| 3215 | Do poniższego wpisu Pana Zygmunta Stolca. Mam na imię Agatka i wypraszam sobie takie wpisy. Jestem oburzona and zniesmaczona, nie? Nie? Nie? Nie? Bierze cie psychoza? Rycccccccccc Jęndrzej Kałamarnica czas wpisu: 2011-01-05 18:47:50 |
| 3214 | Nieprawda że Fredi nie rzyje. Widziałam go wczoraj w sklepie. Kópował bółki. Zygmunt Stolec gg:nie mam czas wpisu: 2010-12-14 01:05:34 |
| 3213 |
| 3212 | Freddie nie żyje, ale cześć dla jego wyczynów muzycznych chcialbym złożyć, pozdrawiam wszystkich fanów. W przyszłym roku bedzie okrągła rocznica dlatego chciałbym znaleźć się wtedy w garden Lodge albo Montreaux, napewno pojade w te miejsca, żeby złożyć hołd. Fanem Queen jestem od 18 lat i nigdy nie przestane nim być, jego głos sparawia, że wydziela mi się więcej endorfiny w mózgu. Pozytywna muzyka Queen nigdy nie przestanie wywoływać we mnie chwil radości. szacunek dla autorów tej strony. Kya! Czesław gg:28953378 czas wpisu: 2010-11-24 19:52:07 |
| 3211 | Dziś bardzo ważny dzień dla fanów Queen, minęło 19 lat odkąd pożegnaliśmy człowieka bez którego Świat muzyki byłby zuuupełnie inny!! Freddie, pamiętamy i będziemy pamiętać...... Arek Zalewski czas wpisu: 2010-11-24 15:14:13 |
| 3210 |
| 3209 | Queen- jeden z najlepszych zespołów w historii muzyki, i Freddie- na zawsze nieśmiertelny! Aleksandra czas wpisu: 2010-11-07 20:08:26 |
| 3208 | Uwielbiam Queen. Ich muzyka jest boska... ponadczasowa, pozdrawiam wszystkich fanów :) Jolanta W czas wpisu: 2010-10-28 14:41:08 |
| 3207 |
| 3206 | Nigdy nie można zapomnieć o taj grupie. QUEEN był, jest i będzie zajebisty. pozdro dziabag25 czas wpisu: 2010-10-23 21:42:21 |
| 3205 | Freddie- wielka gwiazda a... \"Przedstawienie wciąż trwa\" w naszych sercach dla Niego i dzięki Niemu!!! Dominika gg:408123 czas wpisu: 2010-09-28 16:24:23 |
| 3204 | A mi tam najbardziej podoba się ta piosenka Q: http://www.youtube.com/watch?v=UR-I9fcQ1m4 Znakomita muzyka, a ten tekst napisany przez Freddiego po prostu jest boski. Pozdrawiam wszystkich fanów Queen Karolina Wawa gg:435346 czas wpisu: 2010-09-25 19:28:33 |
| 3203 | Zakochałam się w Queen w 1991 r.,gdy miałam 13 lat i pierwszy raz usłyszałam The Show must go on. Niestety był to czas w którym Freddie umiarał. Od tamtej pory minęło już prawie 20 lat, ale moje zauroczenie ich muzyką pozostało. Mogę słuchać Freddiego na okrągło. QUEEN to prawdziwa muzyka, a nie ta rąbanka którą można usłyszeć dzisiaj. FREDDIE byłeś i jesteś WIELKI. P.S. Pozdrowienia dla wszystkich fanów. Paula czas wpisu: 2010-09-24 13:08:57 |
| 3202 | Tak samo ty dr jaskier czy jak Ci tam wcale to nie jest śmieszne!! Najpierw stwórz to Co Oni wytłumaczę Ci słowo Oni czyli (Queen) czytaj Kłin a później się pośmiejemy !! Mateuszzz czas wpisu: 2010-09-20 21:46:16 |
| 3201 | Ty Konsolka weś sie w łeb jebni debilu jeden !! Popaprańcu Pieprzony Weś sie za jakąś porządną robotę cwelu jeden a nie będziesz sobie jaja wiecznie robił !! Mateuszzz czas wpisu: 2010-09-20 21:42:38 |
| 3200 | tu mocie prowdziwego kwina: http://www.youtube.com/watch?v=iTHtVlhsm-s&translated=1 dr jaskier\' czas wpisu: 2010-09-17 17:43:43 |
| 3199 | i ci co sobie jaja z Queen robią niech sie zastanowią co tu kurwa piszą!! Bo sami nic nie potrafią zrobić pacany pieprzone !! jakieś wierszyki sprośne będą układać i jaj sobie robić ! Nie podoba ci sie ich muzyka to weś nie pisz takich bzdur i głupot!! Matek czas wpisu: 2010-09-17 17:34:18 |
| 3198 | Queen moim Ulubionym zespołem jest Edward nawet mówi ze to Elegancki zespuł Nawet Ty Onomatopeja Homik Urolog Janosik Przemysłow Szóbertowiczz Show czas wpisu: 2010-09-17 17:32:08 |
| 3197 | Ta piosenka zespołu Queen po prostu powala na kolana: http://www.youtube.com/watch?v=ABEiv36JXw8&feature=related Co o niej sądzicie? Macie jakieś uwagi, pytania, zapytania, sugestie, kwestie, problemy, wątpliwości, niejasności, zastrzeżenia? Hy? Power Ranger czas wpisu: 2010-09-15 23:21:49 |
| 3196 | Dokładnie rok temu miałem okazję zostawić tutaj swój ostatni wpis. Dzisiaj chciałbym tylko napisać: OTO ZNÓW JESTEM! The White Deer czas wpisu: 2010-09-15 23:06:47 |
| 3195 | W odpowiedzi na odpowiedzi oburzonych mą wspaniałą poezją: Wręcz przeciwnie drogi kolego Dyskografię Queen\\\'a znam od małego I nadal uważam, że Fredzio najlepszy w świecie głos posiadał Lecz to nie zmienia faktu, że mu w dupe wkładali i on komuś \\\"wkładał\\\" Queen II, The Works, A Kind of Magic, Innuendo - płyty mi znane Więcej wymieniać nie będę - przy fakcie obecnym zostanę I prawda choć przykra jest taka, że gdyby nie był pedałem Żyłby nadal i byłby muzycznym dla wszystkich ideałem Z oburzeniem swoim idźcie więc PRECZ A jeśli chcecie głupot zapraszam kilka stron WSTECZ Bo czyż sam Fredzio kontrowersyjnością nie pałał? Czy z wąsem i w obcisłych gaciach po scenie nie szalał? A teraz mam do was wszystkich nurtujące pytanie: Chce ktoś kiełbaskę z grilla bo trochę zostanie?... Andrzej Konsolka v1.01 czas wpisu: 2010-09-14 21:48:56 |
| 3194 |
| 3193 | i ci co sobie jaja z Queen robią niech sie zastanowią co tu kurwa piszą!! Bo sami nic nie potrafią zrobić pacany pieprzone !! jakieś wierszyki sprośne będą układać i jaj sobie robić ! Nie podoba ci sie ich muzyka to weś nie pisz takich bzdur i głupot!! Matek czas wpisu: 2010-09-04 09:38:35 |
| 3192 | ty konsolka weś se młota i sie w łeb walni debilu jeden !!!! i nie pisz takich głupot pajacu pieprzony !! Matek czas wpisu: 2010-09-04 09:35:09 |
| 3191 |
| 3190 | Fajnie ze są jeszcze ludzie, którzy kochają ten zespól naprawdę zasługują na to odwalili kawal dobrej roboty i wielkie ukłony w ich stronę nie będzie już takiej kapeli jak Oni ale pamiętajcie \\\"The Show Must Go On\\\" DiDi czas wpisu: 2010-08-30 21:27:59 |
| 3189 | Fajnie ze są jeszcze ludzie, którzy kochają ten zespól naprawdę zasługują na to odwalili kawal dobrej roboty i wielkie ukłony w ich stronę nie będzie już takiej kapeli jak Oni ale pamiętajcie \"The Show Must Go On\" DiDi czas wpisu: 2010-08-30 21:25:32 |
| 3188 |
| 3187 |
| 3186 | QUEEN to coś wspaniałego najbardziej cudowny zespół na ziemi!!! szkoda że teraz nie ma już tak zajebistych zespołów... dla was wielkie ukłony ... Fanka czas wpisu: 2010-08-30 17:45:51 |
| 3185 | Chciałabym napisać, że Queen to najlepsza grupa muzyczna na świecie. Już nikt nigdy nie stworzy tak fantastycznych utworów jak Oni. Pozdrawiam wszystkich :) ! Magda Magda czas wpisu: 2010-08-26 19:44:17 |
| 3184 | Nie jestem w stanie opisać emocji,które toważyszą mi przy słuchaniu ich muzyki.Jest i pozostanie nieśmiertelna jak i cała grupa.I was born to love you. Kinga czas wpisu: 2010-08-08 16:52:49 |
| 3183 | Kocham Queen i nieśmiertelnego Frediego!!! Nigdy mi sie nie nudzi. Ich muzyka stanowi dla mnie lek na całe zło , daje energie. Nie wiem jak opisać to co czuje gdy po raz setny słucham I want it all , lub One Vision czy też oglądając koncert na Wembley . Kocham Ich. Sylwia.M czas wpisu: 2010-07-29 07:28:09 |
| 3182 |
| 3181 | Queen i The Beatles dwa najlepsze zespoły na świecie.Dzisiejsza muzyka to bezdenna komercyjna papka szkoda że muzyka już umarła że Freddy już nie wróci że wszyscy wspaniali artyści już nie wrócą.Mam 14 lat i mam nadzieje że dożyje dnia w którym "muzyka" znów będzie muzyką. Kasia czas wpisu: 2010-05-09 19:59:08 |
| 3180 | Witajcie Queenmaniacy!!! Fajna stronka!!! Podaje link i mam pytanie odnośnie niego- czy ktoś może mi wyjaśnić, o co tu chodzi??? http://www.queencollector.net/images/john1.JPG Po kim, jak po kim, ale po Janku bym się tego nie spodziewała... Zobaczcie sami i napiszcie o co w tym chodzi... :/ O CO TU CHODZI?????????? Magdalena czas wpisu: 2010-04-09 13:00:50 |
| 3179 | Otak ja też mu wybaczam bo miał ajc ale lubie też slipknot , queens of the strone age , i AC/DC Maciek czas wpisu: 2010-04-06 17:42:33 |
| 3178 | Witajcie Queenmaniacy!!! Fajna stronka!!! Podaje link i mam pytanie odnośnie niego- czy ktoś może mi wyjaśnić, o co tu chodzi??? http://www.queencollector.net/images/john1.JPG Po kim, jak po kim, ale po Janku bym się tego nie spodziewała... Zobaczcie sami i napiszcie o co w tym chodzi... :/ Magdalena czas wpisu: 2010-04-01 15:20:26 |
| 3177 | Cześć. Pozdrawiam wszystkich sympatyków grupy QUEEN!!! Mam pytanie, czy są tu jacyś sympatycy tego zespołu mieszkający w Dublinie? Miło by było spotkać się na piwku przy muzyce Queen. :) pozdrawiam Jurek czas wpisu: 2010-03-16 22:02:11 |
| 3176 | New website of Queen. All videos in one website, and much more :) Please welcome http://www.thequeenclub.eu Evaldas www.thequeenclub.eu czas wpisu: 2010-02-27 14:12:37 |
| 3175 | Pozdrawiam wszystkich fanów tego WSPANIALEGO zespolu!!! Freddie zawsze byles i bedziesz w moim sercu!!! grzechu gg:2599035 czas wpisu: 2010-02-11 21:44:48 |
| 3174 | Kurde, Andrzej Konsolka, ty to takich durnot nie pisz, bo jesteś zwykły cap!!! I jak Ci się coś nie podoba, to się lepiej nie wypowiadaj!!! Na świecie nam durniów nie brakuje! magdalennn czas wpisu: 2010-02-09 16:04:01 |
| 3173 | A i niektórzy tu pisać nie potrafią analfabeci! Denerwuje mnie jak sobie ktoś jaja robi z Queen!! Matek czas wpisu: 2010-02-04 23:24:27 |
| 3172 | Wkurwiają mnie żarty o Queen !!!! Ja ci się Ich muzyka nie podoba to wara od nich! Matek czas wpisu: 2010-02-04 23:19:09 |
| 3171 |
| 3170 |
| 3169 |
| 3168 |
| 3167 | GDY MIAŁAM SZEŚĆ LAT PO RAZ PIERWSZY USŁYSZAŁAM PIOSENKĘ QUEEN. TO BYŁ PIĘKNY MOMENT. JESTEM WIERNĄ FANKĄ TEGO PONADCZASOWEGO ZESPOŁU. WSZYSTKICH INNYCH PROSIŁABYM O BARDZIEJ PRZYZWOITE WYPOWIEDZI... KOCHAM QUEEN, TO KLASYKA, NIE TO CO DZIŚ. TO PRAWDZIWA MUZYKA, A NIE JAKIŚ TAM RAP, CZY HIP-HOP. PANIE PIOTRZE! GRATULUJĘ STRONY, ALE PROSZĘ BY BARDZIEJ KONTROLOWAŁ PAN NIEUJARZMIONE WYPOWIEDZI INTERNAUTÓW. NIEKTÓRE KOMENTARZE TO NA PRAWDĘ ZGROZA (PO ZA TYM SUPER STRONA =). POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH FANÓW I BŁAGAM WAS O ŁADNIEJSZE SŁOWNICTWO!!! =) Magdalena czas wpisu: 2009-11-30 19:52:41 |
| 3166 | Queen to była jest i będzie historia , to jest talent TALENT nie kicz ruda czas wpisu: 2009-11-27 12:38:54 |