Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

1570
Zgadzam się z Martą.

Forum to takie fajne 'coś' - lepsze od księgi gości i od czatu. I nie jest 'czymś' pomiedzy tymi dwoma rzeczami. Masło maślane. ;P

Megi - nie lubimy postępu? Nie lubimy, prawda? ;)))
Boimy się nowości? Boimy, prawda? ;)))
Tajemnicza

1569
...Wiecie co...z tym forum... Michał sobie może je nawet wstawić, ale my przecież i tak tam się wpisywać nie będziemy tylko TU! (Bez obrazy Michał ;P)
*Megi*

1568
forum jest poręczniejsze!!!!!!!!!!!!!!!
mięta

martamieta.blog.pl

1567
Drogi Zarządzie!!!! Zrobiłam coś strasznego!!! A raczej nie zrobiłam czegoś bardzo ważnego i to jest straszne!!!! Zapomniałam zaznaczyć kwadracik "Zapisz wiadomość w wysłanych" w czasie wysyłania ostatniego mejla wiadomo gdzie!!!! AAAAAA!!! Przepraszam, przepraszam, przepraszam.... Ale same wiecie, że to było bardzo późno w nocy...
II Zastępca

1566
...Zastępcy, gdziekolwiek się wybiera- tych miejscowości na 'K' jest dosyć sporo- życzę przyjemnej podróży... Jeżeli sam pobyt z gróry wiadomo, że będzie nieprzyjemny lub jeszcze gorzej, to przynajmniej niech jazda będzie małą 'frajdą'... :))) ...Wróć do nas cała i zdrowa, wcale się nie obraziłam za to, że 'wszyscy' są na drugim miejscu i będę tęsknić... :)))
...II Zastępcy pragnę podziękować za udostępnienie zdjęcia z delegacją FC... A Prezes pełni funkcję Wielkiego Brata, że twarzy swej ujawnić nie pozwala...??? ...Znam jedynie jej literowy głos... Ja nie ugryzę...!!! :)))
Kaśka

1565
Faktycznie, nie wykazuję objawów załamania. Ktoś tu musi trzymać rękę na pulsie :))))) Zwłaszcza w sytuacji kiedy zostajemy bez Zastępcy. Będziemy tęsknić i trzymać kciuki za oczka :)))) I szykować huczne powitanie :))))))
II Zastępca w rytm song2

1564
Zarządzie i Wszyscy Inni (przpraszam za umieszczenie innych na drugim miejscu, ale względy zawodowe są najważniejsze)
Pragnę się z Wami pożegnać, gdyz, jak już wiadomo, wyjeżdżam do Kenii, lub innego miejsca na K:))) Obiecuję wrócić, może nawet w całości. Mam nadzieję, że podczas mojej nieobecności nie zajdą wydarzenia wagi państwowej. Liczę, że Wujek nie zawiedzie i powita mnie w Kenii chlebem, solą i talerzem gorącej zupy, bo bywa tam zimno i deszczowo. Będzie mnie można poznac po tym, że będę stała na peronie i śpiewała "nienawidzę tego miasta...":)))
Mam nadzieję, że wrócę z oczami nie w kieszeni:))
Zastępca

1563
...Ach, Ven i jej prowokacyjne wpisy, którymi kocha się narażać... Ty, 'mała' uważaj... :)))
...Magaw, bez obaw, Twój nick nie pójdzie w zapomnienie...
Kaśka

1562
Wprowadzenie forum na te strone byloby grzechem. Alc.. sama mysl zabolala.
she

1561
Ide się pakować bo jutro znowu wyjeżdżam:(((PS.Nie zapomnijcie o mnie.
magaw

1560
...albo ewentualnie"Za zamknietymi oczami"ale co ma byc to będzie .Ja i tak będę happy że jakiś jest!!!!!!!
magaw

1559
...zastanawiam sie jaki będzie nastepny teledysk MYSLOVITZ...może macie jakieś "przecieki"...chciałabym zeby to był "Szklany człowiek"...marzenie:))))
magaw

1558
Chcemyyy foruuum. ;)))
Tajemnicza

1557
forum... to cos miedzy czatem a ksiega.. prawda??? pozdrawiam:)))
spaj:)

1556
...Taj ostatnio zaczęła aktywnie uczestniczyć w księgowych obradach... Brakowało mi Cię... Broń Księgi, broń.. :)))
Kaśka

1555
...Panika na pokładzie, najpierw łamał się Prezes wypisując ciąglę, że it's over, a teraz Zastępca... FC, proszę wziąć się w garść... Całe szczęście II Zastępca nie daje oznaków załamania... Cały Zarząd w dolinie- to byłoby wysoce niewskazane... ;)
...Do istoty ileś wpisów niżej [nie pamiętam nicka]... Nie chcemy forum, ta księga nam w zupełności wystarcza... Jesteśmy bardzo sentymentalni i nie lubimy zmian... :P
Kaśka

1554
Bo jest Księga ;P
Tajemnicza

1553
Łamię się, Prezesie, i to z każdą godziną bardziej!!!! Nie wierzę wujkom, nie chce rosołu!!!! Nie chce do Kenii, nie cierpię Kenii!!!!
Zastępca spanikowany

1552
a dlaczego tu właściwie nie ma forum:P
miętówa

martamieta.blog.pl

1551
Zastępco nie łam się!!! Kenia znów nie taka straszna, wiesz, że miszka tam ok 4 mln bardziej lub mniej cywilizowanych ludzi:))))) W tym kilku wujków:)))) Nie zjedzą Cię!!! Chyba. A rosół będzie na pewno pyszny.
Prezes

1550
...Był jeszcze dopisek : NO WŁAŚNIE!!... ale go wcięło bo księga jest głupia :/ Niedobra, niegrzeczna... :/
*Megi* zła na księgę wcinającą tekst...

1549
"1530 Rano ludzie przyjdą na Księgę i będą mieli ponad 30 nowych wpisów :)))) Co też się wyprawia tej nocy ;)))))
II Zastępca wypisując głupoty ;) " <---- no właśnie!

*Megi*

1548
!!!!!! TA sTroNka jEst cHyba jedYna strOna MysLoviTz....ktOra jeSt ze wsZystkim na czaSie!!!!!nOwe Teksty,nowoSci...itp!!!!!!MICHAL- grAtuLacJe!!!!!..stRonka Jest zaJebistA!!!! dzIeki Ci ze ja "zrObileS" :P:P
na razie...pozdrAwiam papa
FeeFiFo

1547
Przemek .. slyszalam od osob bedacych w Katowicach ze nie bylo "koncowki" :>
A co do blekitu..yy...fakt... chyba cos mi sie z glowa dzieje z nadmiaru wrazen.
Sorki za zmylke.
fefe

1546
Aaaaaa,no ,no Sapkowski to ten ,ktorego dzieło literackie przyczyniło sie do pokazania na ekranie gumowych smoków oraz węzy:)
Drogi FC,wybieram sie dzis ku zatraceniu z HEJ Judem! Mogę nie wrócić.
Korespondent,ktoremu wieŻą

1545
nastal dzien... dojdzie kolejne 30 albo i wiecej wpisow ktore potem (w nocy) beda czytac fc ktorzy obecnie odsypiaja noc z soboty na niedziele;) teraz mam tylko nadzieje ze jezeli znowusz dojdzie do nocnego zamachu to nie bede musial przewijac stron ksiegi:P slowa te kierowane byly do wszystkich ksiegowiczow lecz ze szczegolnymi wyrazami wspulczucia do PAŃ z fc (wiem co to znaczy nie przespana nocka);) pozdrowienia dla wszystkich ktorzy spia i ktorzy nie spia;)
spaj:)

1544
Siema! Myslovitz jest najelpszy! A na tej księdze to chyba jakieś zajeby się wpisują...
Pepe

1543
...Ponad 30...? Ja miałam około 50 wpisów do czytania... [trzeba wcześniej wstawać]... FC baraszkuje nocami... Nic, tylko analizować ich wyczyny po zmroku... Oni są niebezpieczni... ;]
Kaśka

1542
W imieniu Zarządu kategorycznie odmawiam podporządkowania się jakimkolwiek prawom.
Z poważaniem
II Zastępca

1541
'Rano ludzie przyjdą na Księgę i będą mieli ponad 30 nowych wpisów :)))) Co też się wyprawia tej nocy ;)))))'
Uuuuu.... no ja wlasnie nie wiem co tu za balagan- w nocy spac! I prosze grzecznie podporzadkowac sie prawu ktore wlasnie ustalilam ;))

she

1540
A ja łykam płyn do wstrzyknięć...
Zastępca

1539
Przemek: ja znam. ;P
Tajemnicza

1538
Zarząd nie może uwierzyć we wczorajsze wydarzenia. Jesteśmy podejrzliwe i przeczuwamy spisek. O co chodzi? ;))))))
II Zastępca

1537
Witam!!! Odebrałam pocztę, przeczytałam Księge i przysięgam, że na następny koncert ide zapakowana w kombinezon i maske gazową, żeby żadne bakterie nie miały do mnie dostępu!!! To okropne, że zamiast czytać korespondencję 24h będę się musiala do Kenii pakować!!!! A tam smutno, zimno, bruno i tylko do wujka blisko:))) Ahoj!
Zastępca zdołowany i w gąski

1536
Oj w bardzo, bardzo luźnej atmosferze......:)))))
Prezes

1535
Oj w bardzo, bardzo luźnej atmosferze......:)))))
Prezes

1534
Chciałam jeszcze powiedzieć, że spotkanie w PUBie (kto tym razem był szczęśliwym zwycięzcą? ;))) przebiegało chyba w bardzo swobodnej atmosferze... ;))))))
Złośliwy II Zastępca

1533
Dzień dobry wszystkim! Rano nawiedziła mnie światła myśl dotycząca Prezesa. Drogi Prezesie!!! Przypuszczam, że wczorajsze IT'S OVER spowodowane było wpływem KOŃCZĄCEGO SIĘ zdradziecko i niespodziewanie krawężnika :))))))))
II Zastępca

1532
OJOJOJ:))))))))) Właśnie odebrałam pocztę. Odwołuję wszystko co kiedykolwiek powiedziałam o zębach Damiana!!!!!!!! Tylko nie zaprzestawaj przekazywania szczęśliwych numerków mój ulubiony Korespondencie:))))))
Prezes

1531
Jakie to nieostrożne!!! Jutro księgarnie w całym kraju zaludnią się od ludków czatujacych na wybrane tytuły:))))))
Prezes

1530
To ja już wiem dlaczego wczoraj był dzień dobroci dla fanów:) Bo dla Panów to też już IS OVER!!!:)))
No ale złe miłego poczatki, gdyby nie Blue Korytarzyk i sławne już 3 minuty, nigdy nie doszłoby do sesji z Wujkami a Parówka z keczupem w ogóle nie miałaby racji bytu. Z moją siłą przebicia nigdy nie zaczęłabym piszczeć:)))))) IT`S OVER!!!
Prezes w dolinie nadal

1529
Rano ludzie przyjdą na Księgę i będą mieli ponad 30 nowych wpisów :)))) Co też się wyprawia tej nocy ;)))))
II Zastępca wypisując głupoty ;)

1528
późno, kurde, późno...a telewizja kłamie o czarnym kocie białym kocie. Słucham. Piękna ta muzyka. Późno, cholera, późno, chce mi się wierszy...
przemekm

1527
Dziękuję wszystkim co byli i tym co być nie mogli. I tym co nie chcieli też. Następnym razem będzie jeszcze lepiej. Pozdrawia i trzymam za was kciuki...

Dzisiaj dostaliśmy tomik milczewskiego-bruno i tam we wierszu pt przyszedłem straszyć mamo stało tak oto: "wyglądam tak jakbym nie żył tylko przez całe życie się dorabiał". Ot tak, bez związku, ładnie napisane...

a propos milczewskiego bruno, kupilem sobie nowego sapkowskiego. Ktosz zna?
przemekm

1526
O, przepraszam, ja miałam iść spać :))) Dobranoc raz jeszcze!
II Zastępca

1525
Wtajemniczone elity mawiają IT'S OVER tylko będąc w dołach ;))))
II Zastępca

1524
P.S
Nie chcę być upierdliwy (ale muszę)ale ja tam nie slyszałem w parlamencie wielkiego błękitu ani w żadnym innym sejmie....a końcówka była taka sama jak we Katowicach tylko w innej kolejności. Atmosfera jednak była gorętsza i gęstsza...
przemekm

1523
...będzie mi tego z pewnością brakować. Bardzo.
przemekm

1522
Wreszcie koniec....jak mawiają wtajemniczone elity: it's over. I dopshe. Wreszcie. Dawno się tak nie zmęczyłem. Naprawde się cieszę, choć......
przemekm

1521
Za te zeby kurczakow juz na pewno IT'S OVER dla Ciebie Prezesie!!!!Ja sie o to postaram.Nie dostaniesz juz zadnego numerka szczesliwego NIGDY!!
Korespondent po nocnych wyprawach

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!