv to sie nie doczekamy nigdy nastepnych sezonów
Anja

gg:8250076
czas wpisu: 2007-08-05 22:54:39
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2407
Pozdro dla wszystkich fanów najbardziej odjadowego serialu wszechczasów.
fatalny

czas wpisu: 2007-07-30 21:53:24
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2406
Co to znaczy,że "adres tej strony nie jest na liście dozwolonych stron z czatem"?
Rafał

czas wpisu: 2007-07-14 23:59:07
adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl

2405
Przeczytaj sobie pierwszy człon swojego nicka... Drugi w sumie też... Ja osobiście to już straciłem nadzieję...
skolmon

czas wpisu: 2007-07-07 11:14:55
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2404
Czy wiecie może kiedy na antenę telewizyjną powróci serial Buffy lub Anioł Ciemności??????????
Never Again

www.blood-vampire-life.blog.onet.pl
gg:1147107
czas wpisu: 2007-06-29 11:13:14
adres wpisu: *.eranet.pl

2403
Uwielbiam Buffy... ten serial mogłabym oglądać godzinami... :)
Anga

gg:7702777
czas wpisu: 2007-06-28 22:58:19
adres wpisu: *.chello.pl

2402
masz racje
mikod

gg:5958473
czas wpisu: 2007-06-28 16:31:51
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2401
Najlepsza aktorka:)
mikid993

gg:5958473
czas wpisu: 2007-06-28 16:25:02
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2400
I co? jakie wrażenia?
Skilful

czas wpisu: 2007-06-25 19:15:40
adres wpisu: 212.244.222.*

2399
Ja uwielbiam Buffy i Angela!!! po prosyu ich kocham tak jak Kate i Sawyera :)
Karolina

gg:517066
czas wpisu: 2007-06-09 15:22:02
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2398
Ja czytałam, ale tylko pierwszą część
Pozdrowienia
Alex

www.czarne-chmury.mylog.pl
gg:7754865
czas wpisu: 2007-06-05 14:56:28
adres wpisu: *.adsl.inetia.pl

2397
Czy ktoś może czytał książki z serii BtVS?
Skilful

czas wpisu: 2007-05-08 13:36:51
adres wpisu: 80.54.199.*

2396
Rovan! Ja opóźnony nieco jestem. Ale 8 sezon to jest w komiksie.
Magik

czas wpisu: 2007-04-23 09:34:17
adres wpisu: 80.54.199.*

2395
Przyjmijmy,że nie po naszemu. I po kłopocie.
Magik

czas wpisu: 2007-04-23 09:28:05
adres wpisu: 80.54.199.*

2394
Fajna stronka, godna uwagi i poświęcenia !!!
M@DZ!@

www.extra-sarah-michelle-gellar.blog.onet.pl
gg:412093
czas wpisu: 2007-04-20 22:18:53
adres wpisu: 83.238.180.*

2393
jestes mija najlepsza aktorka jestes wspaniala podziwiam cie masz piekneego meza
mania

czas wpisu: 2007-04-19 16:09:16
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2392
Wg. wszelkich znaków na niebie i Ziemi miał li to być czeski lub słowacki ;-) Ale czy takowym był to głowy nie dam.
RMK

www.smg.stopklatka.pl/buffy
czas wpisu: 2007-04-17 19:57:53
adres wpisu: *.eranet.pl

2391
Czy wiecie ,w jakim języku mówili mnisi z "No place,like home"?(5 odcinek 5 sezonu)Czy to był chorwacki?Bo bardzo przypominał polski...
Ostatni Maruder spośród byłych fanów...

czas wpisu: 2007-04-17 15:42:38
adres wpisu: *.gprspla.plusgsm.pl

2390
czadowy serial.. az zal ze nie dali jeszcze kilku serii:( a tv4 przestal emitowac....zal.....
Justine

czas wpisu: 2007-03-22 22:22:50
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2389
Uwaga wszystkie Boreanazomaniaczki!
w piątki o 22.00(trochę późno)tv4 emituje serial z wyżej wymienionym pt. Kości. osobiście polecam.
p.s. jakby ktoś nie wiedział to on grał Anioła
Wielka kombinatorka

czas wpisu: 2007-03-06 13:26:51
adres wpisu: 80.54.199.*

2388
Super strona!!! Nie zamykajcia jej!!!
MIMI

czas wpisu: 2007-03-01 13:21:20
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2387
Dzięki Skolmon(?)jeśli pomyliłam to sorki. Wcześnie odwiedziłam tę stronę:-)
Wielka kombinatorka

czas wpisu: 2007-02-26 08:16:47
adres wpisu: 80.54.199.*

2386
jak komuś jest potrzebna muzyka jak się zaczyna serial buffy to jest to- Nerf Herder - Buffy the vampire slayer theme(long version)pobrana przez BearShare
WINKOłak

czas wpisu: 2007-02-11 08:28:07
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2385
Whedon "wróci" z bombowym dwuodcinkowym finałem serii trzeciej. Już wkrótce!
skolmon

czas wpisu: 2007-02-02 16:45:22
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2384
O tych, które emituje Tv4 w soboty. Uwielbiam ten serial ale kiedy wróci Whedon?
Wielka kombinatorka

czas wpisu: 2007-01-22 08:18:09
adres wpisu: 80.54.199.*

2383


Co sądzicie o miasteczku Point Pleasant?
Rafał

czas wpisu: 2007-01-15 15:53:21
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2382
O jakich"obecnych odcinkach "Byffy" "mówisz?
Rafał

czas wpisu: 2007-01-15 15:43:27
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!