Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

3420
...Nikt nie pisze nic oprócz życzeń...
...Czy nie jest to przegięcie?...Eh...
...Może ktoś na czatku będzie? Wątpię... :/

*Megi*

3419
Ahh... Dzis piekny dzien! Wszystkiego dobrego dla Was, zdrowia i zyczliwosci na Swieta i w przyszlym roku. Pozdrawiam!
toszbar

3418
Witajcie !!!
W dzień Bożego Narodzenia
Pragnę złożyć Wam Życzenia
Niech ta gwiazdka Betlejemska
Która świeci pośród mroku
Zaprowadzi Was do Szczęścia w
Nadchodzącym Nowym Roku!!!
oollaa

3417
Wesołych świąt myslorodzinko :-))
Dominika - nienawidząca świąt

3416
Wesolych Swiat i wszystkiego dobrego w nowym roku:)
godless

3415
heh nie bede sie rozpisywac
WESOŁYCH ŚWIĄT MYSLOFANI
;***
peggy_brown

3414
..."Świeciła Gwiazdka na niebie
Srebrna i staroświecka
Świeciła wigilijnie, każdy ją zna od dziecka
Zwisały z niej z wysoka długie błyszczące promienie,
A każdy promień to było jedno świąteczne życzenie
Chwycili w garść promienie
Trzymają z całej siły
I teraz w tym rzecz cała
By sie życzenia spełniły"...


Kaśka

3413
Wesolych Swiat spedzonych w rodzinnej atmosferze, duzo ciepla, spokoju i milosci... i dzwiekow myslovitz przemieszanych z koledami, zapachem kapusty, pierogow i innych smakolykow. Wszystkiego dobrego zyczy
she

3412
Ja ich rozumie ze moze nie maja już siły rozmawiac z fanami bo ileż można chca miec troche prywatnosci ale jak składam im życzenia to zwykłe dziekuje ich nie zbawi!!!Wkurzylam sie wesolych swiat im zycze mimo wszystko
....

3411
A jaki numer ma Wojtek Powaga na gg?
....

3410
Co z tego ze Jaca siedzi na internecie jak nie odpisuje!!!!
....

3409
TOTALNA MASAKRA JEST GODZINA 2:19 A JA NADAL NIE SPIE..WLASNIE SKONCZYLAM UBIRAC CHINKE…WRR..
ALE S.A. TEGO I PLUSY!!!
NA POLSACIE..TAK ZUPEŁNIE PRZYPADKIEM..PSTRYK..A TU KONCERT SMASHIG PUMPKINS Z 1996!!!!!!!!!
NIESTETY MOJE VIDEO MA SIĘ ZLE..I NIE MOGŁAM NAGRAC…ACH..TO BYŁ CUDNY PREZENT..NA IMIENINY…

freak

3408
po północy...Wigilia...
choinka ubrana...ładna. towarzyszył mi Mancu i 'Na twojej ulicy'...Enya...i Doves...dzwoneczki tu i tam...na choince i w uszach.

Bądźcie szczęśliwi w te dni.
neo

3407
100 CHOINEK W LESIE, PREZENTOW ILE MIKOLAJ UNIESIE, BALWANKA ZE SNIEGU I MNIEJ ZYCIA W BIEGU ORAZ TYLE RADOSCI ILE RYBA MA OSCI:)
freak

www.freaks.blog.pl

3406
...Eh...tu tylko ja nie składałam...
..Ba!...nie miałam zamiaru...ciągle to samo...zaczyna mnie to irytować...
...Ale ja mówię tylko... :

...Wszystkiego...
*Megi*

3405
gwiazdki z nieba . kisielowej miłości . potrzeby bytności . misia z oklapniętym uszkiem . lodów o smaku gumy do żucia. zdrowych jajników . długości truskawkowej egzystencji . niemartwieniasięonic . magi każdego poranka . wieczoru . popołudnia . nocy . pamięci . kolorowych pomysłów . cienkiej czerwonej tolerancji . ciepła w lecie . śniegu w zimie . ludzkiej wdzięczności . tworu który przetrwa wieki . mocy kwiatów .pięknego życia . com.pl

*bajecznie* na święta

3404
To i ode mnie: szcześcia, radości, pysznego jedzenia i dożywotniego biletu da Myslo pod choinką:))
Zastępca

3403
Wesołych Świąt,miłej rodzinnej atmosfery,dużo śniegu i wspaniałych prezentów PS.Ja swój znalazłam w szafie ale jestem niedobra co nie żeby grzebać:)))A co znalazłam to tajemnica kto zgadnie ten ma buziaczki:)))
magaw-niegrzeczna dziewczynka:)))

3402
Merry Christmas and a Happy New Year...ale ze mnie oryginał co?hehe
magaw niedoszła Pani Anglistka:(((

3401
Ja również życzę wszystkim bardzo wesołych świąt, bogatego Gwiazdora ;) i dobrej zupy :)))) Życzyłabym więcej, ale cały czas czekają na mnie pierniczki :)))) No to może jeszcze smacznych pierniczków :))))
II Zastępca

3400
...Ja zgarniam najlepszą ciężarówkę i będę tratować lalki. Strzeżcie się, mistrz kierownicy powraca. ;))) Żelatyna ostatnio więła mnie za Pat[r]yka. ;]
Kaśka

3399
Ode mnie banalnie;), ale za to od serca:
Życzę wszystkim wesołych i spokojnych świąt, spędzonych w gronie rodzinnym.
K3Vin

3398
Lalkę Barbie??? Mówiłam, że Prezes się cofa!!!:))))
Zastępca

3397
Ja chcę lalke barbie, jeśli mozna.
Przypominam, że niektórzy juz dziś obchodzą Wigilię;)więc już teraz Wesołych Świąt dla wszytskich!!!!
Prezes

3396
Fszystkim wam rzyczę Fesołych Śfiąt.
Pamiętajcie, że karp też człowiek więc nie kupujcie ich od tych tyranów.
A co do czerwonych, świętych ludzików to nie krępujcie się zajżeć do ich worków i wydobyć stamtąd najlepsze ciężarówki, lalki Barbie, koparki i zestawy do makijażu.
heledore babe

3395
..a ja dzisiaj zrobilam ponad 20 nalesnikow:)..hehe:)
tak wogole to trwaja przygotowania swiateczne..:)
elfik

3394
...She...chciałabym...i jeszcze ten rum...kuszące...wiesz, że bym straaaaaaasznie chciała...
*Megi*

3393
...Żelatyna...gdzieś ty się podziewała?...
...Wróć do Nas!!...
*Megi*

3392
Megi- chcialabym zauwazyc ze miaszkam jakies 15-20 minut drogi od lodowiska. Zapraszam na lyzwy i herbate z rumem ;))))
she

3391
milo znow sie wpisywac..:) ja na lyżwy nie chodze, bo musze sobie nowe spraciwc, a do Sopotu na lodowisko nie che mi sie jechać :p Na dodatek 6 km od centrum Gdanska mieszkam ;( no ale coz poradzic...

Zycze wobec tego wesolych, radosnych, spokojnych, zdrowych, snieznobiałych Świat Bozego Narodzenia, duzo prezentow i sniegu:) i Szczesliwego Nowego Roku...Wystrzalowego Sylwestra...:)
lennus

3390
ah te moje filozoficzne przemyslenia;P
spaj:)

3389
ciam ciam ciam ciam ciam ciam
spaj:)

3388
nie wiem, jak Powaga, ale Jaca to chyba bardzo sie w życiu nudzi, bo kiedy tylko nie włączę komputera, on siedzi na GG....
Słoneczko

3387
meg . one [karpie]się duszą . w sklepach . widziałam . nie wiem jaka śmierć gorsza . [niemogęnatopatrzeć]
żelatyna

3386
a teraz jaca na gg...ale nic nie przebije powagi o 1 w nocy...:)
freak

3385
...A jednak łyżew. Ta wersja szczerze mówiąc mi się nie podoba. ;))) Spaj, to może wypróbujesz tę zabawę z wieżowcem??? W końcu bym miała kompa dla siebie. :)))
Kaśka

3384
...łyżew Kaś łyżew...
*Megi*

3383
aaaaaaaa tam gadacie... lezwy, kulig... pfffff... najlepsze to jest staczanie sie z dachu 20-pietrowego wiezowca, mowie wam niezapomniana przygoda............................... kolega mi tak mowil:P
spaj:)

3382
Hejka wszystkim:)
Wesołych Świąt życzę !!!!
wiem,że to banalne:)))))
Zajebistej imprezy na sylwka no i co najważniejsze,DALEJ KOCHAJCIE MYSLO!!!!!
viola87

3381
czesc z okazji swiat moze za wczesnie ale zycze wszystkim fanom i Zespolowi rowniez zdrowych i pogodnych swiat szczesliwego nowego raku udanej zabawy i spelnienia marzen
karolina

3380
a ja, dziewczyna z najbardziej wschodniej czesci wschodu (z czego wcale sie nie ciesze) mam sniegu tyle ze az mi obrzydlo chodzenie na sanki........
Dobra patałachy, zycze wam mnóstwo pierniczków porzeczkowych i absolutnie zero kartkówek z fizyki!!!!!!!!!! dwie najwazniejsze zeczy w zyciu!!!!!!!!
pierniczek & kartkówka

3379
...Co to za dyskryminacja roślinek??? Przecież to jest tak samo żywe jak zwierzątko, a na dodatek pokrzywdzone przez tego z góry, bo chodzić nie może!!! Najłatwiej bronić piesków, kotków i karpików, ale o choinkach to już nikt nie myśli!!! :))) Wyrosłam ze swoich łyżw/łyżew/łyżwów [?] :))) Najlepsze i tak są kuligi. Nie trzeba zasuwać z powrotem na górkę po każdym zjeździe. :)))
Kaśka

3378
...Ja chcę na łyżwy!...
*Megi*

3377
...Ja jej przez okno wyrzucać nie będę... to moja rodzina ;P
Oni są tu mordercami...Z resztą to jest roślinka, a nie zwierzątko...
ZABIJANIU KARPII MOWIMY NIE!
...Moja rodzina dała mu tak po prostu umrzec...chlip chlip... :(
*Megi*

3376
no to hoinka juz obrana:) moze troszke za wczesnie przez co niezgodnie z tradycja, no ale ile mozna czekac:P
spaj:)

3375
..to beda chyba najgorsze swieta..ble.
elf

3374
Życze wszystkim wesołych,domowych swiat.,a w Nowym Roku spełnienia wszystkich marzeń,duzo zdrowia i duzzzo dobrej muzyki!!POZDRWAIM WSZYSTKICH GORĄCO W TEN MROŻNY DZIEŃ
Martyna

3373
Jak tylko będziecie znać jakieś daty koncertów Myslo w Polsce to napiszcie w księdze.Dzięki
marcinek

3372
Idealne, to takie jak moje...:))))
Prezes

3371
Mam sanki, drewniane, ze sznureczkiem:)))
Zastępca

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!