| 2670 | Wybacz, moze to dlatego, ze przez pierwsze 4 godziny uczyłam się na polski, a przez kolejne trzy pisałam pracę o determinizmie losów bohaterów młodopolskich:) Jutro się poprawię;) Prezes |
| 2669 | ...A życzy sobie pani na miejscu czy na wynos??? :))) Och, Hanka, Hanka. :))) ..Dziś wszyscy przeszli samych siebie. Nie pamiętam tak małej ilości wpisów w przeciągu 24h!!! :))) Kaśka |
| 2668 | ...dla mnie samobójstwo...x1...i odrazu rachunek... Hania |
| 2667 | ...Nad talerzem... ;] Kaśka |
| 2666 | Pragnę złozyć zażalenie na organizację w FC!!! Po raz kolejny nie dotarł do mie Prezes, który to przecież obiecywał się skontaktować!!! Coś z tym trzeba zrobić!!! Zastępca |
| 2665 |
| 2664 | ...Przychodzi mi do głowy tylko cytat: 'Nie poddaj się'- masz jeszcze szansę na plecki. :))) Kaśka |
| 2663 | ...upsss tam miało być SPAJA!... a nie coś innego... Hania |
| 2662 | ...właśnie wróciłamz dyskoteki skzolenej... na żadnej sie tak dobrze nie bawiłam... tylko że psja musiał wyjść wcześniej bo o 1,5 zanim sie dyskoteka skończyła...szkoda... za to ja się natańczyłam z jego kolega... było super...az mnie nogi bolą... co rzadko się zdarza!... echhh co to za impreza...tylko ciągle mnie pani Kowalska obserwowała... miałam dziwne uczucie... ale co tam...uczyłam kolege tańczyc... i teraz tańczy jak nie wiem...hehe... ...Prezesie drogi spróbuj raz jeczszcze... oto moje mejle... [email protected] lub [email protected] lub [email protected] lub [email protected]... mam nadzieje ze dojdzie... Hania [email protected] |
| 2661 | Bo można nie mieć plecków, ale bez pleców zawsze można plecki podłapać:))) Zastępca zagadkowy |
| 2660 | ...Że też moi rodzice nie mają plecków w zespole. :))) Kaśka |
| 2659 | Moja mama rozmawiała dzisiaj z Wojtkiem Powagą przez telefon.. lol :o] Tajemnicza |
| 2658 | eh,dawno sie tu nie wpisywalam...tesknie za stronka,bardzo tesknie(placze w nocy w poduszke:) i pozdrawiam was wszystkich,moja kochana myslorodzinko...:*** peggy_brown trujace-kwiaty.blog.pl |
| 2657 | Haniu droga! Usiłowałam się z Tobą skontaktować drogą mejlową, ale akcja zdecydowanie nie wypaliła, bo emalja do mnie wrócila. Prezes |
| 2656 | ...Madź, Hanka nie ma wpływu, bo ona jest sterowana wciąż. Tylko taki wniosek mi się nasuwa. :))) Żyć nie umierać, zwłascza przed spr z I wojny światowej, ach cóż to będzie za rozkosz. :))) ...Skleroza ponoć nie boli. Po co Prezes ma się martwić, skoro ma do pomocy Zastępców. :))) Kaśka |
| 2655 | Prezesie!!! Na szczęście, pamiętając o Twojej dobrej acz krótkiej pamięci ;)))), poinformowałam Zastępcę już wczoraj drogą telefoniczną :))))))) II Zastępca |
| 2654 | No tak, wiedziałam, ze o czymś dziś zapomnę:)))) Oczywiscie nie poinformowałam Zastępcy o ustaleniach:) Ale co sie odwlecze, to nie uciesze, jak mówi ludowe przysłowie:))))))) Tym bardziej, że mam foty dla Zastępcy, które będę jutro oficjalnie przekazywać:)))) Prezes |
| 2653 | ...Hanka...masz wpływ an wszystko... szczególnie na własne słowa... ;P *Megi* |
| 2652 | ...A ja zaczęłam weekend... :D ...Wrocek...koncert HEYa...Potem koncert 10ciu zespołów w Żaganiu w Punkcie... żyć nie umierać... :D *Megi* szczęśliwa megii.blog.pl |
| 2651 |
| 2650 |
| 2649 | ...za duzo złości, kontrowersji, chamskości... Hania robi i mówi STOP... ...Magda wiesz ze jestem w krytycznej sytuacjii zostałam oskarzona o cos czego nie zrobiłam...i to przez właśna matke...troche wyrozumiałości...robie coś i nie wiem co robie... nie mam na to wpływy... ale to się zmieni jak sie tylko w domku troszke spokojniej zrobi... Hania |
| 2648 | ...Madź, no jak to??? Przecież Hanka strasznie przegięła wpisem informującym wszystkich o mojej obecności na gg. :))) To bardzo mocno naruszyło moją prywatność. Czułam się pokrzywdzona i miałam potrzebę przeczytania po raz kolejny przeprosiń. Pogratulować chcę jednak odmiennej formy: wybacz mi. :))) Lubimy zmiany, i to bardzo. :))) PS...Haniu, przystopuj troszkę, bo zacznę wycierać buty o czyjś nos. :))) Kaśka |
| 2647 |
| 2646 |
| 2645 | 'no... dobra dobra już ide... ' < --- Hanka... rzucasz słowa na wiatr... *Megi* |
| 2644 | ...ojej nie dobrze naraziłam się Kasi... KASIU WYBACZ... jak to to zgłosze się do programy WYBACZ MI...czy jakos tam to było :P a potem do URZEKŁA MNIE TWOJA HISTORIA... Hania |
| 2643 | ...aaaaaaaaa! działa mi GG...wow... Hania |
| 2642 | ...Nie widzę tu powodu do picia. Mój status jest od czasu do czasu dostępny. Widocznie wtedy Ciebie nie ma albo nie zauważasz. :))) A poza tym nie wszyscy muszą wiedzieć, kiedy, jak i gdzie pojawiam się na gg... uważaj... :))) Kaśka |
| 2641 | ...Prezesie chciałabym się Ciebie o coś spytać ale nie na łamach ksiegi... czy możemy się skontaktowac przez mejle?... Hania |
| 2640 | ...Kto się znowu bawi GG...kurde... no straciłam 2 sesemesy!... cholera... zostało tylko 13... albo to znak... powinnam sie uczyc z historii...a le an sama mysl mnie głowa zaczyna działać...kurde... no... dobra dobra już ide... co to się dzieje zmuszają do nauki!...wrrr... Hania |
| 2639 | GG jest OKROPNE!!! naturalnie poinformuję Zastępcę o ważkich decyzjach, jakie zapadły na konferencji satelitarnej:)))) Prezes |
| 2638 | GG jak zawsze siadło w decydującym momencie ;)))) Mam nadzieję, że Prezes nie zapomni poinformować Zastępcę o poczynionych ustaleniach :)))))) II Zastępca |
| 2637 | ...ludzie świeto Kasik dostepna na gg!... wino, szampan, piwo, wódka, nalweki i inne szybko...opijamy...ale dla mnie tylko szampana :P nie pijam nic innego... Hania |
| 2636 | ...Tylko pamiętaj, aby skakać i śpiewać, ale tak nie za głośno, żeby Kasi nie przygłuszać... ;] Kaśka |
| 2635 | ...eh..myśl o koncercie zaprząta moją głowkę...a jutro znów do szkoły...ja już nie chcę...ja już chcę jechać pociągiem i świetnie bawić się z Marcinem,Wujkiem, Gagatkiem...Ehhhh... *Megi* |
| 2634 | ...Kaś...właśnie z Aśką dziś o tym gadałam... :)) *Megi* |
| 2633 | ...dziękuje Ci Michale za te wiadomość... juz powoli traciłam nadzieje ze ona wróci :(( na szczęście jest szansa :))) będe czekac... Hania haniczek.blog.pl |
| 2632 | Sorry, ze strona nie dziala ale to nie moja wina ani Binetu.. Ponoc jak zwykle TPSA nawalila bo juz od dwoch tygodni wymienia stale lacze w/w firmie :(( Jest jednak szansa ze w ten piatek bedzie juz wszystko ok.. Oby... michal |
| 2631 | ...Pusto, cicho, szaro... aż słyszę własny odech. Odkąd strona nie działa na czat także przychodzą dzikie tłumu, jestem aż ja i mój cień... Kochane monologi. :))) A godziny wpisu została ściśle utajniona. :))) Kaśka |
| 2630 | 16:33 ...tyryryry... ide sie uczyc z histy... Hania |
| 2629 | 15.12. Turururum... =] Tajemnicza |
| 2628 |
| 2627 | ...2626 no ładnie...ale chciałabym 6767...bo mój kumpel na taki numer tel...hehe...oj główka boli... Hania |
| 2626 | ...Chłodno, orzeźwiająco, rześko, przyjemnie, a Ty palcom nie dajesz szansy nacieszyć się tymi sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi!!! Jak można? :))) Za jakiś czas pewnie podzielę Twoje zwyczaje i sama zacznę osłaniać paluchy. :))) ...A Aśka K. była w głębokim szoku jak jej powiedziałam, że na Heya jedziesz. Biedna, wstrząs psychiczny przeżyła. :))) Kaśka |
| 2625 | ...ide na te dyskoteke!...hehe... Hania |
| 2624 | Przepraszam, Prezesie, już odpisałam. Jestem generalnie przeciw interwencji :))))))))) Gdybym o tej pierwszej w nocy była nieco bardziej przytomna, pewnie nawiązałabym z Tobą kontakt telepatyczny, ale w obliczu nawału nauki nie dałam rady ;)))))) II Zastępca |
| 2623 | II Zastępco - o 1 w nocy ja również nie spałam, mimo usilnych prób i wysiłków:))) Te wysiłki trwały już wtedy od ponad dwóch godzin:))))))))))) Tym nie mniej chciałam tylko prosić o reakcję na moją interwencyjną emalję!!!!!!!!:)))) Prezes |
| 2622 |
| 2621 | ...Nic mi nie wiadomo o jakimś innym narażaniu się, więc zostanę przy madziowym. :))) Hanka, daruj sobie dyskotekę, na pewno nie nabędziesz żadnych nowych doświadczeń, a co gorsze takie szkolne imprezy przy umpa umpa są demoralizujące. :))) ...Aaaa, i co mnie zszokowało- rękawiczki!!! Jakie rękawiczki??? Przecież dopiero listopad!!! :))) Kaśka |