| 2770 | ...hahahaha... *Megi* |
| 2769 | A tak w ogóle to zaiksy i tak polecą, drogi II Zastępco;))))))))))) Prezes |
| 2768 | Prezes naturalnie wie, co chodzi zastępcom po głowie. Pragnę tutaj jeszcze przypomnieć punkt 5. naszego regulaminu. Do Zastępcy nr1. - mam jeszcze alternatywną wersję cytatu rozpoczynającego sie od HEJ. Brzmi ona HEJ HEJ HEJ WĄCHAJ KLEJ:)))))))))) Też się rymuje:)))))))))))) Prezes |
| 2767 | ...obserwatorze...ja nie będe krytykować to co pisałeś...chciałabym tylko zaznaczyc że to ten drugi zaczął...a ja juz ucichałam...szkoda mi słów na takie bzdury... Hania |
| 2766 | Witam po powrocie z podróży do jednego z najbrzydszych miast Polski (i nie mam na myśli miasta na K :))))))!!!!!! PAMIĘTAJCIE, NIGDY NIE CHODŹCIE DO KINA NA ESTOŃSKIE FILMY. :))))))) Skoro już słowo do narosu mam za sobą teraz będzie słowo do Prezesa, o treści: STRASZNAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! Prezes oczywiście wie, co mam na myśli, gdyż posiadł zdolności wglądu do umysłów swoich Zastępców :))))) I jeszcze do Zastępcy, żeby nie czuł się dyskryminowany i pokrzywdzony: HEJ HEJ JEST OKEJ :)))))))) Jest to oczywiście cytat z Prezesa, NIE zamierzam opłacać w ZAIKSIE praw autorskich :))))))) II Zastępca |
| 2765 | ja bym chcial sie wypowiedziec na temat zaistnialej tutaj sprzeczki.. otóż parę tygodni temu mozna bylo zauwazyc na lamach naszej ksiegi pewien romans..(jaki i pomiedzy kim chyba wiadomo)..mozna bylo zaobserwowac rozne wpisy (milosne i nie tylko)teraz (jak to w roznych zwiazkach bywa)po rozstaniu obie strony pragna jak najbardziej pograzyc swojego bylego partnera.obserwuje tutaj wszelakiego rodzaju popisy slowne.powoli zaczyna byc to zenujace.nie chcialbym ogladac tego tutaj.tak jak pisala Megi, najlepiej byloby sie przeniesc gdzie indziej.ale moze Wam zalezy na tym aby kazdy dowiedzial sie, co o sobie wzajemnie myslicie.aha i mieszanie do tego rodzicow,miejsca zamieszkania,itd jest chyba zbyteczne.wiem ze ten wpis spotka sie z ostra krytka byc moze obu stron albo tylko jednej.pozdrawiam obserwator |
| 2764 |
| 2763 | Panie i panowie, jesteśmy świadkami nagrywania super-telenoweli wenezuelskiej "Miłość i nienawiść" [odcinek 38285646368] w Polsce! To niewiarygodne!. ;] Przepraszam, ale jak to widzę to mi się niedobrze robi. (-_-") Tajemnicza |
| 2762 | Witam!! o widze że ktoś ma tutaj jakis problem!!! Trzeba go rozwiązać!!!!! Spaj ty cwelu, jeszcze jedno brzytkie słowo na Hanke, i masz pozamiatane!!! Nie lubie jak ktoś obraża moich znajomych!! rozumiesz!!! A zapamiętaj że zemną się nie zadziera!!!!! chyba że mam wpaść cię w szkole odwiedzić!!! Master_Spidi gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=Masta |
| 2761 | A tak powaznie ,to mama dwie kasety z luksusowanymi towarami :jedna z alkoholikiem i damianem ,a druga z ustami w klałcie serca:)Ide na flaki pa:))))))) Kores |
| 2760 | ...Megi ja Cię nie zaczepiam bez powodu...dobrze o tym wiesz...a dopisywać się każdy może... Hania |
| 2759 | ksiego niedobra ksiego... hanka nie doisuj sie juz bo zapychasz... spaj:) |
| 2758 | ...nie podlizuje sie do niej...widać że jestes bardzo ograniczony...bo spewnością mnie więcej ludzi lubi niż nie lubi...myślisz że ciebie wszyscy lubią?? myslisz się spotkałam się z takiemi co uważają inaczej... Hania |
| 2757 | ...Ojej...bo jeszcze o moją skromną, najpiękniejszą, najmądrzejszą osóbkę się pokłócicie... ;P ...Ale... ponawiam prośbę!...Przestańcie... Już naprawdę dość... Macie jeszcze: Pocztę Polską... Mikrofon przy kompie... Gołębie ;P i wiele wiele innych sposobów na kłótnie... Nudzi mi się już ta kłótnia... to już nie jest śmieszne... :/ Nie powiem jakie to jest... *Megi* |
| 2756 | ...nie podlizuje sie do niej...widać że jestes bardzo ograniczony...bo spewnością mnie więcej ludzi lubi niż nie lubi...myślisz że ciebie wszyscy lubią?? myslisz się spotkałam się z takiemi co uważają inaczej... Hania |
| 2755 | . . |
| 2754 | gybysmy w szkole zrobili plebiscyt kto ma isc do psychitry: hania czy ja to by bylo na pewno 700 do 1 na moja korzysc.. przykro mi ale ciebie nikt nie lubi.. i nie podluzuj sie do Megi... spaj:) |
| 2753 | ...Ma dużo jak ty to powiedziałaś 'do gadania'... *Megi* |
| 2752 | ...Megi jego mama nie ma nic do gadania...niech sie cieszy że go szkoła przyjeła... bo mogła tego nie zrobic... Hania |
| 2751 |
| 2750 | . . |
| 2749 | ...On powinien chodzic do Tomaszowa!...tak gmina zadecydowała... Hania |
| 2748 | ...No...duża literka...ma się rozumieć... ;) *Megi* |
| 2747 | ...Hanka...tu akurat nie masz racji... ...W Bożnowie nie ma gimnazjum (tak mi przynajmniej wiadomo)i Oni muszą chodzić tutaj... :)) PEACE!! *Megi* |
| 2746 | ...Mi psychiatra nie potrzebny...tobie chyba tak... Hania |
| 2745 | ...przepraszam Megi...;) Hania |
| 2744 | ...to Ty do niej nie chodź...ja tam dłużej chodze...powinienes chodzić gdzie indziej nie wiesz o tym?... Hania |
| 2743 | ...to Ty do niej nie chodź...ja tam dłużej chodze...powinienes chodzić gdzie indziej nie wiesz o ty?... Hania |
| 2742 | ...Ja proszę mój nick z dużej literki...ja twoje imie pisze z dużej... *Megi* |
| 2741 | kto z kogo zycia powinien zniknac ??? najlepiej nie chodz do nas do szkoly.... ja cie nie nawiedzalem w domu:P a u psychiatry jest na pewno wone luzeczko.. spaj:) |
| 2740 | ...megi to był juz KONIEC...chyba że ten ktoś jeszcze się czepiać będzie... Hania |
| 2739 | ...Hm...dramaty się rozgrywają...brazylijski serial...jak to ktoś 'kiedyś' powiedział:"bomba wybuchła"...A więc czekajmy na liścia... ...Ja bardzo bym Was jednak prosiła o darowanie Nam tych dramatów...Hania ma aż 2 księgi :) ...I komentarze... :))) ...Zawsze możecie się jeszcze pokłócić na żywo, przez telefon, na czacie, na gg... założyc własny czat, własna księgę... Macie tyle wyjść...mogę podać jeszcze więcej...ale darujcie Nam... *Megi* |
| 2738 | ...spaj zniknij z mojego życia...właściwie już znikłeś...ale nie czepiaj sie mnie więcej... Hania |
| 2737 | dzieki za poparcie:P spaj:) |
| 2736 | taj licze na ciebie ze tym razem jestes:) spaj:) |
| 2735 | ...tak jasne spaj... Hania |
| 2734 | haniu droga:P nie liczy sie ilosc tylko jakosc... jestem bardzoej pozadany w zaganiu niz ty:P "ja to czuje ja to wiem" spaj:) |
| 2733 | ide na czata:) spaj:) |
| 2732 | Zastępco - no nie musisz tak wszystkim rozpowiadać, tym bardziej, ze przecież wiesz, ile mnie kosztowało zdobycie kreacji a potem zwrócenie uwagi odpowiednich osób na kolor i brak materiału w pewnych miejcach, na plecach konkretnie (żeby nie było niedomówień...:)))))))))))))) Prezes |
| 2731 | ...A W ŻAGANIU JESTEM 24H NA DOBĘ... CZYLI WIECEJ NIZ TY... Hania |
| 2730 | ...spaj wal się!...i dobrze wiesz ze to nie prawda...bo w łeknicy byłam tylko raz... i to było z wiazku z UE...a ty cs juz opanowany... Hania |
| 2729 | ...uuuuuuuu... :0 |
| 2728 | ale ty hania przeciez czesciej na Leknicy [miasto lekkich obyczajow (bardzo lekkich)] ponoc bywasz niz w zaganiu.... prawda?? PS. a boznow jest NAD zaganiem... spaj:) |
| 2727 | . . |
| 2726 | witam wszystkich w nowym miesiacu:) nareszcie ksiega dziala... huraaa:) spaj:) |
| 2725 | ja wiem ja sie gra w cs, ale z szacuku do siebie nie powiem:P spaj:) |
| 2724 | Niech się Kores nie chwali, ze ma luksusowe towary, bo wie przecież, ze wzbudza tym zazdrość i niezdrowe pożądanie wśród reszty FC, której to reszcie luksusowe kasetki są udostępniane od wielkigo dzwonu:))) Prezes |
| 2723 | ...Ale tu się urodziła i tu przebywa tyle samo co w Bożnowie... *Megi* |
| 2722 | ...Megi Kaska mieszka w Bożnowie a to nie Żagań...powiedzmy że wieś koło żagania... Hania |
| 2721 | ...Już nie tzreba...Bocian mi wydrukuje... *Megi* |