Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: ____----____

W księdze jest 3248 wpisów.

Jesteś 123103 osobą oglądającą tę księgę.

[ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

3215
Do poniższego wpisu Pana Zygmunta Stolca.
Mam na imię Agatka i wypraszam sobie takie wpisy. Jestem oburzona and zniesmaczona, nie? Nie? Nie? Nie?
Bierze cie psychoza?
Rycccccccccc
Jęndrzej Kałamarnica

czas wpisu: 2011-01-05 18:47:50

3214
Nieprawda że Fredi nie rzyje. Widziałam go wczoraj w sklepie. Kópował bółki.
Zygmunt Stolec

gg:nie mam
czas wpisu: 2010-12-14 01:05:34

3213
podzekowania z wszystko
mariusz

gg:901733
czas wpisu: 2010-12-14 00:15:04

3212
Freddie nie żyje, ale cześć dla jego wyczynów muzycznych chcialbym złożyć, pozdrawiam wszystkich fanów. W przyszłym roku bedzie okrągła rocznica dlatego chciałbym znaleźć się wtedy w garden Lodge albo Montreaux, napewno pojade w te miejsca, żeby złożyć hołd. Fanem Queen jestem od 18 lat i nigdy nie przestane nim być, jego głos sparawia, że wydziela mi się więcej endorfiny w mózgu. Pozytywna muzyka Queen nigdy nie przestanie wywoływać we mnie chwil radości. szacunek dla autorów tej strony. Kya!
Czesław

gg:28953378
czas wpisu: 2010-11-24 19:52:07

3211
Dziś bardzo ważny dzień dla fanów Queen, minęło 19 lat odkąd pożegnaliśmy człowieka bez którego Świat muzyki byłby zuuupełnie inny!!
Freddie, pamiętamy i będziemy pamiętać......
Arek Zalewski

czas wpisu: 2010-11-24 15:14:13

3210
Kocham Queen od 1977r i moja miłość będzie wieczna.
Graża

czas wpisu: 2010-11-22 18:17:10

3209
Queen- jeden z najlepszych zespołów w historii muzyki, i Freddie- na zawsze nieśmiertelny!
Aleksandra

czas wpisu: 2010-11-07 20:08:26

3208
Uwielbiam Queen.
Ich muzyka jest boska...
ponadczasowa,
pozdrawiam wszystkich fanów :)
Jolanta W

czas wpisu: 2010-10-28 14:41:08

3207
Co sądzicie o januszu palykocie?
Janusz

Janusz
czas wpisu: 2010-10-23 22:39:48

3206
Nigdy nie można zapomnieć o taj grupie. QUEEN był, jest i będzie zajebisty. pozdro
dziabag25

czas wpisu: 2010-10-23 21:42:21

3205
Freddie- wielka gwiazda a... \"Przedstawienie wciąż trwa\" w naszych sercach dla Niego i dzięki Niemu!!!
Dominika

gg:408123
czas wpisu: 2010-09-28 16:24:23

3204
A mi tam najbardziej podoba się ta piosenka Q:

http://www.youtube.com/watch?v=UR-I9fcQ1m4

Znakomita muzyka, a ten tekst napisany przez Freddiego po prostu jest boski.

Pozdrawiam wszystkich fanów Queen
Karolina Wawa

gg:435346
czas wpisu: 2010-09-25 19:28:33

3203
Zakochałam się w Queen w 1991 r.,gdy miałam 13 lat i pierwszy raz usłyszałam The Show must go on. Niestety był to czas w którym Freddie umiarał. Od tamtej pory minęło już prawie 20 lat, ale moje zauroczenie ich muzyką pozostało. Mogę słuchać Freddiego na okrągło. QUEEN to prawdziwa muzyka, a nie ta rąbanka którą można usłyszeć dzisiaj. FREDDIE byłeś i jesteś WIELKI.
P.S. Pozdrowienia dla wszystkich fanów.
Paula

czas wpisu: 2010-09-24 13:08:57

3202
Tak samo ty dr jaskier czy jak Ci tam wcale to nie jest śmieszne!! Najpierw stwórz to Co Oni wytłumaczę Ci słowo Oni czyli (Queen) czytaj Kłin a później się pośmiejemy !!
Mateuszzz

czas wpisu: 2010-09-20 21:46:16

3201
Ty Konsolka weś sie w łeb jebni debilu jeden !! Popaprańcu Pieprzony Weś sie za jakąś porządną robotę cwelu jeden a nie będziesz sobie jaja wiecznie robił !!
Mateuszzz

czas wpisu: 2010-09-20 21:42:38

3200
tu mocie prowdziwego kwina:

http://www.youtube.com/watch?v=iTHtVlhsm-s&translated=1
dr jaskier\'

czas wpisu: 2010-09-17 17:43:43

3199
i ci co sobie jaja z Queen robią niech sie zastanowią co tu kurwa piszą!!
Bo sami nic nie potrafią zrobić pacany pieprzone !! jakieś wierszyki sprośne będą układać i jaj sobie robić ! Nie podoba ci sie ich muzyka to weś nie pisz takich bzdur i głupot!!

Matek

czas wpisu: 2010-09-17 17:34:18

3198
Queen moim
Ulubionym zespołem jest
Edward nawet mówi ze to
Elegancki zespuł
Nawet
Ty
Onomatopeja
Homik
Urolog
Janosik
Przemysłow Szóbertowiczz Show

czas wpisu: 2010-09-17 17:32:08

3197
Ta piosenka zespołu Queen po prostu powala na kolana:

http://www.youtube.com/watch?v=ABEiv36JXw8&feature=related

Co o niej sądzicie? Macie jakieś uwagi, pytania, zapytania, sugestie, kwestie, problemy, wątpliwości, niejasności, zastrzeżenia? Hy?
Power Ranger

czas wpisu: 2010-09-15 23:21:49

3196
Dokładnie rok temu miałem okazję zostawić tutaj swój ostatni wpis.
Dzisiaj chciałbym tylko napisać:
OTO ZNÓW JESTEM!
The White Deer

czas wpisu: 2010-09-15 23:06:47

3195
W odpowiedzi na odpowiedzi oburzonych mą wspaniałą poezją:

Wręcz przeciwnie drogi kolego
Dyskografię Queen\\\'a znam od małego
I nadal uważam, że Fredzio najlepszy w świecie głos posiadał
Lecz to nie zmienia faktu, że mu w dupe wkładali i on komuś \\\"wkładał\\\"
Queen II, The Works, A Kind of Magic, Innuendo - płyty mi znane
Więcej wymieniać nie będę - przy fakcie obecnym zostanę
I prawda choć przykra jest taka, że gdyby nie był pedałem
Żyłby nadal i byłby muzycznym dla wszystkich ideałem
Z oburzeniem swoim idźcie więc PRECZ
A jeśli chcecie głupot zapraszam kilka stron WSTECZ
Bo czyż sam Fredzio kontrowersyjnością nie pałał?
Czy z wąsem i w obcisłych gaciach po scenie nie szalał?
A teraz mam do was wszystkich nurtujące pytanie:
Chce ktoś kiełbaskę z grilla bo trochę zostanie?...
Andrzej Konsolka v1.01

czas wpisu: 2010-09-14 21:48:56

3194
Freddie wszystkiego dobrego w Niebie badz szczesliwy
Angelika

czas wpisu: 2010-09-05 14:37:32

3193
i ci co sobie jaja z Queen robią niech sie zastanowią co tu kurwa piszą!!
Bo sami nic nie potrafią zrobić pacany pieprzone !! jakieś wierszyki sprośne będą układać i jaj sobie robić ! Nie podoba ci sie ich muzyka to weś nie pisz takich bzdur i głupot!!
Matek

czas wpisu: 2010-09-04 09:38:35

3192
ty konsolka weś se młota i sie w łeb walni debilu jeden !!!! i nie pisz takich głupot pajacu pieprzony !!
Matek

czas wpisu: 2010-09-04 09:35:09

3191
Uwielbiam Queen ! :)
Justyna

czas wpisu: 2010-09-02 17:40:04

3190
Fajnie ze są jeszcze ludzie, którzy kochają ten zespól naprawdę zasługują na to odwalili kawal dobrej roboty i wielkie ukłony w ich stronę nie będzie już takiej kapeli jak Oni ale pamiętajcie \\\"The Show Must Go On\\\"
DiDi

czas wpisu: 2010-08-30 21:27:59

3189
Fajnie ze są jeszcze ludzie, którzy kochają ten zespól naprawdę zasługują na to odwalili kawal dobrej roboty i wielkie ukłony w ich stronę nie będzie już takiej kapeli jak Oni ale pamiętajcie \"The Show Must Go On\"
DiDi

czas wpisu: 2010-08-30 21:25:32

3188
a i zapomniałam pozdrowienia dla wszystkich fanów :)
Fanka

czas wpisu: 2010-08-30 17:48:47

3187
a i zapomniałam pozdrowienia dla wszystkich fanów :)
Fanka

czas wpisu: 2010-08-30 17:48:37

3186
QUEEN to coś wspaniałego najbardziej cudowny zespół na ziemi!!! szkoda że teraz nie ma już tak zajebistych zespołów... dla was wielkie ukłony ...
Fanka

czas wpisu: 2010-08-30 17:45:51

3185
Chciałabym napisać, że Queen to najlepsza grupa muzyczna na świecie. Już nikt nigdy nie stworzy tak fantastycznych utworów jak Oni. Pozdrawiam wszystkich :) ! Magda
Magda

czas wpisu: 2010-08-26 19:44:17

3184
Nie jestem w stanie opisać emocji,które toważyszą mi przy słuchaniu ich muzyki.Jest i pozostanie nieśmiertelna jak i cała grupa.I was born to love you.
Kinga

czas wpisu: 2010-08-08 16:52:49

3183
Kocham Queen i nieśmiertelnego Frediego!!! Nigdy mi sie nie nudzi. Ich muzyka stanowi dla mnie lek na całe zło , daje energie. Nie wiem jak opisać to co czuje gdy po raz setny słucham I want it all , lub One Vision czy też oglądając koncert na Wembley . Kocham Ich.
Sylwia.M

czas wpisu: 2010-07-29 07:28:09

3182
Kocham ich muzykę. Zawsze pasuje do moich emocji. We are the champions.
Fredo

-
gg:-
czas wpisu: 2010-06-30 19:54:49

3181
Queen i The Beatles dwa najlepsze zespoły na świecie.Dzisiejsza muzyka to bezdenna komercyjna papka szkoda że muzyka już umarła że Freddy już nie wróci że wszyscy wspaniali artyści już nie wrócą.Mam 14 lat i mam nadzieje że dożyje dnia w którym "muzyka" znów będzie muzyką.
Kasia

czas wpisu: 2010-05-09 19:59:08

3180
Witajcie Queenmaniacy!!! Fajna stronka!!! Podaje link i mam pytanie odnośnie niego- czy ktoś może mi wyjaśnić, o co tu chodzi???
http://www.queencollector.net/images/john1.JPG
Po kim, jak po kim, ale po Janku bym się tego nie spodziewała... Zobaczcie sami i napiszcie o co w tym chodzi... :/ O CO TU CHODZI??????????
Magdalena

czas wpisu: 2010-04-09 13:00:50

3179
Otak ja też mu wybaczam bo miał ajc ale lubie też slipknot , queens of the strone age , i AC/DC
Maciek

czas wpisu: 2010-04-06 17:42:33

3178
Witajcie Queenmaniacy!!! Fajna stronka!!! Podaje link i mam pytanie odnośnie niego- czy ktoś może mi wyjaśnić, o co tu chodzi???
http://www.queencollector.net/images/john1.JPG
Po kim, jak po kim, ale po Janku bym się tego nie spodziewała... Zobaczcie sami i napiszcie o co w tym chodzi... :/
Magdalena

czas wpisu: 2010-04-01 15:20:26

3177
Cześć. Pozdrawiam wszystkich sympatyków grupy QUEEN!!! Mam pytanie, czy są tu jacyś sympatycy tego zespołu mieszkający w Dublinie? Miło by było spotkać się na piwku przy muzyce Queen. :) pozdrawiam
Jurek

czas wpisu: 2010-03-16 22:02:11

3176
New website of Queen. All videos in one website, and much more :)
Please welcome
http://www.thequeenclub.eu
Evaldas

www.thequeenclub.eu
czas wpisu: 2010-02-27 14:12:37

3175
Pozdrawiam wszystkich fanów tego WSPANIALEGO zespolu!!!
Freddie zawsze byles i bedziesz w moim sercu!!!
grzechu

gg:2599035
czas wpisu: 2010-02-11 21:44:48

3174
Kurde, Andrzej Konsolka, ty to takich durnot nie pisz, bo jesteś zwykły cap!!! I jak Ci się coś nie podoba, to się lepiej nie wypowiadaj!!! Na świecie nam durniów nie brakuje!
magdalennn

czas wpisu: 2010-02-09 16:04:01

3173
A i niektórzy tu pisać nie potrafią analfabeci!
Denerwuje mnie jak sobie ktoś jaja robi z Queen!!

Matek

czas wpisu: 2010-02-04 23:24:27

3172
Wkurwiają mnie żarty o Queen
!!!!
Ja ci się Ich muzyka nie podoba to wara od nich!

Matek

czas wpisu: 2010-02-04 23:19:09

3171
Kocham Queen!!! Pozdrawiam wszystkich fanów:*
Aga2010

gg:19574504
czas wpisu: 2010-01-20 21:21:50

3170
a freddy byl gejem ale mu wybaczam umarl bo mial eyjts ajc

Maciuś

czas wpisu: 2010-01-19 15:02:55

3169
kocham queen królem jest chcialbym żeby freddy żył
Freddy

czas wpisu: 2010-01-19 14:59:13

3168
Queen to zespół który BYŁ JEST i BĘDZIE NAJLEPSZY
Piotrek

czas wpisu: 2009-12-24 19:19:52

3167
GDY MIAŁAM SZEŚĆ LAT PO RAZ PIERWSZY USŁYSZAŁAM PIOSENKĘ QUEEN. TO BYŁ PIĘKNY MOMENT. JESTEM WIERNĄ FANKĄ TEGO PONADCZASOWEGO ZESPOŁU.

WSZYSTKICH INNYCH PROSIŁABYM O BARDZIEJ PRZYZWOITE WYPOWIEDZI... KOCHAM QUEEN, TO KLASYKA, NIE TO CO DZIŚ. TO PRAWDZIWA MUZYKA, A NIE JAKIŚ TAM RAP, CZY HIP-HOP.

PANIE PIOTRZE! GRATULUJĘ STRONY, ALE PROSZĘ BY BARDZIEJ KONTROLOWAŁ PAN NIEUJARZMIONE WYPOWIEDZI INTERNAUTÓW. NIEKTÓRE KOMENTARZE TO NA PRAWDĘ ZGROZA (PO ZA TYM SUPER STRONA =).

POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH FANÓW I BŁAGAM WAS O ŁADNIEJSZE SŁOWNICTWO!!! =)

Magdalena

czas wpisu: 2009-11-30 19:52:41

3166
Queen to była jest i będzie historia , to jest talent TALENT nie kicz
ruda

czas wpisu: 2009-11-27 12:38:54

[ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!