| 5370 | Motylek jest nie do opisania!!!!!:))) ale, oczywiście, przekażę. Zastępca |
| 5369 | Mysia jest bezpieczna, nic się nie bójcie;)) Ja wiem, że to zawsze ja zapominam i w ogóle sklerotyczka jestem, ale w tym wypadku PANUJĘ NAD SYTUACJĄ:))))))))) akapit Zastępco - przekazałaś II Zastępcy newsy dotyczące fanklubowego uniformu?????? Mam na myśli naturalnie kostium MOTYLEK:))))))))) Prezes |
| 5368 | ...ach jak przyjemnie być pijanym a potem... ekhem... dzień wiosny zaliczony!...czekamy na następny!... Hania |
| 5367 | "Bush or Saddam?" "Oh, my God! Satan!":)))) Tak mi się to przypomnialo, a propos niczego:))) II Zastępco, teraz tak mówisz, ale jak oczka zamrugają, to nawet Ty wuja nie zmasakrujesz:))))))) Zastępca |
| 5366 | a co mówimy saddamowi?? :P ja wciąż o was pamiętam;] spaj:) |
| 5365 | porazka - Bitter End na szarym koncu na liscie ( 2.miejsce znow ;/ ) GulasH |
| 5364 | chcialabym umrzec... ze smiechu,smutny ten swiat ze az smieszne Paulina |
| 5363 | MISIOM MÓWIMY TAK!!!!!! Niezmiennie na capsie ;))))))) II Zastępca |
| 5362 | Zastępco, nie daj się nabrać na mrugające oczka!!!!!! DOŚĆ JUŻ TEGO!!!!! :))))))))) Mrugającym oczkom mówimy NIE!!! Wyrodnym wujkom mówimy NIE!!!!!! :)))))))))) II Zastępca |
| 5361 | NA LP3 dzis na pierwszym bedzie Placebo lub Myslo >> glosowalem 6 razy [; GulasH |
| 5360 | bierz tych których pragniesz brać / |
| 5359 | Proponuję jednak nie zmieniac adresata, bo... no same wiecie... te oczka mrugające:)))) Kocham Misie nasze najdroższe, pomachałam im na pożegnanie:))) Są tacy rozbrajający:))) Ech, jak mnie jednak łatwo rozczulić:))) Zastępca |
| 5358 | Nie natykaj się na nią, tylko strzeż jej jak oka w głowie. Pierwotny adresat nie zasłużył wprawdzie na jej otrzymanie, ale może znajdziemy godnego następcę??? ;))))) II Zastępca |
| 5357 | KOCHAM KOCHAM KOCHAM MISIE:))))))) Zapomniałam uściskać, uściskam za tydzień:)))))))) akapit Mysia jest u mnie:))))) Ostatnio sie na nią natknęłam:)))) Prezes |
| 5356 | Zarządzie, podoba mi się Wasza postawa! Macie rację, II Zastępca musi być o wszystkim informowany, dużą czcionką oczywiście, taką, na jaką zasługują Misie ;))))))) Co u nich? Oprócz czapeczek? ;)))) II Zastępca |
| 5355 | Zastępco, czy uściskałyście ode mnie Misie??? :))))) akapity A która z Was ma MYSIE?????? akapity Zbieżność jest całkowicie przypadkowa. :) II Zastępca |
| 5354 | już się stało / |
| 5353 | POZDRAWIAM MISIE!!!! Zastępca |
| 5352 | "Idą wystraszone łyse pały chłopcy idą na wojnę..." To smutne... War is not the answer! Make Love not War! *Megi* |
| 5351 | Jeśli muszę i wybrać będę mógł jak odejść To przecież dobrze, dobrze o tym wiem Chciałbym umrzeć przy Tobie... kiciooos |
| 5350 | 'wieje wiatr.pachnie wiosną i wiem że Ty...' ( ) |
| 5349 | so take my on your war i'd like to die of hate or love where it is the same... ( ) |
| 5348 | pada śnieg.gdzieś na wojnę idzie się. ( ) |
| 5347 | ehhhhh..."wieje wiosną i wiem..." a dzisiaj nici z wczorajszej piknej pogodny, a na poprawe się nie zanosi:( ehmmm... dziadek mróz |
| 5346 | '...czy ty wiesz jak chciałbyś żyć?...' pstryk |
| 5345 | No i jeboza Bush ze swoja fryzurą na rozpiżony ząbek czosnku pokazał głupote zbiorową systemów środków kultury piżmak |
| 5344 | ...Jest tak cudownie... *Megi* |
| 5343 | hmm myslow studio...a co ze skalarami...ja chce najpierw skalary potem the best...!!!co to ma znaczyc! freak |
| 5342 | pinka gratuluje ja ude dzis na ckod!!!!o 18 zaczyna sie!!!i bedzie andy...i jeszcze pare innych zespolow!!super!!! ciekawe o ktorej bede w domu... chwilowo dorwlaam sie do kompa w bibliotece bo moj niestety jest w naprawie...:( wroci do mnie moje malenstwo..w sobote!!! freak |
| 5341 | Grechuta zrobi 'Kraków'.czekam aż Myslo zrobi 'Korowód'. www.cgm.pl |
| 5340 | No to przygotowałyśmy grunt pod GMN :)))))))) II Zastępca |
| 5339 | ja tylko tak wpadam zeby bylo widac ze tu bywam BARDZO LUBIE MYSLOVITZ Szamara |
| 5338 | ...ja daje tylko znak życia...bo normalnie nie mam czasu na nic...kurde no... troche chyba przychamuje!...narazie robie przemeblowywanie w pokju... bo jakos mi się znudził!... Hania |
| 5337 | Na czacie znów pustki...kiedy ja Was poznam osobiście .??? koktail |
| 5336 | cześć! jezzzzzzu nio nie moge! dzis sie dowiedzialam, ze w tym samym kochanym, malutkim klubie będzie NEGATYW!!!!!!!! poprostu nieslychane....... :) pinka |
| 5335 | pinka, to się śpiesz bo ci jeszcze wykupią wszystki bileciki i co w tedy?? płacz;] spaj:) |
| 5334 | Czesc wam:) Chyba znów powoli rusza lennyval.blog.pl Prosze nie zwracac uwagi na to notkę, co tam jest napisana :) Przypominam, to bedzie chyba blog o Myslovitz znów...a moze i nie..:) No niz, zachęcam do wpadnięcia:) DreamSeller sonica.blog.pl |
| 5333 | pffff - |
| 5332 | czesc ludzie! gosh! jaka niespodzianka mnie dzis spotkała, taka że nawet postanowiłam się ją z Wami podzielić :)))))) otóż w moim maleńkim miasteczku - tj. Otwocku będzie koncert CKOD:)))))) ale najlepsze jest to, że ten koncert będzie w klubie w którym zmieści się max. 50 - 100 osób! poprostu lepiej być nie mogło! (niom mogło, mógłby to być myslo....... :) ) papa pozdrowionka dla wszystkich ludków :) :************ pinka |
| 5331 | Wiem, że podpalanie może się źle skończyć, ale czynię to z pełną premedytacją :)))))))) II Zastępca |
| 5330 | hmmmmm, chyba nie wiem co mam wam tu mądrego napisać, więc tylko pozdrawiam wszystkich:] spaj:) |
| 5329 | Pamietaj, że podpalanie może się źle skończyć:) akapit Akceptuję jutrzejszy termin. akapit UŚCISKI DLA SMARÓW!!!!:)))))) Prezes |
| 5328 | Ale przecież ten czat to jutro ma być, a nie dzisiaj :)))) I już wcale nie pytam, czy możesz, czy nie, tylko to jest rozporządzenie urzędowe, a ponieważ ostatnio szłaś pół kroku za mną, czuję się całkowicie upoważniona do wydawania tego typu rozporządzeń :)))))) Zresztą jestem do nich upoważniona tak czy owak :)))))) akapity A co Zastępca robi na ulicy Dworcowej???? Poza przemykaniem??? ;))))))) II Zastępca |
| 5327 | ...Chora...5 dni w łóżku... ://// *Megi* chora |
| 5326 | Trupy w szafie??? W szafie kiedys miałam Kazika, ale żeby zaraz trupa???:))) Przykro mi, ze mną można się spotkac jedynie kiedy jako niewyspany cien Zastępcy przemykam ulicą Dworcową:))) Z czatu wspólnego nici na dzisiaj:))) Zastępca |
| 5325 | Uściski dla Smarów ;)))))) akapity Zastępco, Twoja emalja dała mi dużo do myślenia. Najwyraźniej myśli, że go nie dopadniemy!!!!! W jakim jest błędzie!!!!! To, że raz mu się udało, jeszcze o niczym nie świadczy :)))))) Teraz dopiero zadziałamy ze zdwojoną siłą :)))))) akapity Jutro? No jutro też chyba może być. To może umówmy się jakoś konkretnie. Środa, 21????? akapity Trupy w szafie trzyma Zastępca, nie ja :)))))) akapity Olewam szkołę benzyną i podpalam :))))))) NIECH WSZYSTKO SPŁONIE!!!!!!! ;)))))))) II Zastępca |
| 5324 | Witam wszystkich moich ukochanych. Adolf jest ze mna. Machamy do was:)Piszta mi co jest grane i co sie dzieje w wielkim swiecie,bo ja na wsi jezdem:) Z kozy nikt sie nie smieje i to mi sie tu podoba.Recycling trzeba robic i to mi sie nie podoba:) Calusy jakie tylko chcecie. Maly Hausik jest bardzo pocieszny;) Coju napisz jaki masz plan w stosunku do FR. buzki Smarkiii |
| 5323 | Ja też nie moge. Moge jutro. akapit eeeeeeeeeeeee..... Haj!!!!.....eeeeee akapit Szafę zostaw na powieszone trupy, sama idź w miedzyczasie na spacer:) akapit Jaki sklerotyk, jaki sklerotyk?????:))))))))) Wybitny matematyk:)))))))))) Prezes |
| 5322 | Myslovitz to wyrąbista grupa słucham jej od trzech lat i zakochałem się w niej po uszy wole ta muzyke nisz swoją dziewczyne Marek Henel |
| 5321 | Uprzejmie wszystkim przypominam, a tych, co nie wiedzą, to zawiadamiam, że jutro, czyli w środę, 19 marca, we wrocławskim klubie ALIBI odbędzie się koncert charytatywny dla Darka, mojego sparaliżowanego po wypadku kolegi. Zapraszam wszystkich serdecznie i gorąco, Wrocław, ALIBI (Pl. Grunwaldzki), godz. 20.30, wstęp 5 zł. Grają Pro Nihilo (www.pronihilo.prv.pl) i Sugar Free (strony niet). Przyjdźcie i weźcie ze sobą znajomych!!! ZAPRASZAM! Ala Ciura |