| 9261 | AJUTO, moja droga, to mógłby krzyknąć YATTAMAN, gdyby nie to, że był YATTAMANEM - ze wszystkim radził sobie sam i nie potrzebował pomocy, zresztą miał Panią Yattamankę w pogotowiu :)))))))))))) akapity Co do tablicy to powiem tylko: DAMY RADĘ!!!! Wcześniej jednak zapraszam na oględziny wyprawki :))))))))))) II Zastępca |
| 9260 | No ale jaki dreszczy emocji w drodze do Misia...:))))) Będzie, nie bedzie...:)))))) akapity Kiedy bedziesz w B.????? Obawiam się, ze sama nie dam sobie rady z ta tablicą...:)))))) Za kazdym razem, kiedy zabieram się do zdjęcia pierwszego papierka widzę te oczy Ala... i nie mogę:)))))))) AJUTO!:) Zastępca |
| 9259 | Oooo, a dlaczego jeszcze milej?? Ja rozumiem, że MARCIN KIEROWNIK, no ale przecież chyba on nie będzie tam zawsze?? Myślę, że na codzień trzeba będzie zadowolić się Misiem v. 1.01 :)))))))))) akapity Oczywiście, że BĘDZIE WYJĄTKOWE!!!! :))))))))) Po licznej rodzinie :)))))))))) II Zastępca |
| 9258 | OK, OK, wierze we wszystko:))))) NASZE dziecko będzie wyjątkowe:)))))))) akapity Coś czuję, że teraz do Misia będzie mi się chodziło jeszcze milej:))))))) Zastępca |
| 9257 | A co ja Ci mówiłam o podstępnych sprzedawczyniach??? :))))))))))) II Zastępca |
| 9256 | Zgadzam się, MARCIN, MARCIN!!!!!!! Szkoda, ze męzczyzna o identycznym imieniu to mój Niechciany:)))))) akapity Ja nie wiem, Ewa, ale ty jestes pewna, ze Maleństwo będzie od razu takie gigantyczne i ośmiokilowe???:)))))) Zastępca |
| 9255 | Zupełnie do niczego!!!!!!! Ewentualnie do wszystkiego, bo to na jedno wyjdzie :)))))))))))) No ale na pewno nie do naszego dziecka!!!! :)))))))))) II Zastępca |
| 9254 | MARCIN, MARCIN, MARCIN:)))))))))) akapit Śpioszki są albo na 62, albo na 80 cm DO NICZEGO JEDNYM SŁOWEM:))))))))) Prezes |
| 9253 | Drogi Zastępco - JA WSZYSTKO WIEM - muszą być od rauz na 74cm:))))))))))))))))) Proponuję, abyśmy jutro zrobiły jakiś rekonesans w tym wzgledzie;)))))))) Prezes |
| 9252 | wracam po to by choć na kilka chwil móc uwierzyć |
| 9251 | :* hviezda |
| 9250 | Twoje wirtualne pocałunki też są słodkie |
| 9249 | na pół na dwa bitter kiss |
| 9248 | I never meant to cause you trouble, and I never meant to do you wrong, and I, well if I ever caused you trouble, oh, no, I never meant to do you harm. a to.pocałunek na dobranoc.na 40 nocy. |
| 9247 | feed me with stars that You've stolen from heaven pocałunek_nie_na_dobranoc |
| 9246 | Śnił mi się dziś Twój pocałunek |
| 9245 | Jestem wstrząśnięta dzisiejszą wizyta u Pani Doktor i przez najblizszych parę dni zamierzam gruntownie wszystko sobie przemysleć a potem zaczac nowe życie:)))))))) Najlepiej jako wyjęta spod prawa:))))))) akapity Moja droga, czy śpioszki maja jakiś rozmiar konkretny??? Stwierdziłam, ze zamiast inwestowac w kolejna luksusowa bielizne sprawię Młodzieńcowi jakiś ciuszek:)))) Zastępca |
| 9244 | Pozdrowionka z Wrocławia! W środę nie było już biletów na sobotni koncert Myslovitz :( http://www.paprota.lpr.pl Piotrek www.paprota.lpr.pl |
| 9243 | a ona spiewa -widzialam cie w tym snie bez snow- 1 |
| 9242 | Feed Me With Your Kiss Feed Me With Your Kiss |
| 9241 | Stracona nadzieja smakuje łzami |
| 9240 | Gratuluję również nadchodzącego potomstwa przy okazji nocnego zwiedzania księgi (gratuluję przy okazji, a nie nadchodzącego potomstwa przy okazji oczywiście :}) No to pozdrowienia w załączniku i cmok. I papa. ................. ciężko zastanawiam się nad zjedzeniem notatek z prawa w celu lepszego przyswojenia sobie wiedzy, co przy problemach z koncentracją jest ostanią deską ratunku. Dobranoc. WhisperCzyTeżSzpadelNiebieski |
| 9239 | Hohohohoho, a Ty się Zastępco do Wielkopolski przeprowadzasz??? Czy zamieszkasz na dworcu Poznań Główny? :))))) JEDNO Z DWOJGA :))))))))))) akapity Pępkowe KO :)))))))))) Maleństwo co prawda nie będzie miało imienia, za to będzie miało dużo ubranek :)))))))))) akapity Olej SINOZĘBEGO, bardzo Cię proszę :)))))))) Mówię serio :))))))))) II Zastępca |
| 9238 | Generalnie to maj w tym roku będzie piękny:)))))) Impreza za imprezą:)))) Mam nadzieję, że urządzimy... jak się to nazywa??? Pępkowe???:)))))) akapity Termin "lektura łikendowa" zaczyna nabierać nowego znaczenia:)))))) OD HARALDA SINOZĘBEGO UCHROŃ NAS PANIE:)))))) Zastępca |
| 9237 | nie wiem nic. |
| 9236 | nie wiem kim mogę być |
| 9235 | na moim imieniu ciąży odwieczna klątwa. nie wiem kim jestem sama* |
| 9234 | Dla mnie Myslovitz to najlepszy zespól pod sloncem!!!!!!!!!!A Artur Rojek to mój idol! Aneta O |
| 9233 | DZIĘKUJEMY!! :)))))))) (Co prawda spodziewamy się w różnym stopniu, jak już zostało powiedziane, ale podziękować możemy kolektywnie :)))))))) ) akapity WIOSNA IDZIE, WIOSNA, PANIE SIERŻANCIE :)))))))))))) II Zastępca |
| 9232 | Gratulacje dla spodziewającej się dziecka członkini zarządu :) xxx |
| 9231 | No nareszcie zostało powiedziane:))) akapit Ja również nie mogę się już doczekać Maleństwa, tylko mam nadzieje, ze w zadnym stopniu nie będzie przypominać Murzynka ani innego Karaibiątka:)))) akapit Tak, jak cos jet do wszystkiego, to jest do niczego, wiem z włąsnego doświadczenia;) akapit Padalec najwyraźniej pojechał na te grzyby już jakiś czas temu i dlatego nadal NIC!:((( Prezes |
| 9230 | sto lat, sto lat... ;) karola |
| 9229 | Wojtek to niech nam 200 żyje :D i graaa!!! I wszystkiego najlepszego dla Wojtka, najwspanialszego, chwil ślicznych samych i błękitnego nieba zawsze, ulicy bez kałuż i pogody pięknej na spacery, a na ulicy braku korków i uśmiechu z samego rana, a wieczorem gwiazd wielu. No i takich tam dyrdymałów :) WhisperCzyTeżSzpadelNiebieski |
| 9228 | 100 lat dla Wojtka!!! Wszystkiego naj... freak_lodz |
| 9227 | Wszystkiego najlepszego i samych uśmiechów z okazji urodzin dla Wojtka P. elfik |
| 9226 | hihi ja już Wojtkowi wczoraj wysłałam mailem życznia, na wypadek gdyby mi się dziś kompuer popsuł :p- to jest czyste wariactwo:D Baśka |
| 9225 | Wszystkiego najpiękniejszego i najlepszego dla Wojtka P. z okazji urodzin!!! Ala |
| 9224 | chocby napiszmy petycje do łybackiej skoro na maturze są tak beznadziejne przedmioty jak historia o tancu to myslovitz musi byc bo to jeden sensowny przedmiot kaska18 |
| 9223 | hehe...to 6 na bank...szkoda ze nas sie to nie tyczy Szpadel:)... freak_lodz |
| 9222 | Kaśka18- mnie nie przyszło pisać/odpowiadać z Wiedzy o Myslovitz,m choć to tylko ja wiem jak chciałam ;) ale postuluję o stworzenie tegoż przedmiotu celem zdawania go na maturze, czego Tobie życzę, iż doczekasz się być może :] WhisperCzyTeżSzpadelNiebieski |
| 9221 | Wieczorami chłopcy wychodzą na ulicę bo wieczorami nie widać, czemu ja czemu właśnie mi przyszło w takim kraju Grzeslaw3 |
| 9220 | dzisiaj sie dowiedziałam od kumpeli ze jedyny przedmiot z którego dostaąłmbym maxima punktów na maturze nowej to wiedza o myslovitz, kto wie maturka za rok to może może ... kaska18 |
| 9219 | NIE ZNAM SIĘ NA MAŁYCH MURZYNKACH :)))))))))))) akapity A czego się dowiedziałaś??? Też bym się chciała o sobie dowiedzieć, tylko nikt mi nie chce powiedzieć :((( KOMIN NA TWARZ :))) II Zastępca |
| 9218 | Nie jestem pewna, czy tak zupełnie wszystkie dzieci maja niebieskie oczka... A co jak rodzi się mały Murzynek albo jakis inny latynoamerykaniec???:))))) akapity Dowiedziałam sie dziś o sobie cudów -niewidów i wcale nie jestem pewna, czy jestem zadowolona z moich wszechstronnych uzdolnień... Przeciez jak ktos jest do wszystkiego to jest do niczego, no nie??? Zastępca |
| 9217 | No jasne, że FAJNIE i że NIEDŁUGO :)))) Szkoda tylko, że Maleństwo nie będzie miało imienia i już zawsze będziemy do niego mówić CHŁOPCZYKU :))))))))) akapity Ostateczny kolor oczu można ustalić dopiero po jakimś czasie... Na początku to są chyba wszystkie niebieskie, nie? :))))) akapity Nie wiem, Zastępco, zapytaj Panią Doktor :)))))))) Może to zależy na przykład od rodzaju ciasta :)))))))))) To znaczy: jabłecznik - ok; makowiec - wariat :)))))))) NIE WIEM NO NIE WIEM :))))))))) II Zastępca |
| 9216 | http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35750,1915035.html pod tym linkiem wywiadzik z Arturem:) elfik miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35750,1915035.html |
| 9215 | wiesz co? Jak to tak teraz przeczytałam, to uświadomiłam sobie, jak to fajnie i jak to już NIEDŁUGO:)))) akapity Dostaję głupawki na widok każdego niemowlaka:))) Ciekawe jakiego koloru oczy bedzie miał MAŁY, co nie???:))))) akapity Czy wpadanie do kogos z ciastem znienacka to objaw choroby psychicznej??? Jeśli tak, to obawiam się, zę jest ze mną bardzo, bardzo źle...:))))) Zastępca |
| 9214 | Ekhem ekhem... skoro mówicie, żeby już, no to już :))))))))))) SPODZIEWAMY SIĘ DZIECKA!!! :))))))))))))) Właściwie jedna z nas spodziewa się bardziej niż pozostałe, jednak obowiązki wychowawcze będziemy dźwigać wspólnie i z jednakowym poświęceniem :))))))))) Liczymy na wsparcie ze strony Rodziny ;))))))))))) akapity No to poszło :))))))))))) akapity Młodzieniec dorobił się dzisiaj pierwszych części garderoby :)))))))) Są absolutnie fantastyczne, zapraszam do oglądania :)))))))))) akapity No jak to ZAPODAJCIE ŁAŃCUSZEK?? Przecież sama go zapodałaś!! :)))))))))) akapity No ja myślę, że Twój padalec już więcej wymówek nie znajdzie :)))))))))) TERAZ ALBO...eeeeee...ZA TYDZIEŃ :))))))))))) II Zastępca |
| 9213 | Na ujawnienie ważnych wiadomosci najlepsze są najprostsze sposoby - czyli SSD!!!:))))))))) akapit Zastępco, te zakupy stają sie sprawą nagląco-palącą:)))))Dowiedziałąm się, ze najlepsze byłoby SPODNIUM!!!:)))) akapit Zapodajcie ten łąńcuszek!!!!!:))))) Chce się dowiedzieć, cyz mi sie sprawdza;))))) akapit Padalec ma jutro ostateczny termin zeby zrobić cokolwiek. Potem może JEcHAĆ NA GRZYBY!!!!!!!!!:))))))) Prezes |
| 9212 | WSZYSTKO ci się sprawdza???:))) To ciekawe, bo mi wyszło, że próbowałam z Lalą, ale nam nie wyszło i że przejmuje sie sprawami Tomka:))))) akapity No nie wiem, rob jak uważasz. To w końcu Ciebie dotyczy:)))))) zastępca |