| 2270 | I jeszcze jedno- do wszystkich ktorzy oczekuja maila ode mnie- nie moge sie dostac do skrzynki! (glownie pisze to do Neo- Noe ;)) buu :( echhhh...) she |
| 2269 | (she ciekawska) Jaki spiew? she |
| 2268 | ...elfiq dziekuje wiedziałam że mój spiew Ci sie spodoba...buhahaha...a co sie stało z twoim blogiem?...ja chce go spowrotem...ja sie tak nie bawie... Hania |
| 2267 | ...Jestem w domku...hehe byłam dzis w pewnym miejscu aby sie dowiedzieć czegos bardzo waznego...poza tym widziałam duzoooo żołnierzy i policjantów...widziałam dziewczyny co mnie bić chciały i wogóle trosze wymarzłam...ale jestem w domku...i jest mi ciepło... ...Chce pozdrówić Kaś i8 przeprosić na za nagłe najście...wybacz ale jak wspomniałam Ci juz zabrakło mi 20gr na telefon...i dziekuje raz jeszcze za podwiezienie... wrazie W mam teraz bilet...hehe... Hania gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987 |
| 2266 |
| 2265 | ooo, to byla elfik?:))))))) fajnie obcięta:) hihih:)))) ale siupel;)) hehe:) LennyVal sonica.blog.pl |
| 2264 | ...Madź, ja mam zdjęcie z Tobą i Wojtkiem, a nie Przemkiem. Nie martw się, nie rozpowszechnię go w internecie, ponieważ nie mam skanera :P ...II Zastępco, Ty mi nie podpadaj. I tak jesteś w posiadaniu zdjęć z Żar, których nikt inny na oczy nie widział :))) Kaśka |
| 2263 | Dobrze, że zdążyłam je obejrzeć ;))))))) II Zastępca |
| 2262 | juz nie ma tych 2 kontrowersyjnych zdjec... elfik... |
| 2261 | ...Widzę co zrobiła Elfik...hehe... ja bym zabiła za takie coś... ale ja się fotografować za bardzo nie daje... nie lubię tego... ...Kasik... ty masz moje zdjęcie z Przemkiem z koncertu, ale pamiętaj... jeśli zrobisz tak jak Elfik to ja Ci łeb ukręce! To była groźba! ;P *Megi* terrorysta |
| 2260 | Zarządzie!!! Teraz ja się będę żalić: Dlaczego Was nie ma???? Znów tu jestem sama!!! Prezesie, zupełnie nie możemy na siebie trafić... II Zastępca w samo południe :) |
| 2259 | ksieg zaczyna sie coraz bardziej psujowac... jak juz mi uzera wpisy to koniec;P spaj:) |
| 2258 | "ten drugi" to ja:) elfik |
| 2257 | ups, a ja weszlam ;) zadne pornpgraficzne;) Kasiku, ladnie wyszlas..kto to ten 2?:) lennus |
| 2256 | ...Mam tylko nadzieję, że sporo osób nie weszło na ten adres. Poronograficzne zdjęcia są nudne, niewarto ich zobaczyć :P Kaśka |
| 2255 |
| 2254 | Tinuviel, Tinuviel! ;))) Tajemnicza |
| 2253 | Przyjedzcie do Vancouver, Canada!!!!!! Zauwazylam ze bedziecie grac w Toronto, Montrealu i Ottawie - a co sie stalo z Vancouver? CZEKAM NA WAS!!!!!!!!!! :) Luthien |
| 2252 | podazam za sladem dominiki...(chyba:) musza panowie z M. wygrac w EMA MTV....glosujcie.. lennus www.mtv.pl/ema |
| 2251 | Pornografia! Pornografia! Skandal :PP Oj Elfiku ;))))0 she |
| 2250 | Pornografia zakazana! ;))) Doniosę na Was.. tj.. ktoś na Was doniesie! ;)))) Tajemnicza |
| 2249 | Pornografia! Pornografia! Skandal :PP Oj Elfiku ;))))0 she |
| 2248 | przesadzasz mialo byc... Kasiku pamietaj ze ja tam tez jestem...:) uśmiechy dla Ciebie:D elfik |
| 2247 | Tak z innej beczki: oflądaliście cie może dzisiejszego Idola?? chodzi dokładnie o krzysztofa Guzowskiego, nie przypomina wam kogoś?? Dominika |
| 2246 | Kasik przesadzas... masz niska samoocene..te zdjecia sa piękne:) i juz:) p.s. nie zabijajcie mnie prosze.. Elfik złoczyńca??? |
| 2245 | ...To pod spodem cudactwo to ja... :))) Nick mi wcięło... Kaśka |
| 2244 | ...Aaaaaa... Elfiku, jak mogłaś podać ten adres??? Aaaa... przecież te zdjęcia przez moją osobę są okropne!!! Niech ja tylko do Wrocka się wybiorę, to się z Tobą policzę!!! :))) Aaaaaaaa... Tajna... i to prowokacyjne zdanie o nieletnich!!! Pozabijam :))) K |
| 2243 | Eee... to są pewnie jakieś zdjęcia pornograficzne z udziałem nieletnich. ;))) Tajemnicza |
| 2242 |
| 2241 | ja tez slyszalam Kasik i Spaja...i Hanie... a pod linkiem co fajnego:) kto rozpozna niech da znac na ksiedze:) elfik remedios02.fm.interia.pl/zdjecia-koncert/010.jpg |
| 2240 | kasik,spaj,hehehehe slyszalam was!!!!!!!!! czemu sie tak szybko skonczyliscie?pisalam ci ze chce wiecej;) macie urocze glosiki i jak ladnie spiewacie;)buahahahahhahahhahahahahhahahahahahahahahahahaahhahahhaahhaahhaahhaahahhahaahhah pegguś |
| 2239 | ksiega sie psuja... mam nadzieje ze teraz sie otworzy:) spaj:) |
| 2238 | Freak - mogę dostać tą recenzję??? Celofan |
| 2237 | LALI SIE NIE PYTA O WIEK..:)ZRESZTA TO MLODY CHLOPAK:) FREAK |
| 2236 | kasik sorry ale musialam pare zeczy zrobic na kompie.. zreszta to droga zabawa z tym netem..teraz np.napisalam recenzje koncertu negatywu i czka mnie jeszcze felieton... freak |
| 2235 | ...Spaj wiesz co?...pewnie wiesz...ale i tak powiem i pierwsz nie wiedziałam ze mikrofon byl włączony a raz wyłaczony...i teraz to co miałam powiedziec Kocham Cię :***... Hania |
| 2234 | mamy godzine 19.13... zartowalem:P spaj:) |
| 2233 | ...no moge sie jeszcze nagrac...nawet tylko dla ciebie...z jakąś dedykacja lub cus...napisz co chcesz tlko musi sie to zmieścic w około 60 sekund...cząstka mnie tylko czeka aby leciec do Ciebie... Hania |
| 2232 | A co to 'jeszcze'? she |
| 2231 | ...She przeciez juz coś ci wysłałam...jak chcesz jeszcze to napisz... Hania |
| 2230 | Hania dzieki za glosik- jednak doszlo tez do mnie :)))) she |
| 2229 | aaaaaaa.... Kasiku jednak cofam poprzedni wpis- doczytalam, ze jednak zdjecie doszlo. uffff.. Dawid jest sliczny, prawda? Ale chyba powinnismy go nazwac Lucyfer taki z Niego lobuziak, hehe :) Hania wyslij mi tez czastke siebie :P she |
| 2228 | Kasiku przeciez wyslalam!!! Nie doszlo? she |
| 2227 | hmmmmmm... ale fajnie bylo w miasteczku u kolegow... cos czuje ze oni maja na mnie bardzo dobry wplyw... spaj:) |
| 2226 | YEEEEEEEEEEAAAAAAAAAHHHHHHHHAAAAAAAA !!! Danka Kryszczuk |
| 2225 | to kiedy Lala obchodzil urodzinki? ktore to?..;) lennus.. |
| 2224 | ...Elfiq powiedz mi później jak spiewam...nagrałam tę piosenke z mysla o Tobie...hehe podkreslam że jest śpiewana po polsku!...mnie osobiście bardzo sie podoba a moja mama smiała się z tego pare minut... Hania gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987 |
| 2223 | kasik...trzymam za slowo,musze was jeszcze uslyszec,mam nadzieje ze bez przerywania;) peggy_brown |
| 2222 | ...ja naprawiłam mikrofon (sama!)...i elfikowi czątke siebie wysłałam...a także reszcie moich kochanych ludków...spaj ty dwójkowiczu...popamietasz mnie jeszcze... Hania |
| 2221 | huraaaaaaaaaaa... jestem 2222:) spaj:) |